fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartanem Anaokulu

Özel Kartanem Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 1,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00

Özel Kartanem Anaokulu Hakkında

Özel Kartanem Anaokulu” Farkı Kurulduğumuz günden itibaren KARTANEM Ailesinin misyonu, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş, kendini tanıyan, bilgiyi ezbere dayalı değil araştırarak, yaşayarak öğrenen, başkalarının haklarına saygı gösterirken kendi haklarını koruyabilen bir nesil yetiştirmektir. Bu doğrultuda çalışmalarımız, çocuklarımızın yaşayarak öğrenmelerini maksimum düzeyde sağlamak, “NE YAPABİLDİKLERİ DEĞİL, NE YAPABİLECEĞİNİ KEŞFETMEK” olarak şekillenmektedir. Bununla birlikte çocuklarımızın içlerindeki bu yetenekleri deneyimli öğretmenler ile destekleyerek eğitim hayatlarındaki başarıyı yakalamalarını sağlamakta diğer bir ilkemizdir. Özel Kartanem Anaokulu Ailesi, “Çocuklar yaşayarak öğrenmelidir” ilkesiyle yola çıkmıştır. Tüm eğitim ortamını bu felsefe üzerine kurup sınıfları, malzemeleri, günlük programları ve öğretmenleri bu felsefeyi destekleyecek unsurlar olarak yapılandırmıştır. Eğitim açısından çağdaş ve ilerici bir yaklaşım hedefleyerek, yaşamda bilinmesi gereken her şeyin öğrenilebileceği, eğitimde çocuğu ve bir bütün olarak çocuğun gelişimini merkez alan bir yöntem olan “Montessori Eğitim Sistemini” temel almıştır. Maria Montessori’nin de vurguladığı gibi, çocukların kendi öğrenme becerileri ile edindikleri, bizim öğrettiklerimizden çok daha fazladır. Çocuklarımız kurumumuzda yaşıtlarıyla iletişim kurarak birlikte yaşamayı, yemek yemeyi, uyumayı ve oynamayı öğreniyor. Böylece başkalarının özgürlüğünden haberdar oluyor, “ben” ve “başkası” kavramlarının bilincine vararak yardımlaşma ve işbirliği duygusu gelişiyor. Bunun yanı sıra Kartanem Ailesi olarak çocuğun gelişim ve uyumundaki karmaşık psikolojisiyle, ihtiyaç duyduğu çevre koşullarını en iyi şekilde bildiğimizi, amacımızın çocukları barındırmak değil, başarılı bir eğitim olduğunu vurgulamakta fayda var. Çocukların gelişiminin bir önemli unsuru yaşayarak öğrenmekse diğer unsuru da oyundur. Bu bilinçle çocuklarımızın özgüvenini, benlik algısını, yaratıcı düşünmelerini, problem çözme becerilerini oyunlarla destekleyerek arttırmaktayız. Çocuklarımıza en iyiyi vermeye gayret gösteriyoruz. Eğitim ve başarının buluştuğu Özel Kartanem Anaokulu’nda çocuklarımızın eğitim yaşamlarına iyi bir başlangıç yapacağına inancımız tamdır. KARTANEM ailesi olarak en değerli varlıklarımız çocuklarımızın “BAŞARILI BİR GELECEK İÇİN İYİ BİR GEÇMİŞ ŞART” mantığını güderek geleceklerini planlamada üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yapmak arzusunu taşıdığımızı, bireysel Anaokulu’nun avantajları ile KOLEJ eğitimi verdiğimizi bilmenizi isteriz…

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- STEM

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar (50)

 • SA

  Öğrencilerin her anının verimli geçmesini sağlamayı kendine misyon edinmiş bir okul olmasından dolayı çok memnunum. Çocuğumuzun eğitim temelini Kartanem Anaokulu ile attığımız için çok mutluyuz.

 • AK

  Çocuğum okula kayıt olduktan sonra pozitif etkilerini görmeye başladık. Aktivitelerin çeşitliliği, eğitimin kalitesi gerçekten çok güzel. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • EG

  Ben okul ve okul idaresinden çok memnunum okuldan ayrılalı 6yıl olmasına rağmen hiç irtibatımız kesilmedi ve kızım 12 yaşına geldi ama oradaki ilgi ve alakayı hiç bir zaman unutmadı .Öğretmenler bir anne şevkatiyle ve ilgisiyle yaklaşıyorlar, herkese tavsiye edebileceğim bi kurum ,iyiki varsınız

 • Bir okul düşünün gidemediğiniz her gün pişmanlık duyuyorsunuz. Çocuğunuzun kaçırdığı etkinlikler, ingilizce kelimeler, oyunlar, dramalar, jimnastik dersleri...vb. Kartanem okulunda bulunduğu her gün çocuğunuz için her zaman bol sevgi, bol eğlence ve en faydalı eğitim içerir. Benim kızım 22 aylık iken başladı. Su an 4,5 yaşında. Her sabah severek gidiyoruz. Tabi her zaman her sey dört dörtlük olmadı. O zamanda psikolog destekleri ile yerinde yonlerdirmeleri sayesinde her türlü zorluklar birlikte aştık. İyi ki varlar... Sizi çok seviyoruz Kartanem Anaokulu.

 • Mk

  Henüz okula yeni katıldık ancak alışma süreci kısacık sürdü bu da öğretmenimiz sayesinde ilgisi alakası her daim iletişim halinde olması çocuğumun kaliteli vakit geçirdiğini düşünüyorum oyun ve eğitim anlamında yeterince doyuma ulaşıyor ve tıpkı evdeki gibi ilgili bir kadro var. Kartanem ailesine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • Kartanem’de tereddütsüz 2. Senemiz,oğlumun her sabah büyük istek ve heyecanla okuluna gitmek istediğini görmek okul seçimindeki tercihimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Öğretmenleriyle çok sıcak ilişkilerimiz var,Güler yüzlü ve anlayışlılar. Eğitim konusunda yenilikçi ve başarılılar. Fazlaca branşları var ve biz hepsinden çok memnunuz. Oğlumun gelişimindeki değişime şahit oluyoruz ve bu bizi çok memnun ediyor. Kızımında yaşı geldiğinde gideceği okul şimdiden belli ☺️Yemeklerinin çok lezzetli olduğunu her gün oğlumdan duyuyorum,yemek konusunda da güvenimiz tam. Kısacası kaliteli bir okula denk gelmek büyük bir şans.

 • YE

  Öncelikle tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Güleryüzlü ve çok anlayışlılar kızım haftasonu bile tatil olmasın istiyor okulunu ve öğretmenini çok seviyor orada hiç yabancılık çekmedik sanki yıllardır berabermişiz gibi ne mutlu bize

 • HE

  Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim şahane bir okul. Şahane bir ekip. Güleryüzleri ve ilgileri ile yavrumuzu sarıp sarmaladılar. Okula o kadar çok severek gidiyor ki. Haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. İyi ki Kartanem’i seçmişiz. Çok mutluyuz.

 • MK

  İstanbul genelin de bir çok okul var ama bu bölgenin bence en iyi en temiz en düzenli ve en iyi eğitimi veren okul burası. Çocuğumu böyle bir aileye emanet etmekten gurur duyuyorum ve bütün kartanem anaokulu öğretmenlerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Çocuğunu okula yazdırmak isteyen bütün ailelere de kesinlikle tavsiye ederim.

 • Ye

  Okul değil sanki sıcacık bir yuva çocuğumuz her gün musmutlu eve geliyo iyi ki siz iyi ki sizinle tanışmışız hele birde oğlumuzun bahsettiği yemeklerinizi yapan bir ablası var hacer teyzesi onuda çok seviyor nasıl güzel sevgi aşılıyorsunuz çocuklarımıza sizleri seviyoruz

 • DK

  Bir ebeveyn için en önemli şey çocuğunun güvenilir bir ortamda eğitim alıp, verimli vakit geçirebilmesidir..Bunu sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem az :) . Yaptığınız etkinliklere emek harcayarak her defasında farklı konsept hazırlanamanız ve öğrenciler için yaparak-yaşayarak modeliyle onları da sürece dahil ederek, gelişimlerine destek olmanız çok güzel. Kızımın mutlu olduğunu gördükçe bir anne olarak ben de çok mutlu oluyorum. İyi ki varsınız. Kurumda çalışan herkese çok teşekkürler.. Ayrıca yorumları okuyarak kayıt yaptırmayı düşünenlere tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

 • De

  1senedir kızım bu okulda gözüm arkada kalmadan gönderip işime gidebiliyorum her konuda eğitim olsun ilgilenmeleri olsun süper bir okul sabahın 7sinde uyanan kızım anne erkenden okula gidelim diyor bu bile nasıl bir okul oldugunu gösteriyor gözünüz kapalı gönderebilirsinizz

 • TU

  Çocuğunuzu içiniz rahat bırakabileceğiniz etkinliklerle dolu aile ortamında bir okul tavsiye ederimm

 • ME

  Tek kelimeyle aile sıcaklığının olduğu kaliteli hizmet ve eğitimin sınırsız olduğu mükemmel bir okul. Tuzla bölgesinde tercih etmeniz gereken bir okul varsa kesinlikle Kartanem diyebilirim. Son derece özveriyle çalışan bir an bile aklımın çocuğumda kalmadığı sonsuz güvendiğim bir yer. Herkese tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız ☺️

 • SE

  Harika bir okul alanlarında çok iyi öğretmenlerle çalışıyorlar kısacası mükemmel bir okul.

 • AE

  Okul arayışına girdiğimiz andan itibaren bir çok okul gezdik. Fakat Kartanem Anaokulu kalbimizde yer etti. Güleryüzleri samimiyetleri o kadar güzeldi ki, öylesine içimiz ısındı ki.. iyi ki diyoruz iyi ki bu okulu tercih etmişiz. Yavrumuz o kadar mutlu ki hiç gözümüz arkada kalmıyor. İlgi ve sevgileri mükemmel. Çok ama çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız..

 • .

  Aile ortamı tam yerinde bir ifade olur. O kadar sıcak ve ilgililer ki gözünüz arkada kalmıyor. Çok ilgili bir kurum. Tereddütsüz canınızı emanet edebilirsiniz.

 • Zs

  Benim oğlum iki ay oldu gitmesine ramen gayet aile sıcaklığı gürmesi ve oiki aydan öğrendiği güzel etkinlikler ve güzel ortamdan bulunduğu için çok mutluyuz gerçekten iyki kartanem ana okulunu verdim çok memnunum çok teşekürler ediyorumGayet güzel ve bilimi ve oğlumun bundan iyi bir eğitim gürdün ünü gürüyorum. İyki var kartanem ane okolu tüm öğretmenlerimizden çok teşekür ediyorum

 • Bir anne olarak tereddütlerle başladığımız kreş dönemi ile 2 yılı tamamlamış olup daha iyisi ,daha özeli diyebileceğim emsalde bir ana okulu olmadığı konusunda iddialı konuşabilirim ...Çok Net şöyle diyebilirim 'KartanemAnaOkulu' bizim en büyük şansımız .. İlgilerine ,alakalarına yaptıkları aktivitelere ve prensipli çalışma sistemlerini takdire şayan buluyorum .. Tekrar tekrar tebrik ediyorum KARTANEM ANAOKULU İYİ SİZ ..

 • SG

  Sizler sayesinde gozumuz arkada kalmiyor cocuklarim Tam bir aile ortaminda Emin ellerde hissediyorum ilgi alakaniz icin sonsuz tesekkurler kartanem ailesi.

 • MB

  Bizim için en önemli kriter,çocuğumuzu güvenli,samimi ve gönül rahatlığıyla bırakabileceğimiz bir kurum olmasıydı.Bu vesile ile başta Gülşah hanım olmak üzere Ve idarecimiz Fatma hanıma ve değerli öğretmenlerimize canı gönülden teşekkürlerimizi iletiriz.Biz ebeveynler olarak sizlerden ve kartanem Anaokulundan çok memnunuz..

 • Bf

  Kızım için en doğru kararlardan birini verdiğimizi düşünüyorum. Kısa bir süre olmasına rağmen kartanem ailesiyle sanki uzun yıllardır berabermişiz hissi oluştu. Gerek eğitim gerek ilgi alaka gözümüz arkada kalmıyor. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Gerçekten çok samimiler ve bu da insana güven veriyor. İyiki yollarımız kesişmiş diyorum.

 • Gy

  Kartanem anaokulu iki kızımı da burada güvenle büyüttüm önce büyük kızım şimdi küçük kızım buraya verdim ve bu konuda hiçbir zaman pişmanlık yaşamadım.ogretmenleri daha çok anne sıcaklığında ve kızım erken aldığımız zaman bize beni niue erken aldınız diyor.herkese önerebileceğim bir okul

 • KB

  Her sorun da size geri dönüş yapan çözüm odaklı bi okul

 • Ek

  Kızım 1 bçuçuk senedir bu okulda ve okadar çok şey öğrendiki beni çok şaşırttı en önmelisi bende ayrı kaldıgında bile sevgiyle şefkatle zaman geçirmesi ve beni aramaması teşekkür ederim kartanem☺️

 • HY

  Bir çocuk annesinin yanında nasıl güvendeyse, kartanem anaokulundada aynı şekilde güvende asla gözümün arkada kalmadığı bazen benim bile unutabilip sizlerin unutmadığı ayrıntılar oluyor . Her anımizla hem velilerin hem çocukların yanında olmaları guleryuzleri mükemmel. Çocukların sorunlarıyla birebir ilgilenmek birkere bile yüz eksitmemek ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışmaları her çalışanını ayrı ayrı çok sevdiğim bir kurum . Yemek yemeyen oğlum yemek yemeye başladı, uyku düzeni olmayan oğlumun uykusu düzene girdi , paylaşmayı asla tercih etmeyen oğlum paylaşmayı öğrendi, saygıyi sevgiyi bilgiyi sizinle öğrendi. Kelimelerim yetersiz kalıyor verdiğiniz emeğin karşında ıyiki varsınız kartanem anaokulu

 • Au

  Yaklaşık 2 yıldır kızım bu okulda ögrenim görmekte , öncelikle ilgili ve çok sıcak kanlı öğretmenlere sahip bir okul kızımın hergün saçını ören bir ögretmeni var. Tüm çocukların istediği şey sevgi aslında bu insanın içini rahatlatıyor. Ve işe gittiğinizde aklınız çocugunuzda kalmıyor. Teşekkürler Kartanem

 • As

  Okulu oldukça başarılı buluyorum öğrenciler için olanakları ve imkanları gayet güzel gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

 • Fk

  Özellikle de etkinliklerinize bayılıyorum sizi diğer okullardan farklı kılan da bu bence öğretmenleri çok özverili iyi çalışmalar diliyorum :)

 • Bs

  Çocuklarınızı hiç şüphesiz emanet edebilirsiniz. Çocukların gelişimi için gerçekten çok güzel etkinlikler yapılıyor ilk günden çocuklarda değişim farkediliyor. İyi ki varsınız KARTANEM AİLESİ

 • Öncelikle her zor zamanımızda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Çok kaliteli güzel eğitim veren bir yer benim 3 . çocuğumu da eğitimlerini burada başlamıştır. 1 senenin üstünde de devam etmektedir. 7 senedir çocularımın alışma süreci olsun ve fgark edilir durumda sosyalleşmesi olsun gözle görülür bir durumda her zaman olumlu değişimlerini gördük. O kadar sıcak davranıyor ki sizler anne baba olarak bazen kıskanırsınız bile. Bizler ailemiz olarak sizlerden çok memnunuz.Kitap parası peşin olması belimizi bükmekte taksitle zaman içinde ödense daha güzel olur. Bir de çocuklara tuvalet alışkanlığında ( bezi bırakma ) konusunda yardımcı olsanız mükemmel olur.

 • ED

  Çocuklarımıza okul,öğretmen olmadan önce; sıcak aile ve yuva ortamını yaşatan,çocuklara anne şevkati ile yaklaşan , çocuktan öte bir birey olarak yaklaşan, sarıp sarmalayan eğitimde her zaman yenilikçi olan bir okul. Daha ne olsun..

 • MO

  Merhaba yaklaşık 6 yıldır kendilerini tanımaktayız. Kreş konusundaki bütün ön yargılarınızı yıktılar. Önce büyük kızımızı şimdi ise küçük kızımı yetiştiriyorlar.Gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz temiz, güvenli, düzgün, kaliteli eğitim veren çocuğunuzu anlayan, hem eğiten hem öğreten ilgili güler yüzlü iyi eğitimciler

 • NO

  Gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz bir kurum aile ortamı hiç teretdütsüz canınızı emanet edebilirsinizEksik bir yanını göremiyorum

 • Okul arayışında o kadar çok zorlandık ki Tuzla’da gezmediğimiz okul kalmadı diyebilirim. Fakat Kartanem Anaokuluna girdiğimizde hissettiğimiz sıcaklığı eşimle beraber hiç bi yerde hissetmedik... O kadar güler yüzlü o kadar içtenlerdi ki tam bir aile ortamını yansıtıyordu.. hemen o an karar verdik. Oğlum bir buçuk yıldır bu okulda. O kadar severek gidiyor ki. Kesinlikle öneriyorum. Evimize mesafesi çok yakın olmamasına rağmen iyi ki iyi ki iyi ki diyoruz. Teşekkürler okulumuz ☺️

 • GY

  Aile sıcaklığı olan mükemmel bir okul kesinlikle tavsiye ederim

 • Yi

  Kartanem ailesine yeni katıldım öneri üzerine tercih ettim ama düşündüğümden daha iyi daha güzel öğretmenlerimiz ilgili çocukların gelişimi için ellerinden geleni yapıyor daha da ilgileniyorlar her çocukla ayrı kendi çocuklarından ayırt etmeden gözlemleyıp sevgi dolu yaklaşımlarıyla kendilerini hem velilere hem çocuklara sevdiriyorlar. Pişman olmadım keşke demedim dedirtmedilerde. Çok memnunum iyiki sizi tercih etmişim.

 • MB

  Kaliteniz,misyonunuz,vizyonunuz takdire şayan,

 • DY

  Gerek eğitimi gerek kadrosu olarak güvenle tercih edebileceğiniz bir kurum.Oğlum daha önce gittiği diğer iki anaokulunu kartanem kadar sevmemişti.Hem okulunu hem öğretmenini hem arkadaşlarını çok seviyor.Öğrendiklerini hesaba katmıyorum o derece

 • Gy

  Okulumuz gerçekten çok kaliteli ve iyi bir okul.Ogretmenleri ve yönetim çok değerli kişiler vede çok sevkatliler kızım iki senedir bu okulda ve biz son derece mutluyuz.Ikinci çocuğum bu okulda hep güvenerek bırakıyorum çocuğumuEksik yani hiç yok bize gore

 • Sd

  Kızımı her gün okuldan aldığımda o gün yaptıkları faaliyetleri heyecanla bir başlıyor anlatmaya; yolda , yemekte , uyumadan evvel sürekli öğretmenlerinden , arkadaşlarından okulundan bahsediyor ; düşünüyorumda insan daha ne ister ki ... Anne baba olarak bizler işteyken kızım çok sevdiği okulunda öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla hoş vakit geçiriyor. Bunu bilmek ve bundan emin olmak gibisi yok. Buradan sevgili Kartanem ailesine saygı ve minnetlerimi iletiyorum. İyi ki varsınız

 • öd

  Her anlamda gözüm arkada kalmadan çocuğumu emanet ediyorum.Gerek verdikleri eğitimle herşeye titizlikle yaklaşmaları en önemlisi de samimi ve içten olmaları iyiki varsınız kartanem ana okulu.

 • Te

  Bu okula çocuğumu verdim ve tam 4 yıldır sizlerleyiz iyi ki sizin gibi bir okulla sizin gibi merhametli insanlarla karşılaşmışız iyi ki siz kartanem ailesinin çocuklarımıza verdiği eğitim gösterdiği ilgi bence sayılı okullarda vardır mükemmel insanlarsınız herşey için sizlere teşekkür ederiz ve kesinlikle çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz en güvenilir en bilinçli okulHiç bir eksik yanı yok aksine herşey tamamıyla harika ❤️

 • Öncelikle çocuğum öğretmenini ve okulunu çok sevdi,severek okuluna gitmek istiyor.ailesi olarak bizde güvenle gönderebiliyoruz. Eğitimi,çocuklara olan yaklaşımları,okulun hijyenik olması,yemekleri vs.. Tuzla’da 1 numaralı okul olmasına neden.. seneyede Kartanemden ayrılmayacağız

 • SA

  Okulumuz ve öğretmenlerimiz çok iyiler. Çocuklarımız sevgi dolu bir ortamda eğlenerek öğrenerek büyüyor. Hiç düşünmeden, gözünüz kapalı çocuklarınızı bırakabilirsiniz

 • HE

  Her koşulda cocuklarımıza sıcacık bır yuva gibi gördüğümüz, eğitim kalıtesı yüksek,donanımlı, hijyenik ve daha sayamadığım bir cok ozellıge sahıp bır okul

 • Ns

  Ben 3 senedir çocuklarımı gönderiyorum ve cok memnunum hic bir sıkıntı yaşamadım her konuda super gözüm arkada bile kalmıyor kendi evim ve ailem gibi güveniyorumBen eksiklerini hic gormedim

 • EE

  Mescit Mahallesi civarında bulabileceğiniz en kaliteli kurumlardan biri. Gözünüz arkada kalmasın rahatlıkla gidin tanışın derim.

 • Çok kısa sürede hızlı ve nitelikli değişimi gözlemledik ve iyi ki kartanem anaokuluna göndermişiz çocuğumuzu diyorum. Diğer anaokulunda (ismini vermicem) bulamadığımız ilgiyi ve gerçek eğitimi burada gördük.

 • AC

  Çocuklarım bu okul sayesinde anne babalarından uzakta kaldıklarını hissetmeden aile sıcaklığı içerisinde eğitimlerini görüyorlar. İlk günden beri iyi ki tanışmışız diyoruz iyi ki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartanem Anaokulu İletişim Bilgileri

Mescid Mah Turgut Özal Cad Akit Sok No:1Tuzla, İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum