fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu

Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:00

Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu Hakkında

Kendine ait müstakil bir binada eğitim hizmetini sürdüren Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu Kartal bölgesinde eğitim vermeye devam etmektedir. Okulun kartal haricinde şubeleride bulunmaktadır. Eğitimin sevgiyle başlayacağını düşünen kurumun temel hedefi ise kendine güvenen , çağdaş , vatan ve millet kavramlarına bağlı bir nesil yetiştirmektir. Okulun psikolojik danışman hizmeti sayesinde çocukların gelişimi düzenli olarak takip edilmekte ve ailelere raporlama yapılmaktadır. Okul binası çocukların en iyi şekilde zaman geçireceği şekilde düzenlenmiştir. Uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanıdır bu alanlardır.Oyun alanlarında ve bahçede çocukların ihtiyaç duyduğu her türlü materyal bulunmaktadır. Kurum hijyen konusunda oldukça hassastır ve bu sebeple okulun her alanının temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Okulda güvenlik hizmeti olarak güvenlik kameraları vardır ve sürekli olarak izlenmektedir. Çocukların rahatça ulaşım sağlayabilmeleri için de okul servis hizmeti sunmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Yabancı dil eğitiminin kalıcı olabilmesi için oyunlar ve günlük konuşmalar ile pekiştirilmektedir.Bunların haricinde Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu 'nda sanatsal etkinlikler de yapılmaktadır. Sanatsal etkinliklerle de öğrencilerin yeteneklerini ve ilgilerini keşfedip geliştirmesi, kültürel olarak bilgi sahibi olmaları ve estetik farkındalık sahibi olmaları sağlanır. Okulda gezi ve değerler eğitimi kulüpleride mevcuttur . Çocukların gezerek görerek öğrenip keşfedilmesi için sıkça geziler düzenlenmektedir.Gezilerde öğrencilere öğretmenleri de eşlik etmektedir ve güvenliklerinden sorumludur Değerler eğitimi ile de öğrencilere güzel ahlak, çevreye duyarlılık, doğa sevgisi, yardımlaşma, dayanışma, sevgi, hoşgörü gibi kavramları öğrenip benimsemesi sağlanır. Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu çocukların konuşma becerilerini geliştirmesi ve toplum içinde doğru iletişim kurabilmesi için performans sunumları yaptırmaktadır. Özel günlerde yapılan kutlama ve anma törenlerinde çocukların kısa skeçler yapması ile de tiyatro taklit becerilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Okul çocukların her alanı verimli bir şekilde kullanabilmesi için serbest zamanlarda çocukların ilgi ve odaklarına göre oyunlar kurmasını yaratıcılıklarını kullanmasına fırsat sağlamaktadır.

Yorumlar (5)

 • B

  iki çocuğumu da bu okula gönderdim 3'er yıl.çok memnun kaldım.Ilgi alaka ve değerler eğitimi konusunda bölgede ender okullardandır. Gözünüz arka da kalmadan çiçeklerinizi teslim edebilirsiniz.

 • PA

  Okulda iyi eğitim veriliyor, güvenlik önemleri sıkı tutulmuş, çalışanlar tecrübeli tek zayıf yönü fiziksel imkanlarının yetersiz olması. Sosyal faaliyetlere de önem veriliyor çocukların kendisine güvenini geliştirmeyi vekendilerini özgürce ifade edebilmelerini sağlıyorlar.

 • HG

  Zaman zaman velilerin katılımı oluyor derslere bu hem bizim için hem de çocuklar için faydalı oluyor. Öğretmenleri çok yardımsever ve ilgili her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar. sınıflar da çok kalabalık olmaması avantaj.

 • FB

  Okulda temizliğe önem veriliyor yemekler hijyenik koşullarda hazırlanıyor ve sağlıklı besinler kullanılıyor. Okuldan genel olarak memnunuz eğitim anlayışı başarılı ve tecrübeli öğretmenlerle çalışıyorlar.

 • FA

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum ve iyi bir eğitim alıyor. branş derslerinde başarılı olsalar da sosyal etkinliklerin zayıf olması bizi üzüyor çünkü çocukların sosyal yönünün zayıf kalması çok kötü.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartal Kırçiçekleri Anaokulu İletişim Bilgileri

Atalar Mah. Atalar Cad.yayla Sok. No:24 Kartal/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum