fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu Hakkında

Hakkımızda
Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu olarak temel gayemiz çocuklarımızın kendi potansiyelini ortaya çıkarmak ve onları geleceğe hazırlamaktır. Her çocuğun ayrı bir değer olduğu bilinciyle, onları şefkatle kucaklıyor, bilgi ve becerilerini en üst noktaya taşıyor, hayat boyu gelişimleri için planladığımız atölyelerimizle onlara merak ve araştırma duygusunu aşılıyoruz.

Eğitim Anlayışımız
Uzman ekibimiz tarafından etkin öğrenme yöntemleri ve 21. yy becerileri dikkate alınarak geliştirilen programımızda TÜZDER-BBT (Bireyi Bütünüyle Tanıma) / TEM (TÜZDER Eğitim Modeli) standartları uygulanmakta olup, ÇAMLICA ÇOCUK ve TÜZDER Yayınları eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Uzman psikologlarımızın yapmakta olduğu bireysel gözlem ve projektör testlerle gelişim rehberliği, eğitim rehberliği, oyun terapisi ve aile danışmanlığı hizmetleri hizmeti sunuyoruz. Böylece, çocuklarımızın zihinsel, sosyal, duygusal ve ruhsal potansiyellerine bütünsel bir yaklaşımla destek oluyoruz.

Farklılıklarımız
Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu, çocuklarımızı temel eğitime hazırlarken onların bireysel akademik ihtiyaçları tespit edilerek bilişsel gelişim, psiko-sosyal gelişim, psikomotor gelişim, öz bakım becerileri ve dil gelişimi alanlarında eksiksiz eğitim almaları sağlanır. Değerler eğitimi çalışmalarıyla karakter gelişimleri ve ruhsal gelişimleri desteklenir.
TÜZDER destekli gelişim atölyeleri ile çocuklarımızın yetenekleri ortaya çıkarılır ve potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaları sağlanır. Bu atölyelerimiz: Temel elektronik, robotik, kodlama, zekâ ve akıl oyunları, Sıra dışı Düşünme Becerileri, STEM ve MAKER, Masal ve Hikâye, Uzay ve Astronomi, İyileştirici Oyunlar ve Duygu Atölyesi’dir.

Bizim Çocuklarımız
Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu'nda merak eden, araştıran, yaşayarak öğrenen, sebep sonuç ilişkisi kurabilen, kendini rahat bir şekilde ifade edebilen, öz yeterliliği yüksek, sorumluluklarını bilen, kendisini sürekli geliştiren, aktif katılımcı ve üretken, sevgi dolu, çevresine ve tabiata karşı duyarlı, milli ve manevi değerleri bilen ve benimseyen, sağlıklı, akademik kazanımları güçlü, ilköğretim ve sonrasındaki hayat yolculuklarına sağlam ve emin adımlarla yürüyecek çocuklarımız…

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Akıllı Düğmeler

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Hayır

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Drama Eğitmeni

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Klasik Sistem

- Aktif Öğrenme Sistemi

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  18
 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:00 şeklindedir. Öğlenci grup 12:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu Yorumları (17)

 • Mg

  Deneyimli eğitim kadrosu ve bilimsel geliştirici oyunlarını kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Deneyimli bir eğitim kadrosu ve bilimsel geliştirici oyunların, çocukların öğrenme sürecini desteklemek için önemli olduğunu biliyoruz. Anaokulumuzda çocukların en iyi şekilde gelişmelerini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Siz ve çocuğunuzun bu deneyimi sevdiğini duyduğumuza çok sevindik. İleride de sizin ve çocuğunuzun memnuniyetini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Sizden ve çocuğunuzdan gelen geri bildirimler, bizim için çok değerlidir. Herhangi bir soru, öneri veya geri bildiriminiz varsa lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 • FY

  Çocuğumuzun gelişimi inanılmazdı. Öğretmenlerimiz aşırı özverili ve sahipleniciydi. Yemekhane ürünleri çok kaliteli ve helal konusuna dikkat ediliyordu.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuğunuzun gelişimini olumlu bir şekilde değerlendirmeniz, bizim için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Okulumuzda öğrencilerimizin eğitimi ve refahı en yüksek önceliklerimizdendir. Öğretmenlerimizin özverili ve sahiplenici tutumları sayesinde öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmaya çalışıyoruz. Sizin gibi destekleyici velilerin katkıları da bu sürecin başarılı olmasına büyük katkı sağlıyor. Ayrıca yemekhane ürünlerimizin kalitesi ve helal konusundaki hassasiyetimiz hakkındaki olumlu geri bildiriminiz de memnuniyet verici. Öğrencilerimizin sağlığını korumak için bu konuya özellikle dikkat ediyoruz. Her zaman çocuklarımızın en iyi eğitimi ve deneyimi almasını sağlamak için çalışıyoruz. Sizin gibi velilerin desteği, bu hedefe ulaşmamıza yardımcı oluyor. Geri bildiriminiz ve katkılarınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir soru veya öneriniz varsa, lütfen bize bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 • Geçtiğimiz yıl çocuğumuzu verdik. Öncesinde başka anaokuluna da gittik ama çocuğumuz 1 hafta sonra gitmek istemedi. Alışma sürecinde Dahi Çocuk ilgi ve alakası sayesinde bu süreci kolaylıkla atlattık. Teşekkür ediyoruz. Özellikle değerler eğitimi ve diğer etkinlikler ile Yemek ve beslenmesi ile çocuğumuzda kendi isteği ile severek seneyi tamamladı. Bu sene de sizinleyiz İnşallah.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Öncelikle, geçtiğimiz yıl çocuğunuzu Dahi Çocuk Anaokulu'na emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu güzel geri bildiriminiz bizi çok mutlu etti. Çocuğunuzun alışma sürecini kolayca atlattığı ve eğitimimize ilgi gösterdiği için memnuniyetinizi paylaşıyoruz. Değerler eğitimi, etkinlikler ve beslenme konularında çocuğunuzun memnuniyetini görmek bizi daha da motive ediyor. Sizinle birlikte yeni bir öğrenme yılına başlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl da çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmayı ve onun için güvenli ve destekleyici bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Size ve çocuğunuza bu süreçte her türlü desteği sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Her zaman her türlü sorunuz veya önerileriniz için buradayız. Yeni öğrenme yılında birlikte başarılar ve mutluluklar dolu bir dönem geçirmeyi diliyoruz.

 • SK

  Gerek okul ortamı, yemekleri, eğitim anlayışı, güleryüzlü personeli ve eğitmenleri ile çocuğumuziçin eğlenceli bir eğitim ortamı bulduk. Yetkililere ilgileri için teşekkür ederiz.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

 • RC

  İlk seneniz olmasına rağmen çok iyi bı giriş ve dikkatleri üzerinize çektiniz. Fiziksel güzelliğine yakışır, ticareti geri planda tutup sıcak kanliliginiz çocuklari en güzel şekilde yetiştirme noktasındaki ilgi alakanızdan çok memnunun. Her geçen sene daha iyi olacağınızı ümit ederek herkese tavsiye ederim...Değişen zamana ayak uydurarak her sene daha güzel olmanızı temenni ederim.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

 • ÖA

  Hem madden hem manen eğitimin verildiği bir okul. Gözünüz kapalı çocuğunuzu verebilirsiniz.. İyiki varsınız. Dahi çocuk Akademisi çalışanlarına ve idaresine teşekkür ederim..

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

 • MM

  Çok güzel bir okul bi arkadaşımın çocuğu gidiyordu çok memnundu.bende merak edip gidip gördüm. Gerçekten de dediği gibi vardı tek Kelime ile mükemmeldi

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

 • RY

  İki oğlum da Dahi Çocuk akademisine gidiyor. Bir yıldır ikisinde de gözle görülür farklar gozlemliyoruz. Öğretmenleri, aşçısı, yönetimi, psikoloğu her biri birbirinden özverili bir şekilde çocuklarla ilgileniyor. Seneye de devam etmeyi düşünüyoruz.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz.

 • GY

  Bizim oğlumuz gidiyor iki buçuk yaşında başladık çok seviyor öğretmenlerini arkadaşlarını bende çok seviyorum hiç gözüm arkada kalmıyor

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İlginiz için teşekkür ederiz. Bu güveniniz bize güç veriyor. Güveninizi boşa çıkarmayacağız.

 • GY

  Çocukların fiziksel olarak hareket edebilecekleri,enerjilerini atabilecekleri alanların artırılması ve fiziksel faaliyetlere,derslere biraz daha zaman ayrılması gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca haftanın belli günlerinde jimnastik gibi dersler de eklenebilir.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli velimiz, değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Talebiniz yönetimimiz tarafından incelenmektedir.

 • Yavrularımızı özel hissettiren bi okulEtkinliklerin artmasını isterim

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İlginiz için teşekkür ederiz. Geliştirmeye yönelik değerlendirmeniz, kurum yönetimimiz tarafından incelenmektedir.

 • MA

  Okul ile alakalı genel olark çok memnunum özellikle personel olarak çok doğru seçimler ahçısından öğretmenine çok başarılıOkul dışı aktivite daha fazla olmalı

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İlginiz ve memnuniyetinizden dolayı çok mutlu olduk. Tavsiyelerinizi dikkate alacağız çok teşekkür ediyoruz.

 • RY

  Eğitimi, öğretmenlerin ilgisi temizligi çok iyiGiriş bölümü kış ayında soğuk oluyor. Orası için ısıtıcı düşünülebilir. Çekilen fotoğrafların gün içerisinde gönderilmesini çok isteriz. Tatil günlerinde mağdur edilmediğim için çok teşekkür ederim

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Girişe ısıtıcı koyduk tavsiyeniz için çok teşekkür ediyoruz. Öğretmen arkadaşlarımızın hafta içi eğitim yoğunluğundan dolayı fotoğrafları sadece cuma günleri haftalık olarak gönderebiliyoruz. İlginizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • By

  İyi ki göndermişim dediğim yer. Çocukları dini yönden eğitmeleri ve bunu severek yapmaları çok büyük bir artı.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sizler çocuklarınızı bizlere emanet ediyorsunuz. Bizler de bu emanetlere göz bebeğimiz gibi bakıp kendi evladımızı yetiştirircesine yetiştirmeye gayret ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizleri de memnun ediyor.

 • Gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla çocuğumu bıraktığım bir yer. İyi ki varlar. Fiziksel acıdan mükemmel. Sosyal etkinlikleri olan, çocuklara değerler eğitimini en iyi veren ender kuruluşlardan, ilgili ve alanında iyi bir kadrosu olan bir okul.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İlginiz ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Kurum olarak en değer verdiğimiz şey velilerimizin en değerlilerini yani evlatlarını gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilmeleri. Memnuniyetiniz bizleri de çok memnun etti.

 • SC

  Bir senedir 4 yaşındaki oğlum okuyor burada. Eğitmenler ve çalışanları sıcak kanlı ve güleryüzle. Okul en ince detayı düşünülerek planlanmış. Tatmin edici güzellikte. Atölyesi, öğretmenleri ve değerler eğitimi dersleri benim için önemliydi. Çok memnun kaldık. Çocuğum çok sevdi okulu. Seneye de düşünüyoruz.Fiyat biraz yüksek gelmişti ama eğitimi ve ilgiyi görünce daha fazlasını hak ettiklerini gördüm.

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sizler için değerli olan ne varsa bizler içinde çok değerli. Göz bebeğiniz olan evlatlarınızı en güzel şartlarda ve en güzel şekilde eğitmek yegane arzumuz. Çok teşekkür ediyoruz.

 • ÜÖ

  Tek kelime ile mükemmel bir okul.Ögretmenlerimizin ilgi ve alakasi cok guzel.Çocugum okulda cok mutlu.Değerler eğitimi konusunda mükemmelinde ötesinde bir eğitimleri var,akademik eğitim ve değerler eğitimi setleri harika,atölye çalışmaları cocuklari son derece geliştiriyor.iyki dahi çocuk ile tanıştım. Okul arayışında olan herkese şiddetle tavsiye ederim.Herşey o kadar güzel ve özenliki,fazlası var eksiği yok..

 • Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güneşli Dahi Çocuk Akademisi Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. 62 Sk. No:1 Güneşli-Bağcılar/İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum