fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 09:00/13:00

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu Hakkında

2010 yılında açılmış olan MEB'e bağlı olarak Kartal bölgesinde hizmet vermekte olan Özel Beyaz Zambak Anaokulu'nun temel amacı milli ve manevi değerlerine bağlı, sosyal, aktif düşünen nesiller yetiştirmektir. Okul eğitim konusuna oldukça önem vermektedir bunun temel sebebi ise okul çocukların zeka gelişiminin çoğunun bu dönemde gerçekleştiğini bilmesidir. Eğitim süresince ailelerle iş birliği yapan okul ; ailelerinde gün içerisinde gerçekleşen eğitimleri etkinlikleri bilmesi adına günlük ve aylık raporlar verilmektedir. Çocukların soru sorarak, eğlenerek, sorgulayarak öğrenmeleri sağlanmaktadır. Gün akışı çember zamanı ile başlamaktadır bu zaman güne merhaba şarkıları ile başlamaktadır. Her gün sabah temizlik ve sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Bu da okulun hijyene verdiği önemi göstermektedir. Hijyen için çocukların bulunduğu ortamlarda sürekli olarak temizlenmektedir. Ayrıca Özel Beyaz Zambak Anaokulu birçok eğitici kulüplere de sahiptir. Drama kulübünde çocukların beden dilleri ile doğru iletişim kurmalarına yönelik eğitimler verilmektedir. Türkçe dil, okuma yazma etkinlikler ile çocukların güzel bir konuşmaya ve dile sahip olmaları çalışılmaktadır bunun haricinde bu etkinlikler aynı zamanda çocukları ilkokula da hazırlamaktadır. Yapılan sanat ve müzik etkinlikleri ile de çocukların işitsel olarak gelişmeleri sağlanmaktadır ve notaları sesleri doğru olarak tanımaları sağlanmaktadır. Yapılan el işi faaliyetleri ile çocukların el becerilerinin ve motor kaslarının gelişmesi sağlanmaktadır. Bunların haricinde çocukların oyun oynayacakları serbest zamanları da vardır bu serbest zamanlar ile çocukların ilgilerine göre oyunlara yönelmeleri ya da yaratıcılıklarını kullanarak oyun geliştirmeleri sağlanmaktadır. Gün sonunda ise tekrar bir temizlik ile çocukların evlerine sağlıklı ve düzenli bir şekilde gitmeleri sağlanmaktadır. Özel Beyaz Zambak Anaokulu, çağdaş bir eğitim modeli benimsemiştir bu model kapsamında çocuklara farklı branşlarda birçok eğitim verilmektedir. Çağdaşlığın önemli noktalarından biri ise gelişen teknolojinin farkında olan ve ona dahil olan bireyler yetiştirmektedir. Okulda verilen bilgisayar eğitimi ile çocukların bilgisayarı ve işlevlerini tanıması sağlanmaktadır. Binicilik, yüzme, tenis ise çocukların yeteneklerini keşfedebilmesi için, farklı branşlar tanıması için oldukça önemlidir. Sanat yönünde gelişmiş bireyler yetiştirebilmek, estetik bakış açısına sahip birer birey olabilmeleri için sinema, tiyatro ve çeşitli kültürel alanlara gezi gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 09:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu Yorumları (3)

 • Öğretmenleri gayet iyi tüm çalışanlar işlerini iyi yapıyor. Okul müdürü de her sorunumuzu dinleyip çözüm üretmeye çalışıyor. Sadece Fiziksel imkanlarından pek memnun değiliz daha geniş ve temiz sınıfları olabilir.

 • ÖD

  Evimize yakın olduğu için seçtik ve gayet memnun kaldık. Branş derslerine alanında uzman öğretmenler giriyor. Sınıflar çok kalabalık değil ve çocuklarla birebir ilgileniliyor.

 • ÖK

  Öğretmenleri tecrübeli ve çok ilgililer adeta bir aile ortamı var okulda. Tüm personeller işlerini iyi yapıyor. Oğlum içine kapanık bir çocuk kolay İlk günlerde öğretmenlerinden utanıyor sağlıklı bir iletişim kuramıyordu ancak rehberlik servisinin ve öğretmenlerin sayesinde bu sorunu aştı şimdi öyle bir problem yaşamıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartal Beyaz Zambak Anaokulu İletişim Bilgileri

Orta Mah. Tuğrulbey Sok. No:10/1 Soğanlık Kartal/İstanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum