fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu

Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/17:30

Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu Hakkında

İstanbul, Ataşehir’de bulunan Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı kendine hedef seçmiş bir okuldur. Okul 07.30-17.30 saatleri arasında eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Okulda öğrencilerin yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmuştur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Dil eğitiminin haricinde miniklerin yeteneklerinin keşfedilmesi amacı ile halk oyunları eğitimi, drama eğitimi, matematik, bale, İngilizce, dans eğitimleri verilmektedir. Tüm bu özellikli eğitimler ise konusunda uzman eğitmenler aracılığı ile verilmektedir. Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu eğitim kadrosunda öğretmenler eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlüdür. Çocukların müzik alanındaki yeteneklerinin keşfedilmesi amacı ile müzik kulübü kurulmuş ve bu kulüp aracılığı ile çeşitli müzik aletlerinin kullanılmasının öğretilmesi amaçlanmıştır. Öğrencilerin ulaşımı okul servis araçları ile yapılmaktadır. Servis araçları rutin bakımları yapılan sağlam yapıdaki araçlar olup, servis şoförleri de servis tecrübesine sahip kişilerdir. Psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri ile öğrenci, okul ve aile koordinasyonu sağlanmaktadır. Psikolojik danışmanlık servisi, öğrencilerin gelişim testlerinin yapılması ve sonuçların aileler ile paylaşılmasını sağlamaktadır. Rehberlik servisi aylık rutin toplantılarla veliler ile iletişimin sağlanmasını amaçlamaktadır. Okula kayıt yaptırmak için okulu tanımak isteyen velilerin önceden okul ile iletişime geçip randevu talebinde bulunmaları esastır. Kayıt başvurusu hafta içi her gün 09.00-18.00 saatlerinde, cumartesi günleri ise 10.00-17.00 saatlerinde alınmaktadır. 2 Yaş sınıfları için tam ya da yarım gün, 3-4-5 yaşlar için ise tam gün kaydı yapılabilmektedir. Okul tarafından kayıt esnasında talep edilen belgeler ise, öğrencinin- anne ve babanın nüfus cüzdan fotokopisi, öğrencinin ikametgah bildirimi için veli adına düzenlenmiş bir adet son üç aya ait fatura, öğrencinin aşı kartı, sağlık raporu, öğrencinin altı adet vesikalık fotoğrafı ve okuldan temin edilecek olan aday başvuru formudur. Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu'nda bulunan hali hazırda sağlık personeli okul saatleri içerisinde çocukların rahatsızlık durumlarında gerekli müdahalelerde bulunmaktadır. Okulda bulunan kurumsal iletişim departmanı okulun vizyon ve misyonuna uygun faaliyetler gerçekleştirmektedir. Öğrenciler gerek okul içi, gerekse okul bahçesinde çeşitli oyunlar oynamakta, paylaşım duygusu öğrencilere aşılanmaktadır. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere çocuklara 3 öğün yemek servisi yapılmaktadır. Okuldaki beslenme ve yemek hizmetleri, anaokulu mutfağında hazırlanarak sunulmaktadır. Aylık menüler velilerin e-posta adreslerine düzenli olarak gönderilmektedir.

Yorumlar (4)

 • GY

  Yiğenim eğitimini bu okulda almaya başladı ve ortaokulda halen devam ediyor. Anaokulunda sağlam bir temelle eğitim verildiğini, devamında ise Yabancı dil ve sayısal bilimler konusunda çok iyi bir eğitimi olduğunu düşünüyorum.

 • n

  Benim oğlum da Adıgüzel Anaokuluna başladı. Çok sıcak ve profosyonel yaklaşımlarla oğlum daha ilk günden çok mutlu gidip geliyor. Tüm kadroyo tesekkürler...

 • D

  ARKADAŞIMIN ÖNERİSİ UZERİNE OĞLUM GİTMEYE BAŞLADI ŞU ANA KADAR HİÇBİR SORUN OLMADI .

 • Veli

  ÇEVREMİZDEKİ ÇOĞU OKULU GEZDİK VE EN SON ADIGÜZELE KARAR VERDİK TAVSİYE EDERİM

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İÜV Adıgüzel Ataşehir Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenişehir Mahallesi, Baraj Yolu Caddesi, No:12, Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum