fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Gülderenler Anaokulu

Özel Gülderenler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30
Sabahçı: 08:30/13:30

Özel Gülderenler Anaokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy’de açık ve kapalı alanları ile hizmet veren Özel Gülderenler Anaokulu, 3-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu bir okuldur. Okulun eğitim sistemindeki asıl amaç çocukların ezberlemeden öğrenmelerini sağlamaktır. Bu yaş gurubundaki çocuklarla dersler işlenirken etkinlikler, uygulamalı deneysel faaliyetler, görsel ve işitsel faaliyetler eşliğinde işlenmektedir. Her çocuğun bireysel öğrenme seviyesi ve yetenekleri olduğunun bilincinde olan okuldaki her bir çocuğa özel gelişim programları uygulanmaktadır. Sanat ve spor etkinlikleri ile çocukların sosyalleşmesi, beceri ve yaratıcılıklarının gelişmesi, özgüvenlerinin artması, kendilerini ifade etmelerinin desteklenmesi sağlanmaktadır. Eğitim ve öğretimin yanında evlerinden ilk kez çıkıp Özel Gülderenler Anaokulu 'na gelen çocukların evlerindeki gibi sevgi dolu bir ortamda bulunmaları için eğitimciler ve okul yönetimi onlara pozitif yaklaşım uygulamaktadırlar. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin okula alışmasında, gelişiminde, özgüveni yüksek bireyler olabilmelerinde ve sorunlarıyla baş edebilen bireyler olmalarında destekler. Gerek grup gerekse bireysel çalışmalar yapar. Okulda güvenlik üst seviyede olup öğrencilerin güvenliğini tehdit edebilecek şeylere karşı önlemler alınmıştır. Temizlik konusunda hassas olan okul sınıfların ve yemekhanenin her daim temiz tutulmasına önem verir. Yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak hazırlanmakta olup yemeklerde kullanılan ürünlerin kaliteli olmasına dikkat edilir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün servis yapılır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Yorumlar (5)

 • Na

  Bir eğitimci olarak, benim fikrim okullarda en önemli verilmesi gereken eğitim öğrencilerimizi bir birey olarak saygın ve özverili yetiştirilmesidir. Sağlam şekilde eğitimin olmasının da ilk basamağı ağaç yaş iken eğitilir kaidesince anaokullarıdır. İşte bu eğitimin en iyi şekilde verildiğini gördüğüm bir kurum. Tebrikler Gülderenler Anaokulu. Çalışmalarınızın devamını merakla bekliyoruz..

 • Sg

  Değerler eğitiminin verilmesi çok iyi çocuğum arkadaşlarıyla birlikte yaşayarak pek çok şey öğreniyor. Dersler oyun odaklı işleniyor ve çocukların merak duygularını tetikleyici etkinlikler yapılıyor.

 • ŞK

  Çocuğumu bu okula gönderdim öğretmenleri çok iyi. yerinde duramayan ve arkadaşlarıyla anlaşamayan bir çocuğum var öğretmenleri oyunlarla yaklaşarak okulunu ve arkadaşlarını sevmesini sağladılar hepsine emekleri sabırları için sonsuz teşekkürler.

 • EB

  Okul binası büyük, sınıflar geniş ve ferah rengarenk öğrencilerin sıkılmayacağı şekilde düzenlenmiş ancak eğitim anlamında bir şeyler istiyorsanız gayet başarısız diyebilirim ders içeriklerini değiştirseler çok daha güzel olur.

 • Veli

  Önce Allah sevgisinin çocuklara öğretilmesi ne kadar da güzel.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülderenler Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, No:40/1, Bakırköy/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum