fb
Özel Geleceğe Adım Anaokulu

Özel Geleceğe Adım Anaokulu

0216 706 6885
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12

Ücretsiz Okul Seçim Asistanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Geleceğe Adım Anaokulu Hakkında

Özel Geleceğe Adım Anaokulu dört katlı müstakil bir bina olup ayrıca bir teras katına sahiptir. Her katta lavabolar mevcuttur. Tüm katlarda çocukların emniyeti için her türlü olanaklar sağlanmıştır. Binanın dört çevresinde çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri geniş bir bahçe vardır. Okulun güvenliği iç/dış güvenlik kameraları ve özel güvenlik personeli ile sağlanmaktadır. Kurum kendisine ait servis aracı ve servis öğretmeni ile birlikte her semtte ulaşım imkanı sağlar. Okul M.E.B bağlı olup, çocuk gelişimi-eğitimi ve okul öncesi öğretmenliği bölümünden mezun uzman öğretmen kadrosuyla, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hizmet vermektedir. Özel Geleceğe Adım Anaokulu 'nda haftanın beş günü İngilizce olmak üzere, modern dans-bale, halk oyunları, yaratıcı drama, satranç, orff yöntemiyle müzik dersleri verilmektedir. 2-6 yaş çocuklar için tam-yarım-uzun yarım ve oyun grubu programları mevcuttur. Okulun hazırlık sınıfı için ayrı bir program belirlenmiş olup, bir ilkokul öğretmeni eşliğinde haftanın üç günü neşeli matematik ve okuma yazmaya hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Okul on iki ay boyunca açık olup, yaz aylarında yaz okulu programı ile hizmet vermektedir. Okulun eğitim programı öğrencilerin tüm gelişimleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve çoklu eğitim metodu ile etkinliklerini yürütmektedir. Okulda beli aralıklarda velilere seminer verilmektedir. Okul Scamper yöntemiyle çocukların hayal gücü, sezgi, düşünme becerileri, keşif yapma, kendi görüşlerini geliştirme, esnek düşünme ve farklı düşünme becerileri geliştirmekte aynı zamanda proje odaklı çalışmalarla öğrenmenin nasıl gerçekleşeceğini bilen, sorumluluk alabilen, yaratıcı, kendini özgüvenle ifade edebilen, ilgili ve meraklı çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okul öğrencileri okul dışında da grup halinde tiyatro, at binme, mini golf, müze gezisi gibi eğlenceli ve eğitici etkinlikler gerçekleştirmektedir. Ayrıca okul velileri okulun kendine ait iletişim sistemini telefonlarına indirerek çocuğu hakkında her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşmaktadır. Özel Geleceğe Adım Anaokulu 'nda yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Badminton
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Veliler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- Zeka Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Yorumlar

 • Ö. Y.

  Çocuğunuzu guvenle bırakabilecegınız aile sıcaklığında bir yuva

 • C. İ.

  Bende çocuğuna karşı aşırı hassas olan annelerdenim.Acıbadem,Üsküdar da çok okul gezdim.En son bu güzel okulda karar kıldım.Okulun kadrosu yıllardır değişmemiş,kendi aralarında ki uyum çocuğuma da yansıyor.Kızım ve ben iyi ki bu ailenin bir parçası olduk.

 • C. b.

  Kuzucuğumu bu okula teslim ettiğimde henüz 2 yaşına yeni girmişti. Yeteri kadar ilgilenilirmi diye merak ediyordum ama çocuğuma ana kucağı gibi kucak açtılar.kızımın üzerinde emeğiniz çok şimdiden çocuğuma olan katkınızı gözlemleyebiliyorum. Bu okul çocukların dilinden anlıyor tavsiye ederim.

 • M. .

  Uzun süre kres aramalarindan sonra bu okulla tanistim. Samimiyetleri ilgileri beni cok mutlu etti .cocugum daha once gittigi okula hep aglayarak giderdi. Burda kapida ogretmenine kosarak gidiyor. Ve cocugumn yaptgi her calismalari fotograflariyla takip ediyorum Etkinlikleri bol cesitli gonul rahatligiyla kres ariyan herkeze yavsiye ederim.

 • Ç.

  Büyük oğlum bu okuldan mezun oldu.ilkokula adapte olmada ve okuma yazma öğrenirken hiç sıkıntı yaşamadık.Küçük oğlumda şu anda bu okula devam ediyor.güler yüzlu personel ile sıcak bir aile ortamında çocuğumu gözüm arkada kalmadan teslim ediyorum.Acibadem de tavsiye ettiğm güzel bir anaokulu.

 • S. K.

  Kurucusunu ve müdürünü yakından tanıdığım bir eğitim yuvası...İçeriği oldukça sıcak ilişkileri güçlü ve geleceğe sağlam adımlarla yürüyen çocuklarımız için güçlü bir başlangıç...Her şeyden önemlisi sevgi ve saygının harmanlandığı bir eğitim süreci...basarilar.

 • F. G.

  Aradığım tüm şeyleri bu okulda bulabildim.Oğlumu içim rahat olarak gönderiyorum.Tüm personel ilgili ve güler yüzlü bir de çocuklari mutlu etmek için ellerinden gelen her seyi yapiyorlar.Kullandıkları okulun internet programı sayesinde gün içinde çocuğumdan da haber alıp öğretmeniyle birebir iletisime gecebiliyorum.Ben çok memnunum üsküdar da açılmış en güzel okullardan biri diyebilirim.

 • T. K.

  Okul merkeze yakın bir konumda. Ulaşımı rahat. Gördüğüm kadarıyla kadrosu oturmuş. Öğrenci ve veli ilişkisi çok kuvvetli. Eğitimin her türlü olanaklarından yararlanan ve bu bilgileri öğrencilere aktaran harika bir kurumdur. Kendim eğitimci gözüyle değerlendirdim. Torunumu bu okula yazdırdım.

 • M.

  Çocuğum bu okulun öğrencisi. Her sabah içim rahat bir şekilde çocuğumu okula bırakıp işe gidiyorum. Yemekleri lezzetli, okul çok temiz ve eğitimi ise kaliteli. Çocuklar hiç boş kalmıyorlar, sürekli etkinlik yapılıyor. İçiniz rahat kayıt yaptırabilirsiniz

 • D. ö.

  Profosyonel ama bir o kadar aile sıcaklığında eğitim veren bir kurum. Asla gözünüz arkada kalmıyor. Özellikle idari kadrosu ve hazırlık sınıfı gerçekten çocuk seviyorlar bence:) ama diğer yaş grupları öğretmenleri de gözlemlediğim kadarıyla bence gayet iyi. Herkes bir aile gibi zaten. Yemekleri harika ve temiz olması da ayrı bir artı. Diğer hizmet personeli bile herdaim güler yüzlü. Bahçesi oldukça yeterli ve bol aktiviteli. Okul zaten baya büyük ve çok şık, cıvıl cıvıl bir dekorasyona sahip. Öğrenci servisi gerek şöförü olsun gerek güvenliği açısından çok iyi. Biz çok memnun kaldık. Oğlum hala öğretmeni Aysun hanımı servis şöförü Erdem amcasını çok özlüyor. Daha ne olsun ki.

 • E. G.

  Oğlum Geleceğe Adımdan mezun oldu. Okulumuzu çok seviyoruz. Sık sık ziyarete gidiyoruz. Öğretmenlerimiz sıcak cana yakın güler yüzlü. İdarî personelde başarılı öğrencilere en iyi eğitimi vermek için sürekli araştırma içinde. Başarıları daim olsun.

 • A.

  Birbirinden güzel etkinliklerle çocukları mutlu etmesini gerçekten iyi biliyorlar.Kurucusundan personeline kadar herkes çok güleryüzlü çocuğunuzu bıraktığınızda hiç aklınız kalmıyor. Taşınmasaydım küçük kızımı da yine bu okula verirdim.

 • S.

  Yıllardır aynı kadro ve özveriyle devam eden güzel bir kurum. Kızım bu okuldan mezun ve ilkokulda hiç zorluk çekmedi. Herkese tavsiye ederim.

 • A. B.

  Korunaklı bir bahçesi var. Okulun etkinlikler konusunda imkanları çok az

 • A. A.

  Bazı eksikleri olmasına rağmen eğitimi gerçekten iyiydi okulumuzun. Artık ilköğretim öğrencisi kızım ve disiplinli eğitim hayatının yanında eğlenerek gözlemleyerek öğrenmeye büyük özlem duyuyor. Umarım kısa sürede aldığı eğitimin faydalarını görecek

 • Y. A.

  okul baleden tutun jimnastiğe kadar çok çeşitli derslerle eğitim veriyor. Anaokulu seçiminde bence konum değil eğitim önemlidir. Gerçekten geleceğe bir adım atıyorsunuz çocuğunuzda bütün gelişimi gözlemleyebiliyorsunuz.

"Özel Geleceğe Adım Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Geleceğe Adım Anaokulu İletişim Bilgileri

Acibadem Mah. Gencay Sok. No:4 Üsküdar/istanbul
0216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Minik Kuşum Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Kuşum Anaokulu

çocukların çok mutlu olduğu ve kendilerini evlerinde hissettiği sıcak bir ortam.çok şanslıyımki 2 çocuğumda burada büyüm...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum