fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Gelecek Anaokulu

Özel Gelecek Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Gelecek Anaokulu Hakkında

Özel Gelecek Anaokulu 'nun eğitimdeki amacı çocuğun fiziksel gelişimine katkı sağlamak, çocuğun öz bakım becerilerini kazanmasını sağlamak, dil gelişimine katkı sağlamak, sosyal gelişimine katkı sağlamak, yaratıcılık gelişimine katkı sağlamak, çocuğun bilişsel gelişimine katkı sağlamaktır. İstanbul Avcılar mevkinde bulunan okulun branş dersleri arasında yüzme, binicilik, buz pateni, jimnastik, tiyatro, sinema, aşçılık ve mutfak çalışmaları, özel gün kutlamaları, resim ve sanat etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, hikaye ve kukla çalışmalarıdır. Ayrıca İngilizce eğitimi, ORFF ve müzik çalışmaları, dans eğitimleri verilmektedir. Okulun serbest zaman etkinlikleri, ilgi köşeleri, bilimsel deneyleri ve matematik çalışmaları bulunuyor. Özel Gelecek Anaokulu 'nda okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, ana dil etkinlikleri yapılıyor. Okulun rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Rehberlik birimi öğrencilere uyku düzeni, tuvalet eğitimi, yeme davranışları, kişilik gelişimine yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Okulda öğrencilerin sağlığına önem verilmektedir. Hastalanmalarını önlemek amacıyla temizliğe önem verilmekte, hastalanan öğrencilerin rapor alarak evde dinlenmesi önerilmekte ve öğrenciler bu tür konularda bilgilendirilmektedir. Okulda temizlik okulun deneyimli personeli tarafından düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilere sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak amacıyla sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek servisi yapılmaktadır ve yemekler sağlıklı ürünlerden yapılmaktadır. Okulda öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli önlemler alınmıştır.

Özel Gelecek Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Gelecek Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Gelecek Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Gelecek Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 19:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Gelecek Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Gelecek Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Gelecek Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Gelecek Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Gelecek Anaokulu Yorumları (6)

 • ZH

  Okul eytimiyle öğretmenlerin çocuklara karşı sıcak ve sevecen yaklaşımıyla çok guzelHer konuda gayet iyi

 • Gerçekten her konuda çok iyi bir okul. Öğretmenleri ,ilgi ve alakaları çok çok iyi güvenle gönderebileceğiniz bir kurum çok teşekkür ederiz.

 • SB

  Eğitimi oldukça iyi onun yanında verilen hizmetlerden de memnunuz. çalışan velileri de düşünerek okul saatlerini ayarlamışlar. Uyku odası var okulun imkanları yeterli

 • EG

  Fiziksel imkanları oldukça iyi geniş ve temiz bir binaya sahip sınıflardaki oyuncaklar çocukların sağlığını etkilemeyecek herhangi bir kaza yaşamasına neden olmayacak şekilde. Yemekleri sağlıklı çeşit de çok olduğu için çocuğum hiç şikayet etmiyor.

 • SK

  Verilen hizmet ve eğitim kalitesine göre fiyatları oldukça uygun. Çocuğumu önce yarı zamanlı göndermeye başlamıştım ancak okuldan çok memnun olduğumuz için tam zamanlıya geçirdik. öğretmenleri çok ilgili.

 • KS

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum öğretmenleri tecrübeli ve çocuklara kendi çocukları gibi davranıyorlar. Güvenerek yolluyorum. Derslerde her çocukla tek tek ilgileniyorlar her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğunu göz önünde bulundurarak işleniyor dersler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gelecek Anaokulu İletişim Bilgileri

Denizköşkler Mah. Su Sk. Yeşil Konaklar Blok, No: 2/13, İç Kapı No: 1, Avcılar / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum