fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İremnur Anaokulu

Özel İremnur Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel İremnur Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan Özel İremnur Anaokulu 2005 yılında kurulmuş olup, MEB'e bağlı bir özel anaokuludur. Anaokulu 3 ve 6 yaş arası çocukların zihinsel gelişimine ve eğitimine yardımcı olmaktadır. 10 kişilik sınıflarda branş dersleri ve aktiviteleri gerçekleştiren kurumun hedefi çocukların ilkokula daha kolay alışmalarını sağlamak ve ilkokul için çocuklarda belirli temelleri oluşturmaktır. Okulun çalışma saatleri 08.00 ve 18.30'dur. Çocukların sorunlarına çok kısa bir sürede çözüm getirme prensibi benimsendiğinden hem aileler hem de çocuklar için psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Çocukların fiziksel olarak daha rahat etmelerini sağlamak için kurumda büyük bir bahçe ve çocukların güzel ve eğlenceli zaman geçirebileceği oyun alanı bulunmaktadır. Ayrıca çocukların aktiviteler sonunda dinlenmeleri için konforlu uyku odaları mevcuttur. Çocukların sağlıklı bir şekilde beslenmesi adına kurumun kendine ait yemekhanesi bulunmakta ve yemekler, kaliteli ürünler ile yapılmaktadır. Kurum süt ürünlerini Silivri’deki Karahalil Çiftliğinden temin etmektedir. Çocukların daha güvenli bir halde olmaları için özel güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca çocukların okula ulaşımı da düşünülmüş ve çocukları evden alan aynı zamanda eve bırakan servis hizmeti tercih edilmiştir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Çocukların dil eğitimini olabildiğince etkili bir şekilde almaları için her sınıfta 2 öğretmen bulunmaktadır. Öğretmenin biri Türkçe diğeri İngilizce öğretmenidir. İki Dilli Eğitim Sistemi olarak adlandırılan bu sistemde Türkçe öğretmeninin söylediği bir cümleyi İngilizce öğretmeni de İngilizce söylemektedir. Böylelikle çocukların İngilizceyi daha kolay kavramaları sağlanmaktadır. Okul bünyesinde bulunan gezi kulübü ile çocuklar okul dışında da vakit geçirme olanağına sahip olmaktadırlar. Çocuklar için erken matematik eğitimi de verilmektedir. 3, 4 ve 5 yaşındaki çocuklar için klasik bale eğitimine hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle çocuklar bale dansına bir adım atmaktadırlar. Eğitime yaz aylarında yaz okulu programı ile devam edilmektedir. Yaz okulunda çocuklara spor aktiviteleri, müzik eğitimleri, okuma saatleri, geziler, piknik ve oyun saatleri gibi olanaklar sunulmaktadır. Böylelikle çocuklar normal dönem dışında da kaliteli ve verimli zaman geçirmeye devam etmektedirler.

Yorumlar

 • ŞS

  Evimize çok yakın olmamasına rağmen çocuğumuz bu okula gönderiyoruz hem eğitimi iyi hem de verilen hizmetlerde en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Verilen hizmete göre de fiyatları uygun. Eğitmen kdrosundan da çok memnunuz kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul

 • EA

  Fiziksel yapısı gayet iyi sınıfları donanımlı ve temiz çocuklar rahat ediyor ve dersler daha etkin bir şekilde işleniyor. ısınma problemi olmuyor. Yabancı dil eğitimine çok önem veriyorlar çocuğum öğrendiklerini sürekli bize anlatıyor çok eğleniyormuş o derslerde

 • Tanınmış bir okul hep iyi yorumlar aldık okulla ilgili. çocuğumuzu bu okula göndermeye krar verdik daha görüşmeye gittiğimizde emin olduk iyi bir okul olduğundan baranş derslerine çok önem veriyorlar öğretmenler de tecrübeli.

 • HS

  İremnur Anaokulu uzun yıllardan beri eğitim sektöründe olan bir okul. Tanınırlık bakımından bize yakınlarımız tavsiye etti. Yabancı öğretmenler eşliğinde ingilizce konusunda iddialı ve oğlum bir kaç ayda inglizce 2-3 şarkı öğrenmiş durumda. Okul binası yeni ve kendi butik anaokullları kategorisinde en moderni diyebilirim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İremnur Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, Aligalip Bey Caddesi, Ceylan Sokak, No:11, Gaziosmanpaşa/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum