fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulu

Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:30/18:00

Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulu Hakkında

Kaliteli eğitim ve aile sıcaklığında bir okul için doğru adres olan Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulumuz; * Göktürk Merkez Mahallesi'nde bulunmaktadır. * 08.00- 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. * Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun eğitim programını takip etmektedir. * 2-6 Yaş çocuklara eğitim vermektedir. * Gün içerisinde sabah, öğle ve ikindi olmak üzere 3 öğün yemek vermektedir. * Yaş gruplarına göre ayrılan sınıflarımız maksimum 15 kişiliktir. * Göktürk bölgesinde en geniş bahçeye sahip anaokullarından biridir. * Yarım gün ve tam gün seçeneğine sahiptir. Ayrıca saatlik bakım hizmeti bulunmaktadır. * Oyun grubu, anneli oyun grubu, hafta sonu atölyeleri seçeneklerine sahiptir. * Servis hizmeti vermektedir. Neden Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulu? * Okulumuz eğitimci ve psikolog olan kurucularımız tarafından hassasiyetle yönetilmektedir. * Okulumuzda her çocuk ev rahatlığında, sıcak bir ortamda kaliteli eğitim almaktadır. * Zengin materyallere sahip sınıflarımız geniş ve ferahtır. * Öğrenme merkezleri ahşap ve Montessori materyalleri ile zenginleştirilmiştir. * Her hafta öğrencilerimize özel hazırlanan özgün duyusal oyunlar oynanmaktadır. * Pedagog onayından geçmiş kitaplardan oluşan zengin bir kitap arşivimiz bulunmaktadır. * Öğrencilerimiz her gün edebi değer taşıyan bir hikaye dinlemektedir. * Psikoloğumuz öğrencilerimize belirli aralıklarla çeşitli gelişim ve tarama testleri uygulamaktadır. * Psikoloğumuz ailelerle düzenli görüşmeler yapmaktadır. * Yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak taze ve doğal ürünler seçilerek pişirilmektedir. * Mutfakta katkı malzemeleri ve katı yağ kullanılmaz. * Okulumuzda hijyen önemli bir yere sahiptir. * Öğrencilerimizin temizlik ve öz bakım becerisi kazanmaları en büyük hassasiyetlerimizden biridir. * Her öğrencinin mahremiyetine özen gösterilir ve mahremiyet bilinci kazanmaları sağlanır. * Alerjik durumların oluşmasını engellemek için laminant parke ile zemin kaplanmıştır. Derslerimiz: * MEB programına uygun olarak yapılmaktadır. * Güne sabah sporu ile başlanır. * Gün akışı programımız, yaratıcı drama, hikaye saati, sanat, fen, matematik, Türkçe dil etkinlikleri, müzik, oyun, açık hava etkinlikleri, duyusal oyun ve branş derslerinden (İngilizce, Akıl Zeka Oyunları, Gelişim Takibi, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Geleneksel Ebru Sanatı ) oluşmaktadır. * Okulda yabancı bir dili fark ettirmek ve sevdirmek amacıyla planlanan İngilizce eğitimi aktif öğrenme metodu ile haftanın her günü verilmektedir. * Haftada bir çocukları bilişsel ve motor becerilerini geliştirecek ve büyük keyif alacakları duyusal oyunlar oynanır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar (7)

 • AK

  Sıcak ve güvenli bir ortamda kaliteli eğitim arıyorsanız hiç düşünmeden çocuğunuzu verebileceğiniz bir okul. Her anlamda çok memnunuz.

 • Hs

  Çok eğitici oğlumu iki senedir yolluyorum kötü hiçbir yanını görmedim gayet memnunum bütçe olarak da uygun özverisi ve artısı çok olan bir okul hocalarimiza şimdiden teşekür ederim iyiki siz

 • Her yönüyle çocukların gelişimine odaklı bir okul.özverili titiz herşeyi çocuklar için daha iyisini nasıl yapabilirz diye düşünen .bu işin bilincinde olan insanlarla eğitim alıyor çocukalrımız.tavsiye ederim.

 • FK

  Rehberlik servisi çok iyi. her çocukla tek tek ilgileniyorlar. Kızımın gelişimiyle ilgili düzenli olarak bilgilendiriliyoruz ve gerektiğinde danışmanlık yapıyorlar bize. bu süreçte yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

 • ET

  Değerler eğitimi veriliyor okulda çocuklara arkadaşlık çevreye saygı gibi pek çok konuda güzel davranışlar aşılıyorlar. Branş dersleri kadar önemli bir konu olduğunu düşünüyorum bu yüzden okulu takdir ediyorum.

 • Hem güvenilir bir okul olsun hem çocuğunuz iyi bakılsın hem de iyi bir eğitim alsın istiyorsanız bu okulu seçebilirsiniz ben kızımı gönderiyorum ve dört dörtlük bir okul bir gün bile pişman olmadım. Ayrıca kızım da okulunu çok seviyor öğretmenlerini ve arkadaşlarını anlata anlata bitiremiyor.

 • ŞA

  Oğlumu iki senedir gönderiyorum şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık fiziksel imknları ve verilen hizmetler iyi. Sınıflar geniş ve ısınma problemi olmuyor. Güvenlik konusunda çok hassaslar eğitimi de gayet iyi çok memnunuz herkese tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göktürk Şen Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi 1. Ceviz Sokak No: 3/1-2 Göktürk Eyüp / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum