fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Gelişim Evi Anaokulu

Özel Gelişim Evi Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:30/12:30
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Gelişim Evi Anaokulu Hakkında

Özel Gelişim Evi Anaokulu, Bakırköy Kartaltepe’de müstakil bir binada hizmet vermektedir. Kurum binası öğrencilerin eğitim alanlarındaki ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmaktadır. Aynı şekilde eğitim programları da öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri sonucunda hazırlanmaktadır. Kurum, öğrencilerinin kendine güvenen, ifade eden, duygularının farkında olan, üreten bireyler olarak yetişmelerini amaçlamaktadır.
Bakırköy Kartaltepe'deki özel anaokulu, çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil konusunda da eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yabancı dil olarak her gün verilen İngilizce eğitimi, ders saatleri dışında da öğretmenleri ile etkileşime geçerek doğal süreçte desteklenmektedir. İngilizce dil eğitimi okul öncesinde öğrencilere tekerlemeler, oyunlar, şarkılar ve sayılarla aktarılmaktadır. Aynı zamanda kurumda öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemek amacı ile satranç, jimnastik ve müzik gibi diğer branş eğitimler sürdürülmektedir.
Özel Gelişim Evi Anaokulu’nun ekim alanı, kum havuzu, bahçe oyuncakları, tırmanma parkuru olan bahçesinde çocukların fiziksel gelişim ihtiyaçları karşılanmaktadır. Sınıflarda kontenjan sınırlı sayıda tutulmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayısı ortalama 12 olarak sınırlandırılmaktadır. Bu sayede öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığı artırılmaktadır. Çocuklar kendi yaş gruplarıyla eğitim almaktadır.
Okul psikoloğu ve sınıf öğretmenlerinin yaptığı değerlendirme sonuçları öğrenme süreçlerinin planlanmasında dikkate alınmaktadır. Çocukların ilgi alanları, gelişim ihtiyaçları, öğrenme stilleri keşfedilerek desteklenmektedir. Çocuklar tematik yaklaşımla bilgi ve becerilerinde derinleşme imkanı bulmaktadır. Eğitim sürecindeki etkinlikler yapılandırmacı yaklaşım temelinde beyin temelli öğrenme ilkeleri doğrultusunda planlanır ve uygulanır. Farklı alanlarda açılan atölyeler ile çocukların ilgi alanları desteklenmektedir.
Özel Gelişim Evi Anaokulu’nda yemekler kendi mutfağında pişer ve hijyen kurallarına uygun bir biçimde çocuklar için hazırlanmış yemekhanede servis edilir, paketli gıda kullanılmaz. Çocuklar, bahçemizde kendileri yetiştirdikleri sebzeleri yeme imkanı bulurlar. Okulumuzu daha yakından tanımak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, görüşme talebi oluşturabilirsiniz.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Gelişim Evi Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Özel Gelişim Evi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Gelişim Evi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Gelişim Evi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Gelişim Evi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Gelişim Evi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Gelişim Evi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Gelişim Evi Anaokulu Yorumları (27)

 • sk

  It's really the best kindergarten My kids have been in it for 2 years. They teach them everything, and we love them The teachers are wonderful and treat the children like family. They have contributed greatly to my children's development scientifically and linguistically Do not hesitate to enroll your child in this kindergarten

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  We do appreciate all your warm support :)

 • Tu

  Çocukların duygusal ve psikolojik durumlarını çok iyi anlayıp değerlendirip oryantasyon sürecini çok Kolay geçirmesini sağlıyorlar. Ayrıca gelişim sürecini de takip ederek okuldan mutlu ayrılan bir çocuk olmasını sağlıyorlar

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz:) Çocukları tanımayı ve gelişimsel ihtiyaçlarını tespit etmeyi önemsiyoruz. Oryantasyon sürecinde her gün sınıf öğretmeni ve okul psikoloğumuzla değerlendirmemizi yaparak süreci yürütüyoruz.

 • ED

  Oğlum için okul aramaya başladığımız ilk günlerde eşimle çok tedirğin olmuştuk.Kafamızda binlerce cevapsız soru ile kendimizi yollara attık. Oğlumuzun yaş bakımından küçük olması konuşma ve sosyalleşme açısından yaşadığı sıkıntılar tercih yapmamız konusunda bizim çok titiz olmamıza neden oldu.O günleri düşündüğümde bu kadar titiz davranmamızın ne kadar dogru bir karar olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.Öncelikle gelişim evi anaokuluna çok çok teşekkür ederiz. Öğretmenimize ve oğlumun okulunu sevmesinde etkisi olan bütün Gelişim evi çalışanlarına çok teşekkür ederim. Çocuklarımızı; güvenle, gözümüz arkada kalmadan bırakabileceğimiz bir yer olduğunuz için, size güvenimiz sonsuz…

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Ne mutlu bize:) En kıymetlilerinizi bize emanet ettiğinizin bilinciyle hareket ediyoruz. Bizler için de her öğrencimiz çok kıymetli.

 • FV

  Çocuğum severek gidiyor.Ogretmenler çok güler yüzlü ve ilgililer.Temizlige dikkat eden ve eğitimi ön planda tutan bir kuruluş.Öğünlerde çeşitlilik. Özellikle kuruyemis ve meyve tarzında..

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Ne mutlu bize:) Yemek menümüzde her ay düzenleme yapıyoruz. Sağlıkla ilgili dengelerin yanı sıra çocukların çoğunluklu olarak tercihlerini de gözlemleyerek ilerliyoruz.

 • GY

  Okul müdürü eğitim odaklı öğretmenleri çok samimi ve cana yakın en önemlisi hepsinde merhamet duyguları çok yoğun.. çocuk onlarla güvende.. temiz bir okul yemeklerini bütün çocuklar çok seviyor. ♥️Gezilere daha önem verilmesini isterdim.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okul Müdürümüz 19 yıllık okul öncesi ve yetişkin eğitimi alanlarında deneyime sahip. Aynı zamanda Eğitim Programları Geliştirme Uzmanı. Çocuğun yüksek yararını odak alan bir yönetim tarzını benimsemekte. Tüm ekibimiz işini severek yapıyor. Bunun sizlere yansımış olması bizi çok mutlu ediyor.

 • EY

  2 yaşındaki Oğlumu güvenle emanet edebiliyorum. Gerek bilişsel gelisimi gerek fiziksel motor becerileri oldukça gelişti. Tüm öğretmenler güler yüzlü ve içten

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz. Öğretmenlerimizin tamamı üniversite mezunu ve alanlarında donanımlılar. Bunlar da çocukların gelişim süreçlerine olumlu yansıyor.

 • SI

  A'dan Z'ye butun personel cok sicak kanli ve samimi. Oglumun okul surecine alisabilmesi icin hep birlikte yardimci oldular. Ozellikle Emine ogretmenin yardimlarini hic bir zaman unutmayacagim. Cocuklarin kisisel gelisimi icin gerekli tum donanima sahipler. Alaninda uzman kisiler ile isbirligi yapiyorlar. Uzun arayislar sonrasinda cok dogru bir karar vermisiz. Gelisimevi'ne cok tesekkur ediyorum

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz:) Oryantasyon sürecini önemsiyoruz. Çocukların öğretmeni ile bağ kurması, okula güvenmesi önceliğimiz. Her çocuğun alışma süresi ve ihtiyaçları farklı. Bu bilinçle çocuğun ihtiyacını gözlemleyerek sürecimizi yönetiyoruz.

 • Go

  Bu sene basladik gayet memnunuz hem gun icindekileri etkinlikleri hemde ingilizce egitim bakimindan gayet guzel tavsiye ederim

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz:) İngilizce öğretmenimizin tam zamanlı okulda olması çocukların günlük rutinlerde, doğal ortamda yabancı dil edinimlerini destekliyor.

 • SA

  Merhaba, diğer velilerimiz tüm güzel yorumları yapmış :) Ben okul araştırırken yabancı dil eğitiminin nasıl olduğuyla alakalı yorumlar arardım hep. Bu yorum benden gelsin. Tüm bunların yanında iyi bir yabancı dil eğitimi de alsın derseniz tam yeri.. Öğretmenin Türkçe konuşmaması ve ders sayısı fazlalığı sebebiyle çocuklar gerçekten iyi öğreniyorlar. Çocuğum bazı kelimelerin Türkçe'sini bilmezken İngilizce'sini biliyordu. Dil konusundaki yorumum çok iyi. Teacher Zahra, we love you :)

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Branş dersi saatleri dışında da dil edinimini önemsiyoruz. Öğretmenimiz derslerinin dışında günlük rutin içerisinde de sürekli çocuklarla etkileşimde olması, onlarla zaman geçirmesinin olumlu etkisini bizler de gözlemliyoruz :)

 • S

  Oglumun okulda ilk senesi, biz cok memnun kaldik, ogretmenler cok ilgili, ozellikle santranc ve ingilizceye iyi bir baslangic yaptik. Oglum severek okula gidiyor.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Öğrenme ve gelişimin güvenli hissedilen ortamlarda gerçekleştiğine inanıyoruz. Çocukların severek okula gelmesi bizim için, kendilerini güvende hissettiklerinin bir göstergesi. Ne mutlu bize:)

 • MN

  Mekandan, çocuklara sunulan aktivitelerden ve eğitim ekibinden çok memnunuz. Oğlumuzun öğretmeni Ayşe Nur'a bayılıyoruz.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz de kendisine bayılıyoruz :)

 • CD

  Ogretmenimizden, etkinliklerden, olanaklardan cok memnunum. Yeterli bir bahcesi var.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bahçemizin her santiminden her gün yararlanmaya çalışıyoruz :)

 • MY

  Her yönüyle gerçekten muhteşem bir anaokulu. Sevgileri,ilgileri,samimi ve içten davranışları , oğlumuzun da sabahları Ayşe öğretmenini gördüğünde sevinip mutlu olması paha biçilemez bi duygu yaşatıyor bize :)

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Onların mutluluğu bizleri de çok mutlu ediyor :)

 • Çok ilgili ve saygılı öğretmenleri olduğu gibi çok saygı değer müdürü var iyiki oğlum böyle Bi kreşte diyebilirim çocuğuma ilgisisinden dolayı Ayşenur ögretmenimize çok teşekkür ederiz Kapalı Bi parkı olsa iyi olur bence kış ayları için benim fikrim tabi

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Önerinizi değerlendireceğiz :)

 • öç

  Oğlumu 4 yaşında Özel Gelişim Evi Anaokulu'na yollamaya başladım. Bu sene 2. yılı; yemek tadına bakma ile ilgili çok sıkıntı yaşıyor hatta bu sıkıntı kusmaya kadar gidiyordu. Bu sene Gurbet öğretmenin sınıfında ve gerçekten oğlumun bu problemini çözmek için çok uğraşıyor ve oğlum zorlansa da yemeklerin tadına bakmaya başladı. Kendisini her gördüğümde teşekkür etsem de burdan da teşekkür etmek istedim. İyi ki varsınız Gurbet Öğretmen.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Öğretmenimize özverisi için biz de teşekkür ediyoruz:)

 • ee

  Oğlum 15 aylıktı kreşe başladığında. Başarısız bakıcı denemelerinden sonra kreşe vermeye karar vermek küçük olmasından dolayı beni oldukça endişelendirmişti ancak şimdi geriye dönüp baktığımda ne kadar doğru bir karar vermişim diyorum her gün kendime. Eğitimsiz herhangi bir bakıcı ile aynı evin içerisinde 4 duvar arasında kalan bir çocuk mu yoksa sevgi, şevkat ve mutlulukla günlerini geçirirken sürekli gelişim gösteren bir çocuk mu? tabi ki herkes ikincisini tercih eder ve bu tercihimizle de bize iyi ki dedirten kreş seçimimiz oldu. Oğlum daha çok küçük olduğu için eğitimden ziyade anne sevgi ve sıcaklığını hissetmesi, güçlü bağlanmayı yaşaması benim için en önemli noktaydı ve biz tüm bu kavramların karşılığını bulduk. Gözümüz asla arkada kalmıyor, artık acaba ile başlayan sorular aklımıza hiç gelmiyor, oğlum henüz konuşmasa da davranışları her şeyi bize çok güzel anlatıyor. Öğretmenlerimizin içtenliği ve samimiyeti sayesinde her gün hevesle kreşe gitmek isteyen bir çocuğum, kreşten eve mutlu geldiğinde de mutlu olan bir ailesi var. Her şey için teşekkür ediyorum, iyi ki yollarımız kesişti!

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukların ebeveynlerinden ayrı zaman geçirdikleri ilk ortama geçiş çok önemli gerçekten. Sağlıkla ve sevgiyle bu geçişi sağlayabildiysek ne mutlu bize:)

 • CK

  Pandemi sebebiyle okul başlangıcımız 4 yaşa kalmıştı ve bu konuda çok endişelerimiz olmasına rağmen okul müdiresi Tuğçe hanım'ın samimi, gerçekçi ve bilgilendirici yaklaşımlarıyla kararımızı Gelişim Evi Anaokulu'ndan yana kullanarak ilk okul deneyimimize adım attık. Ebeveyn olmak geçmeyen bir endişe hali ama gerek oryantasyon sürecinde gerekse sonrasında sevgi, güven ve şefkat konusunda aklımız kalmadan kızımızı okula emanet edebilmek bizim için çok rahatlatıcı oldu. Ayrıca okula başladığımızdan bu yana hem sosyal hem bilişsel gelişim açısından aldığımız yol bizi çok mutlu ediyor. Tuğçe hanıma, Gurbet öğretmene ve işini sevgiyle yapan tüm ekibe teşekkürler.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  En kıymetlinizi emanet ettiğinizin bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Bizler teşekkür ederiz :)

 • ÖG

  Kızım 1 yaşında başladı şu an 18 aylık olduk 6 aydır gelişim evi anaokuluna gidiyoruz. Kızım hasta oluyor bazen okula gitmiyoruz bildiğiniz evin içinde çıldırıyor Gamze öğretmenimize kavuşmak için gün sayıyoruz. Beni ittirerek Gamze öğretmenimizin kucağına atlıyor. Bebeğimi hiç bir bakıcıya gerek duymadan gönül rahatlığı ile bıraktım. Kızım daha çok küçük olduğu İçin öz bakımını kendisi yapamıyor inanır mısınız daha bi kere kızarıklık görmedim. Buradan anlayabilirsiniz ne kadar titiz ve öZverili olan bi okul olduğunu . Tuğçe hanım müthiş titiz ve disiplinli, bu kadar özverinin sizden kaynaklı oldugunu düşünüyorum iyi ki vardınız iyi ki sizi tercih ettik milyonlarca kez teşekkür ederim

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz :)

 • Tamamen sevgi üzerine kurulmuş bir kurum. Bunu, oğlumun daha önce gittiği başka bir kreşte yaşadığımız kötü tecrübelerle, karşımıza çıkan deneyimsiz eğitimcilerle ve işini sadece ticari amaç için yapan kurum yöneticileriyle geçirdiğimiz iki haftada yaşayarak anlamış oldum. Gelişimevi Anaokulu karşıma tesadüfen çıktı ve bu hoş tesadüf oğluma o kadar iyi geldi ki şu an koşa koşa okuluna gidiyor öğretmen ve arkadaşlarını çok seviyor ve her gün bildiklerine yenilerini ekleyerek iyi bir eğitim alıyor. Annesi olarak benim de gönlüm rahat ve huzurlu. Ayrıca oryantasyon döneminde, oldukça profesyonel bir yaklaşımla ve büyük bir sabırla kreşe gitmek istemeyen oğlumu ikna etmeyi başarıp okula kazandırdıkları için tekrar teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim sevgi dolu sıcacık bir ortam. Şunu da son olarak belirtmeden geçemeyeceğim ki yemek listeleri oldukça çeşitli, dengeli ve sağlıklı. İyi ki varsınız Gelişimevi Anaokulu

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Yemeklerimizin okulumuzda pişmesi sayesinde çeşitliliği, lezzeti, hijyeni. konularında hassasiyeti daha yakından gösterebiliyoruz:)

 • NY

  Öğretmenlerinizin ilgisi, Güleryüzü, samimiyeti, eğitim öğretim şeklinden çok memnunum. Kısa sürede çok iyi yol aldık oğlum adına. Teşekkür ediyorum ❤️Çocuk takip programı için daha iyi şeyler yapılabilir. Daha çok foto ve bilgi paylaşılabilir. Bu konuda biraz eksik gibi....

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Geri bildirimleriniz konusunda gerekli adımları attık. Kullandığımız uygulama ile velilerimizle daha sık ve düzenli paylaşımlar ve bilgilendirmeler yapıyoruz:)

 • Ai

  Çocuğumun ilk okul deneyiminden sonra 1 yıl ara vermek zorunda kalmıştık . İyi bir okul bulma sürecim çok uzun oldu ancak tuğçe hanım ve öğretmenleriyle tanışınca çok şanslı olduğumu anladım . Çocuğumu bir kere bile ağlatmadan okula her seferinde sabırla sokmak ve ikna etmek için çok çaba sarfettiler. Yeri geldi 20 dk -30 dk uğraştılar, sevdikleri şeylerle ikna etmeye çalıştılar. Gerçekten sabır en önemli şeydi benim gözümde ve bu öğretmenler bunu başardı . Şimdi öğretmenlerne sarılarak okuldan mutlulukla ayrılan oğlum var. Okulda neler yaptığını sevinçle anlatıyor. Bakırköyde bahçeli ve böyle ekibi olan bir okul bulmak zor. Ek olarak çevre okullara göre daha uygun fiyatlı olması kesinlikle artı bir özellik .okulda hayvanlar var , ekip biçme alanı var . Pandemi döneminde çoğunlukla dışarıda vakit geçiriyorlar .Öğretmenleri ile aynı şekilde bu yolda istikrarlı devam ederlerse çok mutlu çocuklar yetiştireceklerini ümit ediyorum .

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz :)

 • DA

  Biricik evladına güvenli şefkatli eğitim ve bakım evi arayan sevgili veli dostlarım, Bakıcımızın ani bir kararla işten ayrılması haberiyle karantina sürecine kreş telaşıyla girdik. Gezdiğimiz çoğu yerde güven duyamadık. Her yer benzer şeyler söylüyordu ama ortam yeterince her açıdan güven vermiyordu. Sonra Gelişimevi Tuğçe hocayla irtibata geçtik. Randevulaştık(her yer gibi) okula geldik. Nöbetçi öğretmen oğlumuza tanıştı. Bahçeyi gördük. (kreş ve ortam tertemiz, hijyen var yani gerçekten) Çocuğun iznini isteyip güven kazanarak bahçede vakit geçirdiler.Ve yine Tuğçe hoca da kendisini muhatap alarak bizim içerde olacağımızı söyledi. Bunu niye anlattım çünkü sadece bizi etkilemek için değil birey olduğunu bildikleri için yaptılar. Ve oğlum okulu çok sevdi. Daha tanışma gününden anısı oldu okulla alakalı. Genel olarak ise, her konuda destekçi, bilinçli, şefkatli bir okul. Koordine çalışma konusunda destekleri inanılmaz kıymetli. Okulda öğrendiklerini evde nasıl destekleyebiliriz, evde yapamadıklarımızın temeli okulda nasıl atılabilir, zamanı gelen-gelmeyen konularda nasıl yol izleriz gibi durumlarda veliyi memnun etmek değil çocuğun durumu üzerinden hareket ediyorlar. Biz de memnun oluyoruz tabi evladımızın karakteri, davranışları, psikolojisi düşünüldüğü için. Çünkü geleceğimizi yetiştiriyoruz. Okula başladığından beri hızlıca gelişim gösteren bir çok yönü de oldu ayrıca oğlumun. Yemek yemesi, tercihleri, oyun kavramı, karar vermesi, ince kaba motor becerileri, iletişimi... Kreşe başladığında fazla kelimesi de yoktu. 29 aylık erkek bir çocuğun konuşmamasını toplum normal kabul ediyor ama hiç doğru değil bu tavır. Oryantasyon sürecinde konuya dikkat çeken öğretmenleri ve pedagog sayesinde daha da geç kalmadan desteğe başvurduk. 31 aylık oğlum şuan 2 kelimelik cümleler kuruyor. Okul işte bu konuda çok önemli. Bizim sürecimizde bizi hep desteklediler. Tuğçe müdürüm ve ekibine(sınıf öğretmenimiz Gamze öğretmene ve İlayda öğretmene özellikle) minnettarız. Sevgiyle gelişiyoruz Yemek menüsü biraz zayıf diye düşünüyorum.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Menümüzde gerekli revizeleri yaptık:)

 • SY

  Oğlumun sabahları okula gitmek için sabırsızlandığını gördükçe mutluluğu adına doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Gelişimevi Anaokulunu öğrencilerine sahip çıkıp topluma iyi bir birey kazandırmanın ilk adımında iyiki de tercih ettiğimizi düşünüyoruz.

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz:)

 • Ec

  merhaba emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kızımı oraya verdim çokta memnun kaldım tavsiye ederim herkese Çünkü kızım okulda çok mutlu benim de içim rahat

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz:)

 • CU

  Ebeveynler için evladını teslim edeceği kişi ya da kurumun güven vermesi önemli. Bu kurum en temelde, öncelikli olarak Bize güven vermesiyle Daha sonra da çocuğumuzun ihtiyacına yönelik beklenti ve kriterlerimizi karşılamış olması hocalarımızın içtenliği ile tercihimiz oldu .

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukların bireysel özelliklerini, gelişimsel ihtiyaçlarını keşfederek onlara uygun öğrenme ve gelişim ortamları sunmaya çalışıyoruz. Farklı yöntem ve teknikleri öğrencileri tanıma çalışmaları yaparak gelişimlerine katkı sağlayacak bir yol haritası belirliyoruz.

 • Eu

  Benim çocuğumun konuşması geciktiği icin kreşe yollamak istiyoduk cok fazla okul araştırdık aradımızıda bulduk cok sükür gözüm arkada kalmadan emanet edebiliyorum cok güzel ilerlemeler var oğlumda çok da güzel ilgileniyorlar cok teşekkür ediyorum hocalarıma iyiki varsiniz.:)

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz :)

 • FK

  Memnuniyetime her geçen gün yenisini ekleyen mudiremiz Tuğçe hanım okadr özverili okadar ince düşünen biriki keşke her kurumun başında olabilse çocuğum emin ellerde diyebilmek o kadr güzelki hiç aklım kalmıyor ne yaptı ne yapıyor diye. her yaptığından haberdar ediliyorsunuz.kuzim ogretmenin den çok memnun ve vermiş oldukları eğitimden çok memnunum çocuğumdan geri dönüşleri alıyorum gelisimevi anaokulu her çocuğun hakkı bence bu yorumu okuyan anne babalar bence hiç düşünmeden gidip görsünler Tuğçe hanımın o güler yüzü harika sohbetine vakıf olsunlar... TEŞEKKÜRLER gelişim evi ana okulu

 • Özel Gelişim Evi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Paylaşımınız için teşekkür ederiz:)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gelişim Evi Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi, Saraçoğlu Sokak, No:11 Bakırköy, İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum