fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzci Montessori Anaokulu

Özel İzci Montessori Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel İzci Montessori Anaokulu Hakkında

Merhaba, okulumuz 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir. Bölgesinde kendisini kanıtlamış ve yüzlerce aileye hizmet vermiştir. İzci Anaokulu bu süreçte Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş, sorgulayan ve kendi haklarını bilen, çevresine saygılı, öz güvenli ve ilkokula hazır çocuklar yetiştirmiştir. Okulumuz eğitim yaklaşımı olarak ağırlıkla Montessori metodunu kullanmakta olup, Çoklu Zeka ve High Scope kuramlarından da programımızı destekleyeceğini düşündüğümüz kısımlarını eğitim sistemine entegre etmiştir. Bu karma ile öz güveni yüksek, kendisini ifade edebilen, kendisini ve çevresini önemseyen, sosyal, duygusal, dilsel, bedensel olarak gelişmiş çocuklar yetiştirmeyi hedefler.
İzci Anaokulu çocukların sağlıklı gelişimi için sürekli bir profesyonelin gözlemi gerektiğini düşünerek, sınıflarımızda gözlemci olarak tam zamanlı bir psikolog görevlendirmektedir. Çocukların gelişimleri her 3 ayda bir kez okul psikoloğumuz tarafından sizlere raporlanır. Her ailemizle ihtiyacı kadar ücretsiz bire bir psikolojik danışmalık hizmeti verilmektedir.
Okulumuzdaki gelişim hedeflerine uygun olarak belirlenen 5 adet branş dersimiz bulunmaktadır. Bunlar; İngilizce, Fransızca, Jimnastik, Zumba, Orff ve Botaniktir.
İngilizce Haftanın her günü 1 ders saati süreyle diğer dersler hafta da 1 gün 1 ders saati süreyle gerçekleştirilir.
Öğretmenlerimizin tamamı üniversite mezunu öğretmenler arasından dikkatle seçilmiş, sürekli mesleki gelişime açık ve çocuk gelişimine uygun kişilerden oluşmaktadır.
Okulumuzdaki tüm yemekler kendi bünyemizde, günlük ve taze olarak yapılmakta olup, mutfağımızda seçkin ve güvendiğimiz markalar kullanılmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- İdareciler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- İnce Motor Becerileri

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Yorumlar (64)

 • İk

  İçten samimi ve tecrübeli kadrosu ile oğlumun oyun grubu ce 3 yaşta severek gittiği ilk okulu.. Güvenle gözüm kapalı çocuğumu teslim ettiğim kocaman yürekli güler yüzlü öğretmenlerimizi özlüyoruz...

 • KA

  2019-2020 döneminde , kızımızı kayıt etmiştik. Çok memnun kaldık. Öğretmenlerinin çok bilgili olması, Çağla Hanım ın çok ilgili ve yardımsever olması , Okul müdürü Seyhun Bey in her konuda bize yardımcı olması bizi fazlası İle memnun etti. Güleryüzünü hiç eksik etmedi. Her şey için teşekkür ederiz.Çocukların, kahvaltı yaptıkları yer biraz küçük. Bu konuda bir önlem alınabilir.

 • MK

  Montessori eğitimini kaliteli bir şekilde uyguluyorlar. Son derece ilgililer ve yönlerdirme konusunda başrılılar.

 • PK

  İki çocuğumuda 3 yaşından itibaren izciye gönderdim. Yaklaşımıyla, eğitimiyle, tecrübesiyle her çocuğun kendine özgü bireysel özelliklerini göz önüne alarak bir yol izleyen bir kurum olarak son derece profesyonel öğretmenleri, yöneticileri, çalışanları ile cok iyi bir okul.

 • HY

  İçeri girer girmez güleryüzlü öğretmenler karşılıyor bizi. İçten, sıcak, samimiyetine güvendiğim eğitimcilere çocuğumu emanet etmek beni oldukça mutlu ediyor. Bu covid zamanında özellikle ekstra hijyene önem vermeleri, sosyalliğin zorlaştığı bu dönemde çocuklarla sosyalliği belli mesafelerde, onlara hissettirmeden yaptıkları aktiviteler başarılı bir eğitimi gözler önüne seriyor. Çocuğumı emanet ettiğim degerli Seyhun bey ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. Okulun geliştirmesini düşündüğüm yanları yok. Oldukça başarılı bir sisteme sahipler

 • CH

  Kreşe giden bir çocuk için bizce sevgi ilgi herşeyden önemli, öğretmenlerimiz sevgi dolu ve ilgili, kızım okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor. Kızım okulda olan herşeyi eve gelince anlatır. Bugüne kadar kötü olumsuz hiçbirşey yaşamadık. En ufak kafamıza takılan birşey olsa okul yönetimi ilgiyle bizi dinledi konuyu her zaman çözüme kavuşturup bize bilgi verdi. Özellikle pandemi sürecinde okul yönetimi durumu çok iyi yönetti ve yönetmeye devam ediyor. Okulumuzdan memnunuz ve herkese tavsiye ederiz.

 • CS

  Son derece güler yüzlü, ilgili ve konusunda bilgili bir ekibi olan İzci Yuva çocuğumu gönül rahatlığı ile gönderdiğim yerdir. Temizlik kurallarından, eğitim kurallarına her şeyi en ince detayı ile ilgilenen çok güzel butik bir okul.

 • iA

  Merhaba, Özel izci Montessori Anaokulu ile internette yaptığım çok detaylı araştırma sonucu karşılaşmıştım. Kurucu müdürü Sn. Seyhun KURTOĞLU başta olmak üzere öğretmenimiz Sn. Gülten AKGÜN hanımın ve diğer öğretmenlerin alanlarında ne kadar bilgili, kendini yetiştirmiş ve en önemlisi dürüst kişiler olduğunu görünce doğru yerde olduğumuzu anladık. Özel İzci Montessori Anaokulunun doğru yönlendirmeleri ve burada verilen eğitim disiplini sayesinde büyük oğlum oldukça gelişti ve şimdi ilkokul 1. sınıfında ve dersleri oldukça iyi. Burada sağladığımız memnuniyet ve en önemlisi sıcak aile ortamı 2. oğlumun da hiç teredütsüz bu kuruma başlamasına sebep oldu. Çok teşekkürler Özel izci Montessori Anaokulu ve tüm çalışanlarına.

 • İşteyken 1 saniye bile aklımın oğlumda kalmadığı, evimizin içi kadar güvenli olduğuna inandığım güzel okulumuz

 • CS

  3 sene boyunca kızlarımı güvenle teslim ettiğim,hiç aklımın kalmadığı canımız okulumuz.Bütün öğretmenlerimiz ile her senemiz çok keyifli geçti.Sevgi,şefkat ve disiplin ile emeğiniz katkınız çok ailemize.Aysun ablanın yemekleri hala kızların dilinde..Sizden aldığımız temel ile şimdi zevkli bir 1. sınıf bitiriyor kızım..Hepinize teşekkür ederiz ♥️

 • OE

  6. ayımızdan beri pandemi dönemi hariç Elif ile spor ağırlıklı gruplara sıklıkla gittik. Hem ona hem de bana iyi geliyordu. 2.yaşına girince dost tavsiyesi ile izcinin oyun grubuna başladık. Çiğdem öğretmen ile tanıştık Elif'i hemen eline aldı diyebilirim. ilk başta beni de içeride istedi ama sonra 1 hafta da alıştı. ilk olarak konuşmamız kelime sayımızın da arttığını hissediyorum. Öğretmen tecrübesi ne demek burda onu çok net hissettim. Elifin duygu durum değişikliklerinde inanılmaz uyumlu tepkiler verdiler. Daha önce gittiğimiz gruplarda Elif'i burada olduğu gibi rahat anlamıyorlardı. Gayet başarılılar bence

 • kT

  Pandemi süresince evde inanılmaz hareketlenen ve davranışları değişen oğlum şimdi inanılmaz rahatladı. Evde akşamları sakinleşti daha dingin oldu uykuda kolayladi baya. Seyhun Bey'le ilgisi ve desteği için teşekkürler.

 • AE

  Kızım iki buçuk yaşında ve pandemi bize hiç iyi gelmedi. Öğretmenim ve günde uzun saatler zoom üzerinden derslere giriyorum bu süreçte sürekli bakıcımız ilgilendi. Ama odan sıkılıp sürekli evde beni aramaya başlamıştı. Bakıcı ablamızda çok iyiydi fakat bir şekilde evde Laline yetemiyorduk. derslerim dışında ki zamanda da yapışık ikiz gibi olmaya başlamıştık. Farkında olmadan Lalini kendime de fazla bağladığımı anladığımda ona artık zarar verdiğini hissettim. İzcinin çevremde zaten tavsiyesi çoktu. Sürecimiz zor başladı. Kızım benden kopamıyordu. Çiğdem öğretmen inanılmaz sabırlı ve sakinliğiyle 15 günde alıştırdı. olmayacak galiba demiştim ama şimdi koşa koşa arkadaşlarının yanına gidiyor. Benimle de sürekli görüşerek gerginliğimi azalttıkları için için de hep rahattı. Bir eğitimci olarak kesinlikle tavsiye ederimOyun gruplarını 6 şar aylık aralarla oluştursalar daha verimli olabilir.

 • MG

  Oyun grubu ararken çocuğum sosyallessin paylaşımcı olsun istemiştim. Gelisimimiz harika oldu. Şimdi her akşam arkadaşlarınin isimlerini sayıp duruyor. Konuşmamız da daha anlaşılır artık. Akşamları beraber oyunlarımız bile farklilasti oyunlar kurmaya başladık. Yaklaşımları çocuklara çok iyi geliyor gerçekten. Kısaca ben çok memnun kaldım

 • S

  Okul aramak , çocuğunuzu emanet edebilecek doğru okulu bulmak ve gözü arkada kalmadan onu bırakabilmek çok zor bir süreç . Okulu tercih ettiğimiz günden itibaren kusursuz bir deneyim yaşattınız. Seyhun Bey ve ekibi (öğretmenlerimi,danışmanı , mutfak görevlisi) hepsi harika. Ayrıca butik olması ayrı bir avantaj. Düzgün bir okul arayışındaysanız değerlendirmenizi tavsiye ederim

 • AY

  Sevecen, anlayışlı ve kalpten çalışan öğretmenlere sahip güzel bir okulYemek kalitesi yükseltilebilir

 • Du

  İlk okul deneyimimiz oldugu icin cok tedirgindik fakat daha birkac ay olmasina ragmen kizim asya daki ozguven ve degisimi gormek cok heyecan verici.Ben çalışan bir anne olarak ilk yıllarımıza sizinle başladığım ve devam ettiğim için çok huzurluyum Gerek eğitim anlayışınız, disiplininiz ve eğitsel katkılarınız, gerekse hoşgörünüzle başta Seyhun Bey olmak üzere tüm eğitim kadronuza teşekkür ederim Her sabah okula koşarak giden mutlu sevgi dolu çocukların yuvası.

 • MA

  İki yıl devam ettik, kızım çok çekingen olduğu halde severek gitti.Kelebekler grubunda branş dersleri arttırılabilir

 • EE

  Hijyen kurallarina dikkat eden güleryüzlü insanların birarada olduğu bir ortam. Aysun Hanım ın yemekleri çocukların dillerinden düşmüyor.

 • Do

  Ozenle her çocuğa kendi çocuğu gibi ilgi gösteren mükemmel bir kurum.Teşekkürler

 • PG

  Oğlum şu an ilkokulda 3 yıl boyunca İzci anaokuluna gitti. Ogretmenlerin ve yönetim kadrosunun eğitim anlayışı, ilgisi desteği için çok iyi. Tavsiye ediyorum.

 • Oldukça ilgili bir yönetime sahip bir okul İzci Okulu.Seyhun Bey işini özveri ile yapıyor.Öğrencinin bireysel farklılıkları dikkate alınıyor.Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • FA

  Bir insanın en büyük şansı iyi öğretmenlerle hayata adım atmaktır. Benim iki kızım da bu şanslı çocuklardan.. Gerek öğretmenlerini gerek okul yönetimini ailemizden birileri olarak gördük ve onlar da çocuklarımıza o özen, şefkat ve disiplinle yaklaştılar. Kaliteli eğitimi ve birbirinden kıymetli öğretmenlerinin yanı sıra, güvenliğin de tüm detayları ayrıntılı olarak düşünülmüş çok güzel insanların olduğu sevgi dolu bir okul... Keşke hiç bitmeseydi dedirten nadir kurumlardan biri diyebilirim... İyi ki varsınız İzci Anaokulu Açıkçası bir anaokulundan beklediğim her şeyi sizlerden aldığımızı düşünüyorum . İletişim, eğitim, ilgi, disiplin ve güvenlik adına her şey tam anlamıyla dörtdörtlüktü. Belki yabancı dil geliştirilebilir daha fazla zaman ayrılabilir. Onun haricinde sizi sadece tebrik ederim

 • GG

  Oğlum 3 sene devam etti, şuan ilkokulda. Kreş döneminde gerek öğretmenlerimizin gerek yönetimin ilgisi, yakınlığı, katkısı çok fazla oldu. Aile ortamının devamıydı gerçekten. Oğlum tek başına yemek yemek başta olmak üzere birçok yetkinliği İzci Anaokulu sayesinde edindi. Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir yer.

 • 2 çocuğumda burdan mezun oldu aile oldular bize herşeyiyle mükemmeller her biri gözü kapalı gönderdim çocuklarımı herkese tavsiye ederimHayır

 • Seyhun beyin deneyimli ve profesyonel yaklaşımı, hele öğretmenlerin samimiyeti çocuğa ilk günden itibaren güven duygusu vermeleri alkışlanacak cinsten.

 • Ec

  Kizim burda ilk okul seruvenine basladi. Hem kendisi hemde biz cok memnun kaldik. Tum ekip egitim anlaminda cok basarili. Guler yuzlu ve sicak kanli bir ekip. Herkese ayri ayri tesekkurler..

 • Ga

  Çocugumu gözüm kapalı teslim ettiğim şahane bir kurum. Eğitimi ve eğitmenleri ile kurum sahiplerinin yaklaşımı ve yakınlığı ile ilk okulu olsaydı çocuğumu düşünmeden kayıt ettirip eğitime devam ettireceğim şahane bir okul.

 • DM

  İki oğlum da İzci Anaokuluna gitti. Öğretmenlerin ve yöneticilerinin kalitesi, ilgisi tartışılmaz. Oğullarımın gelişiminde çok yararları oldu. İyi ki yollarımız kesişmiş.

 • Ba

  Ogretmenler cok iyiler. Cocuklarla iletisimleri cok iyi. Gelisimlerine yonelik Cok guzel aktiviteler yapiyorlar. Sarkilar, el becerileri, Ozellikle ataturk bilincini cocuklara ogretmeleri cok guzel.

 • İzci Anaokulu ile Oyun grubunda tanıştık ve 4 sene sonra kızım mezun olarak ayrıldı. Müdürümüzden, öğretmenlerimizden, yemek yapan ablamıza kadar güvenle çocuklarınızı emanet edebileceğiniz, ilk okula başlarken özgüvenli, bir birey olmasına yardımcı olan bir okuldur.

 • SP

  İlk deneyimlerimizin yaşandığı, arkadaş, öğretmen ve okul sürecinin başlangıcındaki doğru adımlarından hep memnun kaldığımız ve hep özlemle andığımız anaokulumuz. İlk resmi, İlk harfi, İlk etkinligi, ve ilk gösterisini, bütün emeklerinizi hiç unutamayız. Sizleri çok seviyoruz.Herşeyiyle memnun olduğumuz bir okuldu.

 • GG

  2,5 yaşında tanıştığımız okulumuz bizim için çok önemli bir deneyime sahiplik etmiştir.öğretmenlerimiz bir okdr ilgili ve değerli kişiler olup ,okul mdrümüz ve kurum sahibimizde kendi evlatlarıymış gibi cocuklarımıza gerekli eğitim ve öğretimi sağlamıştır.Çok Başarılı bir okul olup herkese tavsiyelerimi yapıyor olacağım.Anneannemizden sonra emanet edebildiğimiz tek yerdir diyebilirim.iyi ki varsınız ☺️Gerekli gelişimler için zaten bütün araştırmaları yapan bir kurum oldugu için eksiklik veya geliştirme aşamasında öneride buluncak bir durum hissetmedim.

 • HY

  Görüştüğüm birçok kurum arasında oğlumu gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim biricik okulumuz. Henüz 3 yaşında İzci’ye adımını atan oğlum şu an 6 yaşında, bu süre boyunca biz ve kurum personeli her zaman aile gibiydik. Her an ulaşılabilir, güvenilir ve en önemlisi güleryüzlü çalışanlarına binlerce teşekkürler.

 • SM

  Okulun çocuğuma verdiği eğitimden ve öğretmenlerimizden çok memnunuz. Güvenli hissettirmeniz ve ilgili olmalanız en önemli özelliklerinizden biri.

 • fy

  Yaklaşık 3 yıldır çocuğumuzu gönderdiğimiz okulumuzdan çok memnunuz, çocuğumuzu güvenle gönderdiğimiz ve aklımızın hiç kalmadığı bir okul, bize müşteri gözüyle değil de çocuğumuza tam bir eğitimci gözüyle yaklaşan her türlü sorunumuzu dinleyip bizi yönlendiren , gördükleri en ufak sorunu bile bizle paylaşarak çözümü konusunda yardımcı olan ve göndermekten bir gün bile terettüt etmediğimiz bir eğitim kuruluşu, çocuklarınızı güven içinde gönderebilirsiniz

 • ED

  Uzun okul arayısımızda tavsiye üzerine gittik. Çok memnunuz. Gerek eğitim gerek eğitimciler olarak mükemmel bir okul. Günümüz değerlerinde Atatürk cü düşünce anlayışı. Teşekkürler emekleriniz için.Yabancı dil olarak daha ileri seviye programları çocuklar adına büyük faydalar sağlayacağı düşüncesindeyim.

 • Bu bölgedeki en iyi okullar arasında anne sevgisi gibi sevgi gösteren öğretmenler kusursuz denebilir

 • MA

  Herkes aynı okulu tavsiye edince bir sürü yer gezip burada karar kıldık. Öncelikle çok açık sözlü bir okul, ne yapabileceklerini iyi ifade ediyorlar. Çocuğumda fişini çok hızlı gördüğünü söyleyebilirim. Kurucu alanında oldukça bilgili pek çok konuda faydasını gördük. Tavsiye ederim.

 • kv

  O kadar oyun grubu gezdikten sonra en sonunda kızımın dilinden anlayan, işini bilen Çiğdem Öğretmene denk geldik. İnanılmaz sahiplendi ve çok profesyonel işinin hakkını veriyor.

 • ay

  Keşke tüm eğitimcilerimiz bu okulda ki gibi olsa, çocuğum her gün seve seve koşa koşa gidiyor. nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Akademik tarafları biraz dolu gibi ama eğlence ile öğrendiği için oğlumun zorlanmadığını düşünüyorum

 • SP

  Hazırlık sınıfı için ismi olan bir okula kaydımı aldırmıştım. sanmıştım ki bizimle ve kızımla yakından ilgilenecekler. Maalesef yanılmışım. kalem tutması bile bozuldu yeni okulunda. Kızımda her önünden geçtiğinde izci benim okulum diyip duruyor hala. Israrla tavsiye ediyorum. pişman olmazsınız.

 • FA

  Okul değiştirme kararı zordu bizim için ama bu kadar iyi bir uyum sağlayacağını tahmin etmemiştim. Öğretmenlerinin katkısı ve profesyonelliğine bayıldım. diğer okulumuzda maalesef çömez ve bilgisiz öğretmenlerden gına gelmişti. Gözüm artık hiç arkada değil.biraz daha büyük olsaydı keşke ama bu bölgede de maalesef büyük okul neredeyse yok en azından bahçesi büyük

 • FT

  Başlarda zorlansakta, öğretmenlerin yardimci tavirlari ve yaklaşımları ile kolayca okula alıştık. Kızım öğretmeninin çok seviyor. Okula mutlu gidiyor.

 • CU

  Öncelikle oldukça temiz bir okul, çocuklara karşı ilgili ve yeteneklerini keşfedip söylüyorlar. Oğlum öğretmenini çok seviyor. Gülten Öğretmene çok teşekkür ederiz.

 • Bt

  Okulumuzdan gayet memnunuz, dış geziler biraz arttırılabilir. Ama yaklaşım ve çalışanları olarak bize oldukça uygun bir okul. Severek gidiyoruz.dış geziler biraz arttırılabilir. bahçe için biraz düznleme gerektiğini düşünüyorum

 • SK

  Çocuğumuz okula başladığında 3 yaşını geçmişti konuşma ve yürümede sıkıntılarımız vardı ve diğer çocuklarla arkadaşlık etmiyordu. 6 ay gibi bir sürede sanki başka bir çocuğumuz var gibi pek çok alanda gelişti yürümemiz bebeksiliğimiz gitti. Konuşmamız başladı. arkadaşlarıyla hala istediğimiz seviyede ilişki kuramasa da oldukça fazla gelişti. yıl sonu gösterisine bile çıktı. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürler.

 • SK

  ikici ailemiz oldu. Çocuklarıma pozitif yaklaşımları ve samimiyetleri için teşekkür ederim. İkinci ailemiz oldu.

 • SK

  Oğlumun ilk okul deneyimi olmasından dolayı oldukça tedirgindik, fakat deneyimli kadrosu ve yaklaşımıyla bu süreci çok rahat bir şekilde atlattık. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

 • ab

  Her şey çok güzel, sahipleri bilgili ve ilgili, oğlumuzda çok mutlu gidip geliyor. Teşekkürler...

 • S

  bostancıdaki marka bir okuldan kaçarak geldiğimiz bu okul. çocuğumuzun tümüyle ele alarak yavaş yavaş alıştırdı ve bugün zevkle keyifle okuluna devam ediyor. bizlerinde gözümüz arkada kalmadan verdik. başta endişelerimiz vardı. Tüm süreçte mükemmel bilgi akışı sağlandı. Çocuğumuz özgüvenini kazandı sosyalleşti.

 • AH

  İyi ki sizinle tanışmışız, çok memnunuz. İşlerini düzgün ve doğru yapma çabasındalar. iletişimleri ve çocuğa yaklaşımları mükemmel.

 • SK

  Oyun grubundan beri başlayarak 4 yıldır devam ettiğimiz güzelimiz okulumuzdan harika bir yıl sonu gösterisi ile mezun olduk. Her işlerinde olduğu gibi en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş mükemmel bir gösteri sundular. çocukların sahnede eğlenmediğini düşünürdüm. yanılmışım. okula başlarken anne gibi yaklşan Çiğdem ve hazırlık sınıfındaki katkılarıyla Gülten öğretmene ve bizlere okulda geçirdiğimiz bu dört yılda emeği geçen diğer tüm öğretmenlerimize ahçınız Aysun Hanıma, her zaman bıkmadan sorularıımı cevaplayan psikolog Çağla hanıma, Burcu hanım ve Seyhun Beye çok teşekkür ederiz. yolunuz açık olsun. Sizleri herkese önereceğim. sevgiler saygılar.

 • nk

  zeynep 2 yıl izci anaokuluna gitti.gittiği sürece hem arkadaşları-öğretmenleri ve tüm okulda görevli herkesi çok sevdi. karne günlerinde mutlaka okula uğrayıp öğretmenini ve diğer arkadaşları görmek istiyor.bizde seve seve getiriyoruz.oğlum 4 yaşında bu sene okula başlayacak onuda inşallah bu okula vericez.eğitim ile ilgili birşey diyecek çok fazla birşey yok .zeynep 1.sınıfa başladığında okuma yazma biliyordu.matematikle ilgilide birçok şeyi öğrenmişti.ben tüm okul öğretmenlerine ve kurucusu seyhun beye çok teşekkür ederim.

 • YA

  Başka bir okulda başarısız bir denemeden sonra okula başlama konusunda oldukça tedirgindik buna rağmen tüm endişelerimizi gidererek sabırla beni dinlediler dediklerini yaptık ve zor olacağını düşündüğümüz süreçi kolaylaştırdılar. bu süreci atlatmamızda yardımcı olan psikolog Çağla hanıma ve Çiğdem öğretmene çok çok teşekkür ederim.

 • KC

  Ablamızı Bu okuldan mezun ettik. Şimdi kardeşi de gidiyor. Okulda iken de memnunduk ancak ablamız ilk okula başlayınca diğer çocuklardan ne kadar farklı ve bilgili olduğunu gördük İngilizce matematik ve okumada çok iyi. şimdi kardeşimizide güvenle yolluyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • MY

  Montesorri metodunun gerekliliklerini iyi uyguluyorlar.Okul öncesi dönemde İngilizce eğitimi konusunda EN iyisi olduklarını düşünüyorum.Bahçedeki oyuncaklar yeterli değil.

 • S

  İngilizce derslerini çok iyi işliyorlar. Kızım rahatça ingilizce konuşup, iletişim kurabiliyor. Okulun bahçesi yetersiz ve sınıflar yetersiz.

 • her şeyinden memnunuz kızımız da mutlu bir sıkıntımız yok.

 • DG

  Bahçesi biraz küçük olsa da güzel, temiz bir binası var. Sanatsal derslerde biraz zayıf olduğunu düşünüyorum o konuda biraz kendilerini geliştirebilirler.

 • FG

  Rengarenk, cıvıl cıvıl bir okul öğretmenleri tüm çalışanları da bir o kadar sıcak. çocuklar kendilerini evde gibi hissediyor.

 • Veli

  Şimdi dönüp geriye bakıyorum da herşeyin en iyisini hakeden bir kadro çocuklarımıza da herşeyin en iyisini vermeye çalışmış. Bunu çocuklarımızın gelişiminde eve döndükten sonraki gözlerindeki ışıktan farketmemek mümkün değil.

 • Veli

  En kıymetlimiz olan kızımızın okula mutlulukla gittiğini görmek ve orada ilgiyle bekleyen öğretmenlerimizin oluşu, verilen eğitimin kızımda farkedilir bir fayda sağlaması mutluluk verici. Bir anne için çocuğunu okula teslim edip oradan gönül rahatligiyla ayrılmasi orada birşeylerin doğru yapıldığının göstergesidir. işini severek yapanlar olduğu için çocuklarımızda sevgiyle büyüyorlar. tüm ekibe sonsuz teşekkürler

 • Veli

  Kızımız daha küçük yaşta olmasına rağmen, okula başlamasından hemen sonra gelişiminin etkileyici şekilde hızlandığını gözlemledik. Okula her gün severek gidiyor ve öğrendiklerini büyük bir heyecanla çevresindekilerle paylaşabiliyor. Ayrıca okulun geri bildirim/paylaşım sisteminden de çok memnunuz. Tüm öğretmenlerimize ve diğer İzci çalışanlarına buradan tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzci Montessori Anaokulu İletişim Bilgileri

Bostancı Mah. Emin Ali Paşa Cad. No:86/b, Kadiköy/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum