fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Göztepe Çilek Ağacı Anaokulu

Özel Göztepe Çilek Ağacı Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:30/13:30

Özel Göztepe Çilek Ağacı Anaokulu Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve Kadıköy'de faaliyetlerini gösteren Özel Göztepe Çilek Ağacı Anaokulu Çilek Ağacı Anaokulları'ndan biridir. Çocukların yeteneklerini keşfetmek, ilgileri doğrultusunda eğitim alabilmelerini sağlayabilmek amacı ile atölyelerle zenginleştirilmiştir. Zengin öğrenme ortamını sağlayabilmek, çocukların günlük yaşam becerilerini geliştirmek, yaparak yaşayarak öğrenen çocukları, mutlu bireyler olarak yetiştirmek kurum olarak önceliğimiz. Okul öncesi eğitimin amaçlarından biri de çocukların yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmektir. Drama, dans, ekoloji, bilim, gastronomi, dikiş, akıl oyunları, sanat, beden eğitimi, dil atölyeleri çocuklarımızın günlük yaşam becerilerini kazanmalarını, problem çözme becerilerini geliştirmelerini ve derslere etkin katılımlarını sağlamaktadır. Beslenme programımız kurum diyetisyenimiz tarafından takip edilmekte ve çocuklarımız sağlıklı ve doğal besinlerle tanıştırılmaktadır. Psikolojik danışmanımız çocuklarımız ile düzenli görüşmeler ve testler yaparak ailelere yol göstermektedir. Kurumumuz bünyesinde bulunan sanat merkezimizde çocuklarımız yeteneklerine göre eğitim almalarına olanak sağlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- İdareciler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- El-Göz Koordinasyonu

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Yönlendirme

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

Yorumlar (45)

 • US

  Çocuğunuzu gözü kapalı emanet edeceğiz bir okuldur. Eğitimi ve öğretmen kadrosu güçlü, çocuğumun gelişmesinde büyük katkı sağladılar. Teşekkürler Çilek Ağacı Anaokulu

 • Oğlumuzun okuldan sağlıkla ve mutlu gelmesi bizim için en önemlisi. Ilginiz icin tesekkurler. Kısa sürede çok fazla şey ögrendi

 • SY

  Tüm ebeveynler gibi bizde Çocuklarımızın en iyi en kaliteli öğrenim almasını isteyen ailelerdeniz.Çilekagacı ailesi ile 7 yıl önce oğlumuza ilk okul olabilecek bir anaokul ararken tanıştık.Bizlere bu süreçte keyifli,güvenli kaliteli bir okul deneyimi yaşatan sevgili okulumuzla sürecimiz ufak bir aranın ardından hiç tereddütsüz okul arayışına girmeden kızımızla devam etti…..Bu yıl kızımızın da mezun olacak olmasının üzüntüsü içinde yeni gelecek ailelere bir fikir olması açısından okulumuzu şiddetle tavsiye ediyorum. Bu sevgi dolu ilgili kaliteli okulumuzda her iki çocuğumda da bizlere harika deneyimler yaşatan başta çok degerli kurucumuz Filiz Şahin olmak üzere sevgili müdürlerimiz Ceren Şahin,psikolog Funda Altıparmak ve herbiri alanında uzman sevgili öğretmenlerimize ;burda kendi öğretmenimiz Hilal Akçaya ayrı bir parantez açarak

 • MY

  Bu sene okuldaki ilk senemiz, özellikle çocuğumun okula alışma sürecinde öğretmenlerin çok destekleyici yaklaşımları oldu. Sonraki süreçte de yapılan genel bilgilendirme toplantısı, sınıf öğretmeninin telefonla yaptığı veli bilgilendirmeleri ve okulun aile uygulaması üzerinden günlük yolladıkları bilgilendirmeleri ve çocukların gün içinde yaptıkları faaliyetleri ile ilgili görsel paylaşımlarını çok faydalı bulmaktayım. En önemlisi de tabi ki çocuğumun okula hergün severek gitmek istemesi.

 • DO

  Sıcacık bir anaokulu. Kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Öğretmenler bilgili, sevecen, ilgili. 2. oğlumda orada eğitim aldı. Atatürkçü, aydın, yenilikçi.Okulda rahatça oyun oynayabiliyorlar. Bahçeye çıkabiliyorlar. Tek tek özenle ilgileniyorlar. Yemekler güzel. Geliştirilmesini düşündüğüm bir şey yok. Bu haliyle çok seviyoruz.

 • DE

  Oryantasyon süreci, tüm çalışanların sevgi ve ilgileri sayesinde 4 yaşında oğlum okuluna severek ve heycanla gidiyor. (Ki bu kadar alışabileceğine ihtimal vermiyorduk.) Sema öğretmenimiz, pedagogumuz Funda Hanım oğlumda inanılmaz değişimler sağladılar. Bu vesile ile kendilerine de teşekkür etmiş olayım. Okulumuzu kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • ÇK

  Sevgili Çilek Ağacı Ailesi, sizlere öncelikle çok teşekkür ederiz. Minik yavrularımız sayenizde çok mutlular. Ben ve oğlumuz Timur ıyiki sizinle karşılaştık. Okula koşarak gidiyor ve gelişimini hergun görüyoruz. Bunu gerçek sevgi ile yaptığınızı anlıyorum. Umarım tüm akademik hayatında böyle istekli olur şeklinde temennide bulunuyorum. Belirttiğim gibi gelişimi de görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Tüm çalışanlarınıza, öğretmenlerimize sukranlarimi sunarım. Saygı ve sevgiler

 • Sg

  Bir veli olarak kızımı bu okula verdiğim için çok memnunum. Öncelikle kızım hergün okula hevesle gidiyor, okulda huzurlu ve mutlu bir şekilde gününü geçiriyor . Bu psikolojisi ev hayatımıza da yansıyor.Güncel hayata dair bilgiler , teorik ve kavramsal bilgiler verilirken bir yandan da okul & öğretmen kavramlarının çocuklara sevdirilmesi ve öğrenme sürecinin eğlenceli de olabileceğinin çocuklara işlenmesi bence çok önemli. İlerideki eğitim hayatında da Çilekağacından edindiği bu deneyimlerin kızıma çok faydalı olacağını düşünüyorum.

 • İT

  Genel olarak eğitim ve gözetim alanında tüm öğretmenler ve personelin dikkatli ve özverili olduğu, gelişime açık ve yenilikçi bir okul. Atatürkçülüğü benimsemiş, iletişim konusunda yeterli düzeyde bilgilendirme sağlayan bir eğitim kurumu olduğunu görmekteyim. Oğlumun ilk kreş deneyiminde ona özgüven bize ise güven sağlayan tüm öğretmenlere teşekkür ederim.Faaliyetler konusunda çeşitlilik mevcut ancak bir kaç alanda daha branş dersi olabilir. Küçük yaş gruplarında temel becerilerin geliştirilmesine yönelik destekleyici bir ders konulabilir.

 • Po

  Tum ekibin gercekten ilgi ve sevgi dolu yaklasmasi cok onemli, ozellikle alisma surecinde bunun faydasini cok gordugumu soyleyebilirim. Ogretmenimiz Gulay Hnm cok degerli, okul hayatindaki ilk ogretmeni olarak bence bizim icin unutulmaz olacak :)

 • Hs

  2. Cocugumu da hiç düşünmeden tereddut etmeden emanet ettiğim eğitim kurumu..

 • BK

  Ödediğimiz ücreti sonuna kadar hakkeden bir okul. Gerek öğretmenler gerekse okul müdürü Funda hanim hepsi çok kıymetli insanlar. Kızımız ilk günden beri severek gidiyor okula. Burda özellikle bu öğretmen iyi diyemeyeceğim çünkü hepsi birbirinden iyi. En başından beri okula güvendik çünkü onu bize hissettirdiler. Çocuk gelişimi ve eğitimi hakkında bilgi sahibi biri değilim ancak okul öncesi öğretmeni kardeşim var bütün eğitimleri ,etkinlikleri yakından takip ediyor. Kesinlikle çok başarılı olduklarını söyler ve İstanbul'da olsaydım böyle bir okulda çalışırdım der. kafasında soru işareti olan varsa gönül rahatlığıyla bu okula gonderebilirler. Her okulda işinin ehli drama ,ingilizce,müzik ve beden eğitimi öğretmeni olmaz. Çilek ağacı anaokulu branş öğretmenleri ile ayrıca 1-0 önde zaten. Bahçesi geniş, yemek menüleri dengeli ve çocukların seveceği tarzda yapılıyor.paketli gıda asla yok. Anlatacak çok şey var en iyisi gidip kendiniz görün.

 • Okulumuzdan ve öğretmenimizden çok memnunuzSosyal aktivite daha fazla olabilir

 • O

  Egitim super,ogretmenler com ilgili,egitimcinin egitimine kurucu cok onem veriyor.Tavsiye ederimOgrencileri teslim almada yogunluk oluyor.

 • SC

  Her annenin içinde "acaba mı?" sorusu her zaman vardır. Zaman bana gösterdi. Çilek Ağacı çok doğru kararmış. Teşekkürler Çilek Ağacı, teşekkürler Ayşegül öğretmenim.Bahçede biraz daha koşacakları bir alan yaratılabilir. Sevgiler.

 • MY

  Öncelikle okula adaptasyon sürecinde bütün öğretmenlerimiz ve okul yönetimi çok hassas davrandi ve çok ilgiliydiler. Kızımı 7 ay önce ilk kez bu okula getirdik☺️ Alışma süreci biraz sancılı olmasına rağmen öğretmenlerimizin desteği ve sevgisiyle alıştı okuluna ve şuan çok seviyor. Bizleri seffaflikla bilgilendirerek doğru bildiğimiz yanlislarimizi düzeltmemizi sagladilar. Bu konuda verdikleri desteğe minnettarız

 • SA

  Çocuğunuzu anneye teslim eder gibi ediyorsunuz.Hem güven hem eğitim açısından sonsuz teşekkürler

 • Dd

  İlgili ,düzgün bir okul,dersleri yeterli ,aktiviteleri güzel.çocuğum severek gidiyor.öğretmenleri anlayışlı.Yıllık olarak kayıt alması

 • IK

  Ogretmenimiz gayet ilgili,okulun fiziksel imkanlari ve egitimi cocugumuz icin yeterli. Cocuklar icin gereken egitimin en iyi seviyede verilmesini saglayan bir kurum.

 • Öğretmenlerin çocuklara anne şefkati ile yaklaşımı, çocuğa verilen eğitimin onun gereksinimlerine uygun olmasına özen göstermesini çok değerli buluyorum. Öğretmenlerimiz çocuğun deneyerek öğrenmesine olanak sağlıyor. Sevgi, saygı, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma ve paylaşma davranışlarını özendirici eğitimler veriliyor. Çilek Ağacı App'i sayesinde çocuğunuzun yemek ve uyku düzeni, okuldaki genel durumu hakkında her gün öğretmeni ile görüşmesek bile bilgi alabiliyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.

 • Kızım bu okula 2,5 yaşından beri devam ediyor ve çok memnunuz. Kızım hem iyi bir eğitim alıyor hem de çok eğleniyor. Okulda standart derslerin yanında müzik, yoga, jimnastik, ingilizce vb branş dersleri var. Geçen sene bu derslerin hepsi konusunda uzman öğretmenler tarafından veriliyordu. Bu sene pandemi yüzünden bu konuda bir kısıtlama oldu (ingilizce dışında) doğal olarak ama yine de bu dersler devam ediyor. Okulu, pandemi nedeniyle aldığı tedbirler nedeniyle de beğeniyoruz. Ayrıca iletişim konusunda çok şeffaflar. Okulun bir mobil uygulaması var ve okulla bütün iletişiminizi bu uygulama üzerinden yapıp her türlü bilgiye ulaşabişiyorsunuz. Her günün sonunda çocuğun, yemek ve uyku durumuyla ilgili ve o gün yapılan faaliyetlerle ilgili bilgilendirme yapılıyor uygulama üzerinden. Çocukları bütün gün izleyeyen rehber psikologlar mevcut ve çocuğunuzun gelişimi ile ilgili peridyodik olarak bilgilendiriliyorsunuz. Uygulama üzerinden öğretmenlerine ve rehber psikologlara ulaşıp her türlü sorunuzu iletebiliyorsunuz ve sorularınız mutlaka cevaplanıyor. Ve tabiki okula her zaman telefon ile de ulaşmak mümkün.

 • YT

  Çocukların bireysel gelişimleri ve yetenekleri için değerlendirme ve yönlendirme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Çocuklar okulda öğretmenleri tarafından bağımsız gözle değerlendirilebildiği için, velileri çocuklarla ilgili olumlu veya olumsuz olarak bilgilendirmek ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmek gerekir. Keza eksik, geliştirilmesi ve üzerinde durulması gereken konularda bilgi almak isteriz . Çocukların hep iyi yönleri hakkında bilgi alıyoruz, veli olarak bizim göremediğimiz noktaların yakalanması bizim için çok daha değerli olacaktır. Bir nokta da günlük aktiviteleri içerisine ingilizce pratikleri eklenmeli. Sizleri seviyoruz, tüm öğretmen ve emeği geçenlere çok teşekkürler

 • Evet öneririm. Sınıflar çok kalabalık değil. Bahçe oldukça geniş ve öğretmenler pozitif yaklaşıyorlar.

 • Yk

  En başta çocuk seven ve uğraşmaktan son derece keyif alan bir kadro .Samimi ve içten oluşları bizi dahada rahatlatıyor ve doğru seçim yaptığımızı bir kez daha anlıyoruz.

 • ÖD

  2 buçuk yaşından beri oğlum Umut bu okulda ve hiç sıkıntı yaşamadık. Çok şey borçluyuz tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz

 • SC

  Samimi, güvenilir, sevgi dolu bir okul. Eğitim çok önemli ama çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet etmem daha önemli. Milli değerlere, toplum kurallarına önem veriyorlar. Çocugum okulda çok mutlu. Arkadaşlarını, öğretmenlerini çok seviyor. Teşekkürler çilek ağacı

 • Öğretmenimizin ve rehberlik biriminin çocuğumuza gösterdiği ilgi ve gerekli takibi yapması bizim için çok değerli.Fiziksel koşulları bir Anaokulu olarak çok iyi olmakla birlikte Isınma ile ilgili olarak daha iyi tedbirler alınabilirse memnun olurum. Şu an kovid nedeni ile ortamın sık sık havalandırıldığını biliyorum. Ancak, daha soğuk günlerde sınıfların soğuk olmamasına dikkat edilmesini rica ediyorum.

 • Oğretmenler deneyimli ve ilgili, okulun bahçesi ve sınıfları geniş ferah ve aydınlık.

 • DO

  İlgili ve eğitimli öğretmenler. Etkili aktiviteler. Yabancı dil öğretiyorlar. Sıcak ve samimi. Eğitim odaklı.

 • ee

  oğlumuzun 3.yılı keşke ilkokullarıda olsa da devamında bizde rahat etsek,gerek yönetim,gerek öğretmenler herkes çok profosyonel ve sevgi dolu

 • GK

  Harika bir okul çok sevdigimiz bir okuldur ilgileri alakalari gözü kapalı emanet edebileceğim tek yerdir.Hiç olumsuzluk yoktur harika bir okuldur.

 • Ög

  Hem okulumuza hem öğretmenlerimize sonsuz güveniyoruz, oğlumuz mutlu, keyifle gidiyor, güzel dostluklar edinip paylaşmayı, kendi ayakları üstündeki durmayı, bir birey olmayı eğlenerek öğreniyor.Olumsuz yorumumuz yok, tşk

 • Başlayalı henüz çok kısa bir süre olmasına rağmen cok güzel yol katettik ve gelişimine cok faydalı oldu, özellikle sema öğretmenimiz çok ilgili ve sevgi dolu dolu bir öğretmen

 • BB

  Tavsiye uzerine kayıt yaptırdığım bu okula 2018 Subattan beri devam etmekteyiz. Oğlum bu sene mezun olacak. Uzulerek ayrılacağız okulumuzdan. Eğitimi olsun, ögretmenlerinin ilgi ve alakalari olsun her seyden memnunuz.

 • De

  Kızımın burada 3. Yılı olmak üzere.eğitim olarak oldukça iyi olduğunu düşünüyorum. Bu noktada sadece kendi mğretmenimizi değerlendirebiliyorum.akademik olarak yeterli,bilinçli ve insani olarak vicdanlı bir öğretmene sahibiz. Geçen yıldan beri ingilizce eğitime ağırlık verildi.başarılı buluyorum.özellikle ingilizce öğretmenlerinin konuşma tarzını yabancı öğretmenlerden ayırt etmek güç. Çocuklar sürekli etkinlik halindeler.gözlemlediğim kadarıyla hem kendi kızımda hem de başka çocuklarda okula gitmek çocuklara mutluluk veriyor. Okul kapısında ağlayan çocuk çok nadir oluyor.oryantaston süreçlerini başarılı buluyorum. Okul bahçesi oldukça güzel ve çocuklara yeterli

 • EY

  Herkesin çocuğu kendine bir başka kıymetli tabiki ama bu okuldaki tüm öğretmenler çocuğunuza kendi çocukları gibi davranıyor . Eğiitmleri de çok başarılı

 • DD

  Çilek ağacı'na güvenimiz ailemizden birine güvenmek gibi. Kızımın okula gitme hevesi, öğretmen sevgisi, okulun fiziki ve hijyen şartları tartışmasız 1 numara.

 • Sa

  Cocugunuzu gozunuz kapali teslim edeceginiz, guven konusunda asla tereddut etmeyeceginiz bir 2.ev. Egitim programlari cocugunuzun gelisimi icin cok uygun, ogretmen kadrosu mukemmel, cok ilgililer .

 • Şy

  Cilekagaci okullari,cocuklarin bilgi ve becerilerini kesfeden sozde degil ozde egitim veren mukemmel bir okul.Yillar önce oğlum için okul seçiminde merdivenköy şubesiyle yollarımızın kesiştiği cilekagaci okullarına yıllar sonra küçük kızımida(Goztepe/Genius subesine) kadıköy bölgesinde hiç okul aramadan emin ellerine teslim ettiğim son derece sıcak samimi harika bir okul...Kurucusu Filiz şahin senturk Müdürümüz Ceren hanım basta olmak üzere tüm eğitim kadrosuna sonsuz teşekkürlerimizle...

 • Ee

  Mükemmel eğitim sistemi,ezbere dayalı değil,özgüvenli ve yaratıcı çocuklar yetiştirmek üzerine kurulmuş harika kurum,çocuğum 1 yıldır kreşe gidiyor,gelişim inanılmaz,filiz hanımın ekibi müthiş,sınıf öğretmenimiz hale önder hanım ve oğlum hafta sonları sürekli kendisini özlüyor,3.şubeyide açmışlar daha çok büyürler benden tarihe notTabikide ilk okul kısmının olmaması,belki sabahları daha erken öğrenci kabul edilme şansı olsa daha iyi olurdu ama çocukları o saatte uyandırmak ne kadar doğru oda tartışılır

 • SF

  Kızımın okulu :) Çok memnunuz. Uzman eğitmenler eşliğinde sevgi dolu bir eğitimi var. Okul’un sahibi Filiz Hanım zaten bu konuda çok bilgili. Tavsiye ediyorum.

 • ÇE

  çilek ağacı ile tanışmadan önce bayağı araştırma yapıp birkaç farklı okul gezmiştik ve en çok içimize sinen yer burası olmuştu,iyi ki burayı seçmişiz beklentilerimizin de üzerinde bir eğitim dönemi geçiriyoruz. Kendine güvenli ve öz güveni yüksek çocuklar yetiştiren sevgi dolu,işine hakim öğretmenlerin olduğu harika bir yuva ile tanışmak bizleri oldukça mutlu etti.Hale hanımın bitmeyen sevgisine ve enerjisine hayran kalmamak elde değil.Keşke çocuklarımızın ilk tanıştığı bu eğitim kurumların hepsi çilek ağacı okulları gibi olsa....Acilen ilk okul kısmınızın da açılmasını heyecan ile bekliyoruz:)

 • OE

  Ögrencileri ile ilgili,en gucel,en faydali ogretim yontemlerini kullaniliyor.Veli bilgilendirme sistemi super,Gulay ogretmen harika bir ogretmen.

 • İyi ki çilek ağacını bulmuşuz. Hiç bir önemli günü atlamadan çocukların farkındalıklarını arttıran etkinlikler yapılması çok hoşuma gidiyor. Okulun bahçesi, imkanları güzel. Sınıf öğretmenimiz ve branş öğretmenlerinden çok memnunuz. Oğlumunda severek okula gittiğini görmek ayrıca mutlu ediyor beni. İYİ ki çilek ağacı çocuklarıyız ❤️

 • E

  Çok ilgililer kendi çocukları gibi sahiplenip benimsiyorlar Hale öğretmenimiz çok sevecen ve kendini sevdiriyor çocuklara İngilizce öğretmeninde hayran kaldım öğretmesine kızım her kelimeyi çabuk öğreniyor ve çok seviyor teşekkür ederiz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göztepe Çilek Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Merdivenköy Mahallesi, Nakış Çıkmazı Sokak, No:3 Göztepe - Kadıköy / İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum