fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gülbahçe Anaokulu

Özel Gülbahçe Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Gülbahçe Anaokulu Hakkında

İstanbul Güngören semtinde bahçeli binada, açık ve kapalı oyun alanları bulunan Özel Gülbahçe Anaokulu, içinde çocukların oyunla birlikte istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak özel donanıma sahip bir okuldur. Çocukların eğitim ve öğretimlerinin yanında, zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimlerinin de önemli rol oynadığı okulda, spor ve sanat etkinlikleri ile çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Çocukların kendi kültürel ve manevi değerlerini öğrenip benimsemesi için değerler eğitimi de verilmektedir. Böylece güzel ahlaklı ve saygılı bireyler yetiştirilmektedir. Eğitimciler profesyonel ve alanında uzman bir ekipten oluşmakta olup, çocuklarla birebir iletişim kurmakta ve onların iletişim becerilerinin gelişimine destek olmaktadırlar.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara verilen ilkokula hazırlık Matematik, Fen ve Doğa, Fizik ile Türkçe Dil etkinlikleri onların seviyelerine uygun oyunlar eşliğinde işlenmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce derslerinin bulunduğu okuldaki yabancı dil derslerinde de yaş guruplarına özel uygulamalı etkinlikler ve oyunlar ile dersler işlenmektedir.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilerle bireysel ve grup halinde çalışmalar yaparak gelişimlerini destekler, öğrencileri sınıf ortamında gözlemleyerek velilere rapor verir. Okulda verilen hizmetlerden bir diğeri de temizlik olup tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde güvende olması için gereken önlemler alınmış olup gezi etkinliklerinde öğrencilere öğretmenleri refakat etmektedir. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.
Tam gün eğitim programı uygulanan Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara 07.30-19.00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. Bu saatler aralığında okulun kendi yemekhanesinde hazırlanan yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün şeklinde hazırlanmakta ve çocuklara servis edilmektedir. Yemekler çocukların gelişimlerini destekleyecek besin değerleri hesaplanarak dengeli beslenmeye uygun hazırlanmaktadır. Ayrıca organik beslenme ve hijyene oldukça önem verilmektedir.

Yorumlar (4)

 • Ş

  Çevredeki bir çok okuldan daha ilgili ve daha sıcak bir ortam. kızım ilk okula geçiş dönemine kadar eğitimini burda tamamladı. Öğretmenlerin uyumu güler yüzü ve ilgisi orayı tercih etmemdeki en büyük sebep oldu.Bence herşey bir çocuğun bulunduğu ortama göre gayet uygun ve yeterli

 • T

  çevredeki bir çok okulu gezdim ama hem okulun konumu hemde fiziksel açıdan çocuklar için en uygun ve güzel okul . Kurum sahibi ve öğretmenleri çok anlayışlı ve çocuklarla ilgili mükemmel bir okul

 • ZT

  Ben çocuğum için bu çevrede çok arayışta bulundum sonunda Gülbahçe anaokulu içime sındı öğretmenleri kurum sahibi çok tatlı ve cana yakınlar . Eğitim konusun da her şey zamanında olması gerektiği gibi işliyor.Yeniliklere açık çocuklarla özen ve ilgiliyle yaklaşıyorlar

 • KA

  Merhabalar, Çocuğum küçük 3 yaşından ilkokula başlayana kadar Özel Gülbahçe Anaokulunda eğitim aldı. Öğretmenlerimizden idarecimizden çok memnun kaldık. Okulun fiziki koşulları oldukça güzel. Dışarıda bahçede içeride oyun alanlarında çok mutluydu. İlkokula kadar çok güzel bir eğitim aldı. İlkokula başlarkende bize çok destek oldular. Güzel bir aile olduk. Teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülbahçe Anaokulu İletişim Bilgileri

Genç Osman Mahallesi, Dilşah Sokak, No:4, Güngören/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum