fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Gönül Bahçesi Anaokulu

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu Hakkında

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. İstanbul Fatih bölgesinde bulunan okulun giriş saatleri sabah yedi otuz olup, çıkış saatleri akşam yedidir. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin de var olduğu okulun içinde küçük öğrencilerin uyku ihtiyacını gidermek için bir uyku odası, beslenme ihtiyacı için bir yemekhane, oyun ihtiyacını gidermek için bir bahçe ve bir oyun alanı mevcuttur. Okulda çocukların güvenli bir şekilde eğitilebilmesi için her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır. Ayrıca kapıda bir güvenlik hizmeti mevcuttur. Öğrencilerin okula sağlıklı bir şekilde gidip gelebilmeleri için okulun bir servis aracı bulunuyor. Okul servis aracı rutin kontrolleri aksatılmadan yapılan sağlıklı araçlardır. Ayrıca okulun bir de yaz okulu etkinlikleri vardır.
Yabancı dil eğitimi olarak İngilizceyi tercih eden okul yönetimi sanat konusunda baleyi uygun bulmuştur. Özel Gönül Bahçesi Anaokulu'nun bir satranç, bir de gezi kulübü vardır. Okulun faaliyet masaları birlikte çalışmaya elverişli olsun diye büyük olarak tercih edilmiş. Ayrıca her türlü faaliyet malzemesinin düzenli bir şekilde muhafaza edilebileceği mantar konulu bir dolap mevcuttur. Okulun dışarıdan görünüşü eki İtalyan binalarını andırıyor. Okulun faaliyet alanları oldukça geniş, aydınlık ve ferah. Okul yemekhanesinde okul malzemelerini temizlemeye yarayacak bir çamaşır makinesi bulunuyor. Okul bahçe ve oyun alanında çocukların ihtiyacını giderecek her türlü oyun teçhizatı bulunuyor. Okulda Kur- an dersleri de veriliyor ve Kur- an’ a geçen her öğrenci için kutlama yapılıyor.
Özel Gönül Bahçesi Anaokulu'nda öğrenciler ile birlikte konsept partiler düzenlenirken, doğum günü etkinliklerine de yer veriliyor. Değerler eğitimi ile çocuklara okulda paylaşma, arkadaşı için fedakarlık yapma, anneye, babaya ve tüm büyüklere saygılı olma, hoşgörü, vicdan gibi yetenekler aşılanıyor. Okulda üç öğün beslenme programı mevcut. Çocuklara sağlanan beslenme gıdaları organik ve kimyasal ilaçlar kullanılmadan yetiştirilmiş besinler olarak tercih ediliyor. Okul kendi öğrencilerinin sünnet etkinliklerini de kutluyor. Okulda her gün yapılan farklı faaliyetlere bazen veliler de çağrılıyor. Bu sayede çocukların velileri ile birlikte hoş ve kaliteli vakit geçirmesine olanak tanınıyor.

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Gönül Bahçesi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu Yorumları (6)

 • A

  İnsanın göz bebeğini emanet edeceği güvenilir bir ortam bulması inanın büyük şans ve biz bu şansı Gönül Bahçesi Anaokulu ile tanışınca yaşadık. Güleryüzlü ve samimi eğitimcileri ile işini hakkıyla yapan bir kurum. Kesinlikle tavsiye edeceğim güvenilir, yuva sıcaklığında bir kurumdur.

 • ST

  Fatih'deki güzel bir okul. İşini layıkıyla yapıyorlar. Özellik değerler eğitimini çok başarılı veriyorlar. Tebrik ediyorum. Ayrıca her çocukla özenle tek tek sabırla ilgilenmeleri büyük başarı. Emeklerinize sağlık.

 • TC

  Çocuğumuz sayenizde büyük gelişim gösterdi. Daha iyi iletişim kurup daha özgüvenliyiz. Okul binası ve içi gerçekten çok tatlı bir ev sıcaklığını veriyorlar. Her şey için teşekkürler. İyi ki varsınız.

 • ŞS

  Fatih'deki en iyi okul diyebiliriz. Çocuklara olan ilgileri, cana yakınlığı hoş güzel bir ortam sunmaları onların okula isteyerek gitmesini sağlıyor. Başlarda zorluk çektik ama çoktan alıştı ve seve seve gidiyor. Teşekkür ederiz...

 • Veli

  fatihteki en iyi anaokulları arasında

 • Veli

  bu zamana kadar gördüğüm en iyi anaokulu eğitimi, öğretmenleri, personeli en başta sıcacık sevgileri ve ilgileri.... oğlum ALLAH'tan sonra sizlere emanet…

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gönül Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Karagümrük Mah. Fevzi̇paşa Cad. No:303, Fati̇h/İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum