fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu

Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu Hakkında

İstanbul Beylikdüzü’ nde oldukça büyük bir bina ve geniş bahçesiyle hizmet veren Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu , deneyimli ve gelişime açık, yenilikçi kadrosu ile çocuklarınıza en iyiyi vermek için çalışmalarına devam eden bir kurumdur.

Okul, 350 metrekare kapalı alan ve 150 metrekare açık alandan ibarettir. Geniş binası ve bahçesi, çocukların konforu ve sağlığı ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Kullanılan malzemelerin tamamı antibakteriyel olup, toz tutmayan halı, koltuk ve yumuşak alan döşemeleri, alerjenlerden çocukları korumaktadır. Etkinliklerde kullanılan malzemeler, oyuncaklar, boyalar kimyasal içermeyen, çocukların sağlığına zararlı maddeler içermeyen özelliktedir. 4 yaşa kadar olan çocukların uyku ihtiyaçlarının karşılanması için onlara özel hazırlanmış ahşap malzemeli bazalı yataklar, çocukların konforu ön planda tutularak hazırlanmıştır. Okulun tamamında özen gösterilen hijyene yemekhanede de özen gösterilmektedir.

Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu'nda sağlıklı ve dengeli beslenmenin sağlanması için uzmanların hazırladığı aylık menüler itina ile hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır.
Okulun içerisinde ve bahçesinde çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak amacıyla özel güvenlik sistemi bulundurulmaktadır.
Ayrıca sizlerin izin verdiği isimler haricinde hiç kimseye çocuğunuz okuldan teslim edilmemektedir.
Kurumumuz Değerler eğitimi kuran-ı kerim eğitimi ve yaslarına uygun manevi değerler eğitimi verilmektedir.

Okulda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Gün içerisindeki tüm etkinliklerde yer verilen İngilizcenin kalıcı bir şekilde öğretilmesi sağlanmaktadır.
Çocukların eğitimlerinin parçası olan etkinlikler içerisinde, çevre ve kültür gezileri, sinema ve tiyatro etkinliklerine gitme, kukla gösterileri, mutfak faaliyetleri, gezi etkinlikleri bulunmaktadır.
Çocuklara öncelikli olarak ana dil etkinlikleri ve okuma yazmaya hazırlık çalışmaları verilmektedir.
Ayrıca fen ve fizik konularında oyunlarla yeni kavramlar öğretilmektedir. Sanat etkinlikleri ve el sanatları çalışmalarında çocukların yaratıcılıkları desteklenmektedir.
Beylikdüzü, Barış Mahallesi'nde bulunan okulumuzda çocuklar her gün düzenli olarak jimnastik yapmaktadırlar. Böylece beden ve kas gelişimleri desteklenmektedir.
Halk oyunları, drama, tiyatro gibi faaliyetlerde çocuklar öğrendiklerini özel günlerde sahnede sunmaktadırlar.

Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu 'nda topluluk önünde gösteri yapan çocuklar, kendine daha güvenli bireyler olarak toplumda yer almaktadırlar.
Toplumsal kurallar, görgü kuralları, ahlak kuralları gibi kavramların çocuklara öğretildiği değerler eğitimi, onların toplum yaşamına daha bilinçli bir şekilde uyum sağlamalarına olanak sağlayan eğitimlerdir. Enegram Mizaç Merkezli eğitim modeli okul bünyesinde öğrencilere sunulmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar (49)

 • MO

  Acaba bu hafta yeni neler öğrenecek neyi deneyimleyecek diye merakla gönderiyoruz. Oğlumuzu daha önce büyüklerimize bile bırakmamış hiç ayrılmamıştık. Ilk defa uzun süre ayrı kalacaktık. Tüm kaygılarımıza hiç bıkmadan cevap verdiler. Her an ulaşabildik. Yeni oyunlar, etkinlikler, şarkılar, harfler, sayılar, şekiller... atölyelerde yepyeni deneyimler mum, çömlek,ahşap oyuncak gibi... Vee değerler eğitimi. Ancak bu kadar sevdirerek tatlı tatlı verilebilir. Kuran harfleri, dualar, esma-ül husnadan isimler ilahiler. Evde mirildanirken bir bakıyoruz yeni bir şey ezberlemiş. Çok memnunuz. Yolu hep açık olsun güzel okulumuz ve öğretmenlerimizin.

 • Lv

  Tavsiye üzerine geldik çok memnun kaldık Özel gelecek nesil minikler anaokulu ailesine teşekkür ederiz Başarılarının devamını dileriz

 • Oğlumdan sonra kızımı da gönül rahatlığıyla teslim ettiğim bir okul☺️ Hem eğitim hem de çocuklara olan davranışları öyle profesyonel ve aynı zamanda öyle şefkatli ki gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz☺️

 • SE

  Çok guzel.ilgili bir okul herkese tavsiye ederim iyi ki buraya vermişim ikizlerimi

 • ET

  Çocuğumu emanet ettiğim güzel bir kurum, öğretmenleri ve çalışanları güler yüzlü, sanki ailenizden gibiler

 • NH

  2 senedir kızım Gelecek Nesil Minikler Akademisi ne gidiyor inşallah yaşı gelince kardeşi de gidecek aynı okula.Müdüremiz , öğretmenlerimiz hepsi çok kaliteli insanlar ve çocuklara karşı çok duyarlilar

 • Nv

  Kesinlikle doğru tercih yapmışım çok memnunum oğlum mutlu severek okuluna gidiyor. Tüm öğretmenlerine emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim

 • NE

  İyi ki yolumuz kesişti Gelecek Nesil Minikler Anaokulu ile … Çocuğumuzu güvenle emanet edebildiğimiz çok iyi bir kurum

 • GH

  Yaklaşık 7 aydır oğlum Gelecek nesile gidiyor. Okul müdürü Harika hanım ismi gibi gerçekten çok harika bir insan, öğretmenler keza öyle. Hepsi samimi, içten ve güler yüzlü. Oğlum okulda çok mutlu, öğretmenleri çok ilgili. Bizim için dini değerlerin olduğu bir okula gitmesi önemliydi, ve bu konuda hiç hayal kırıklığına uğramadık. Öte yandan bol etkinlik ve eğitimler de mevcut. Gönül rahatlığı ile her sabah çoçuğumu bırakıyorum, aklım hiç geride kalmıyor, istediğim vakit öğretmeni veya okul müdürü ile iletişime geçebiliyorum bu benim için çok önemliydi.

 • NK

  Tayin sebebiyle son anda alelacele kaydettirmiştim oğlumu, Allah razı olsun hiç acaba demedim, iyiki karşılaştırmış Rabbim, ilgili yönetim tatlı öğretmenler, güleryüzlü çalışanlar, ee daha ne olsun:)

 • Tm

  Okulumuzdan çok memnunuz kızımda çok severek okuluna gidiyor okul müdüremiz öğretmenler ve diğer çalışanlar hepsi çok ilgili ve güler yüzlü iyiki yollarımız kesişmiş özellikle okul müdüremiz her şekilde yardımcı kafanıza takılan tüm sorunları gideriyorlar kızım 6 ay gitmesine rağmen çok güzel ilerlemeler görüyorum çocuğun severek ve bıkmadan okulu gitmesi çok önemli tüm öğretmenlerimize ve çalışanlara teşekkür ediyorum .İngilizce derslerimiz saatleri biraz daha arttırılabilir

 • SK

  Bizim ilk okul deneyimimiz ve çok kaygılı bir anne olmama rağmen Harika hocamıza sonsuz güvendim.”Siz de tanıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız:)”Öğretmen kadrosu deneyimli ve yüreği sıcacık.Oradaki yavruları sadece işleri gereği değil içten bir samimiyetle bağırlarına basıyorlar.Sadece öğretmenler değil okulumuzdaki tüm görevli ekip ellerinden gelenin en iyisi için uğraş veriyor.Kısacası anneciğinin kucağından güvenli bir kucağa teslim edeceğiniz bir yer.Okulumuzun kurucusu Harika hocam ,yavrumun biricik öğretmeni Rabia hocam ve şahane ekiplerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .

 • KD

  İki çocuğumu da burada büyüttüm diyebilirim. Sevgi, merhamet dolu bir okul. Güvenle çocuklarınızı bırakabilirsiniz.Herşey o kadar iyiki böyle bir düşüncem yok.

 • Okulumuzdan çok memnunuz 7 ayda oğluma ve bize çok şey kattı müdürümüz öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız herşeyden önce sevgi dolular ve çok donanımlılar Zaten hergün geliştiriyorlar kendilerini

 • Kelimelerin kifayetsiz kaldigi samimiyetin en guzeli sevginin en sicagi var okul degil hepsi ailemizden hepsi bizden elhamdulillah.Evladimi birakirken bir kez bile gozum arkada kalmiyor cok şükür

 • NA

  Kızım yaklaşık bir yıldır bu kreşte. Sağolsun müdürümuz harika hanım ve değerli öğretmenimiz Mehtap hanım çok ilgililer. Gözüm arkada kalmıyor. Güvenle gönderebilirsiniz.

 • SM

  4 evladımı 4 ayrı anaokulunda okuttum hamd olsun.. Bu okul kadar maddi ve manevi huzurlu kaliteli işin ehli donanımlı bir ekip nadir bulunan türdendir. Başta Harika Ay hanımefendi olmak üzere emeği geçen her biri ayyuzlu öğretmenlerinden emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun . Yolları açık olsun....

 • Ha

  İlgili , ahlaki ve kültürel yönü bakımından iyi eğitim veren Güler yüzlü ve sevgi dolu eğitmenleri olan bir okul.Yabancı programlara daha yoğunluk vermeliler ve Menülerinde daha çok meyve olmalı.

 • ŞD

  Harika Ay Hanımefendi için bu okulu tercih ettik.Kendisinin vizyonuna güveniyoruz.Çocuğumuz emin ellerde.

 • Fu

  Beklentinin çok çok üstünde degerler egitimi olan bi sistemi var kızım 5 yaşında bile degil kuran partisini yaptik cocugumla birlikte bende bilgi tazeliyorum cok pratik ve akılda kalıcı sekilde öğretiliyor teşekkür ederiz.Parki biraz daha büyük olabilir

 • EB

  İstanbulda Beylikdüzü gibi bir ilçede farklı kökenlerden bir araya gelmiş olan bir mozaik toplum içinde yaşamak, bu zamanda bu şehirde evlad yetiştirmenin bir evladı insan olarak büyümenin zorluğu herkes için aşina bir durum. Mevcut hayat şartları içinde tabiri caiz ise savaş verirken geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın manevi değerlerine bağlı vicdan sahibi hür iradeler olarak yetiştirilmesi konusunda gerek insan yetiştirme gerekse idare konusunda büyük emeği olan Gelecek Nesil Anaokulu Yönetimine teşekkürü borç bilirim. Bizler okulumuzda görevli olar herkes ile bir veli - okul çerçevesinde değil bir aile ferdi nazarında iletişimde olduk. Sadece çocuklar için değil hayata dair güzel dostluklar kurduk her daim maddi manevi yanımızda oldular omuz omuza verdik her zorluğu beraber aşıp her güzelliği beraber yaşadık. Çocuklarımızın istikbali için her zaman karşılıksız sadece sevgiye dayanan bir temel ile Gelecek Nesil Anaokulunda görev yapan yönetici öğretmen görevli herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 • Ek

  5 yaş da kızım var ve eşim ile değerler egitimi küçük yaşta ögrenmesi önceliğimizdi. Ve şuan iyiki diyoruz bizim bile çogu konuda ögrenmemize katkı sağlayan bir kurum. Degerler eğitimi başta olmak üzere herşeyi ile harika bir okul işin ehli insaar ve tecrübeleri çok iyi bence.Bahçesi biraz daha geniş olabilir.

 • EB

  Her şeyden evvel yolumuzu Harika Hoca ile denk düşürene sonsuz şükür buna vesile olanların ise duacısıyız. İstanbulda Beylikdüzü gibi bir ilçede farklı kökenlerden bir araya gelmiş olan bir mozaik toplum içinde yaşamak, bu zamanda bu şehirde evlad yetiştirmenin bir evladı insan olarak büyümenin zorluğu herkes için aşina bir durum. Mevcut hayat şartları içinde tabiri caiz ise savaş verirken geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın manevi değerlerine bağlı vicdan sahibi hür iradeler olarak yetiştirilmesi konusunda gerek insan yetiştirme gerekse idare konusunda büyük emeği olan Gelecek Nesil Anaokulu Yönetimine teşekkürü borç bilirim. Bizler okulumuzda görevli olar herkes ile bir veli - okul çerçevesinde değil bir aile ferdi nazarında iletişimde olduk. Sadece çocuklar için değil hayata dair güzel dostluklar kurduk her daim maddi manevi yanımızda oldular omuz omuza verdik her zorluğu beraber aşıp her güzelliği beraber yaşadık. Çocuklarımızın istikbali için her zaman karşılıksız sadece sevgiye dayanan bir temel ile Gelecek Nesil Anaokulunda görev yapan yönetici öğretmen görevli herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 • Eb

  Her şeyden evvel yolumuzu Harika Hoca ile denk düşürene sonsuz şükür buna vesile olanların ise duacısıyız. İstanbulda Beylikdüzü gibi bir ilçede farklı kökenlerden bir araya gelmiş olan bir mozaik toplum içinde yaşamak, bu zamanda bu şehirde evlad yetiştirmenin bir evladı insan olarak büyümenin zorluğu herkes için aşina bir durum. Mevcut hayat şartları içinde tabiri caiz ise savaş verirken geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın manevi değerlerine bağlı vicdan sahibi hür iradeler olarak yetiştirilmesi konusunda gerek insan yetiştirme gerekse idare konusunda büyük emeği olan Gelecek Nesil Anaokulu Yönetimine teşekkürü borç bilirim. Bizler okulumuzda görevli olar herkes ile bir veli - okul çerçevesinde değil bir aile ferdi nazarında iletişimde olduk. Sadece çocuklar için değil hayata dair güzel dostluklar kurduk her daim maddi manevi yanımızda oldular omuz omuza verdik her zorluğu beraber aşıp her güzelliği beraber yaşadık. Çocuklarımızın istikbali için her zaman karşılıksız sadece sevgiye dayanan bir temel ile Gelecek Nesil Anaokulunda görev yapan yönetici öğretmen görevli herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 • Kk

  En değerli varlıklarımızı gözümüz hiç arkada kalmadan rahatlıkla bıraktığımız bir kurum. Herşeyden önce güvenilir, hijyen, sevgi dolu bir ortam. Geleceğin nesilini yetiştirecek olan bugünün çocuklarının önce duygularını doyuran bir kurumda okutmanın mutluluğunu yaşıyorum.Biz düşünmeden okul sahibimiz düşünüp herşeyi yapmış ayarlamış olduğu için bizim düşünmemize fırsat kalmıyor. Emeklerine sağlık.

 • KD

  Çocuklarımın her açıdan güvende olduğunu bildiğim, onları sevgiyle kucaklayan, heran yanımızda hissettiğimiz çok sevdigimiz okulumuz.Herşey o kadar mükemmel ki böyle bir düşüncem yok.

 • yk

  Herşeyin ilki unutulmazmis.. Gelecek Nesil kizimin İlk okul deneyimi burada ilk öğretmenleri oldu hayatındaki bu ilk deneyimini böyle güzel bir okulda iyi bir eğitimle ahlaki ve din üzerine aldığı için çok memnunum. Her gün okuluna severek isteyerek gidiyor buda okulunu ne kadar sevdiğini gosteriyor

 • Md

  Okulumun sistem ilgi gercekten iyi fakat fiziki sartlar bu alanda iyi ama daha da geniş bi yerde daha güzel olacagını düşünüyorum

 • MK

  Benim ve oğlumun gelişimi adına çok yol katettik .Oğlum sosyallik konusunda çok çekingen ve gelişim olarak yaşıtlarını geriden takip ediyordu .Okula baslayalı 2 ay kadar kısa süre olmasına rağmen değişim ve gelişimi olumlu yönde ilerliyor. Kübra öğretmenime ve Harika hocama hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • KD

  İki çocuğumu da güvenle gönderdiğim çok sevdiğimiz okulumuz. Bir eğitim kurumundan beklediklerimizi fazlasıyla karşılıyorlar. İyiki tanıdık.

 • NK

  Henüz 2 aydır devam ediyoruz ama sıcacık bir aile ortamı olduğunu söyleyebilirim. Oğlum okulundan mutlu dönüyor benim için en önemli kriter bu. Emeği olan tüm öğretmenlerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Herkes güleryüzlü, eğitim sistemi çok iyi ilk haftadan etkisini gösteriyor. Asla pişman olunmayacak bir okul.Yaz ayı için bahçe ve oyuncaklar yenilenebilir.

 • DA

  Kesinlikle her konuda tecrube sahibi ogretmenlerin olduğu mükemmel bir okul.Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim Harika hocam işinin bir numarası o kadar belliki tamamen çocuk odaklı bir okul iyiki diyorum

 • HA

  Yollarımız kesiştiği için o kadar şanslıyız ki... Hem aile sıcaklığı var hemde güzel bir eğitim. Önce oğlum, şimdide ikizlerim devam ediyor. Harika hanım ve ekibi gerçekten muhteşem.

 • EA

  Okula tavsiye üzerine kayıt yaptırdık.kızım o kadar çabuk uyum sağladı ki hiç zorlanmadık kurum müdüresi harika hanım gerçekten ismi gibi harika bir insan.çocuklarla iletişimi, çocuklara bakış açısı,yaklaşımı,dikkati o kadar güzel ve etkili ki çocuklar üzerinde muhteşem etki bırakıyor.öğretmenlerin hepsinin bütün çocuklara yaklaşımı çok güzel çok hassas davranıyorlar.Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Ea

  Başta Harika hocam olmak üzere diğer tüm değerli öğretmenlerimizin ışığında yetişen evlatlarım var. Ne mutlu emekleri asla ödenmez

 • Mb

  Basta kurucusu olmak uzere tum secilen ogretmenleri bence cok kiymetli. Harika hocamizdan Allah razi olsun kendi gibi ogretmenlerindende.. her konuda destekcimiz gözüm kapali verecegim tek anaokulu..Okul bahcesi alan darligi..

 • Rt

  Çocuklarımıza şefkat ve sevgiyle yaklaşımınız,değerler eğitimine önem vermeniz benim için vazgeçilmez özelliğiniz... İyi ki eski velilerniz sizinle tanışmamıza vesile olmuşYeni olduğum için şuan gözlemlediğim bir konu yok.

 • F

  İsmi gibi harika hocamızın harika okulu esma mı göndermiştim şimdi emine mi gönderiyorum ve bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

 • Yeni başladık bi haftadır çok memnunuz hep böyle devam etmesi dileğiyle❤️Şimdilik herhangi bişey yok benim fikrimce

 • Herhangı bir sorunda çok hızlı bir şekilde iletişime geçebiliyoruz, bu da gerçek manada güven oluşturuyor bizim açımızdan. Ögretmenlerini çok seviyordu benim kızım. Hem degerler eğitimini esas alan hemde kaliteli okul bulmak kolay olmuyo bu konuda çok şanslıydık.Gözüme çarpan bir yanı yok

 • Ad

  Öğretmenlerimiz her yönden çocuklarımızı kavrıyor sahip çıkıyor egitiyor sagolsunlarDaha büyük bahce ve havuz olsaydı daha da harika olurdu

 • Ş

  Gerek tecrübeli eğitmen kadrosu gerekse kaliteli yöneticileri sayesinde hem çocuğunuzun eğitim süreci hem de insan insan ilişkiler açısından pişman olmayacağınız bir kurum.

 • MB

  Kaliteli kadrosu guler yuzlu ve samimi olmasi kalite ve guven veren bir okul

 • DT

  İlgi ve alakalarından dolayı çok mutluyuz. Çocujlarımızın ağlamaları, üzülmeleri en fazla bir kaç dakika sürüyor. Onları mutlu etmenin yollarını iyi biliyorlar

 • AS

  Her yönden kendini geliştirmiş ve geliştiren öğretmenler ile dolu olan, bu doğrultuda da günden güne kendini daha iyi bir noktaya getiren bir anaokulu

 • MS

  Evimize çok yakın bir çok okul arasından bizim görüştüklerimiz arasında en doyurucu ve gerçekçi paylaşımı yaptıklarını düşündük. Şeffaf bir şekilde davranmaları bizim tercih sebebimiz oldu

 • TU

  Çocuklara öğrettikleri tüm bilgileri ayrıca kağıt makas boya kullandırarak tekrar onlara yaptırarak pekiştiriyorlar. Çok ilgililer onların ilgisi bizi de mutlu ediyor çocuklarımızı da

 • GA

  Büyük bahçesi ve rengarenk oyuncakları ile çocuklarımızın doya doya oynayabildği ve vakit geçirebildiği güzel okulumuz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gelecek Nesil Minikler Anaokulu İletişim Bilgileri

Barıs Mah.eğitim Vadisi Bulvri Gulka Villalari No 25
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum