fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu

Özel Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-7,5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:00
Sabahçı: 07:00/14:00
Öğlenci: 12:00/18:00

Özel Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu Hakkında

Özel Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu; Bakırköy' ün en güzel yerinde, alanında tecrübeli Seçkin Eğitimciler, Temiz, Nezih ve Ferah derslikleri ile geleceğimizin temini yavrularımızın düşünce dünyasını Ve keşfetme duygusunu geliştirerek ufuklarını açan, Her bir öğrenciyi Merkeze alıp öğrenmeyi birbirinden farklı etkinliklerle zevkli hale getiren bir anlayışla eğitim veriyoruz. Öğrencilerimize her alanda yaparak ve yaşayarak öğrenmenin mutluluğunu tattırmak Öncelikli düşüncemiz. Temel hedefimiz mücevherat değerinde her biri birbirinden kıymetli yavrularımızı •zihinsel •duygusal •sosyal ve bedensel alanların tamamında en güzel şekilde yetiştirerek, onları dünya ölçeğinde Üstün nitelikli GÜVENİLİR bir insan olarak hayata hazırlamaktır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- GeniuSpy Düşünme Becerileri Programı

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

Yorumlar (37)

 • NS

  Sizde benim gibi çocuğunuz için en iyisini istiyorsanız kesinlikle Kartaltepe Çocuk Akademi.Her yönden her açıdan çok memnunum.Şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.Teşekkürler.

 • Bu sene çocuğumu göndermeye başladım. İyi ki de göndermişim hem eğitim olarak hem öğretim hem de ahlak olarak çok kaliteli bir sistemin içinde bu da beni çok mutlu ediyor. Çocuğumun her gün olumlu bir şekilde gelişmesini izliyorum. İnşallah 2. Çocuğumada bu okulda eğitim yaptırmayı düşünüyorum. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

 • Okulumuzdan memnunuz. Öğretmenlerimiz de güler yüzlü anlayışlılar. En önemlisi çocuğumun severek gidiyor olması... İçiniz rahat bir şekilde evladınızı yollayabilirsiniz.

 • Herkesin tereddütle yaklaştığı bu zamanda içimiz rahat bir şekilde verdiğimiz çocuğumuzu en güzel değerlerle yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Kartaltepe çocuk akademi her şeyiyle kaliteli gerçekten.Herkese tavsiye ediyoruz.

 • ÖG

  Pandemi şartlarının en iyi şekilde alındığına okulum kalitesine temizliğinin çok iyi olduğuna vurgu yaparak Çok teşekkür ederiz

 • K

  Oglum icin harika okuldu gecen sene beraberdik guleryuzlu sevecen harika bir ekip degerler egitimi yaptiklari etkinlikler mükemmel

 • YK

  Uzun zamandır eğitim veren okullardan çok daha kaliteli ve yeterli buluyorum. Öğretmenler çok içten, samimi ve gerçekçi, özetle süperler... Ayrıca son derece özverili ve güler yüzlüler... Kartaltepe çocuk akademi olmanın ayrıcalıklarını yaşamak da ekstra lüks oluyor. Okulun çocuklara çevre bilincini aşılamış olması, drama ve ingilizce ye verilen önem, hijyen konusundaki hassasiyeti ise gerçekten takdir gerektiriyor.Pandemi sürecinde yavrumu göndermem diye düşünürken alınan önlemler çok başarılı ve rahatlatıcı... Yeni uygulamalar için her alanda uzman kişilerle çalışıp, ilgili kişilere danışılması ve gerekli araştırmanın yapılması ortaya çıkan işin başarısında net bir katkı sağlıyor.

 • Ay

  Kartaltepe akedemi çokguzel yemekleri gunluk temizligi çok guzel börelerini ve köftelerini piazzalarını pastalarını dolmalarını yogurtlarını hepsini kendileri yapıyorlar içiniz rahat olarak çocuklarınız yiyebilir

 • Zk

  Çocuğunu Ahlaklı bir birey olarak yetiştirip her yönden güzel bir gelecek sağlamak isteyen velilerimiz için tereddud etmeden teslim edebileceğiniz bir kurum .Covid 19 tedbirlerine son derece uygun bilinçli nesiller yetiştiren nadide bir okul.

 • EK

  Gerek temizlik gerek yemek ve eğitim konusunda bir numara. Evladımızın hem değerler hemde fiziksel olarak mitir becerilerini kazandığı gözüm kapalı güvendiğim yer.siddetle tavsiye ederim.

 • FY

  Bu dönemde okula gönderip göndermemek arasında olan veliler icin gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki kizim okulda titizlikle uygulanan tüm tedbirleri okadar benimsemiski eve geldiğinde de aynı hassasiyeti bizden de bekliyor.Ve bu bizim çok hoşumuza gidiyor.Kartaltepe çocuk akademiyi herkese tavsiye ediyorum.

 • Be

  İçinde bulunduğumuz şu zorlu süreçte hijyene azami derecede dikkat eden mükemmel bir okul. 4 vakit ateş ölçümü ile de sıkı bir takip içerisindeler. Ve dikkat edilmesi gereken tedbirleri çocuğumuzun duygularını ön planda tutarak sağlıklı bir şekilde öğretiyorlar.

 • At

  Okulun öğrencilerine hediye ettiği bir set vardı o setin içindeki çantanın üzerinde şu ifadeler yazılı idi ki bu okulu ve vizyonunu çok başarılı bir şekilde izah ediyor; Kişisel gelişim değil. Kişilik ve şahsiyet gelişimi.

 • SH

  Hem merkezi konumu hem çalışanlar itibariyle tam anlamıyla mükemmel bir eğitim yuvası... kızımızı gözümüz kapalı gönderdiğimiz okulumuzda öğretmenler profesyonellikleriyle öne çıkıyorOlumsuz herhangi bir şeye henüz rastlanmadığımiz gibi böyle bir şeyle karşılasacagimizi da asla zannetmiyorum

 • EK

  Nezih temiz çalışkan gayretli kadrosuyla çocuklarımızı kendi yuvamizdaki gibi güvende hissettiğimiz yer iyiki tanıdık hem ahlaki hemde fiziksel motor gelişimi için her türlü aktivite mevcut oğlum orada çok eğleniyor

 • MG

  Okulun fiziki şartları ve öğretmenlerin çocuklarla olan iletişimleri çok güzel. Ayrıca hijyen ve sağlık kurallarına da son derece önem veriliyor. Her türlü tedbir alınıyor. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu teslim edebileceğiniz bir yer.

 • Öncelikle okulun eğitim kadrosu mükemmel. Bunu nerden anladım diye soracak olursanız, öğretmenler ne anlatıyorsa çocuğumun dilinde. Anne Babalarını çocuklara aratmıyorlar.Bu yaşta çocuk bu kadar bilgiyi nasıl öğrenir ve ailesine uygulatır şaştım doğrusu. Hijyen konularına hiç değişmeyecem çünkü çocuk benim bilmediğim kadar temizlik kuralı ve adabı muaşeret öğrenmiş.

 • Hh

  Pandemi kuralları ve önlemleri son derece titiz bir şekilde uygulanıyor içimiz son derece rahat tek birliğiniz için teşekkür ederiz

 • Ek

  İNOVASYONA ÇOK AÇIK BİR OKUL SÜREKLİ YENİ İÇERİKLER ÜRETİYORLAR

 • Yk

  Okul fobisi olan oğlumu bile çok kısa sürede alıştırdığınız için teşekkür ederim. Sıcak ve sevecen bir ekipsiniz.Her gün inanılmaz bir yenilikle eve gelmesinde katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 • MH

  Öncelikle fiziki şartları ile 4X4lük bir okul,mahremiyet ve ahlâkî değerler eğitimi ile zenginleştirilmiş,tüzder ve dahi park destekli kişisel ilgi ve beceri alanlarına göre eğitime önem veren bir kurum.Cocugumun emin ellerde olduğundan şüphem yok çünkü şevaktli ve merhametli bir personele sahip.

 • S

  Kesinlikle çok güzel bir okul tüm personel güler yüzlü sevecen i san ilişkilerine ve çocuklara önem veren bir kurum. Gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla çocuğunuzu teslim edebilirsiniz. Keşke daha önceden yolumuz kesişseymiş.

 • E

  Öncelikle sıcak eğitim yuvası insana güven veren ortam.yemekleri evde yediremedigimz şeyleri burda güzelce yiyorlar o konuda içimiz çok rahat. Arkadaşlik kurmalari her açıdan önemli ve mutluyuz .okul her konuda bizi tatmin etti.ogretmenlerin sıcak tavırlarından memnunuz çok teşekkür ediyorum ...kaliteli eğitim kaliteli vakit ....

 • H

  IQ (zeka) ve EQ (duygusal zeka) anlamında çocukları hem teoride hem de pratikte geliştirdiğine inandığım bir kurum. Özellikle veli iletişim anlamında ve gezi programlarında kendilerini çok geliştirmişler.

 • ME

  Çocuklarla çok ilgililer cocuk lar için gerekli el becerileri zeka oyunları fazlasıyla var ki bu çocuklarımız için çok önemli personelden temizlik görevlisine kadar işlerinde gayet başarılılar Ben ve çocuğum çok memnunuz

 • A

  Çocuğumuzu gönül rahatlığıyla bırakabilceğimiz, gözümüzün arkada kalmıycağı gayet hijyenik koşullarda birebir profesyonel kadrosu ile bizleri memnun eden nadide bir eğitim kurumudur.oğlumun okulda bu kadar mutlu olması bizide çok memnun ediyor

 • S

  Tek kelime ile mükemmel. Ben çocuğumun en iyi şekilde yetişmesini istiyorum diyen herkese tavsiye ediyorum. Personelin ilgi ve alakası ile başlayan, güler yüzü ile devam eden mükemmel bir prosedür var. Yakın çevredeki dostlarıma da itina ile tavsiye ediyorum.

 • AY

  İsmini yıllardır duyduğumuz, prestijlerine güvendiğimiz tüm okullarda mutsuz olunca tanıştık Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu ile. Ne mutlu hala böyle eğitimcilerimiz var. Hem öğretmen hem anne hem yol gösterici öğretmenler ve kurucular var okulda. Çocuklara şehir hayatında bahçeyi, hayvanları, toprağa el değmeyi öğretmeyi başarıyorlar. Her çocukla tek tek, kendi karakterleri ve alışkanlıkları doğrultusunda iletişim kuruyorlar. Çocukların sorunlu davranışlarının altındaki sebepleri anlayıp sonrasında velilerle sorunu çözmek için işbirliği yapıyorlar. Meğer benim çocuğum sorunlu değilmiş, gerçek eğitimcilere denk gelememişiz sadece. İyiki varsınız.

 • UG

  Verilen hizmete baktığımda verdiğim parayı hakeden bir okul olduğunu düşünüyorum. branş derslerinde, sosyal etkinliklerde, yemeklerde, temizlikte, güvenlikte hiç bir sıkıntı yok ve öğretmenleri de alanında başarılı işlerini iyi yapan insanlar.

 • dl

  Bu okula bir komşunuzun oğlu gidiyor ailesi sürekli olarak doğal gıdalarla beslendiginden anlatıyor okula çikolata seker vb seyler girmesi yasakmış bunlarin yerine ceviz ve kuru uzum veriyorlarmış

 • AD

  Günümüz teklonojisini bilimini en yeni gelişmeleri öğrencilere aktarmayı başarmış bir kurum 2 yeğenim bir yıldır devam ediyor. Tüm çalışanlarından ailecek memnunuz. Başarılarınız devamını dilerim

 • HT

  4 yasinda canim kizimi onlara teslim ettim annesi ve ben her gun ondan yeni bir seyler öğreniyoruz ogrenciyi merkeze alan yaparak yaşayarak öğretmeyi prensip edinen bir kurum Kartaltepe çocuk Akademi

 • Ay

  FİZİKİ ŞARTLARI İLE EN ÖNEMLİSİ DE ÖĞRETMEN KADROSU,YÖNETİCİLERİ İLE ÇOK GÜZEL BİR OKUL...YAŞAYARAK ÖĞRENDİK...ÇOK MEMNUNUZ...

 • Ö

  Çocuğunuz için güvenli bir okul arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum benim kızım içine kapanıkdı öğretmenler ve pedegog sayesinde bu problemimizden kurtulduk çocuğum kendine özgüvenli bir birey oldu işime iç rahatlığıyla gidiyorum bütün personellere çok teşekkür ediyorum

 • HG

  Dikkat ıQ ve yetenek testleri yapan Tüzder ile işbirliği içerisinde bir okul Kızım bu sene basindan beri devam ediyor her gun ondan yeni bir seyler ögreniyorum

 • He

  Öğretmenleri ve calisan tüm personeli çok fedakar çocuğu merkeze alıp onların hayal dünyalarına ulaşmayı başarmış Kurumsal bir okul herkese tavsiye ederim

 • FT

  Tüzder ile beraber çalışıyorlar, değerler eğitiminde gayet iyiler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartaltepe Çocuk Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi Nacikaracan Sokak, No:3, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum