fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu Hakkında

Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu İstanbul'da hizmet vermekte olan bir eğitim kurumudur. Okul 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermekte ve bünyesinde oyun grubu bulundurmaktadır. Velilerin talebi doğrultusunda oyun grubu hizmeti vermektedir. Bu oyun grupları sayesinde çocuklar sosyalleşebilmekte ve okuldaki aktivitelere katılabilmektedir. Okul her öğrencinin öğrenme sürecinin farklı olduğu prensibini benimsediğinden öğrenci mevcudunu sınırlı tutmaktadır. Bu sayede öğretmenler küçük yaştaki öğrencileri daha iyi tanıyarak karakterlerine uygun eğitim vermektedir. Okulda aynı zamanda yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler yaz tatillerini arkadaşları ve öğretmenleri ile hem eğlenip hem öğrenerek geçirmektedir.
Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu geniş fiziksel imkanları ile bölgede dikkatleri üstüne toplamaktadır. Okulda bulunan uyku odası öğrencilerin gün içerisinde dinlenmelerine olanak tanımaktadır. Bu sayede öğrencilerin yorgun düşmeleri önlenmektedir. Ek olarak kurumda öğrencilerin beraber sağlıklı yemekler yiyebileceği bir yemekhane bulunmaktadır. Böylece öğrenciler düzenli beslenmekte ve arkadaşlarıyla kaynaşmaktadır.
Eğitimciler öğrencilerin donanımlı bireyler haline gelmesine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar arasında robotik ve kodlama ve akıl ve zeka oyunları dikkat çekmektedir. Bu aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin zihinsel olarak aktif kalmasını ve kodlama ile tanışmasını sağlamaktadır. Öğretmenler tarafından ayrıca drama aktiviteleri de düzenlenmektedir. Drama aktiviteleri sayesinde küçük yaştaki öğrenciler kendilerini farklı yollarla ifade edebilmektedir. Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu bu aktivitelere ek olarak değerler eğitimi vermektedir. Bu eğitim ile öğrencilerin evrensel değerleri özümsemesi amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kağıthane Gülçiçek Anaokulu İletişim Bilgileri

Gürsel Mah. Çağlar Sk. No: 29/a, Kağıthane / İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum