fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Filiz Gündüz Bakımevi

Özel Filiz Gündüz Bakımevi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Filiz Gündüz Bakımevi Hakkında

Özel Filiz Gündüz Bakımevi 1984 yılından bugüne bilgi birikimini ve tecrübelerini, uzman eğitmen kadrosuyla ile birleştirerek, sevgiyi ve saygıyı temel alarak, çocukların eğitimi ve gelişimi için çalışmaktadır. Özel Filiz Anaokulu 'nun amacı; yeteneklerini keşfedip, geliştiren, yeteneklerini doğrultusunda kendini doğru ifade edebilen, yaratıcı ve özgür düşünebilen, sosyal ve sorumlu bireyler yetiştirmektir. Okul sabah 08:30 açılıp saat 09:00’a kadar kahvaltı servisi devam etmektedir. Kahvaltıdan hemen sonra saat 09:30 a kadar sabah jimnastiği ile çocuklar enerjilerini atmaktadırlar. Jimnastik etkinliğinden sonra saat 10:00’a kadar anadil etkinliği saatidir. Saat 10:00’ dan saat 10:30’a kadar oyun etkinliği saatidir. Öğlen yemeğine kadar branş dersleri ve sanat etkinlikleri faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Özel Filiz Gündüz Bakımevi 'nde çocuklarla birlikte drama, sanat, İngilizce, bilgisayar, müzik ve satranç aktiviteleri yapılmaktadır. Okulda yemek salonu çocukların rahat edebilecekleri şekilde düzenlenmiştir. Mutfak araç ve gereçlerimiz günlük yaşantıdan uzaklaşmadan özenli ve temiz bir şekilde düzenlenmiştir. Günlük yemek listesi uzman bir diyetisyen tarafından hazırlanmış çocuk menüsüdür. Okulda çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. 2-3 yaş grubuna ayrıca her gün saat 17:00’de ikinci ikindi kahvaltısı verilmektedir. Özel Filiz Gündüz Bakımevi 'nde çocukların yaratıcı ve özgür düşünmelerini sağlamak, farklı düşünme becerileri kazandırmak amacıyla scamper eğitim programı uygulanırken, çocuklara problem çözme becerileri kazandırmak amacıyla da çoklu zeka programları uygulanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (12)

 • Et

  3 aydır birlikteyiz ve şuan yemek yemeyen ve suskun olan oğlumu görmemizi isterdim. Özellikle pandemi döneminde sıkıntılarım hatsafaya çıkmıştı. Doktor bu sorunların daha çok akran eksikliğinden kaynaklandığjnı ve çözümünde kreş olduğunu söyledi. İsim vermek istemiyorum 2 tane kreş deneyimim oldu şişlide. İlkinde çok soğuk ve düz bir eğitim vardır ikşncisinde ise çok amatör bir kreşti. Çocuğum daha kötü olmaya başlamıştı. Filiz çocuk evini internette araştırırken buldum ve ziyaretlerine gittim. İnanın bana hani ilk alınan enerji derlerya buna inandım. 10 dk içinde karar verdim ve kayıt yaptırdım. Şuan 3 ay oldu ve mutluluğumu tahmin edemezsiniz. Gerçekten çok kaliteli ve prpfesyoneller. Müdür hem psikolog hem çok içten ilgili. Asla sevgimi sunmadan geçemeyeceğim Elif öğretmen. İyiki karşıma çıktınız iyiki size rastladım. Okul sahibini tebrik ediyorum gerçekten mükemmel bir kadro ile çalışıyor. Arkadaşlar hiç düşünmeyin. Ve şişlideki en uygun okul fiyat olarak. Özellikle fiyatı düşük tutuyorlar. Sebebini söylediklerinde çok duygulandım. Eski tip bina ama bakımlı ve temiz.

 • st

  Güvenle çocuğunuzu emanet edebileceğiniz ender okullardan biridir. iyi varsınız filizçocuk evi. :)

 • Za

  Filiz çocuk evi aklıma hababam sınıfımdaki mahmut hoca aklılma geliyor. Gerçekten çok vefakar ve tecrübeli öğretmenler ve yönetim. Çocuğumu kayıt için ilk gittiğimfe çok şaşırdığım bir olay ile karşılaşmıştım. Bir bayan geldi eşi ile birlikte çocuğunu kayıt ettirmek için. Çocuğunu kayıt şöin getiren anne daha önce Filiz çocuk evinde büyümüş ve evlendikten sonra kendi çocuğunu getirmiş. Buna şahit olduktan sonra karar verdim Filiz çocuk evine. 2 yıldır beraberiz ve inanın çok doğru karar vermişim. Gözünüz arkanızda olmasın gğven anlamınfa tam puan eğitim anlamında tam puan. Sadece bina birazcık eski ama 36 yıldır aynı yerde eğitim veren bir okul için bu çok normal. Sizi çok seviyoruz Birde cumartesi günleri açık olsa çok iyi olacaktı

 • s

  yeni tanıştık yaklaşık 2 ay oldu ve kesinlikle memnunum. ilk başlarda tedirgin olmadım değil ama sonradan emin oldum. 35 yıllık kurum nihayetinde.başladığımda bina biraz eskiydi ama yeni düzenleme yapıldı ve şuan çok güel oldu.

 • fu

  Mükemmel okul, mükemmel eğitmenler. ilk başlarda temkinliydim fakat gün geçtikçe kararımın doğru olduğunu gördüm. Emine öğretmene sevgilerimle.Bina biraz eski ama önemli değil.

 • Sa

  Birçok arakadaşım tavsiye etti bende onların referans olmasından dolayı görüşmeye gittim. Çok ilgili ve sıcak karşıladılar. Hani biyere gidince sıcak yada soğuk bişiler hissedersinizya bende öyle oldu. Sanki herzaman gittiğim biyer gibi geldi bana. Zayıf ve güzel bir öğretmen vardı onun bir çocuğu yemekhaneye indirmesine şahit oldum çok komiktş ve kahkaha attım resmen :) gerçekten işinin ehli herkes. Her konuda anlaştık ve eylülde başlatacaktım ama malesef yaşından dolayı başlatamıyorum. 24 aylık olması lazımmış en az ve eylülde 19 aylık olacak :( ama yaşını doldurunca kesinlikle filiz çocuk evi diyorum !Bahçesi büyük ve çok güzel ama sınıflar ve bina az eski. Ama çok önemli değil bu aşamada benim için.

 • birkaç okul deneyimi sonrasında kreşlerin çocuk için etkisinin en önemli tarafını Filiz Çocuk Evi sayesinde gördüm. binaları ve sınıfları çok güzel olmasına rağmen memnun kalmadığım 2 tane kreş oldu şişlide. hatta biri ile ciddi kavga ettiğimi söyleyebilirim. Tesadüfen tanıştığım bir anne ile durumu paylaştım ve bana aynı şeyleri bende yaşadım şua filiz çocuk evindeyim ve çok memnunum dedi. Görüşmeye gittim sınıfları gezdim ama biraz eski idi bina ve sınıflar. denemekte fayda var diye başladım. inanın bana 2 aylık bir sürede tüm ezberlerimi unuttum. Gerçekten beton değil önemli olan. Mükemmel bir kreş, mükemmel eğitimciler, mükemmel müdür ve yönetim. Arkadaşlar okullardaki şatafata aldırmayın. çoğu boş yemin ederim. güzel ve rengarenk olduğu için aldanıyorsunuz sonra kavga döğüş ile ayrılıyorsunuz. filiz çocuk evini kesinlikle öneririm. kurucusunu tebrik ederim çalışma ekibi baştan sona çok profesyonel ve kaliteli.bina eski bir yapı...

 • sh

  öğretmenleri çok tecrübeli ve uzun yıllardır halen filiz çocuk evinde hizmet vermekteler. şişlide çok merkezi konumdalar. müdürleri çocuk psikoloğu, ve başarılı kurumlar listesinde sürekli ilk sıradalar. güvenilir bir kurum diyebiliriz kesinlikle.tek olumsuzluk binanın eski olması. ama 1984 yılından beri aynı binada olmaları sanırım buna bir cevap olacak.

 • Kg

  Çok Başarılı bir okul. Öğretmenleri tecrübeli. Her yönü ile ilgililer. Psikolog bir müdürleri var. Düşünmeden kayıt yaptırabilirsiniz.Bina eski. Fakat benim için hiç önemi yok. Önemli olan duvarların değil eğitimin ve öğretmenin kalitesidir.

 • DY

  Bu okuldan mezun oldum ve iyi bir üniversite de tam burslu olarak İngilizce İletişim Bilimleri ve İngiliz Dili-Edebiyatı okuyorum. Ben de ki emekleri paha biçilemez. Tüm öğretmenlerime saygılarımı iletiyorum.

 • AO

  Kızımız artık yeterince büyüdüğü için iş hayatına geri dönmem ve onu gerçekten kafamdaki gibi eğitim ve yaklaşımı olan bir kuruma emanet etmem gerekiyordu. Aradan tam tamına 3 yıl geçti ve filiz anaokulu sayesinde kızımız oldukça sosyal, kibar, mutlu, dilini akışkan ve yaratıcı kullanabiliyor. Akranlarına göre bir çok konuda çok ilerde olarak ilkokul hayatına başlayacak olması çok büyük bir avantaj oldu. Keşke her çocuğun yolu bu okuldan geçse :)

 • SH

  Uzun arayışlar sonucunda ve talihsiz bir anaokulu tecrübesi sonucunda tanıştık filiz anaokulu ile, keşke ilk tercih ettiğim yuva burası olsaymış, çok kapalı ve korumacı bir oğlum vardı ve çalışmak zorunda olduğum için emanet edeceğim yerin yavruma yaklaşımı oldukça önemliydi. Okuldaki ilk günümüzden itibaren çok mutluyuz ve hiç bir aksilik yaşamadık. İyi ki karşıma çıkan bir kurum olmuş en zor zamanımda.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Filiz Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, Abide-I Hürriyet Caddesi, Kocamansur Sokak, No:22, Şişli/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum