fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gülistanbul Anaokulu

Özel Gülistanbul Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Gülistanbul Anaokulu Hakkında

3-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu Özel Gülistanbul Anaokulu, İstanbul Fatih semtinde bahçeli binası ile hizmet vermektedir. Okulda çocukların yaş guruplarına göre sınıflar oluşturmakta, her yaş gurubuna özel eğitim, öğretim ve gelişim destekleyen çalışma ve uygulamalar yapılmaktadır. Çocukların duygusal, zihinsel ve bedensel gelişimlerini, aileler ile birlikte planlayıp uygulayan okulda çocukların istek ve ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanması için yeterli donanım oluşturulmuştur. Çocuklarının ilkokula hazırlık eğitiminin yanında kişisel gelişim becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalara da önem verilmektedir. Sosyalleşme ve sanatsal etkinliklerle yaratıcılığı geliştirme söz konusu olan okulda dil eğitimi olarak da İngilizce dersleri ve Türkçe Dil etkinlikleri yapılmaktadır. Çocukların hayata her yönden hazır hale gelmesi için özel olarak hazırlanmış olan programlar eşliğinde yapılan etkinlikler, uygulamalar ve oyunlar ile onların gelişimleri desteklenmektedir.

Yorumlar (4)

 • MY

  2 çocuğum okula kayıtlı . Hem eğitimlerinden hemde ilgilerinden çok memnunum. Gözüm asla arkada kalmıyor önce Allah'a sonra öğretmenlerine emanetler. Fiziksel ve zihinsel aktiviteleri çocuklara olan ilgili güzel . Teşekkür ederim

 • A

  Okul gerçekten güzel hem öğretmenleri hem çalışanları çok ilgililer her zaman rahatlıkla ulaşabiliyoruz her zaman çocuklarımızın fotoğraflarını atıp bizi her konuda bilgilendiriyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • ST

  Çevre okullar içinde iyi bir konumda olan bir yuva. İçi de bir okadar ferah ve sıcak. Öğretmenleri özverili ve canayakın. Bizlerle de sürekle iletişim halindeler. Bu da çocuğun gelişiminde önemli. Her şey için teşekkür ederiz tüm personellere.

 • Sağolsunlar kayıttan bugüne kadar çocuğumuzla ilgilendikleri kadar bizimle de ilgililer Velilerle irtibatları hiç kesilmiyor. Verilen eğitim de başarılı sayılır. Tavsiye edebileceğim bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülistanbul Anaokulu İletişim Bilgileri

Sümbül Efendi Mah. Recep Uras Sokak, No:29, Fatih/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum