fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İnci Taneleri Reşadiye Anaokulu

Özel İnci Taneleri Reşadiye Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:30

Özel İnci Taneleri Reşadiye Anaokulu Hakkında

Özel İnci Taneleri Sanat ve Bilim Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okul Milli Eğitim müfredatına uygun olarak eğitim vermekte olup, müfredata ek olarak yoğum İngilizce programı, yaratıcı drama etkinlikleri, müzik ve ORFF çalışmaları, spor ve beden eğitimi, bel ve modern dans eğitimleri, seramik sanatı çalışmaları, resim çalışmaları, yoga eğitimi, halk oyunları dersleri ve mutfak etkinlikleri çalışmaları yapılmaktadır. Okulun eğitim modeli çocukların içindeki potansiyeli çıkarmaya yönelik olan Reggio Emillia yöntemidir. Okulda verilen müfredat dersleri okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, Türkçe dil etkinlikleri, matematik etkinlikleri, çizgi çalışmaları, serbest zaman etkinlikleri mevcuttur.
Özel İnci Taneleri Sanat ve Bilim Anaokulu'nun amacı kendisine güvenen, kültürel birikim elde etmiş, merak eden, araştıran bireyler yetiştirmektir. İngilizce dersleri çeşitli materyallerle her öğrencinin farklı öğrenme kapasitesi olduğu göz önünde bulundurularak işlenmektedir. Spor dersleri çocuklara sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandırma ve motor gelişimi için uygun bir programda verilir. Okulda yemekler hijyenik koşullarda hazırlanır, dengeli beslenme alışkanlı kazandırmak adına sağlıklı ve lezzetli yemekler çocuklara üç öğün verilir. Okulda güvenlik önlemleri üst seviyededir. Rehberlik hizmeti de verilmekte olup çocukların gelişimi an be an takip edilir.
Özel İnci Taneleri Sanat ve Bilim Anaokulu'nda 15 aydan 24 aylık bebeklere haftanın 5 günü anne çocuk oyun grubu bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İnci Taneleri Reşadiye Anaokulu İletişim Bilgileri

Reşadiye Mah. Mukaddes Sok. No:9, Çekmeköy/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum