fb
Özel Gülbahçe Anaokulu

Özel Gülbahçe Anaokulu

0 212 963 2084
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Gülbahçe Anaokulu Hakkında

İstanbul Güngören semtinde bahçeli binada, açık ve kapalı oyun alanları bulunan Özel Gülbahçe Anaokulu, içinde çocukların oyunla birlikte istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak özel donanıma sahip bir okuldur. Çocukların eğitim ve öğretimlerinin yanında, zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimlerinin de önemli rol oynadığı okulda, spor ve sanat etkinlikleri ile çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Eğitimciler profesyonel ve alanında uzman bir ekipten oluşmakta olup, çocuklarla birebir iletişim kurmakta ve onların iletişim becerilerinin gelişimine destek olmaktadırlar.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara verilen ilkokula hazırlık Matematik, Fen ve Doğa, Fizik ile Türkçe Dil etkinlikleri onların seviyelerine uygun oyunlar eşliğinde işlenmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce derslerinin bulunduğu okuldaki yabancı dil derslerinde de yaş guruplarına özel uygulamalı etkinlikler ve oyunlar ile dersler işlenmektedir.
Özel Gülbahçe Anaokulu'nda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilerle bireysel ve grup halinde çalışmalar yaparak gelişimlerini destekler, öğrencileri sınıf ortamında gözlemleyerek velilere rapor verir. Okulda verilen hizmetlerden bir diğeri de temizlik olup tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde güvende olması için gereken önlemler alınmış olup gezi etkinliklerinde öğrencilere öğretmenleri refakat etmektedir. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.
Tam gün eğitim programı uygulanan Özel Gülbahçe Anaokulu'nda çocuklara 08:00-19:00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. Bu saatler aralığında okulun kendi yemekhanesinde hazırlanan yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün şeklinde hazırlanmakta ve çocuklara servis edilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

"Özel Gülbahçe Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Gülbahçe Anaokulu İletişim Bilgileri

Genç Osman Mah. Dilşah Sokak No:4 Daire 1-2 Bodrum+Zemin Güngören/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu Özel Okul
Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu

Sınıfları temiz ve düzenli ayrıca çocukarın güveniğini sağlığını tehdit edebilecek materyaller yok. Sınıf mevcutları az...

Özel Merter Anaokulu Özel Okul
Özel Merter Anaokulu

Yavrumuzu gönderiyoruz. Mennunuz bir sıkıntımız yok. Milli manevi değerler yönünden de kadroyu beğeniyorum.

Özel Sevda Anaokulu Özel Okul
Özel Sevda Anaokulu

Şirin bir binası var sınıfları rengarenk çocukların ilgisini çekiyor. Bir anne olarak da temiz düzenli ve çocuklara zara...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum