fb
Özel İpek Gelişim Anaokulu

Özel İpek Gelişim Anaokulu

0 212 963 2079
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel İpek Gelişim Anaokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy de bulunan Özel İpek Gelişim Anaokulu, 3 ve 6 yaş grubu çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okul 07.00 ve 19.00 saatleri arasında açıktır.Çocuklara verilen eğitim ise 09:00-17:30 saatleri arasındadır. Okulda velilerin isteğine göre tam gün ve yarım gün eğitim verilmektedir. Okulda her yaş grubuna özel tasarlanmış sınıflar, oyun odası, yemekhane, bahçe ve her katta tuvalet bulunmaktadır. Okulda çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemeklerin taze ve organik olmasına önem verilen Özel İpek Gelişim Anaokulu 'nda yemekler aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Çocuklar için tam zamanlı hizmet veren rehberlik servisi bulunmaktadır. Rehberlik servisi öğrencileri gözlemleyerek onların gelişimine destek sağlamaktadır. Okulda İngilizce, Türkçe dil eğitimi, drama, müzik, dans, halk oyunları, modern dans, el sanatları, görsel sanatlar, müzik eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda satranç ve gezi kulübü bulunmaktadır. Öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmeleri sağlanmaktadır. Okulun amacı öğrencilerini çok yönlü eğitme, ezberden uzak araştırmacı bireyler olmalarını sağlama, çevreye duyarlı, ve sosyal bireyler olmalarını sağlama, topluma faydalı bireyler olmalarını destekleme gibi konularda en iyi hizmeti vermektir. Okulda güvenlik en hassas olunan konulardandır. Öğrencilerin okul içinde, gezi etkinliklerinde güveliğini tehdit edebilecek şeylere karşı önlemler alınmıştır. Öğrencileri velisi dışında birinin okuldan alabilmesi için velilerin bunu kayıt sırasında okula bildirmeleri gerekmektedir. Gezilerde öğretmenler her öğrenciyle tek tek ilgilenerek öğrencilere refakat ederler. Özel İpek Gelişim Anaokulu 'nda öğrencilerin hastalanmasını önlemek için daima okul temiz tutulmaktadır. Hastalanan öğrenciler rapor alarak evde dinlenirler. Okulda servis hizmeti bulunmakta olup servislerde emniyet kemeri mevcuttur ve araçlar düzenli olarak bakımdan geçmektedir. Araçlarda tecrübeli sürücüler çalışmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • A. S.

  Oyun odası var okulda hava kötü olduğunda çocuklar bahçeye çıkamadığı için oyun odasında oynayabiliyor. Sınıflar temiz ve ısınma problemi olmuyor.

 • B. D.

  Geçen yıl çocuğumu bu okula göndermiştim bizim ikinci evimiz olmuştu resmen öğretmenleri okul müdürü o kadar ilgili ve sıcakkanlı ki. Samimi bir ortam var ve çocuğunuz huzurlu hissediyor okulda

 • Ö. Ç.

  Sıcacık bir aile ortamı var okulda çocuklarımıza hem iyi bakıyorlar hem de iyi bir eğitim veriyorlar her anlamda bizi tatmin ediyor kesinlikle tavsiye ederim

"Özel İpek Gelişim Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel İpek Gelişim Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi Boztepe Sokak No:49 Bakirköy/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum