fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İçerenköy Önce Anaokulu

Özel İçerenköy Önce Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel İçerenköy Önce Anaokulu Hakkında

İçerenköy Ataşehir İstanbul’un Anadolu tarafında yer alan bir yerleşim bölgesi ve burada Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitim faaliyetlerine katılan kurumlardan biri olan Özel İçerenköy Önce Anaokulu öz güven sahibi, sorumluluklarını bilen, nitelikli, başarılı, cesur ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Okul öncesi eğitim çağında olan yani aslında oyun çağında olan tüm minikler 2-6 yaş arası gruplarda okula öğrenci olarak kabul edilmektedirler. Sabah 07:30 ile 18:30 arasında okulda eğitim sürmektedir. Resmi, dini ve zorunlu olan kar tatilleri dışında bu eğitim yuvası 9 ay kış dönemi eğitimini, 3 ay da yaz okulu şeklinde düzenlenen yaz okulu programını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Veliler tam gün veya yarım olarak belirlenen uygulamaları kendi isteklerine göre seçebilirler. Özellikle ikindi kahvaltısından sonraki saatler serbest faaliyetler ayrılmıştır. Bu zamanda çocuklar bahçedeki büyük oyun alanından doyasıya yararlanmaktadırlar.
Özel İçerenköy Önce Anaokulu'nun öğrenci yaş ortalaması küçük olduğu için oyun ve hareketlilik sağlama vazgeçilmez bir aktivite olarak günlük eğitim programları arasındadır. Diğer branş dersleri müfredata bağlı olarak Türkçe, İngilizce başlangıç, drama, folklor, modern bale, orff ve ritim esaslı müzik eğitimi, satranç olarak belirlenmiştir. 4 kat üzerine inşa edilen okul binası daha baştan anaokulu olarak projelendirilmekle birlikte fiziki imkanları öncelikle küçük yaştaki öğrenciler ön planda tutularak tasarlanmıştır. Yemekhane, uyku odası, tuvaletler ve lavabolar gibi ortak kullanım alanları sürekli hijyen denetimi altındadır. Yemekler belgeli aşçılar tarafından hazırlanır, çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmesi temel amaçtır. Yemek listeleri aylık olarak velilere gönderilmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar

 • SA

  Okulumuzda çocukların mutluluğu amaç edinilmiş, tüm ekibiyle özverili ve ilgililer. Önce anaokulunu tercih ettiğimiz için çok memnunuz.

 • SK

  Merhabalar oğlum için Anaokulu araştırırken iyiki Önce anaokuluyla yollarımız kesiştiii. Oğlumun ilk Anaokulu zor bir çocuk çok endişeliydim ama çok şükür Sabahat hanım ve Övgü hanım bizi çok iyi karşıladı çok sıcak ve içten davranıyorlar bu benim için çok önemli. Oğlum Nurşen öğretmenini çok sevdi severek ve okula isteyerek gidiyor çok şükür iyiki okul.com.tr den anaokulumuzu bulmuşummm herşeyin böyle devam etmesi dileğimle Alperen okulumuza ve öğretmenlerine emanet iyiki varlar

 • Ey

  Oğlum ilk defa anaokuluna gitti başlarda çok endişeliydim oğlumun alışma süreci ile ilgili ama eğitimci kadrosu okadar tecrübeli ve özverili ki her sorunumuzla ilgilendiler ve kısa sürede bu süreci atlattık şimdi okul olsa hafta sonları bile gitmek istiyor bende internet yorumlarından bulmuştum okulu iyi ki diyorum şimdi umarım benim gibi bu süreçte zorluk çeken anne babalara da karar verme de yardımcı olur

 • BA

  Önce çocuk diyebilen bir prensiple hareket eden bir yonetimle birlikte öğretmenlerimizin her desteginden ve ilgisinden dolayı çok memnunum. Güven duyduğum ve cocugumu emanet edebildiğim bir yer. En güzeli de çocuğumun yüzünün güldüğünü görebilmek. Mutlu olduğunu bilmek. Sevgiler.

 • LY

  Okulumuzu tercih etmemizde ki en büyük etken evimize yakın olması, temiz, güvenilir insanların başında olması işlerini severek özveri ile yapmaları evlatlarımızı güvenle emanet etmemizin en büyük etkenidir. Çocuklarımızın huzuru rahatlığı için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Şahsen benim oğlum okula seve seve gidiyor ve kendi öğretmenleri dahil okulda ki bütün öğretmenleri, çalışanları o kadar çok seviyor ki Buda bizi çok daha mutlu ediyor. Öğretmenimiz (öğretmenlerimiz) o kadar iyiler ve işlerini öyle severek yapıyorlar ki bunu anlatmak imkansız. Hem okulumuzu, hem öğretmenlerimizi kısaca önce anaokulunda ki herkesi çok seviyor ve güveniyoruz onlara minnettarız her zaman söylüyorum ve çevremdekilere de tavsiye ediyorum. İyi ki bu okulu tercih etmişiz çok şanslıyız. Herkes çocuğunu güvenle emanet edebilir.

 • Et

  Okulumuzun en güzel yanı her şekilde iletişimde olmamız ve düzenli olması her konuda. Ögretmenlerimizden cok memnunuz ve farklı derslerinde olması artı bir avantaj

 • CY

  Bol bol araştırıp görüşmeye gittiğimde doğru yeri bulduğumu gördüm. Yöneticiler,öğretmenler tüm çalışanlar çok ilgili, güler yüzlü ve işinde uzman. Kızım çok severek gidiyor. İyiki önce karşımıza çıkmış.

 • EA

  Güven anlamında gözüm arkada olmadan çocuğumu emanet edeceğim bir yer oldu benim için. İlgi,alaka, Güleryüz hepsi içinde ayrıca teşekkür ederim Önce Anaokulu Ailesi

 • MD

  Sürekli hijyene dikkat etmelerinden aşırı memnunuz. Maalesef oğlumuz fazlasıyla alerjiye sahip, buna rağmen tıkanma ve öksürük krizlerini neredeyse hiç yaşamıyoruz. önceki okulunda maalesef toz alerjisinden güzel şeyler yaşamamıştık

 • ZA

  Okulun pek çok imkanı var özellikle yaz okulunun da olması bizi cezbeden yanı oldu çünkü çalışıyoruz ve yazın farklı yaz okullarına göndermek istemiyoruz alışma süreci yaşıyor oğlum tekrar. İyi bir eğitim alıyor öğretmenleri başta olmak üzere tüm çalışanlarından memnunuz.

 • HD

  Branş derslerinde başarılı buluyorum saatleri yeterli ve dolu dolu geçiyor. Çocuklara oynarken öğretmeyi amaçlıyorlar ezberci eğitimden tamamen uzak. Öğretmenleri tecrübeli ve bilgili. Biz çok memnun kaldık.

 • VA

  Kızımızı bu okula gönderdik. Daha önce başka bir okuldaydı ve o okulda kızımla hiç ilgilenmiyorlardı, sınıflar kalabalıktı. Çevremizin tavsiyesi üzerine Önce'ye kayıt yaptırdık ve çok memnun kaldık öğretmenleri her öğrenciyle birebir ilgileniyorlar hatta velilerle bile biz de bir sürü şey öğrendik kızımızla birlikte. Bütün Önce ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • AB

  Temiz, modern, sınıfları geniş bir binası var. Güvenlik konusunda çok hassaslar ki bu biz veliler için en önemli konu. Yemekler hijyenik ortamda hazırlanıyor. Kısacası çocuğunuzu bıraktığınızda gözünüz arkada kalmıyor çünkü kendi çocuklarıymışcasına ilgileniyorlar.

 • EK

  Evimize yakın diye tercih ettik ve görüşmeye gittiğimizde okulun içini ve yöneticisinin tavrını, duruşunu çok beğendik. Bol bol miktarda oyun saati var, oyun oynayarak öğrenmeyi amaç edinmişler. Oğlum hem çok mutlu hem de bir çok şey öğrendi ve özgüveni arttı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İçerenköy Önce Anaokulu İletişim Bilgileri

Başıbüyük Yolu Caddesi İpekçi Sok. No:7/1 İçerenköy/ataşehir İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum