fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Göksu Nehir Anaokulu

Özel Göksu Nehir Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:30
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Göksu Nehir Anaokulu Hakkında

ÖZEL GÖKSU NEHİR ANAOKULU İstanbul’un Beykoz ilçesinde 2021 yılında ikinci şube olarak Göksu Evleri’nde konumlanmış Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan GÖKSU NEHİR ANAOKULU müstakil bahçeli binası ile hizmet vermektedir. Tecrübeli eğitmen kadrosu ile donanımlı sınıflarımızda çocuğun tüm gelişim alanlarını destekleyen ve çocuk merkezli bir eğitim programı uygulanmaktadır. Günlük eğitim saatleri 7.30 itibari ile başlayıp 19.30 itibari ile sona ermektedir. ÖZEL GÖKSU NEHİR ANAOKULU Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen esaslar göz önüne alınarak hazırlanan program ile eğitim vermektedir. Çocukların bireysel farklılıkları ve gelişimsel özellikleri göz önüne alınarak hazırlanan eğitim programı sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmak problem çözebilen, yaşamsal becerileri edinmiş çocuklar yetiştirmek amacıyla uygulanmaktadır. Bünyemizde alanlarında uzman okul öncesi eğitmenleri, psikolojik danışman, branş öğretmenleri ve kulüp öğretmenleri mevcuttur. Okulda görevli tam zamanlı çocuk gelişimi uzmanı bulunmaktadır. Uzmanımız tarafından öğrencilerin sosyal, zihinsel, bedensel gelişim süreçleri takip edilmekte ve tutulan raporlar veli ile paylaşılmaktadır. Okulun veli ile iletişimi akıllı telefon üzerinden aplikasyon ile sağlanmaktadır. Her öğretmen bu programı etkin şekilde kullanmaktadır. ÖZEL GÖKSU NEHİR ANAOKULU’NDA uzman diyetisyen tarafından sağlıklı beslenmenin bedensel gelişimleri üzerindeki etkileri düşünülerek hazırlanan menü okul içerisinde ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Okulda öğrencilerin ulaşımı semt içinde ve yakın çevresinde servis hizmeti yer almaktadır. ÖZEL GÖKSU NEHİR ANAOKULU’NDA yaz okulu eğitim programı uygulanmaktadır. Yaz okulunda İngilizce , seramik, dans, jimnastik, gems , mutfak atölyesi ve okulumuz bünyesinde bulunan havuzda yüzme etkinliği yapılmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Eklektik Yaklaşım

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Yüzme Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar (8)

 • ES

  Okul araştırmamızdan sonra ilk telefon görüşmesinden itibaren oldukça samimi karşılandık. Görüşmeye gittiğimizde pandemi dönemi olmasından ötürü tedirginliklerim vardı sadece okulda alınan önlemleri de gördüğümüzde güvenimi boşa çıkarmadığınız için teşekkür ederim. Kızım her gün hoplaya zıplaya okula gidiyor, öğrendiği şeyleri evde mutluluğu tekrar ediyor:)). Kızımı düşündüğünüzü bilmek güven veriyor. Tüm Nehir Anaokulu yönetim ve tüm personele teşekkür ederim. İyiki varsınız...Çok büyük olan Bahçelerini daha verimli kullanabilirler...

 • Sa

  Öğretmenleri ve etkinlikleriyle muhteşem bir okul, her günü ayrı eğlence oğlum çok mutlu :)

 • NH

  Alan olarak çok büyük olmayan ama vizyonu çok geniş bir okul olduğunuz için çok doğru bir karar olduğunuzu düşünüyorum. Kuru eğitim çeşitliliğinde boğmaktansa, vizyon sahibi, özgüvenli çocuklar yetiştirmek çok daha önemli ve bunu çok iyi işliyorsunuz. Ayrıca temizlik, çocuk gelişimi ve eğlence konularındaki başarılarınız için sizleri tebrik ediyorum. İki çocuk annesi olarak okulunuzu seçmekle çok isabetli bir karar verdiğimi her gün tekrar tekrar anlıyorum.

 • UK

  Güvenilir bir kreş, çocuğumuz mutlu Süreçle ilgili bilgilendirme

 • Sd

  Okulumuzdan çok memnunuz!daha 1 hafta olmadan kızım üzerindeki olumlu etkilerini yaşamış bir veli olarak bu durum beni çok şaşırtmıştı.ay ay gelişimi çok iyi yönde gitti.öğretmenlerimiz Gülcan hanım ve Berfin hanımın hakkını ödeyemeyiz.Ayrıca Zehra hanım’ın fedakarlığı,özverisi,heyecanı ve coşkusu kızımı bu okula vermemde en büyük etkidir!Çalışan bir anne olarak aklım hiç kızımda kalmadı,her defasında kızımı okula içim rahat bir şekilde bıraktım!öğretmenlerimize ve Zehra Hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

 • İdari ve güler yüzlü eğitim kadrosuyla başarılı bir okul. Daha önceki okul deneyimizde okula alışma sürecimizde zorluk yaşamıştık. Nehir’de 1 hafta da oryantasyon dönemimizi tamamlamış ve 2 aydır Nehir ailesi ile eğitime devam etmekteyiz. Eşimde bende ve Çocuğumuzda hep birilkte Çok memmunuzOlursa 3. Dil verilebilir…

 • ET

  Kesinlikle özverili disiplinli ve çalışkan bir kadroya sahip, eğitim, kültür, sanat, spor etkinlikleri ile bezeli, çocuklarımızın mahremiyeti konusunda son derece hassas ve önemlisi güven veren bir kurum, çocuklarıma yedirdikleri yemekleri ve kahvaltılarını inceledim, tamamen güvenilirOtopark kısmını biraz geliştirilebilir.

 • MY

  Anaokuluna giden çocuğum için uzun araştırmalar sonucu fiziki alan ve ilgili öğretmen kadrosu ile aradığımı bulduğumu düşünüyorum. Özellikle pandemi döneminde hijyen olarak gösterdikleri özen ve hassasiyet içimi daha da rahatlattı. Yaz okulu da varmış kaçırdık.. Yeni dönemde Okulumuzu bulduk..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göksu Nehir Anaokulu İletişim Bilgileri

Göksu Evleri, Palmiye Caddesi B25/a, No:8 Anadolu Hisarı Göksu/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum