fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu

Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde okul öncesi eğitimi vermektedir. Okul öncesi eğitimde çocukların zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimi gözetilmektedir. 4 - 6 yaş arası öğrencilerini bünyesine kabul eden bu kurum, bu yaş grubunu en iyi şekilde yetiştirerek, ilköğretime hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. Psikolojik danışmanlar ve uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerin, kaba ve ince motor gelişimi, el - göz koordinasyonu ve duygusal gelişimi sağlanmaktadır. Çocukların gelişimi gözlemlenerek, yaş grubuna uygun hareketlerde bulunup bulunmadığı tespit edilerek düzeli aralıklarla ailelerle paylaşılmaktadır.
Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu, yenilikçi kadrosu ve uzman eğitmenleriyle öğrencilerini; milli ve manevi değerlerini, toplumsal kuralları bilen, öz güven kazanmış, karar verme yeteneği gelişmiş, algısı açık bireyler olarak geleceğe hazırlamayı amaçlamaktadır.
Öğrencilerin eğitimi sevmesi ve geleceğe hazırlanması amacıyla eğitim seviyesine göre donanımlanan binasında bulundurduğu oyun ve spor alanlarıyla öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. Eğitimi ve okulu seven öğrencilerin ilkokul ve devamı hayatlarında öğrenme hevesleri hep taze kalmakta bu sayede hepsi başarılı bireyler haline gelmektedir. Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu, bu bağlamda eğitim sevgisinin temelini öğrencilere okul öncesi eğitimlerinde aşılamaktadır. Öğrencilerin geleceğinde daha kolay dil öğrenebilmeleri ve yabancı dil yatkınlıklarının artması amacıyla okulda temel İngilizce eğitimleri verilmektedir. Aynı zamanda anaokulu öğrencileri için gelişimsel, destekleyici ve süreç odaklı rehberlik uygulanmaktadır. Grup çalışmaları düzenlenmekte ve öğrencinin sosyal iletişimlerinin gelişmesi amaçlanmaktadır. Bireysel takip çalışmaları yapılmakta ve gelişim süreci psikolojik danışmanlar tarafından da izlemektedir.
Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu, öğrencilerine sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı vermektedir. Verilen yemeklerin listesi bir ay önceden gıda mühendislerince hazır edilerek öğrencilerin yaşıtlarına uygun kalori değerleri bakımından dengeli ve sağlıklı öğünler çıkartılması için son derece dikkat edilmektedir. Mevsimine uygun sağlıklı öğünler hazırlanmakta ve her ayın başında yemek menüsü velilere dağıtılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı MBA Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Şehit Yılmaz Özdemir Cad. No:67, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum