fb
Özel İçerenköy Önce Anaokulu

Özel İçerenköy Önce Anaokulu

0 216 706 6884
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel İçerenköy Önce Anaokulu Hakkında

İçerenköy Ataşehir İstanbul’un Anadolu tarafında yer alan bir yerleşim bölgesi ve burada Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitim faaliyetlerine katılan kurumlardan biri olan Özel İçerenköy Önce Anaokulu öz güven sahibi, sorumluluklarını bilen, nitelikli, başarılı, cesur ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Okul öncesi eğitim çağında olan yani aslında oyun çağında olan tüm minikler 2-6 yaş arası gruplarda okula öğrenci olarak kabul edilmektedirler. Sabah 07:30 ile 18:30 arasında okulda eğitim sürmektedir. Resmi, dini ve zorunlu olan kar tatilleri dışında bu eğitim yuvası 9 ay kış dönemi eğitimini, 3 ay da yaz okulu şeklinde düzenlenen yaz okulu programını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Veliler tam gün veya yarım olarak belirlenen uygulamaları kendi isteklerine göre seçebilirler. Özellikle ikindi kahvaltısından sonraki saatler serbest faaliyetler ayrılmıştır. Bu zamanda çocuklar bahçedeki büyük oyun alanından doyasıya yararlanmaktadırlar.
Özel İçerenköy Önce Anaokulu'nun öğrenci yaş ortalaması küçük olduğu için oyun ve hareketlilik sağlama vazgeçilmez bir aktivite olarak günlük eğitim programları arasındadır. Diğer branş dersleri müfredata bağlı olarak Türkçe, İngilizce başlangıç, drama, folklor, modern bale, orff ve ritim esaslı müzik eğitimi, satranç olarak belirlenmiştir. 4 kat üzerine inşa edilen okul binası daha baştan anaokulu olarak projelendirilmekle birlikte fiziki imkanları öncelikle küçük yaştaki öğrenciler ön planda tutularak tasarlanmıştır. Yemekhane, uyku odası, tuvaletler ve lavabolar gibi ortak kullanım alanları sürekli hijyen denetimi altındadır. Yemekler belgeli aşçılar tarafından hazırlanır, çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmesi temel amaçtır. Yemek listeleri aylık olarak velilere gönderilmektedir.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Halk Oyunları
Dans
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. D.

  Sürekli hijyene dikkat etmelerinden aşırı memnunuz. Maalesef oğlumuz fazlasıyla alerjiye sahip, buna rağmen tıkanma ve öksürük krizlerini neredeyse hiç yaşamıyoruz. önceki okulunda maalesef toz alerjisinden güzel şeyler yaşamamıştık

 • Z. A.

  Okulun pek çok imkanı var özellikle yaz okulunun da olması bizi cezbeden yanı oldu çünkü çalışıyoruz ve yazın farklı yaz okullarına göndermek istemiyoruz alışma süreci yaşıyor oğlum tekrar. İyi bir eğitim alıyor öğretmenleri başta olmak üzere tüm çalışanlarından memnunuz.

 • H. D.

  Branş derslerinde başarılı buluyorum saatleri yeterli ve dolu dolu geçiyor. Çocuklara oynarken öğretmeyi amaçlıyorlar ezberci eğitimden tamamen uzak. Öğretmenleri tecrübeli ve bilgili. Biz çok memnun kaldık.

 • V. A.

  Kızımızı bu okula gönderdik. Daha önce başka bir okuldaydı ve o okulda kızımla hiç ilgilenmiyorlardı, sınıflar kalabalıktı. Çevremizin tavsiyesi üzerine Önce'ye kayıt yaptırdık ve çok memnun kaldık öğretmenleri her öğrenciyle birebir ilgileniyorlar hatta velilerle bile biz de bir sürü şey öğrendik kızımızla birlikte. Bütün Önce ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • A. B.

  Temiz, modern, sınıfları geniş bir binası var. Güvenlik konusunda çok hassaslar ki bu biz veliler için en önemli konu. Yemekler hijyenik ortamda hazırlanıyor. Kısacası çocuğunuzu bıraktığınızda gözünüz arkada kalmıyor çünkü kendi çocuklarıymışcasına ilgileniyorlar.

 • E. K.

  Evimize yakın diye tercih ettik ve görüşmeye gittiğimizde okulun içini ve yöneticisinin tavrını, duruşunu çok beğendik. Bol bol miktarda oyun saati var, oyun oynayarak öğrenmeyi amaç edinmişler. Oğlum hem çok mutlu hem de bir çok şey öğrendi ve özgüveni arttı.

"Özel İçerenköy Önce Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel İçerenköy Önce Anaokulu İletişim Bilgileri

Başıbüyük Yolu Caddesi İpekçi Sok. No:7/1 İçerenköy/ataşehir İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum