fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gülbahçe Anaokulu

Özel Gülbahçe Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Gülbahçe Anaokulu Hakkında

İstanbul Güngören semtinde bahçeli binada, açık ve kapalı oyun alanları bulunan Özel Gülbahçe Anaokulu, içinde çocukların oyunla birlikte istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak özel donanıma sahip bir okuldur. Çocukların eğitim ve öğretimlerinin yanında, zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimlerinin de önemli rol oynadığı okulda, spor ve sanat etkinlikleri ile çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Eğitimciler profesyonel ve alanında uzman bir ekipten oluşmakta olup, çocuklarla birebir iletişim kurmakta ve onların iletişim becerilerinin gelişimine destek olmaktadırlar.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara verilen ilkokula hazırlık Matematik, Fen ve Doğa, Fizik ile Türkçe Dil etkinlikleri onların seviyelerine uygun oyunlar eşliğinde işlenmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce derslerinin bulunduğu okuldaki yabancı dil derslerinde de yaş guruplarına özel uygulamalı etkinlikler ve oyunlar ile dersler işlenmektedir.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilerle bireysel ve grup halinde çalışmalar yaparak gelişimlerini destekler, öğrencileri sınıf ortamında gözlemleyerek velilere rapor verir. Okulda verilen hizmetlerden bir diğeri de temizlik olup tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde güvende olması için gereken önlemler alınmış olup gezi etkinliklerinde öğrencilere öğretmenleri refakat etmektedir. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.
Tam gün eğitim programı uygulanan Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara 08:00-19:00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. Bu saatler aralığında okulun kendi yemekhanesinde hazırlanan yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün şeklinde hazırlanmakta ve çocuklara servis edilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülbahçe Anaokulu İletişim Bilgileri

Genç Osman Mah. Dilşah Sokak No:4 Daire 1-2 Bodrum+Zemin Güngören/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum