fb
Özel İzci Montessori Anaokulu

Özel İzci Montessori Anaokulu

0216 706 6873
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:00/18:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 13

Özel İzci Montessori Anaokulu Hakkında

Özel İzci Anaokulu, İstanbul’da Bostancı’da eğitim vermektedir. 1999 yılında faaliyete başlayan okul İstanbul’un ilk 3 Montessori okulundan birisidir. Okulda öğrencilerin sağlıklı bir eğitim alabilmesi için; ilk kez okula başlayacak olan çocuğun okula alışma sürecinde, okula sağlıklı bir şekilde uyu...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. Y.

  Montesorri metodunun gerekliliklerini iyi uyguluyorlar.Okul öncesi dönemde İngilizce eğitimi konusunda EN iyisi olduklarını düşünüyorum.Bahçedeki oyuncaklar yeterli değil.

 • S. .

  İngilizce derslerini çok iyi işliyorlar. Kızım rahatça ingilizce konuşup, iletişim kurabiliyor. Okulun bahçesi yetersiz ve sınıflar yetersiz.

 • T. Ö.

  her şeyinden memnunuz kızımız da mutlu bir sıkıntımız yok.

 • D. G.

  Bahçesi biraz küçük olsa da güzel, temiz bir binası var. Sanatsal derslerde biraz zayıf olduğunu düşünüyorum o konuda biraz kendilerini geliştirebilirler.

 • F. G.

  Rengarenk, cıvıl cıvıl bir okul öğretmenleri tüm çalışanları da bir o kadar sıcak. çocuklar kendilerini evde gibi hissediyor.

 • Veli

  Şimdi dönüp geriye bakıyorum da herşeyin en iyisini hakeden bir kadro çocuklarımıza da herşeyin en iyisini vermeye çalışmış. Bunu çocuklarımızın gelişiminde eve döndükten sonraki gözlerindeki ışıktan farketmemek mümkün değil.

 • Veli

  En kıymetlimiz olan kızımızın okula mutlulukla gittiğini görmek ve orada ilgiyle bekleyen öğretmenlerimizin oluşu, verilen eğitimin kızımda farkedilir bir fayda sağlaması mutluluk verici. Bir anne için çocuğunu okula teslim edip oradan gönül rahatligiyla ayrılmasi orada birşeylerin doğru yapıldığının göstergesidir. işini severek yapanlar olduğu için çocuklarımızda sevgiyle büyüyorlar. tüm ekibe sonsuz teşekkürler

 • Veli

  Kızımız daha küçük yaşta olmasına rağmen, okula başlamasından hemen sonra gelişiminin etkileyici şekilde hızlandığını gözlemledik. Okula her gün severek gidiyor ve öğrendiklerini büyük bir heyecanla çevresindekilerle paylaşabiliyor. Ayrıca okulun geri bildirim/paylaşım sisteminden de çok memnunuz. Tüm öğretmenlerimize ve diğer İzci çalışanlarına buradan tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.

"Özel İzci Montessori Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel İzci Montessori Anaokulu İletişim Bilgileri

Bostancı Mh. Emin Ali Paşa Cd. No:86/b, Bostancı, Kadiköy, İstanbul
0216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel İzci Montessori Anaokulu Hakkında

Özel İzci Anaokulu, İstanbul’da Bostancı’da eğitim vermektedir. 1999 yılında faaliyete başlayan okul İstanbul’un ilk 3 Montessori okulundan birisidir. Okulda öğrencilerin sağlıklı bir eğitim alabilmesi için; ilk kez okula başlayacak olan çocuğun okula alışma sürecinde, okula sağlıklı bir şekilde uyum sağlaması için Berlin Modeli, çocukların özgüvenini desteklemek amacıyla ana fikri kendim yapabilmem için bana yardım et olan Montessori Programı benimsenmiştir.Okul hafta içi saat 08:00 ila akşam 18:00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Okulda öğrencilere yönelik 6 adet program bulunmaktadır. Bu programlar; oyun grubu, 3 yarım gün programı, 3 tam gün programı, 5 yarım gün programı, 5 tam gün programı ve yaz okulu programlarıdır.Öğrencilerin zihinsel, sosyal ve bedensel gelişimleri için okulda birçok ders ve etkinlik bulunmaktadır. Boyama çalışmaları, eğlenceli oyunlar ve videolar eşliğinde İngilizce eğitimi verilmektedir. Bunun haricinde Orff, çizgi çalışmaları, sanat eğitimi, yaratıcı drama, matematik, bale ve modern dans, satranç ile müze, tiyatro, sinema gibi etkinliklerden oluşan dış geziler verilen eğitimler arasındadır. Okul bünyesinde bir psikolog, bir orff öğretmeni, bir İngilizce – Fransızca öğretmeni, bir drama eğitmeni, bir satranç antrenörü, bir modern dans ve bale eğitmeni, bir oyun grubu öğretmeni ve 3 tane de öğretmen eğitim kadrosunda yer almaktadır. Tüm öğrencilerle bire bir ilgilenilip pedagojik destek sağlanmakta olup veli ile okul arasında mobil iletişim etkin şekilde kullanılmaktadır. Yemek ve beslenme düzeni olarak, çocuklara sabah kahvaltısı, meyve saati, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere dört öğün yemek verilmektedir. Kahvaltı öğünü açık büfe açık büfe olarak verilmekte olup çocuklara yemekleri gözetmenler denetiminde yedirilmektedir. Tüm öğünlerçocukların sağlıklı beslenebilmeleri için sebze ve meyvelerinden oluşmakta, organik yiyecekler tercih edilmektedir. Yemek okulda görevli bir aşçı tarafından yerinde hazırlanmaktadır. Okulda çocukların ulaşımı için servis bulunmaktadır. Bostancı, Suadiye, Kozyatağı, Erenköy, Göztepe, Caddesbostan, Küçükyalı, İdealtepe, Maltepe, Nish Adalar, İçerenköy semtlerine ve yakın çevrelerine servis araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Servisler çocukları evlerinin kapısından teslim alarak yine apartman kapısına teslim etmektedirler.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Erenköy Akademi Deha Anaokulu Özel Okul
Özel Erenköy Akademi Deha Anaokulu

Ben anaokuluna gitmedim. Yani bireysel olarak böyle bir deneyimi yaşamadım. Oğlum için anaokulu ararken hem internetten...

Özel Özveri Anaokulu Özel Okul
Özel Özveri Anaokulu

hızlı zamanda kulağımıza gelmeye başlayınca çocuğumuzu yazdırmayı tercih ettik. kesinlikle başarılılar ve bu işe öylesin...

Özel Derin Düşler Anaokulu Özel Okul
Özel Derin Düşler Anaokulu

ders ve oyun konusundaki başarılarının yanında çocukların görgü kurallarınında ki gelişimine de önem veriyorlar

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum