fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel İzci Montessori Anaokulu

Özel İzci Montessori Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel İzci Montessori Anaokulu Hakkında

Merhaba,

Özel İzci Anaokulu, 1999 yılından beri Kadıköy Suadiye bölgesinde faaliyet göstermekte olup, bu süre zarfında yüzlerce aileye hizmet vermiş ve kendisini kanıtlamıştır. Okulumuz, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş, sorgulayan ve kendi haklarını bilen, çevresine saygılı, özgüvenli ve ilkokula hazır bireyler yetiştirmektedir

Eğitim Yaklaşımımız

Özel İzci Anaokulu olarak, Montessori metodunu, Çoklu Zeka eğitim kuramını ve Oyun Temelli Öğrenme yöntemini kullanarak, çocuklarımızın bireysel olarak öğrenmeyi gerçekleştirdikleri zeka türlerine uygun bir eğitim sunuyoruz. Montessori yöntemi ile çocukların keşfetme arzularını desteklerken, oyun temelli öğrenme ile eğlenceli ve etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratıyoruz. Böylelikle, çocuklar kendi zeka türlerine ve ilgi alanlarına dokunan bir eğitim ile daha eğlenceli ve mutlu bir öğrenim süreci geçirirler.

Fiziksel İmkanlarımız

Kadıköy Suadiye'de bulunan okulumuz, geniş ve güvenli bir bahçe, modern sınıflar, STEM laboratuvarı, botanik bahçesi ve oyun alanları gibi birçok fiziksel imkana sahiptir. Çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemek amacıyla, her türlü donanım ve materyal okulumuzda mevcuttur.

Psikolojik Destek

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimini desteklemek amacıyla, sınıflarımızda tam zamanlı bir psikolog görevlendiriyoruz. Her 3 ayda bir kez gelişim raporları sunulmakta ve ihtiyaç duyulan ailelere ücretsiz bire bir psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Branş Derslerimiz ve Etkinliklerimiz

Gelişim hedeflerimize uygun olarak sunduğumuz branş derslerimiz:
- STEM (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)
- Botanik (Tema İşbirliği ile)
- Robotik Kodlama (Kidscodeturkey işbirliği ile)
- Jimnastik
- Zumba
- Orff Eğitimi

Bu derslerin yanı sıra, düzenli olarak yapılan doğa gezileri, sanat atölyeleri ve spor etkinlikleri ile çocuklarımızın her alanda gelişim göstermesini sağlıyoruz.

İngilizce Eğitimimiz

İngilizce eğitimi haftada 16 saat olarak gerçekleşmektedir. Bu sayede, çocuklarımız erken yaşta yabancı dil becerilerini geliştirme fırsatı bulmaktadır.

### Uzman Öğretmen Kadromuz

Öğretmenlerimizin tamamı üniversite mezunu olup, ortalama 10 yıllık deneyime sahiptir. Sürekli mesleki gelişime açık olan öğretmenlerimiz, çocuk gelişimine uygun ve tecrübeli kişilerdir.

Sağlıklı ve Taze Yemekler

Okulumuzdaki tüm yemekler, günlük ve taze olarak, güvenilir markalar kullanılarak kendi mutfağımızda hazırlanmaktadır.

Sonraki Kademeye Geçiş

Özel İzci Montessori Anaokulu olarak, çocuklarımızı ilkokula en iyi şekilde hazırlamaktayız. Akademik becerilerin yanı sıra, sosyal ve duygusal becerilerin de gelişimini destekleyerek, çocuklarımızın sonraki eğitim kademelerinde başarılı olmalarını sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Okulumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiziki imkanlarımızı görmek için randevu alarak bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
Özel İzci Anaokulu

Duyurular ve Etkinlikler

Özel İzci Montessori Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- İdareciler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- İnce Motor Becerileri

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Bağımsızlık

- Muhakeme Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Özel İzci Montessori Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel İzci Montessori Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel İzci Montessori Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel İzci Montessori Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel İzci Montessori Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel İzci Montessori Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel İzci Montessori Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel İzci Montessori Anaokulu Yorumları (95)

 • Sk

  Merhaba, Okulumuzu çok seviyorum diyerek başlamak istiyorum. Çocuğumu başka birine emanet etme düşüncesine bile tahammül edemezken okulumuzda 1.yılımızı Polonezköyde çok güzel bir etkinlik ile taçlandırdık bile. Çocuğumun sahnede ki performansını ömrüm boyunca unutamayacağım ,bana bu gururu yaşattığınız için çok teşekkür ederim. Canım öğretmenim Çiğdem hanım sabırla ve kriz yaşamadan okul öncesi alıştırma çalışmalarında sergilediği bilgi birikim ile başta kızımızın ardından bizlerin sonsuz sevgi ve saygılarını kazandı. En büyük endişem olan gün içinde kendisinden haber alamama problemini okul yönetimi çok güzel çözmüş. Kendilerine özel KİDİPO uygulaması ile kızımın her etkinliğine ait görselleri, yemek yiyip yemediği hatta ne miktarda yediğine kadar bilgilendirildim.Bu uygulamaya kişiye özel hesabınız ile ulaşılabilirsiniz velilere özel bir uygulama. Bu beni çok rahatlattı .Uygulama üzerinden mesaj ile öğretmenlerine sorular sorabilmek büyük lüks. Yıl sonunda Ecup uygulaması ile kızımıza yapılan testler ile gelişimini veriler ile gözlemlemek çok büyük ve emek gerektiren bir çalışmanın ürünü olduğu çok belli. Okulun ilk günü okuldan beklentimiz sorulduğunda özgüven ve sosyalleşmesi ana hedefimiz demiştik ve bu konuda harikalar yarattılar. Özgüveni yüksek ve sosyal bir birey olma yolunda çok hızlı yol almışlar. Başta okul yönetimi Sayın Seyhun Kurtoğlu ve saygıdeğer eşi Melek hanım olmak üzere onların nezdinde canım öğretmenim Çiğdem hanıma çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle yollarımız kesişmiş.Yeni dönemde görüşmek üzere Sevgiler.

 • CK

  Merhabalar, 2023 yılında kızımız ilk okul deneyimini yaşayacaktı. Eşimle birlikte 6 adet okulu ziyaret ettik ve 6-7 ana kriter üzerinde okulları değerlendirmek için odaklandık. Amacımız: 1. Kızımızın sosyalleşmesi 2. Özgüveninin gelişmesi 3. Okulundan bizlerin anlayamayacağı uzman görüşleri alarak karakter özellikleri ile alakalı iç görüler almak. Odak Kriterlerimiz --- Okul Yönetiminin Eğitimenlerle olan ilişkisi (%30) : Bu kriter bizim için oldukça önemliydi. Çünkü kurumsal olduklarını iddia eden okulların eğitmenleri ile olan mesafeleri aslında okulun tüm yapısı hakkında bize daha derin bilgi vermekte. Okulun yönetimi ile eğitmenlerinin iletişiminin yüksek bir seviyede olması okul iradesinin çocuklarımıza ne kadar ulaşabileceğinin bir göstergesi oldu bizim için. Bu anlamda İzci Anaokulu sahibi Seyhun bey ve kıymetli eşinin işletme sahibi olmalarının çok ötesinde eğitmenlerle bir aile gibi olduklarını görmek bizim için kritik anlam ifade etti. --- Çocuğumuzun Gelişimi ile alakalı bir Değerlendirme Sistemlerinin olması(%20) --- Eğitmenlerin Eğitim Seviyeleri ve Okul daki çalışma süreleri (%20) : Eğitmenlerin pedagoji eğitimi almış olmaları ve okulun Montessori perspektifi ile çalışıyor olması bizim için çok değelerliydi. Bu anlamda eğitmenimiz Çiğdem hanım ile kızımız bir eğitmenden öte anne şevkatine yakın bir seviyede olduğunu bu 1 yıllık süreçte şahit olduk. --- Okulun evimizle olan mesafesi (%10) Kızımız okula başladığında 1 ay kadar eşim okulun kapısının dışından bir kafe de oturup onu çıkışına kadar bekler bir psikolojide olan bir aile olarak bir problem anında okula erişimimizin çok kısa bir zamanda olması bizim için son derece önemliydi. --- Okulun eğitim sistemi ve odaklandığı global eğitim modeli (%10) Okulun Montessori eğitim sistemi perspektifini benimsemiş olması ve düzenli olarak aktiviteler yapmaları son derece değerli. --- Fiyat Politikası (%10) Fiyatlandırma bizim için en son kriterdi. Ancak kurum binasının ve kıymetli eğitmenlerin gelirlerini hakkaniyetli bir şekilde verilebilmesi için beli bir rakamın altında bir fiyat olsaydı bu aslında kurumu tercih etmememize sebebiyet verecekti. Fiyat politikalarının son derece tutarlı olduğunu gördük. Eşim ve benim anlam ve mana dünyamda İzci Anaokulu tercihimizin çıktılarını aldığımıza inanıyoruz. Okul kurucu iradesinin ve kıymetli eğitmenlerimizle bu 1 yılı birlikte geçirmek bizler için ayrıcalık oldu. Kendileri ile önümüzdeki yılda da devam edeceğiz.

 • TY

  Kızımızın okuldaki öğretmenlerinin ilgisi ve okulun sunduğu eğitim kalitesi bizi çok memnun etti. Çocuğumuzun gelişimine yaptıkları katkılar için teşekkür ederiz.

 • Ak

  Kızımızın okula başladığından beri geçirdiği gelişim bizi çok mutlu etti. Öğretmenlerin ilgisi ve okuldaki aile ortam harika.

 • SL

  Arel okula başladığında biraz çekingendi. Gamze öğretmen onu enerjisi ile naptı etti hızlıca okula alıştırdı. Evde sürekli Gamze Öğretmeni sayıklıyor. aslında okula başlamadan oldukça endişeliydim benim alışmam daha zor oldu diyebilirim. endişelerimi gidermem için benimle de yönlendirici sohbetler yaptılar. Tüm ekibe teşekkürlerOkula tam gün devam edebilmesi için 1 ay zaman ayırmanız gerekti. biraz zorlandık. daha kolay bir yöntem olabilirdi belki. bunun dışında pek çok şey iyi gidiyor. biz memnunuz.

 • AG

  evden çalıştığım için Defne ile fazla ilgilenemiyordum. aramız bozulmaya ve benimle inatlaşmaya başlamıştı. toplantıyı yarıda kesip onunla ilgilenmek zorunda olmam beni zorlamaya başlamıştı. güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesi ile randevu aldım. hemen kayıt olduk 6 ay geçti, artık kendine ait bir çevresi okulu arkadaşları var. davranışları da değişiyor. okulun rehberliği ve yönlendirmesi oldukça iyi. öğretmenimiz bir harika evde durmadan Deniz öğretmenim diye geziyor. yakın zamanda verdiğim en doğru karardı sanırım. ilgilerine ve kızıma gösterdikleri ilgi sebebi ile çok çok teşekkür ederim.

 • Mh

  Keşke tüm eğitimcilerimiz bu okulda ki gibi olsa, çocuğum her gün seve seve koşa koşa gidiyor. nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Akademik tarafları biraz dolu gibi ama eğlence ile öğrendiği için oğlumun zorlanmadığını düşünüyorum.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Yorumunuz bizi gerçekten mutlu etti. Keşke tüm eğitimcilerimiz bu okuldaki gibi olabilse, dediğiniz gibi çocuğunuzun her gün seve seve okula gelmesi harika bir şey. Okulumuzdaki eğitimcilerimizin sahip olduğu özel yetenekleri ve tutkuyu anlamak, bazen gerçekten harika bir deneyim olabilir. Akademik başarıyı eğlenceyle birleştirmek, çocuklarımızın öğrenmeyi sevmelerine ve motivasyonlarını yüksek tutmalarına yardımcı olur. Çocuğunuzun okuldan keyif alması ve rahat hissetmesi, onun başarılı bir eğitim almasının en önemli belirtilerindendir. Sizlerin bu memnuniyeti, okulumuzdaki yaklaşımın doğru olduğunun bir göstergesidir. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Çocuğunuzun parlak geleceğine katkıda bulunmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

 • EY

  İlk okul deneyimimiz oldugu icin cok tedirgindik fakat daha birkac ay olmasina ragmen kizim asya daki ozguven ve degisimi gormek cok heyecan verici. Ben çalışan bir anne olarak ilk yıllarımıza sizinle başladığım ve devam ettiğim için çok huzurluyum Gerek eğitim anlayışınız, disiplininiz ve eğitsel katkılarınız, gerekse hoşgörünüzle başta Seyhun Bey olmak üzere tüm eğitim kadronuza teşekkür ederim Her sabah okula koşarak giden mutlu sevgi dolu çocukların yuvası.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, İlk okul deneyiminizdeki tedirginliğinizin yerini, kızınız Asya'daki özgüven ve değişimini görmekle değiştiğini duyduğumuza çok sevindik. Sizin gibi çalışan bir anne olarak huzur duymanız bizim için büyük bir onur. Okulumuzun eğitim anlayışı, disiplini ve eğitsel katkıları, çocuklarımızın gelişimine büyük bir değer katmaktadır. Bu başarıda, işini sevgi ile yapan deneyimli eğitim kadromuzun rolü büyük gerçek teşekkür onlara gitsin :) Her sabah koşarak okula giden mutlu, sevgi dolu çocuklarımızın yuvası olmak, bizim için büyük bir ayrıcalıktır. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

 • ek

  Seyhun beyin deneyimli ve profesyonel yaklaşımı, hele öğretmenlerin samimiyeti çocuğa ilk günden itibaren güven duygusu vermeleri alkışlanacak cinsten. Biz çok memnunuz ne yaptıklarını biliyorlar

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Kadromuzun deneyimli ve profesyonel yaklaşımı, aynı zamanda öğretmenlerimizin samimiyeti, çocuğunuzun ilk günden itibaren güven duygusu geliştirmesine büyük katkı sağlamaktadır. Okulumuzdaki eğitim kadrosunun, çocukların ihtiyaçlarını anlama ve onlara destek olma konusundaki bilinci, onların sağlıklı bir eğitim yolculuğuna başlamalarına yardımcı oluyor. Sizlerin memnuniyeti ve geri bildirimleri, bize yaptıklarımızın doğru yolda olduğunu gösteriyor. Her zaman çocuklarımızın en iyi ilgiyi ve eğitimi oyun temelli metotlarımız ile fark etmeden almasına odaklanıyoruz. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İleride de çocuğunuzun başarısı için yanınızda olmaktan gurur duyacağız.

 • Yaklaşık 3 yıldır çocuğumuzu gönderdiğimiz okulumuzdan çok memnunuz, çocuğumuzu güvenle gönderdiğimiz ve aklımızın hiç kalmadığı bir okul, bize müşteri gözüyle değil de çocuğumuza tam bir eğitimci gözüyle yaklaşan her türlü sorunumuzu dinleyip bizi yönlendiren , gördükleri en ufak sorunu bile bizle paylaşarak çözümü konusunda yardımcı olan ve göndermekten bir gün bile terettüt etmediğimiz bir eğitim kuruluşu, çocuklarınızı güven içinde gönderebilirsiniz

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Okulumuzdan bu kadar uzun bir süre memnun olmanız ve çocuğunuzu güvenle göndermeniz, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Sizleri müşteri olarak değil, çocuğunuza tam bir eğitimci gözüyle yaklaşan bir okul olarak görmek, misyonumuzun bir parçasıdır. Her türlü sorununuzu dinleyip sizi yönlendirmek ve görülen en ufak sorunu bile sizinle paylaşarak çözüm konusunda yardımcı olmak, bizim için büyük bir önceliktir. Çocuklarınızı güven içinde göndermeniz, okulumuzun sağladığı huzur ve güvenli bir eğitim ortamının sonucudur. Sizlerin memnuniyeti, bizim için en büyük ödüllerden biridir. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz ve çocuğunuzun geleceğine katkıda bulunmak için yanınızda olmaktan gurur duyacağız.

 • Z

  zeynep 2 yıl izci anaokuluna gitti.gittiği sürece hem arkadaşları-öğretmenleri ve tüm okulda görevli herkesi çok sevdi. karne günlerinde mutlaka okula uğrayıp öğretmenini ve diğer arkadaşları görmek istiyor.bizde seve seve getiriyoruz.oğlum 4 yaşında bu sene okula başlayacak onuda inşallah bu okula vericez.eğitim ile ilgili birşey diyecek çok fazla birşey yok .zeynep 1.sınıfa başladığında okuma yazma biliyordu.matematikle ilgilide birçok şeyi öğrenmişti.ben tüm okul öğretmenlerine ve kurucusu seyhun beye çok teşekkür ederim.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Zeynep'in İzci Anaokulu'nda iki yıl boyunca geçirdiği süre zarfında gelişimini ve mutluluğunu görmek bizim için büyük bir sevinç kaynağı ve sizleri tanıma fırsatı oldu. Zeynep'in ilkokulda arkadaşları, öğretmenleri ile sağlam bir bağ kurduğunu duymak bizleri çok mutlu etti. Karnelerin geldiği günlerde okulu ziyaret edip öğretmenini ve arkadaşlarını görmeyi istemesi, İzci anaokuluna olan sevgisinin bir yansımasıdır. Bu, okulumuzdaki samimi ve destekleyici ortamın bir sonucudur. Oğlunuzun da okulumuza başlatacağınızı düşündüğünüzü duyduğumuza çok sevindik. Zeynep'in okuma yazma ve matematikle ilgili başarısı, okulumuzun hazırlık sınıfının eğitim kalitesini yansıtıyor. Burada Da Gülten öretmenin çok çok değerli katkılarını unutmadan kendisine teslim edelim Sizlerin memnuniyeti ve güveni, bizim için çok kıymetlidir. Tüm okul öğretmenleri ve kurucumuz Seyhun Bey adına teşekkür ederiz.

 • sk

  Başka bir okulda başarısız bir denemeden sonra okula başlama konusunda oldukça tedirgindik buna rağmen tüm endişelerimizi gidererek sabırla beni dinlediler dediklerini yaptık ve zor olacağını düşündüğümüz süreçi kolaylaştırdılar. bu süreci atlatmamızda yardımcı olan psikolog Berfin hanıma ve Çiğdem öğretmene çok çok teşekkür ederim.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Başka bir okulda başarısız bir denemenin ardından okula başlamak konusundaki olumsuz düşüncelerinizi ve endişeleriniz oldukça fazlaydı ama bakın hepsi geride kaldı :) sizinle sabırla çalışarak ve sizleri dinleyerek tüm endişelerinizi gidermek bizler için büyük bir öncelikti. Okulumuzun sabırlı ve çocuğa alışma fırsatı sunan yaklaşımı bu sürecin daha kolay atlatılmasına yardımcı olmuş gibi. Psikolog Berfin Hanım ve Çiğdem Öğretmen gibi değerli ekibimizin katkıları okula başlama sürecinizi kolaylaştırmada büyük önem taşıdı. Sizlerin güveni ve işbirliği, çocuğunuzun başarılı bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı oldu. Sizleri memnun etmek ve desteğinizi sağlamak, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz ve çocuğunuzun geleceğini şekillendirmemize yardımcı olduğunuz için minnettarız.

 • Ck

  Çocuğumuz bu okula başladıktan sonra gelişiminde mucizevi bir hızlanma gördük. Her gün severek gittiği bu okul sayesinde öğrenme tutkusu inanılmaz bir şekilde arttı. Okulun öğretmenleri ve personeli gerçekten harika!

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuğunuzun gelişimindeki hızlanmayı görmek bizi mutlu ediyor. Okulumuzun etkili eğitim yaklaşımı ve harika öğretmenlerimiz sayesinde öğrenme tutkusu artıyor.

 • mK

  Ben İzci Anaokulunu annelere kesinlikle tavsiye ederim. Bu okulda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle geri bildirim konusunda son derece başarılılar. Okulumuzun öğretmenleri ve müdürü Seyhun bey, ailelerle ciddi emek harcıyorlar. Kızım okula giderken adeta koşarak gidiyoruz,. Her gün daha iyi anlıyoruz ki, doğru seçimi yapmışız. Okulumuzun olumsuz bir yanı yok gibi görünüyor, çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuğunuzun gelişimindeki hızlanmayı görmek bizi mutlu ediyor. Okulumuzun etkili eğitim yaklaşımı ve harika öğretmenlerimiz sayesinde öğrenme tutkusu artıyor.

 • GT

  Merhaba, 4 yaşındaki oğlum ile birlikte okulumuza katıldık. Çocuğum okula başladığında bize çok küçük bir çocuk gibi görünüyordu ancak şimdi, sadece birkaç ay sonra, onu okulda büyüdüğünü ve özgüvenli bir çocuk haline geldiğini gözlemlemekten mutluluk duyuyorum. Okulumuzun eğitim kalitesi gerçekten takdir edilecek düzeyde. Çocukların zeka gelişimlerini destekleyen ve öğrenmeyi eğlenceli hale getiren faaliyetlerle dolu bir müfredatları var. Çocuğum her gün okula gitmek için sabırsızlanıyor çünkü her gün yeni bir şeyler öğreniyor ve arkadaşlarıyla zaman geçirmekten çok mutlu oluyor. Okulumuzun personeli çok ilgili ve sabırlı. Özellikle çocuğum, duygusal olarak kolayca etkilenen bir çocuk olduğundan, öğretmenlerinin onunla çok sabırlı ve anlayışlı olmaları beni gerçekten mutlu ediyor. Okulumuz, çocukların kişisel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine önem veren bir okul. Yaman, arkadaşlarıyla birlikte oynamak, işbirliği yapmak ve paylaşmak gibi becerileri kolayca öğrendi Bu sayede, okula başlamadan önce çektiği endişelerimizi de yendik. İzci Anaokulu gerçekten harika bir okul ve oğlum Yaman'ın bu okulda olmasından çok memnunuz. Başta Seyhun Bey ve Melek Hanım'a desteklerinde dolayı da psikolog Berfin Hanıma çock teşekkür ederim iyi ki varsınız

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhaba, Oğlunuzun okul başlaması ve gelişimi hakkında mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Okulumuzun eğitim kalitesi ve öğretim programı, çocukların gelişimini desteklemekte ve onlara eğlenceli öğrenme deneyimleri sunmaktadır. Çocuğunuzun okula gitmek için sabırsızlanması ve arkadaşlarıyla zaman geçirmesi harika. Öğretmenlerimizin sabrı ve ilgisi, çocuğunuzun duygusal ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir rol oynamaktadır. Okulumuz, çocukların kişisel gelişimine ve sosyal becerilerine odaklanan bir okuldur. Çocuğunuzun bu deneyimden memnun olduğunu duyduğunuz için mutluyuz.

 • MM

  Kızım Nil, okulumuzda çok mutlu ve keyifli bir şekilde eğitimine devam ediyor. Okulumuzda öğrencilerin sosyalleşmesi, özgüvenlerinin artması, okullarını ve arkadaşlarını sevmeleri için harika bir ortam sağlanıyor. Okulumuzda görev yapan öğretmenler ve personel, öğrencilerin eğitimine özen gösteriyor. Öğrencilerin sosyal becerilerinin geliştirilmesi ve özgüvenlerinin arttırılması için farklı aktiviteler ve etkinlikler düzenleniyor. Bu sayede Nil de, diğer öğrencilerle birlikte oyun oynamaktan, paylaşmaktan, işbirliği yapmaktan ve takım çalışması becerilerini geliştirmekten keyif alıyor. Çocukların yaratıcılıklarını ve meraklarını tetikleyen etkinlikler, bilim ve teknoloji faaliyetleri, sanat projeleri gibi farklı çalışmalar okulumuzda düzenleniyor. Bu da Nil'in okulu sevmesine ve öğrenmeye karşı ilgisinin artmasına sebep oluyor. Okulumuz, öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca önemli bir rol oynuyor. Nil'in okulumuzda mutlu bir şekilde eğitimine devam edebilmesi, bizim için büyük bir mutluluk kaynağı. Okulumuzu tüm ailelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 • AB

  Alper'in yeni okuluna geçişi biraz endişe vericiydi, ancak okul personelinin harika yaklaşımı ve öğretmenlerinin özenli tutumu sayesinde, Alper çok hızlı bir şekilde uyum sağladı. Okulun kaliteli ve profesyonel yaklaşımları sayesinde, ben de tüm endişelerimden kurtulmuş oldum. Okulun kurucusu Seyhun Bey, psikoloğu Berfin Hanım ve öğretmenlerimiz, Alper'in öğrenme sürecinde ona rehberlik ederken, ben de sürecin tamamında bilgilendirildim en çok hoşuma giden şey bu oldu aslında önce okulumuzda bilgilendirme neredeyse hiç yoktu. Alper, öğretmenlerinin eğitim anlayışı sayesinde, okula gittiği her günün tadını çıkarıyor. Alper'in okulunda mutlu olduğunu ve okulun sunduğu kaliteli eğitimden memnun kaldığımı da ayrıca belirtmek istiyorum. Yemekleri de baya güzelmiş Okulda öğrendiği pek çok şeyi de uyguluyor artık. Başka bir anaokulunda yaşadığımız sorunların ardından, burada her şeyin yolunda gitmesi gerçekten çok iyi hissettiriyor. Okulun profesyonel yaklaşımı ve özenli çalışanları, Alper ve benim endişelerimizi tamamen ortadan kaldırdı. İzci Anaokulunu herkese tavsiye ederim."

 • SK

  bilgili, temiz, özgüvenli ve dürüst bir okulsunuz, işinizi gerçekten güzel yapıyorsunuz. Zor süreçler atlattık sayenizde şimdi sizin önerinizle çok güzel gelişim sağladık, kızımız sosyalleşti, arkadaşlarıyla uyumu arttı, bize de ebeveyn farkındalığı yaşattığınız için teşekkür ederiz. Psikolog Berfin hanıma da sabrı ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz. İyi k yolumuz sizinle kesişmiş.veli bekleme alanı biraz küçük ama çok da sorun olmadı

 • Seyhun bey demokratik eğitim deyince ne diyor diye düşünmedim değil ancak. zaman içerisinde kızım baba bana fikrimi sormadın deyince ne yaptığımı anladım, farklı ve güncel bakış açıları, çocuğu bir birey olarak görmeleri ve yetiştirmeleri beni çok mutlu ediyor. kargaya yavrusu kuzgun gözükürmüş belki ama bizimki gerçekten akranlarından daha farklı ben tüm ekibi çok profesyonel buluyorum. yaklaşımları, açıklamaları ve sıkılmadan verdikleri cevaplar için nasıl uğraşıyorlar demeden de duramıyorum

 • nD

  okulumuza başlayalı tam iki sene oldu, bu iki senede gerçekten çok fazla fark oldu, kızımın binada ki arkadaşları ile arasında ki farkı gördükçe ne kadar doğru bir karar verdiğimizi her oynadıklarında görme fırsatım oluyor. Gerçekten ciddi katkıları oldu. anlayışlar ve ilişkileri yürütme becerileri için de teşekkür ederim belki sizleri biraz fazla yormuş olabilirim. Okyanusun gelişimini gördükçe sizi herkese tavsiye ediyorum. sevgiyle kalın . iyi çalışmalar. Berfin ve Melek hanıma da sonsuz teşekkürler.

 • lg

  Montesori okulu olması sebebi ile bu okula kaydımızı yaptırdık. daha önce de floryada bir montessori okuluna gidiyorduk ancak burada ki sistem oradan biraz farklı ve bu okulu oğlum çok sevdi o mutlu olunca bizde rahatladık tabi. biz bu sene mezun oluyoruz. izci anaokulu sizin için de doğru bir karar olabilir tavsiye ederiz.

 • Yg

  başarısız oyun grubu denemelerimizden sonra, tavsiye üzerine izci anaokuluna geldik. resmen yapışık yaşıyorduk. başlarda biraz zorlandık ama şu anda okulunu ve Kübra Öğretmenini dilinden düşürmüyor. evde sürekli okulda oynadıkları oyunları oynuyoruz. Gerçekten okula ilk başlangıç önemliymiş bunu bizzat deneyimlemiş oldum. diğer okullar sen bırak git şeklinde alştıma yapmaya çalıştılar ve bu bizi birbirimize daha çok bağladı. açıkcası bende bir anne olarak bunu çok vicdansız buldum. siz olun hemen alışır diyen okullara inanmayın. biz 1 ay içerisinde tamamen alıştık. şu an 6 ay oldu Okulumuzda çok mutluyuz teşekkür ederiz

 • gh

  Çocuğumda farklı bir şeyler olduğunu hissediyordum. yetenek ve zeka türleri üzerine çalıştıkları için bu okulu tercih ettim. Müzikal yeteneği olduğu ortaya çıkınca şu anda okuldan ayrıca başka bir kurumdan da müzik eğitimi de alıyoruz. öğretmenleri çok yetenekli olduğunu söylüyorlar. bu gelişim fırsatını sundukları için İzci Anaokuluna teşekkür ederiz

 • kb

  bakıcı anane ev üçgeninde bunalmış bir anne olarak, evde geçirdiğimiz zamanın ne kadar boş geçtiğini düşündükçe üzülsem de kızımın gösterdiği hızlı gelişim eşim ve beni çok mutlu ediyor. Okulun sayesinde çok belirgin bir biçimde sosyal becerileri ve özgüveni arttı. artık parta diğer çocuklar ile çok kolay oyun oynayabiliyor. bakıcı ile gerçekten kızımı sadece oyalamış olduğum süre için e üzülmüyor değilim. Destekleri için sonsuz teşekkürler.

 • Hs

  güzel bir sene geçirdik hiç gözüm arkada kalmadı. evden çalışan bir anne olarak işler baya karışmıştı. Hayatımız düzene girdi. Psikolog Berfin Hanımın desteği ile ilk okulunuzu da biz mezun olana kadar açarsınız umarım.Geziler daha fazla yapılabilir.

 • as

  kayıta geç kaldığımız için 6 ay beklediğimiz güzel okulumuz, bize çok iyi geldiler iyiki varsınız

 • ty

  başta Melek Hanım olmak üzere ilgileri ve yaklaşımları çok sıcak ve güler yüzlü, her gün çok mutlu geliyoruz. Deniz öğretmene de emekleri için teşekkürler. Gerçekten güzel bir aile ortamı sunuyorlar.

 • Mb

  seviyeli nasıl iletişim kuracağını bilen bir okul, çocuğumuzla ilgili her şeye hakimler, daha öce farklı okul deneyimlerimiz abimizden de olmuştu. geçiştirmeden ciddi cevaplar veriyorlar, işlerini ciddiye almaları beni rahatlattı açıkcası. herkese örnek olurlar umarım

 • SK

  Salt bir montessori okulu olmaması en büyük tercih sebebim oldu, programları çok eğlenceli kızım okulunu çok seviyor. Okulda öğrendiği kuralları bize evde uygulamaya başladı. Okulun çok ciddi faydasını gördük Seyhun bey'e sabırlı duruşu ve hissttirdiği güven için tekkür ederim. başta sibel öğretmenimiz olmak üzere tüm izci ailesine de sonsuz teşekkürler

 • AK

  Merhaba, pandemiden saklanarak buyutmeye çaıştığımız güzel oglumuzun güzel yuvası, ilk başları biraz zorlansa da gerçelkten farklı yaklaşımları ile önce bizi sonra da Ege^yi kolayca alıştırdılar. Seyhun bey'e desteği ve anlayışı için teşekküre ederim. herkese tavsiye ederim

 • BK

  İzci Anaokulu kızımın ilk anaokuluydu ve çok çok memnunduk. Sahibi Seyhun Bey başta olmak üzere tüm öğretmenler( özellikle Çiğdem hanıma sonsuz teşekkürler) çocuğunuzla da sizinle de çok ilgili. Tüm çocuklara kendi çocukları gibi ilgi, alaka gösteren ve son derece özverili bir şekilde davranan bir ekibi var. Uzaklığı nedeniyle okul değiştirmiş ve başka okul deneyimi de olan biri olarak söylüyorum, çocuğunuzu gözü kapalı İzci Anaokulu’na gönderebilirsiniz. Özel durumu olan çocuklarla ilgili oldukça deneyimli ve çok da başarılılar. Eğitim vs konusuna hiç girmiyorum, onda zaten çok başarılılar.

 • İk

  İçten samimi ve tecrübeli kadrosu ile oğlumun oyun grubu ce 3 yaşta severek gittiği ilk okulu.. Güvenle gözüm kapalı çocuğumu teslim ettiğim kocaman yürekli güler yüzlü öğretmenlerimizi özlüyoruz...

 • KA

  2019-2020 döneminde , kızımızı kayıt etmiştik. Çok memnun kaldık. Öğretmenlerinin çok bilgili olması, Çağla Hanım ın çok ilgili ve yardımsever olması , Okul müdürü Seyhun Bey in her konuda bize yardımcı olması bizi fazlası İle memnun etti. Güleryüzünü hiç eksik etmedi. Her şey için teşekkür ederiz.Çocukların, kahvaltı yaptıkları yer biraz küçük. Bu konuda bir önlem alınabilir.

 • MK

  Montessori eğitimini kaliteli bir şekilde uyguluyorlar. Son derece ilgililer ve yönlerdirme konusunda başrılılar.

 • PK

  İki çocuğumuda 3 yaşından itibaren izciye gönderdim. Yaklaşımıyla, eğitimiyle, tecrübesiyle her çocuğun kendine özgü bireysel özelliklerini göz önüne alarak bir yol izleyen bir kurum olarak son derece profesyonel öğretmenleri, yöneticileri, çalışanları ile cok iyi bir okul.

 • HY

  İçeri girer girmez güleryüzlü öğretmenler karşılıyor bizi. İçten, sıcak, samimiyetine güvendiğim eğitimcilere çocuğumu emanet etmek beni oldukça mutlu ediyor. Bu covid zamanında özellikle ekstra hijyene önem vermeleri, sosyalliğin zorlaştığı bu dönemde çocuklarla sosyalliği belli mesafelerde, onlara hissettirmeden yaptıkları aktiviteler başarılı bir eğitimi gözler önüne seriyor. Çocuğumı emanet ettiğim degerli Seyhun bey ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. Okulun geliştirmesini düşündüğüm yanları yok. Oldukça başarılı bir sisteme sahipler

 • CH

  Kreşe giden bir çocuk için bizce sevgi ilgi herşeyden önemli, öğretmenlerimiz sevgi dolu ve ilgili, kızım okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor. Kızım okulda olan herşeyi eve gelince anlatır. Bugüne kadar kötü olumsuz hiçbirşey yaşamadık. En ufak kafamıza takılan birşey olsa okul yönetimi ilgiyle bizi dinledi konuyu her zaman çözüme kavuşturup bize bilgi verdi. Özellikle pandemi sürecinde okul yönetimi durumu çok iyi yönetti ve yönetmeye devam ediyor. Okulumuzdan memnunuz ve herkese tavsiye ederiz.

 • CS

  Son derece güler yüzlü, ilgili ve konusunda bilgili bir ekibi olan İzci Yuva çocuğumu gönül rahatlığı ile gönderdiğim yerdir. Temizlik kurallarından, eğitim kurallarına her şeyi en ince detayı ile ilgilenen çok güzel butik bir okul.

 • iA

  Merhaba, Özel izci Montessori Anaokulu ile internette yaptığım çok detaylı araştırma sonucu karşılaşmıştım. Kurucu müdürü Sn. Seyhun KURTOĞLU başta olmak üzere öğretmenimiz Sn. Gülten AKGÜN hanımın ve diğer öğretmenlerin alanlarında ne kadar bilgili, kendini yetiştirmiş ve en önemlisi dürüst kişiler olduğunu görünce doğru yerde olduğumuzu anladık. Özel İzci Montessori Anaokulunun doğru yönlendirmeleri ve burada verilen eğitim disiplini sayesinde büyük oğlum oldukça gelişti ve şimdi ilkokul 1. sınıfında ve dersleri oldukça iyi. Burada sağladığımız memnuniyet ve en önemlisi sıcak aile ortamı 2. oğlumun da hiç teredütsüz bu kuruma başlamasına sebep oldu. Çok teşekkürler Özel izci Montessori Anaokulu ve tüm çalışanlarına.

 • İşteyken 1 saniye bile aklımın oğlumda kalmadığı, evimizin içi kadar güvenli olduğuna inandığım güzel okulumuz

 • CS

  3 sene boyunca kızlarımı güvenle teslim ettiğim,hiç aklımın kalmadığı canımız okulumuz.Bütün öğretmenlerimiz ile her senemiz çok keyifli geçti.Sevgi,şefkat ve disiplin ile emeğiniz katkınız çok ailemize.Aysun ablanın yemekleri hala kızların dilinde..Sizden aldığımız temel ile şimdi zevkli bir 1. sınıf bitiriyor kızım..Hepinize teşekkür ederiz ♥️

 • OE

  6. ayımızdan beri pandemi dönemi hariç Elif ile spor ağırlıklı gruplara sıklıkla gittik. Hem ona hem de bana iyi geliyordu. 2.yaşına girince dost tavsiyesi ile izcinin oyun grubuna başladık. Çiğdem öğretmen ile tanıştık Elif'i hemen eline aldı diyebilirim. ilk başta beni de içeride istedi ama sonra 1 hafta da alıştı. ilk olarak konuşmamız kelime sayımızın da arttığını hissediyorum. Öğretmen tecrübesi ne demek burda onu çok net hissettim. Elifin duygu durum değişikliklerinde inanılmaz uyumlu tepkiler verdiler. Daha önce gittiğimiz gruplarda Elif'i burada olduğu gibi rahat anlamıyorlardı. Gayet başarılılar bence

 • kT

  Pandemi süresince evde inanılmaz hareketlenen ve davranışları değişen oğlum şimdi inanılmaz rahatladı. Evde akşamları sakinleşti daha dingin oldu uykuda kolayladi baya. Seyhun Bey'le ilgisi ve desteği için teşekkürler.

 • AE

  Kızım iki buçuk yaşında ve pandemi bize hiç iyi gelmedi. Öğretmenim ve günde uzun saatler zoom üzerinden derslere giriyorum bu süreçte sürekli bakıcımız ilgilendi. Ama odan sıkılıp sürekli evde beni aramaya başlamıştı. Bakıcı ablamızda çok iyiydi fakat bir şekilde evde Laline yetemiyorduk. derslerim dışında ki zamanda da yapışık ikiz gibi olmaya başlamıştık. Farkında olmadan Lalini kendime de fazla bağladığımı anladığımda ona artık zarar verdiğini hissettim. İzcinin çevremde zaten tavsiyesi çoktu. Sürecimiz zor başladı. Kızım benden kopamıyordu. Çiğdem öğretmen inanılmaz sabırlı ve sakinliğiyle 15 günde alıştırdı. olmayacak galiba demiştim ama şimdi koşa koşa arkadaşlarının yanına gidiyor. Benimle de sürekli görüşerek gerginliğimi azalttıkları için için de hep rahattı. Bir eğitimci olarak kesinlikle tavsiye ederimOyun gruplarını 6 şar aylık aralarla oluştursalar daha verimli olabilir.

 • MG

  Oyun grubu ararken çocuğum sosyallessin paylaşımcı olsun istemiştim. Gelisimimiz harika oldu. Şimdi her akşam arkadaşlarınin isimlerini sayıp duruyor. Konuşmamız da daha anlaşılır artık. Akşamları beraber oyunlarımız bile farklilasti oyunlar kurmaya başladık. Yaklaşımları çocuklara çok iyi geliyor gerçekten. Kısaca ben çok memnun kaldım

 • S

  Okul aramak , çocuğunuzu emanet edebilecek doğru okulu bulmak ve gözü arkada kalmadan onu bırakabilmek çok zor bir süreç . Okulu tercih ettiğimiz günden itibaren kusursuz bir deneyim yaşattınız. Seyhun Bey ve ekibi (öğretmenlerimi,danışmanı , mutfak görevlisi) hepsi harika. Ayrıca butik olması ayrı bir avantaj. Düzgün bir okul arayışındaysanız değerlendirmenizi tavsiye ederim

 • AY

  Sevecen, anlayışlı ve kalpten çalışan öğretmenlere sahip güzel bir okulYemek kalitesi yükseltilebilir

 • Du

  İlk okul deneyimimiz oldugu icin cok tedirgindik fakat daha birkac ay olmasina ragmen kizim asya daki ozguven ve degisimi gormek cok heyecan verici.Ben çalışan bir anne olarak ilk yıllarımıza sizinle başladığım ve devam ettiğim için çok huzurluyum Gerek eğitim anlayışınız, disiplininiz ve eğitsel katkılarınız, gerekse hoşgörünüzle başta Seyhun Bey olmak üzere tüm eğitim kadronuza teşekkür ederim Her sabah okula koşarak giden mutlu sevgi dolu çocukların yuvası.

 • MA

  İki yıl devam ettik, kızım çok çekingen olduğu halde severek gitti.Kelebekler grubunda branş dersleri arttırılabilir

 • EE

  Hijyen kurallarina dikkat eden güleryüzlü insanların birarada olduğu bir ortam. Aysun Hanım ın yemekleri çocukların dillerinden düşmüyor.

 • Do

  Ozenle her çocuğa kendi çocuğu gibi ilgi gösteren mükemmel bir kurum.Teşekkürler

 • PG

  Oğlum şu an ilkokulda 3 yıl boyunca İzci anaokuluna gitti. Ogretmenlerin ve yönetim kadrosunun eğitim anlayışı, ilgisi desteği için çok iyi. Tavsiye ediyorum.

 • Oldukça ilgili bir yönetime sahip bir okul İzci Okulu.Seyhun Bey işini özveri ile yapıyor.Öğrencinin bireysel farklılıkları dikkate alınıyor.Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • FA

  Bir insanın en büyük şansı iyi öğretmenlerle hayata adım atmaktır. Benim iki kızım da bu şanslı çocuklardan.. Gerek öğretmenlerini gerek okul yönetimini ailemizden birileri olarak gördük ve onlar da çocuklarımıza o özen, şefkat ve disiplinle yaklaştılar. Kaliteli eğitimi ve birbirinden kıymetli öğretmenlerinin yanı sıra, güvenliğin de tüm detayları ayrıntılı olarak düşünülmüş çok güzel insanların olduğu sevgi dolu bir okul... Keşke hiç bitmeseydi dedirten nadir kurumlardan biri diyebilirim... İyi ki varsınız İzci Anaokulu Açıkçası bir anaokulundan beklediğim her şeyi sizlerden aldığımızı düşünüyorum . İletişim, eğitim, ilgi, disiplin ve güvenlik adına her şey tam anlamıyla dörtdörtlüktü. Belki yabancı dil geliştirilebilir daha fazla zaman ayrılabilir. Onun haricinde sizi sadece tebrik ederim

 • GG

  Oğlum 3 sene devam etti, şuan ilkokulda. Kreş döneminde gerek öğretmenlerimizin gerek yönetimin ilgisi, yakınlığı, katkısı çok fazla oldu. Aile ortamının devamıydı gerçekten. Oğlum tek başına yemek yemek başta olmak üzere birçok yetkinliği İzci Anaokulu sayesinde edindi. Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir yer.

 • 2 çocuğumda burdan mezun oldu aile oldular bize herşeyiyle mükemmeller her biri gözü kapalı gönderdim çocuklarımı herkese tavsiye ederimHayır

 • Seyhun beyin deneyimli ve profesyonel yaklaşımı, hele öğretmenlerin samimiyeti çocuğa ilk günden itibaren güven duygusu vermeleri alkışlanacak cinsten.

 • Ec

  Kizim burda ilk okul seruvenine basladi. Hem kendisi hemde biz cok memnun kaldik. Tum ekip egitim anlaminda cok basarili. Guler yuzlu ve sicak kanli bir ekip. Herkese ayri ayri tesekkurler..

 • Ga

  Çocugumu gözüm kapalı teslim ettiğim şahane bir kurum. Eğitimi ve eğitmenleri ile kurum sahiplerinin yaklaşımı ve yakınlığı ile ilk okulu olsaydı çocuğumu düşünmeden kayıt ettirip eğitime devam ettireceğim şahane bir okul.

 • DM

  İki oğlum da İzci Anaokuluna gitti. Öğretmenlerin ve yöneticilerinin kalitesi, ilgisi tartışılmaz. Oğullarımın gelişiminde çok yararları oldu. İyi ki yollarımız kesişmiş.

 • Ba

  Ogretmenler cok iyiler. Cocuklarla iletisimleri cok iyi. Gelisimlerine yonelik Cok guzel aktiviteler yapiyorlar. Sarkilar, el becerileri, Ozellikle ataturk bilincini cocuklara ogretmeleri cok guzel.

 • İzci Anaokulu ile Oyun grubunda tanıştık ve 4 sene sonra kızım mezun olarak ayrıldı. Müdürümüzden, öğretmenlerimizden, yemek yapan ablamıza kadar güvenle çocuklarınızı emanet edebileceğiniz, ilk okula başlarken özgüvenli, bir birey olmasına yardımcı olan bir okuldur.

 • SP

  İlk deneyimlerimizin yaşandığı, arkadaş, öğretmen ve okul sürecinin başlangıcındaki doğru adımlarından hep memnun kaldığımız ve hep özlemle andığımız anaokulumuz. İlk resmi, İlk harfi, İlk etkinligi, ve ilk gösterisini, bütün emeklerinizi hiç unutamayız. Sizleri çok seviyoruz.Herşeyiyle memnun olduğumuz bir okuldu.

 • GG

  2,5 yaşında tanıştığımız okulumuz bizim için çok önemli bir deneyime sahiplik etmiştir.öğretmenlerimiz bir okdr ilgili ve değerli kişiler olup ,okul mdrümüz ve kurum sahibimizde kendi evlatlarıymış gibi cocuklarımıza gerekli eğitim ve öğretimi sağlamıştır.Çok Başarılı bir okul olup herkese tavsiyelerimi yapıyor olacağım.Anneannemizden sonra emanet edebildiğimiz tek yerdir diyebilirim.iyi ki varsınız ☺️Gerekli gelişimler için zaten bütün araştırmaları yapan bir kurum oldugu için eksiklik veya geliştirme aşamasında öneride buluncak bir durum hissetmedim.

 • HY

  Görüştüğüm birçok kurum arasında oğlumu gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim biricik okulumuz. Henüz 3 yaşında İzci’ye adımını atan oğlum şu an 6 yaşında, bu süre boyunca biz ve kurum personeli her zaman aile gibiydik. Her an ulaşılabilir, güvenilir ve en önemlisi güleryüzlü çalışanlarına binlerce teşekkürler.

 • SM

  Okulun çocuğuma verdiği eğitimden ve öğretmenlerimizden çok memnunuz. Güvenli hissettirmeniz ve ilgili olmalanız en önemli özelliklerinizden biri.

 • fy

  Yaklaşık 3 yıldır çocuğumuzu gönderdiğimiz okulumuzdan çok memnunuz, çocuğumuzu güvenle gönderdiğimiz ve aklımızın hiç kalmadığı bir okul, bize müşteri gözüyle değil de çocuğumuza tam bir eğitimci gözüyle yaklaşan her türlü sorunumuzu dinleyip bizi yönlendiren , gördükleri en ufak sorunu bile bizle paylaşarak çözümü konusunda yardımcı olan ve göndermekten bir gün bile terettüt etmediğimiz bir eğitim kuruluşu, çocuklarınızı güven içinde gönderebilirsiniz

 • ED

  Uzun okul arayısımızda tavsiye üzerine gittik. Çok memnunuz. Gerek eğitim gerek eğitimciler olarak mükemmel bir okul. Günümüz değerlerinde Atatürk cü düşünce anlayışı. Teşekkürler emekleriniz için.Yabancı dil olarak daha ileri seviye programları çocuklar adına büyük faydalar sağlayacağı düşüncesindeyim.

 • Bu bölgedeki en iyi okullar arasında anne sevgisi gibi sevgi gösteren öğretmenler kusursuz denebilir

 • MA

  Herkes aynı okulu tavsiye edince bir sürü yer gezip burada karar kıldık. Öncelikle çok açık sözlü bir okul, ne yapabileceklerini iyi ifade ediyorlar. Çocuğumda fişini çok hızlı gördüğünü söyleyebilirim. Kurucu alanında oldukça bilgili pek çok konuda faydasını gördük. Tavsiye ederim.

 • kv

  O kadar oyun grubu gezdikten sonra en sonunda kızımın dilinden anlayan, işini bilen Çiğdem Öğretmene denk geldik. İnanılmaz sahiplendi ve çok profesyonel işinin hakkını veriyor.

 • ay

  Keşke tüm eğitimcilerimiz bu okulda ki gibi olsa, çocuğum her gün seve seve koşa koşa gidiyor. nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Akademik tarafları biraz dolu gibi ama eğlence ile öğrendiği için oğlumun zorlanmadığını düşünüyorum

 • SP

  Hazırlık sınıfı için ismi olan bir okula kaydımı aldırmıştım. sanmıştım ki bizimle ve kızımla yakından ilgilenecekler. Maalesef yanılmışım. kalem tutması bile bozuldu yeni okulunda. Kızımda her önünden geçtiğinde izci benim okulum diyip duruyor hala. Israrla tavsiye ediyorum. pişman olmazsınız.

 • FA

  Okul değiştirme kararı zordu bizim için ama bu kadar iyi bir uyum sağlayacağını tahmin etmemiştim. Öğretmenlerinin katkısı ve profesyonelliğine bayıldım. diğer okulumuzda maalesef çömez ve bilgisiz öğretmenlerden gına gelmişti. Gözüm artık hiç arkada değil.biraz daha büyük olsaydı keşke ama bu bölgede de maalesef büyük okul neredeyse yok en azından bahçesi büyük

 • FT

  Başlarda zorlansakta, öğretmenlerin yardimci tavirlari ve yaklaşımları ile kolayca okula alıştık. Kızım öğretmeninin çok seviyor. Okula mutlu gidiyor.

 • CU

  Öncelikle oldukça temiz bir okul, çocuklara karşı ilgili ve yeteneklerini keşfedip söylüyorlar. Oğlum öğretmenini çok seviyor. Gülten Öğretmene çok teşekkür ederiz.

 • Bt

  Okulumuzdan gayet memnunuz, dış geziler biraz arttırılabilir. Ama yaklaşım ve çalışanları olarak bize oldukça uygun bir okul. Severek gidiyoruz.dış geziler biraz arttırılabilir. bahçe için biraz düznleme gerektiğini düşünüyorum

 • SK

  Çocuğumuz okula başladığında 3 yaşını geçmişti konuşma ve yürümede sıkıntılarımız vardı ve diğer çocuklarla arkadaşlık etmiyordu. 6 ay gibi bir sürede sanki başka bir çocuğumuz var gibi pek çok alanda gelişti yürümemiz bebeksiliğimiz gitti. Konuşmamız başladı. arkadaşlarıyla hala istediğimiz seviyede ilişki kuramasa da oldukça fazla gelişti. yıl sonu gösterisine bile çıktı. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürler.

 • SK

  ikici ailemiz oldu. Çocuklarıma pozitif yaklaşımları ve samimiyetleri için teşekkür ederim. İkinci ailemiz oldu.

 • SK

  Oğlumun ilk okul deneyimi olmasından dolayı oldukça tedirgindik, fakat deneyimli kadrosu ve yaklaşımıyla bu süreci çok rahat bir şekilde atlattık. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

 • ab

  Her şey çok güzel, sahipleri bilgili ve ilgili, oğlumuzda çok mutlu gidip geliyor. Teşekkürler...

 • S

  bostancıdaki marka bir okuldan kaçarak geldiğimiz bu okul. çocuğumuzun tümüyle ele alarak yavaş yavaş alıştırdı ve bugün zevkle keyifle okuluna devam ediyor. bizlerinde gözümüz arkada kalmadan verdik. başta endişelerimiz vardı. Tüm süreçte mükemmel bilgi akışı sağlandı. Çocuğumuz özgüvenini kazandı sosyalleşti.

 • AH

  İyi ki sizinle tanışmışız, çok memnunuz. İşlerini düzgün ve doğru yapma çabasındalar. iletişimleri ve çocuğa yaklaşımları mükemmel.

 • SK

  Oyun grubundan beri başlayarak 4 yıldır devam ettiğimiz güzelimiz okulumuzdan harika bir yıl sonu gösterisi ile mezun olduk. Her işlerinde olduğu gibi en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş mükemmel bir gösteri sundular. çocukların sahnede eğlenmediğini düşünürdüm. yanılmışım. okula başlarken anne gibi yaklşan Çiğdem ve hazırlık sınıfındaki katkılarıyla Gülten öğretmene ve bizlere okulda geçirdiğimiz bu dört yılda emeği geçen diğer tüm öğretmenlerimize ahçınız Aysun Hanıma, her zaman bıkmadan sorularıımı cevaplayan psikolog Çağla hanıma, Burcu hanım ve Seyhun Beye çok teşekkür ederiz. yolunuz açık olsun. Sizleri herkese önereceğim. sevgiler saygılar.

 • nk

  zeynep 2 yıl izci anaokuluna gitti.gittiği sürece hem arkadaşları-öğretmenleri ve tüm okulda görevli herkesi çok sevdi. karne günlerinde mutlaka okula uğrayıp öğretmenini ve diğer arkadaşları görmek istiyor.bizde seve seve getiriyoruz.oğlum 4 yaşında bu sene okula başlayacak onuda inşallah bu okula vericez.eğitim ile ilgili birşey diyecek çok fazla birşey yok .zeynep 1.sınıfa başladığında okuma yazma biliyordu.matematikle ilgilide birçok şeyi öğrenmişti.ben tüm okul öğretmenlerine ve kurucusu seyhun beye çok teşekkür ederim.

 • YA

  Başka bir okulda başarısız bir denemeden sonra okula başlama konusunda oldukça tedirgindik buna rağmen tüm endişelerimizi gidererek sabırla beni dinlediler dediklerini yaptık ve zor olacağını düşündüğümüz süreçi kolaylaştırdılar. bu süreci atlatmamızda yardımcı olan psikolog Çağla hanıma ve Çiğdem öğretmene çok çok teşekkür ederim.

 • KC

  Ablamızı Bu okuldan mezun ettik. Şimdi kardeşi de gidiyor. Okulda iken de memnunduk ancak ablamız ilk okula başlayınca diğer çocuklardan ne kadar farklı ve bilgili olduğunu gördük İngilizce matematik ve okumada çok iyi. şimdi kardeşimizide güvenle yolluyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • MY

  Montesorri metodunun gerekliliklerini iyi uyguluyorlar.Okul öncesi dönemde İngilizce eğitimi konusunda EN iyisi olduklarını düşünüyorum.Bahçedeki oyuncaklar yeterli değil.

 • S

  İngilizce derslerini çok iyi işliyorlar. Kızım rahatça ingilizce konuşup, iletişim kurabiliyor. Okulun bahçesi yetersiz ve sınıflar yetersiz.

 • her şeyinden memnunuz kızımız da mutlu bir sıkıntımız yok.

 • DG

  Bahçesi biraz küçük olsa da güzel, temiz bir binası var. Sanatsal derslerde biraz zayıf olduğunu düşünüyorum o konuda biraz kendilerini geliştirebilirler.

 • FG

  Rengarenk, cıvıl cıvıl bir okul öğretmenleri tüm çalışanları da bir o kadar sıcak. çocuklar kendilerini evde gibi hissediyor.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sizlerin bu olumlu geri bildirimi, okulumuzun amaçlarına ulaşmasında ne kadar büyük bir rol oynadığını gösteriyor. Çocuklarımızın mutlu ve rahat hissetmeleri, bizim için en büyük önceliklerden biridir. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Okulumuzdaki sıcak ve samimi atmosferin bir parçası olmanız, bizim için çok kıymetli. Saygılarımızla

 • Veli

  Şimdi dönüp geriye bakıyorum da herşeyin en iyisini hakeden bir kadro çocuklarımıza da herşeyin en iyisini vermeye çalışmış. Bunu çocuklarımızın gelişiminde eve döndükten sonraki gözlerindeki ışıktan farketmemek mümkün değil.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her şeyin en iyisini hak eden bir ekibe sahip olduğumuzu görmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımıza en iyi eğitimi sunma çabamız, onların gelişimine katkıda bulunmaya yönelik bir taahhüttür. Çocuklarınızın eve döndükten sonraki gözlerindeki ışığı fark etmeniz, onların okulumuzdaki deneyimlerinin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Bizim için, onların parlak bir geleceğe doğru ilerlediklerini görmek, en büyük ödüllerden biridir. Sizler gibi memnun velilerin desteği, bizim için büyük bir ilham kaynağıdır. Kızınızın ve diğer öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunduğumuz için gurur duyuyoruz. Saygılarımızla

 • Veli

  En kıymetlimiz olan kızımızın okula mutlulukla gittiğini görmek ve orada ilgiyle bekleyen öğretmenlerimizin oluşu, verilen eğitimin kızımda farkedilir bir fayda sağlaması mutluluk verici. Bir anne için çocuğunu okula teslim edip oradan gönül rahatligiyla ayrılmasi orada birşeylerin doğru yapıldığının göstergesidir. işini severek yapanlar olduğu için çocuklarımızda sevgiyle büyüyorlar. tüm ekibe sonsuz teşekkürler

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Kızımızın okulumuza mutlulukla gelmesi ve ilgiyle bekleyen öğretmenlerimizin varlığı, verilen eğitimin ona belirgin bir şekilde fayda sağladığını görmek bizi gerçekten sevindiriyor. Bir anne olarak, çocuğunuzu okula güvenle teslim edip gönül rahatlığıyla ayrılabilmeniz, burada doğru şeylerin yapıldığının güçlü bir göstergesidir. İşini severek yapan öğretmenlerimiz ve tutkulu ekip arkadaşlarımız, çocuklarımızın sevgiyle büyümelerini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bu nedenle, size ve tüm ekibimize sonsuz teşekkür ederiz. Sizler gibi değerli ailelerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kızınızın parlak geleceğine katkıda bulunduğunuz için minnettarız ve okulumuzu daha fazla aileyle paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz. Saygılarımızla

 • Veli

  Kızımız daha küçük yaşta olmasına rağmen, okula başlamasından hemen sonra gelişiminin etkileyici şekilde hızlandığını gözlemledik. Okula her gün severek gidiyor ve öğrendiklerini büyük bir heyecanla çevresindekilerle paylaşabiliyor. Ayrıca okulun geri bildirim/paylaşım sisteminden de çok memnunuz. Tüm öğretmenlerimize ve diğer İzci çalışanlarına buradan tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.

 • Özel İzci Montessori Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Öncelikle, kızınızın okulumuzda yaşadığı deneyimleri paylaştığınız için teşekkür ederiz. Öğrencimizin gelişiminin hızlanmasını görmek bizi gerçekten mutlu ediyor. Okula her gün severek gelmesi ve öğrendiklerini heyecanla paylaşması, onun eğitimimize olan bağlılığını gösteriyor. Ne mutlu bize :) Aynı zamanda sizin gibi memnun velilerin görüşleri, okulumuzu daha da ileriye taşımamıza yardımcı oluyor. Sizlere ve çocuklarımıza desteklerini esirgemeyen tüm ailelerimize teşekkür ederiz Ayrıca, okulumuzun iletişim sistemi ve geri bildirim mekanizmasıyla ilgili memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Bu konuda daha fazla veliyi bilgilendirmek istediğimizi belirtmek isteriz. Okulumuz, çocuklarınızın eğitimine değer katmak için var. Yeni kayıt dönemi yaklaşıyor ve sizin gibi özel aileleri okulumuzda görmek için sabırsızlanıyoruz. Sizin gibi memnun velilerle büyüyen bir topluluğa katılmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kızınızın parlak geleceğini şekillendirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz ve okulumuzu daha fazla aileyle paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzci Montessori Anaokulu İletişim Bilgileri

Bostancı Mah. Emin Ali Paşa Cad. No:86/1, Kadiköy/İstanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum