fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İlkim Azra Anaokulu

Özel İlkim Azra Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Öğlenci: 12:30/17:30

Özel İlkim Azra Anaokulu Hakkında

Özel İlkim Azra Anaokulu sabah 07.30 ve 19.00 saatleri arasında tam gün ve yarım gün seçenekleriyle hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerinin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolmaması için sınıf mevcudunu oldukça sınırlı tutmaktadır. Böylece öğretmenler 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerinin karakterlerini daha iyi tanıma fırsatı bulmaktadır. Eğitimciler küçük yaştaki öğrencilerin pedagojik gelişimlerine önem verdiğinden bu anlamda birçok çalışma yürütmektedir. Okulun psikolojik danışmanı öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerden ayrılma gibi süreçlerde destek olmaktadır. Ayrıca kurumda yapılan rehberlik çalışmaları sayesinde öğrencilerin gelişimleri kayıt altına alınmaktadır.
Özel İlkim Azra Anaokulu öğrencilerinin dünya vatandaşı olmalarını evrensel değerleri özümsemelerini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda küçük yaştaki öğrencilere değerler eğitimi verilmektedir. Ayrıca eğitimciler öğrencilerin çok yönlülüğünü destekleyecek aktiviteler gerçekleştirmektedir. Akıl ve zeka oyunları ile öğrencilerin zihinsel aktiviteleri artırılmakta ve öğrenme süreçleri hızlandırılmaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleri ise küçük yaştaki öğrencilere kodlamayı ve teknolojiyi sevdirmektedir. Bu sayede öğrenciler içinde yaşadıkları dünyanın teknolojileriyle iç içe büyümektedir. Kurumda ayrıca yaratıcı drama aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin başka rollere bürünerek empati ve öz güven gelişimlerini desteklemektedir. Özel İlkim Azra Anaokulu bu aktivitelerin yanı sıra görsel sanatlar gibi sanatsal faaliyetler de gerçekleştirmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin yaratıcılıklarını ve sanatsal yönlerini ortaya çıkarmalarını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İlkim Azra Anaokulu İletişim Bilgileri

Üniversite Mah. Hilal Sok. No 20/a, Avcılar/ İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum