fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi

Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi Hakkında

İstanbul Bakırköy’de bulunan Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi; 08.00- 18.30 saatleri arasında eğitim vermektedir. 0-2 yaş bebek ve 3-6 yaş arası okul öncesi çocuklara eğitim veren okulda eğitimler ve diğer faaliyetler Uzman Psikolog gözetiminde yapılmaktadır. Okulun rehberlik birimi her öğrenciyle tek tek ilgilenmekte olup öğrencilerin gelişimi ve yaşadıkları sorunlarla ilgilenir, oyunlar oynayarak iletişim kurar. Düzenli raporlara alarak öğrencilerin gelişimi hakkında velilerle görüşen psikolog gerektiğinde velilere danışmanlık sağlar. Öğrencilerin kendisini özgürce ifade edebildiği, yeteneklerini keşfetmeleri için çeşitli branş dersleri ve sosyal etkinliklerin olduğu, donanımlı sınıflarının olduğu yıllardır kaliteli bir hizmet verme amacında olan bir okuldur. Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi'nde modern metotlarda eğitim, ilkokula hazırlık, kukla, resim, müzik, el işi çalışmaları, bale, folklor, satranç, İngilizce eğitimi ve çevre gezileri çalışmaları yapılmaktadır. Okulda yemek, servis, güvenlik hizmetleri verilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda, kalori hesapları yapılarak, sağlıklı besinlerle yapılır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Servislerde çocuklar öğretmenler eşliğinde evinden alınıp evine bırakılır. Servis sürücüleri trafik kurallarını ihlal etmeyen deneyimli sürücülerdir. Öğrencilerin hem serviste iken hem okulda hem de gezi etkinliklerinde güvenliğini sağlamak için bir çok önlem alınmıştır. Öğrencilerin velileri dışında kimseye teslim edilmemesi konusunda okul yönetimi hassas bir tutum sergilemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (3)

 • ta

  Kızım ve ben okulumuzdan gayet memnunuz gerek öğretmenler olsun gerek aktiviteler her şey çok güzel ve çocuklarımızla böyle güzel ilgilendikleri için çok teşekkür ederim

 • GK

  Sınıflar ve oyun alanı biraz daha geniş güzel olurdu. öğretmenleri ilgi ve tecrübesi baya iyi rehberlik servisi ile bizi sürekli bilgilendiriyolar bu da bizi baya memnun ediyor.

 • SA

  Kızım okuldan çok memnun özellikle baleden :))) öğretmenler her bir öğrenci ile ayrı ayrı ilgileniyor bu da biz velileri baya mutlu ediyor

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gürdal Çocuk Yuvaları Bakırköy Şubesi İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi, Agah Efendi Sokak, No:15, Bakırköy/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum