fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu

Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:30/13:30

Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve Kadıköy'de faaliyetlerini gösteren Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu Çilek Ağacı Anaokulları 'ndan biridir. Genius Academy, çocukların yeteneklerini keşfetmek, ilgileri doğrultusunda eğitim alabilmelerini sağlayabilmek amacı ile atölyelerle zenginleştirilmiştir. Zengin öğrenme ortamını sağlayabilmek, çocukların günlük yaşam becerilerini geliştirmek, yaparak yaşayarak öğrenen çocukları, mutlu bireyler olarak yetiştirmek kurum olarak önceliğimiz. Okul öncesi eğitimin amaçlarından biri de çocukların yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmektir. Drama, dans, ekoloji, bilim, gastronomi, dikiş, akıl oyunları, sanat, beden eğitimi, dil atölyeleri çocuklarımızın günlük yaşam becerilerini kazanmalarını, problem çözme becerilerini geliştirmelerini ve derslere etkin katılımlarını sağlamaktadır. Beslenme programımız kurum diyetisyenimiz tarafından takip edilmekte ve çocuklarımız sağlıklı ve doğal besinlerle tanıştırılmaktadır. Psikolojik danışmanımız çocuklarımız ile düzenli görüşmeler ve testler yaparak ailelere yol göstermektedir. Kurumumuz bünyesinde bulunan sanat merkezimizde çocuklarımız yeteneklerine göre eğitim almalarına olanak sağlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- İdareciler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- El-Göz Koordinasyonu

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Yönlendirme

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

Yorumlar

 • Şy

  Cilekagaci okullari,cocuklarin bilgi ve becerilerini kesfeden sozde degil ozde egitim veren mukemmel bir okul.Yillar önce oğlum için okul seçiminde merdivenköy şubesiyle yollarımızın kesiştiği cilekagaci okullarına yıllar sonra küçük kızımida(Goztepe/Genius subesine) kadıköy bölgesinde hiç okul aramadan emin ellerine teslim ettiğim son derece sıcak samimi harika bir okul...Kurucusu Filiz şahin senturk Müdürümüz Ceren hanım basta olmak üzere tüm eğitim kadrosuna sonsuz teşekkürlerimizle...

 • Ee

  Mükemmel eğitim sistemi,ezbere dayalı değil,özgüvenli ve yaratıcı çocuklar yetiştirmek üzerine kurulmuş harika kurum,çocuğum 1 yıldır kreşe gidiyor,gelişim inanılmaz,filiz hanımın ekibi müthiş,sınıf öğretmenimiz hale önder hanım ve oğlum hafta sonları sürekli kendisini özlüyor,3.şubeyide açmışlar daha çok büyürler benden tarihe notTabikide ilk okul kısmının olmaması,belki sabahları daha erken öğrenci kabul edilme şansı olsa daha iyi olurdu ama çocukları o saatte uyandırmak ne kadar doğru oda tartışılır

 • SF

  Kızımın okulu :) Çok memnunuz. Uzman eğitmenler eşliğinde sevgi dolu bir eğitimi var. Okul’un sahibi Filiz Hanım zaten bu konuda çok bilgili. Tavsiye ediyorum.

 • ÇE

  çilek ağacı ile tanışmadan önce bayağı araştırma yapıp birkaç farklı okul gezmiştik ve en çok içimize sinen yer burası olmuştu,iyi ki burayı seçmişiz beklentilerimizin de üzerinde bir eğitim dönemi geçiriyoruz. Kendine güvenli ve öz güveni yüksek çocuklar yetiştiren sevgi dolu,işine hakim öğretmenlerin olduğu harika bir yuva ile tanışmak bizleri oldukça mutlu etti.Hale hanımın bitmeyen sevgisine ve enerjisine hayran kalmamak elde değil.Keşke çocuklarımızın ilk tanıştığı bu eğitim kurumların hepsi çilek ağacı okulları gibi olsa....Acilen ilk okul kısmınızın da açılmasını heyecan ile bekliyoruz:)

 • OE

  Ögrencileri ile ilgili,en gucel,en faydali ogretim yontemlerini kullaniliyor.Veli bilgilendirme sistemi super,Gulay ogretmen harika bir ogretmen.

 • İyi ki çilek ağacını bulmuşuz. Hiç bir önemli günü atlamadan çocukların farkındalıklarını arttıran etkinlikler yapılması çok hoşuma gidiyor. Okulun bahçesi, imkanları güzel. Sınıf öğretmenimiz ve branş öğretmenlerinden çok memnunuz. Oğlumunda severek okula gittiğini görmek ayrıca mutlu ediyor beni. İYİ ki çilek ağacı çocuklarıyız ❤️

 • E

  Çok ilgililer kendi çocukları gibi sahiplenip benimsiyorlar Hale öğretmenimiz çok sevecen ve kendini sevdiriyor çocuklara İngilizce öğretmeninde hayran kaldım öğretmesine kızım her kelimeyi çabuk öğreniyor ve çok seviyor teşekkür ederiz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu İletişim Bilgileri

Merdivenköy Mah. Nakış Çıkmazı Sk. No:3 Göztepe - Kadıköy, İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

ERKEN KAYIT FIRSATI

Özel Göztepe Çilek Ağacı Genius Academy Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Mayıs tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Mayıs 'a kadar.

Okul Fiyatı - Yarım Gün

Aylık Ödeme: 1800 TL - 1620 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum