fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hayal Gemisi Anaokulu

Özel Hayal Gemisi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Hayal Gemisi Anaokulu Hakkında

Özel Hayal Gemisi Anaokulu yenilikçi bir eğitim sistemini benimsemiş ve çoklu zeka programı üzerine kurulmuş, grup faaliyetlerinde yaratıcı zekanın ön plana çıkarılmasını hedeflemiştir. Yaparak, yaşayarak öğretmek okulun temel ilkesidir. Eğitim Programları çocukların yaş ve gelişim özellikleri, ilgi ve gereksinimleri yanında bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Özel Hayal Gemisi Anaokulu'nda, İngilizce, müzik, drama, yoga, bilgisayar, satranç, spor ve dans branş dersleriyle zenginleştirilmiş proje tabanlı, İngilizce ağırlıklı eğitim sistemi uygulamaktadır. Kendini özgürce ifade edebilen Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, araştırmacı, mutlu, sorgulayan, düşünen, paylaşmayı bilen, sorumluluk sahibi, saygılı çocuklar yetiştirmeyi planlayan ve bunu amaç edinen eğitim kurumudur. Bahçelievler Şirinevler mahallesi trafiğe kapalı cadde üzerinde bulunan okul müstakil ve 2 katlıdır. Okulun 50 metre kare iç mekan oyun salonu, 150 metrekare dış mekan oyun bahçesi mevcuttur. Okul binası toplamda 280 metrekare ve 5 sınıftan oluşmaktadır. Sınıflar çocukların faaliyet ve etkinliklerinde dikkatlerini dağıtmayacak şekilde sade bir dizayna sahiptir. Lavabolar çocukların rahatça ulaşabilecekleri, kendi öz bakım becerilerini yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Sınıflar minimum 20 metrekare olup maksimum her sınıfta 15 çocuk bulunmaktadır. Okulda, gün içinde banyo, tuvaletler, armatürlerin ve sınıfların temizliği düzenli olarak yapılmakta ve hijyenini sağlamaktır. Ayrıca yapılan tüm temizlik işleri düzenli olarak denetlenmektedir. Tüm personelin 6 ayda bir tam teşekküllü Devlet Hastanelerinde Portör muayeneleri, akciğer grafileri yapılmakta olup, Hepatit A, B riski taşıyıp taşımadıkları kontrol edilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (3)

  • Kreşe gönül rahatlığı ile bırakıyorum istediğim zaman ulaşıp bilgi alıyorum bir ay gibi kısa bir zaman dilimde bile çocuğumla ilgili değişimleri fark ettim çok teşekkürler :)

  • OK

    Yönetim kadrosu oldukça ilgili ve çevredeki merdiven altı anaokulları arasından okul özellikleriyle sıyrılan bir kurum. Eğitimde de bir o kadar iddialı ve kazanımları sürekli artıran yenilikleri takip eden dinamik bir okul.

  • Evimize çok yakın olması tercih etmemizdeki en büyük nedendi. Fiyatı da uygun bir okul. Özellikle oyuncaklara ve eğitim materyallerinin temizliğine ve kalitesine dikkat edilen bir yer.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hayal Gemisi Anaokulu İletişim Bilgileri

Şirinevler Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, 5. Sokak, No:13, Bahçelievler / İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum