fb
Özel Güneş Çocuk Kulübü

Özel Güneş Çocuk Kulübü

0 216 706 6889
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 1,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Güneş Çocuk Kulübü Hakkında

İstanbul Maltepe 'de bulunan Özel Güneş Çocuk Kulübü Montessori metodunu kullanarak gerçek deneyimler ve yaparak yaşayarak, tecrübe ederek öğrenerek, gelişim ve kazanım alanlarını kendi doğal akışıyla bir bütün içinde geliştirerek; baskı altında kalmadan seçim yapabilen, bağımsız, dikkatli, düzenli, yardımsever, başkalarına saygılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Okulda 0-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim imkanı sunulmaktadır.
Özel Güneş Çocuk Kulübü 'nde dersliklerde İngilizce ve Türkçe öğretmeni birlikte çalışmaktadır. Türkçe programlar işlenirken İngilizce Öğretmeni de aynı programları İngilizce olarak tekrarlamaktadır. Temel öğeleri, dans-müzik-konuşma-dil-vücut ve hareket birlikteliği olan- ritimle öğrenmeyi destekleyen “CARL ORFF” un pedagojik müzik eğitim metodu uygulanmaktadır. Okulun bahçesindeki 10 mt. Boyundaki yüzme havuzunda yüzme antrenörü eşliğinde yaz boyunca keyifli saatler geçirirken yüzmeyi de öğrenmektedirler.
Özel Güneş Çocuk Kulübü 'nde 8 zeka alanını geliştirici her yaş grubu seviyesinde ayrı hazırlanmış, yaparak, yaşayarak, deneyerek öğrenmeyi pekiştiren alanında uzman rehberlik eğitmenler tarafından hazırlanıp onun gözetiminde uygulanan çoklu zeka eğitim programı uygulanmaktadır.
Okulda ayrıca çocukların zeka gelişimleri açısından önemli olan satranç eğitimi alanında uzman satranç federasyonu ilçe başkanı tarafından verilmektedir.
Tam gün eğitim programı uygulanan okulda gün içerisinde çocuklarla birlikte atletizm, jimnastik, spor, sanat, çoklu zeka, el sanatları, masa tenisi, dans, satranç, binicilik, gezi, bale gibi birbirinden eğlenceli aktiviteler yapılmaktadır. Özel Güneş Çocuk Kulübü 'nde velilerin tercihlerine göre tam gün ve yarım gün eğitim programı uygulanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • E. K.

  Çalıştığım için bakıcımızın ayrılması ile kızıma iyi bir kreş bulmak beni çok zorladı,Kızımla gittiğimiz diğer kreşlerde kötü deneyimler edindim ve sonun da tam da vazgeçecektim ki Güneş Çocuk Kulübüne bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik,İyi ki gelmişiz kızımızı gönül rahatlığıyla gönderebildiğimiz bir okul.Dışarıdan çok küçük bir yer gibi izlenim veriyor ama içeriye girdikten sonra ferah,güler yüzlü sağlam ekibi olan bir yerde olduğunuzu anlıyorsunuz.Yemek yemeyen,konuşma zorluğu çektiğini düşündüğünüz ve gerçekten sizi zorlayan bir çocuğunuz varsa benim kzım gibi gözünüz kapalı bırakın derim sabırla yemek yemeyi bile sevdiren öğretmenleri var.Kısaca biz çok memnun kaldık kızımız konuşmayı bırakın espri bile yapıyor.

 • Ş. Ç.

  Keşke Güneş çocuk kulübünün bir ilkokulu da olsa diye velilerini düşündürebilen harika kreş. Genç ve çalışkan öğretmenlerin çocuklar üzerindeki emeği çok fazla. Anaokulu imkanları olarak da gerek beslenme gerek temizlik olarak çok dikkat ediliyor.

 • C. Y.

  Güneş anaokulunu soran herkese rahatlıkla önerebilirim. Her anlamıyla işini iyi yapan bir kurum. Kızımı sanki ailemden birinin yanına bırakıyor gibi aile sıcaklığını hissettiren bir samimiyetleri var. Güvenliğinin yanında okulun anaokulu çağındaki akademik katkılarının da başarısında büyük bir rolü olduğunu düşüyorum.

"Özel Güneş Çocuk Kulübü" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Güneş Çocuk Kulübü İletişim Bilgileri

Küçükyalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Süreyyapaşa Sokak N0:9Maltepe
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel KidsAcquire Anaokulu Özel Okul
Özel KidsAcquire Anaokulu

Geçen sene torunumu bu okula göndermiştim .çok mutlu olduk..özellikle dil eğitimi ve hatice hnm’ın yemekleri muhteşem.Bu...

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Özel Okul
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

Dans eğitimine verdikleri önem çok güzel. Çocukları hem dans etmeye sevk ediyorlar hem grup halinde ortaya bir şeyler çı...

Özel Arzu Anne Anaokulu Özel Okul
Özel Arzu Anne Anaokulu

Gözüm kapalı çocuklarımı teslim edeceğim sizin gibi bir kurumu iyi ki tanımışım. Her zaman nazik ve sıcak kanlı bize güv...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum