fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Galaksi Anaokulu

Özel Galaksi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:00
Sabahçı: 09:00/12:30
Öğlenci: 12:30/16:00

Özel Galaksi Anaokulu Hakkında

İstanbul Sarıyer’ de doğa ile iç içe bir ortamda müstakil binası ve etkinliklere ve oyunlara olanak veren geniş bahçesi ile hizmet veren Özel Galaksi Anaokulu, 2.5-6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet vermektedir. Okulun bahçesinde çocukların sağlığına zararlı maddeler içermeyen özel bir oyun parkı, ekoloji etkinliklerinin yapıldığı, çocukların çiçek, ağaç vs. ekebildikleri, toprakla uğraşabildikleri etkinlik alanı ve sokak oyunları olarak tabir edilen oyunların oynanabildiği geniş bir arazisi bulunmaktadır. 07:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren okul bu saatler arasında özel olarak hazırlanmış günlük etkinlik ve eğitim programlarını eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Okulda uyku odası, 3-4 yaş aralığındaki çocukların uyku ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Özel Galaksi Anaokulu'nun her alanında olduğu gibi hijyenik bir ortamı bulunan yemekhanesinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemek menüleri çocukların sağlıklı beslenmeleri için özel olarak hazırlanmaktadır. Servis hizmeti bulunan okulun servislerinde çocuklarınızın güvenle ve sorunsuz yolculuk yapabilmeleri için her türlü önlem alınmış durumdadır. Okul içerisinde bahçesinde özel güvenlik sistemleri buluna okulda, sizin bilginiz ve izniniz olmadan çocuklarınız kimseye teslim edilmemektedir. Okul yaz aylarında yaz okulu uygulaması ile birlikte 12 ay hizmet vermektedir. Okulun yabancı dil eğitiminde çocuklara onların seviyelerine uygun etkinlik ve oyunlarla İngilizce dersleri verilmektedir. 5-6 yaş gurubu anasınıfı gruplarına ise ilkokula hazırlık branş dersleri verilmektedir. Çocukların küçük yaşlardan spor yapma alışkanlığı kazanmaları ve sağlıklı bireyler olarak toplumda yer almalarını amaçlayan jimnastik etkinlikleri, onlara her gün düzenli olarak yaptırılmaktadır. Çocukların yetenekleri ve istekleri doğrultusunda takip edilerek doğru bir şekilde yönlendirilmesi ile oluşturan sanatsal faaliyet guruplarında bale, halk oyunları ve drama etkinlikleri yapılmaktadır. Müzik kulübü etkinliklerinde çocuklar bireysel ya da gurup olarak şarkı söylemekte, basit müzik aletlerini çalmayı öğrenmekte ve müziğe göre ritim tutmayı öğrenmektedirler. Özel Galaksi Anaokulu'nda çocukların pratik çözüm üretme ve zekalarını geliştirmelerine destek olacak şekilde satranç dersleri verilmektedir. Genellikle velilerin de katılımının sağlandığı gezi kulübü etkinlikleri, çocukların görerek öğrenmelerine ve aileleri ile eğlenceli ve güzel vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • AK

  Kızıma okul arıyorduk komşumuzun çocuğu geçen sene bu okula başlamıştı çok memnun kaldılar bu sene biz de bu okulu seçtik. Daha yeni bşlamaış olmasına rağmen kızım çok memnunuz gelişiminden çok ilgililer hem öğretmenleri hem de okul yöneticisi. verien hizmetler de gayet iyi sınıfları geniş ve ferah oyun alanında çocukların kaza yaşamasına neden olabilecek oyuncaklar yok

 • İY

  Dersler oyunlarla çocukların sıkılmayacağı şekilde ve öğrenmeyi öğrenme şeklinde işleniyor. Çocuklar için çok iyi bir ön hazırlık eğitimleri var ilkokul için. Veriilen hizmetler de gayet iyi yemekler sağlıklı ve çeşitliliği çok okulda her yer temiz.

 • ES

  sıcacık bir aile ortamı var çocuklar neşeli ve huzurlu okuldayken.Öğretmenleri en az bizim kadar ilgileniyor çocuklarla diyebilirim. Zaten oğlumda tüm öğretmenlerini çok seviyor. Sosyal etkinliklerde çok aktifler. Geniş ve ferah bir bahçesi olduğu için de çocuklar doyasıya oynayabiliyor.

 • Veli

  Çocuğumun her türlü ihtiyacını en az bizim kadar düşünen önemseyen bir anaokulu. Hiçbir şey göz boyamak için değil burada. Her şey samimiyetle çocuklar düşünülerek yapılıyor yönetimden mutfak personeline kadar

 • Veli

  Hem eğitim hem ortam üstüne birde öğretmenlerin bu kadar yeterli ve samimi olması gönlümü rahatlatıyor. Öğretmenlerin çocuklarımız üzerindeki gözlemler doğrultusun da çizilen yol haritaları çocuklarımızın eğitim hayatına emin adımlarla hazırlıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Galaksi Anaokulu İletişim Bilgileri

Reşitpaşa Mah. Maraşal Cad. No: 57 Emirganüstü/ Sarıyer
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum