fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kamelya Anaokulu

Özel Kamelya Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:30/16:00

Özel Kamelya Anaokulu Hakkında

4 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim veren Özel Kamelya Anaokulu İstanbul ilinin Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Kurumun misyonu yaratıcı, kendine ve çevresine karşı duyarlı, hedeflerini belirleyerek o doğrultuda ilerleyen, milli ve manevi değerlerine saygılı, sevgili, hoşgörülü, paylaşımcı, sorgulayan, eleştiren, üretken bireyler yetiştirmektir. Kurumun amacı kalıplaşmış eğitim sisteminin dışına çıkarak, çocukların bilgiyi kendilerinin üretmelerine fırsat vermek, eğitimde kalite ve mükemmellik esasına göre eğitim vermektir. Kurumda seçkin eğitim kadrosu ve idari kadro bulunmaktadır. Kurumda bulunan eğitimciler alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Kurumda geri dönüşüm etkinliklerine ve kendi oyuncağını yap etkinliklerine yer verilerek öğrencilerin gerçek yaşam becerileri kazanmaları sağlanmaktadır. Okulda verilen hizmetler arasında güvenlik, yemek, temizlik gibi hizmetler de yer almaktadır. Yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda sağlıklı ve taze besinlerden yapılmaktadır. Temizlik okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Böylece öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçilmektedir. Öğrencilerin okul içinde ve gezilerde güvende olması için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Okulun verdiği hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Rehberlik birimi öğrencilerin psikolojik gelişimini desteklemek için oyunlarla çocuklara yaklaşır grup ve bireysel çalışmalar yapar.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Yorumlar (4)

 • EY

  Egitimi gayet iyi ogretmenler ilgili cocugum artik daha mutlu eve gelmeye basladi.

 • Çocuğumu gönderiyorum bu okula fiziksel imkanları yeterli öğretmenleri tecrübeli çocuklara kötü davranmıyorlar asla. Güvenlik de çok sıkı ki bu bizim en çok dikkat ettiğimiz şeylerden birisi idi.

 • FG

  Çocuğumu bu okula gönderdim okula gitmeden önce agresif mutsuz bir çocuktu arkadaşlarıyla anlaşamıyordu ve sürekli oyuncaklarını arkadaşlarına fırlatıyordu ne yaptıysak soyalleştiremedik. İyi bir anaokulu bulmak için de oldukça uğraştık. Bu okulu bulduk çok şükür ki öğretmenleri çok ilgili rehberlik birimi de öyle çocuğum eski huylarını bıraktı

 • SA

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum güvenle emanet edebildiğim tek yer bir süre dadısı baktı çocuğuma memnun kalmadığımız için ve çocuğumun sosyalleşmesi için anaokuluna göndermeye karar verdim bu okul bize ilaç gibi geldi. Eğitimi de hizmetleri de çok iyi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kamelya Anaokulu İletişim Bilgileri

Kaptanpaşa Mah. Yay Sok. No:40, Beyoğlu/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum