fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu 2-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri tam gün olarak hizmet vermektedir. Okulun giriş saatleri sabah yedi olup çıkış saatleri akşam yedidir. İlkokula hazırlık sınıfları için tam gün eğitim sağlanmaktadır.
Okulun küçük gruplar için bir uyku odası, tüm sınıflar için bir yemekhanesi, oyun alanı ve oyun bahçesi mevcuttur. Oyun bahçesinde çocukların oynaması için her türlü park ve bahçe elemanları mevcuttur.
Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu'nun geliş ve gidişleri sağlayan bir servis aracı mevcut. Okulda yaz okulu etkinlikleri yapılmaktadır. Yüzme derslerinin de sağlandığı okulun yabancı dil eğitimi İngilizce olarak uygun görülmüştür.
Okulda bir adet de gezi kulübü bulunuyor. Aylık ücretlerinin içerdiği hizmetler, İngilizce, multimedya, yan aktiviteler, psikolojik danışmanlık ve beslenme programlarıdır. Eğitim haftanın beş günü uygulanmakta olup küçük gruplar için hafta içi oyun gruplarımız vardır.
Multimedya, interaktif yöntemle okulöncesi eğitim CD destekli yapılır. Her branşın haftada bir kez olmak kaydı ile verildiği branş dersleri yaratıcı drama, müzik ve ritim, modern dans ve plastik sanatlardır. Branş eğitimleri sırasında her çocuklarla ayrı ayrı ilgilenilir ve spesifik gözlemler yapılır. Yetenekli çocukların ailelerine haber verilir. Branş derslerini veren öğretmenler kendi dallarında konservatuar eğitimi ve akademik eğitim almıştır.
İngilizce dersleri haftanın her günü verilmekte olup, Türkçe ders saatleri ile uyumlu bir şekilde uygulanıyor. Her yaş grubu için basitten zora doğru bir eğitim sistemi tercih ediliyor.
Sınıflarda iki öğretmen bulunduruluyor. Çocukların yuvaya uyum sürecinde psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri birlikte bir oryantasyon çalışması uyguluyor. Çocukların karakterlerine göre uygulanan sistemde her çocuğun ilk bir haftada bu sürece alışması bekleniyor.
Tam gün eğitim verilen Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu'nda çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek servis edilmektedir. Okulun yemekleri aşçılar tarafından temizlik kurallarına uygun olarak çocuklara sunulmaktadır.

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Native Öğretmen

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu Yorumları (8)

 • ÖU

  Burası bir okuldan fazlası. Oğluma 4 yaşından beri ihtiyacı olduğunda anne, ihtiyacı olduğunda eğitmen, ihtiyacı olduğunda arkadaş oldular. Dönem dönem yaşadığımız pedogojik sorunları birlikte çözdük, desteklerini hiçbir zaman eksik etmediler. En önemlisi bize arkalarını dönmediler, bir eğitimci olarak pes etmediler. Kendilerine minnettarım.Yok

 • HD

  Kızımın iki yildir severek gittigi ve mutlu döndüğü okul. Ögretmenlerinin desteğiyle daha özgüvenli olması, kendini rahat ifade edebilmesi ve pozitif değişimlerin gün geçtikçe devam etmesi harika. Güvenle gönderiyorum.

 • FE

  Öncelikle tüm çalışanlarına teşekkür etmek istediğim bir okul. Çocuğumu gönül rahatlığıyla bırakabiliyorum ve gözüm arkada kalmıyor. Güleryüzleri, enerjileri ve samimiyetleri karşı tarafa geçiyor. Herhangi bir durum olduğunda bu olumlu ya da olumsuz da olsa koordinatör Yasemin Hanım hemen bilgilendirmesini yapıyor ya da gerekli aksiyonu zaten almış oluyor. Kendisine de tüm çocuklara annesiymiş gibi davranıp sahip çıktığı ve gönlümüzü rahatlattığı için ayrıca teşekkür ederim. Kadronun oturmuş olması ve her sene eğitmen değiştiren bir okul olmaması da benim tercihimdi kimi özel kurumlar yeni mezun öğretmen alıp ucuz fiyata çalıştırma derdine girdikleri için (ne yazık ki böyle bir sektörde de bu yapılıyor) bu okul bana bu açıdan bakınca da mantıklı gelmişti. Bu yüzden iyikilerim için ayrı demediğim, dedirtmediğiniz keşkelerim için ayrı teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim. İşiniz rast gitsin…

 • SK

  Okulda çocukların çevreye duyarlı, doğa sevgisi olan, yardımlaşma ve paylaşma gibi kavramları benimseyen bireyler olabilmeleri için bir çok etkinlik yapılıyor bazı etkinliklere veliler de katılabiliyor okulun bu yönünü çok seviyorum

 • HG

  Bu bölgede gerek eğitimi gerekse verdiği hizmetler bakımından en iyi anaokulu diyebilirim. Çocuğum eğitim hayatına bu okulda başladı enn başta öğrenmeyi öğrendi ve bir çok arkadaş edindi öğretmenlerinin ve okul müdürünün emeklerini ilgisini hiç unutmayacağız

 • AA

  Yıllardır çizgisini bozmadan kaliteli bir eğitim veren bir okul verilen her hizmette iyiler. Okulda aile ortamı var Çocuklar okuldayken huzurlu ve özgürce kendilerini ifade edebiliyorlar. Ayrıca her öğrencinin öğrenme kapasitesinin farklı olduğunu göz önünde bulundurrarak hareket ediyorlar.

 • Veli

  Önceleri haftada sadece 2 gün gönderiyordum ancak kızımdaki gelişimi çok net görmeye başladıktan sonra bunun sizin sayenizde olduğu çok açıktı şimdi haftanın 5 günü sizinle ve hafta sonları neden bugün okul yok mu diye sorduğu oluyor. Harika

 • Veli

  Yıllar sonra bile unutulmayacak hafızalardan silinmeyecek ilgi, alaka ile yavrularımıza yaklaşımınızdan dolayı ne kadar teşekkür etsek az. Üstüne üstlük erken yaşta verilen kalite eğitime ve çocuklarımıza ve bize kattıklarınıza diyecek yok.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göktürk Mini Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mah. Çamlik Cad. Ihlamur Sok. No:15, Eyüp / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum