fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu

Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu Hakkında

Özel Bilgi Ağacı Anaokulu kurucusu Ercan Acar;

Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. 2018 yılında uzun zamandır hayal ettiği anaokulu projesini hayata geçirmiştir. 16 kişilik profesyonel bir ekip ile Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu’nu kurmuştur. Doktora tezini 'Çocuk Psikolojisi ve Genç Gelişimi' üzerine yaptıktan sonra Futbol antrenörlüğü ve beden eğitimi öğretmenliği alanlarında eğitim vermiştir. Çocuk psikolojisi ve gelişimi üzerine de birçok seminer ve kurslara katılım göstermiştir.
2021 yılında İstanbul Anadolu Yakası Futbol Antrenörleri Derneğinin Başkan Yardımcılığına seçilen Ercan ACAR , hayatının son 18 yılını çocuklara adamış biri olarak tanınmaktadır.
Her zaman şu cümlesi ile anılır ..

( Sevgi ile yapılan her iş amacına ulaşır, çocuğun olduğu yerde , ticaret olmaz )…
İstanbul ili Beykoz ilçesi Kavacık mahallesinde bulunan Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulumuz 800 m2 arazi içinde olup , 300 m2 kapalı alana sahiptir , ayrıca 500 m2 harika bahçemiz ile geleceğimiz olan yavrularımıza en mükemmelini verebilmek amaçlı 23 personelimiz ile hizmet vermektedir. Okulumuzda 5 sınıf ve bir adet çok amaçlı salonumuz bulunmaktadır. Sınıflarımız 10 - 12 kişilik kontenjanlara sahip olup her sınıfımızda 2 uzman öğretmen ile eğitim vermekteyiz . Bilgi Ağacı Anaokulu olarak 7 branş dersimiz mevcuttur.. BRANŞ DERSLERİMİZ ; Aylık eğitim müfredatına bağlı olarak; Haftada 2 gün İngilizce Eğitimi , (Öğretmenimiz Yabancı olup, işinde profesyoneldir.) Haftada 1 gün Oyun İngilizcesi, Haftada 1 gün Fen-Deney Dersi , Haftada 2 gün Pedagojik- Rehberlik Eğitimi , Haftada 1 gün Profesyonel Antrenör eşliğinde Spor-Jimnastik Eğitimi ( life kinetik ve temel jimnastik ) ,Haftada 1 gün Müzik dersi (ritim ve orff ) , Haftada 1 gün Drama Dersi , Haftada 1 gün Modern Dans Dersi branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bunların dışında Okulumuzda; Resim ve Yaratıcılık Dersi, Sanat etkinlikleri , Ebru Çalışması, Aylık Eğlenceli Partiler, Belirli Gün ve Haftaların kutlaması , Kavramlar, Takvim Etkinliği, Meslekler, Her Ay özel Sihirli Sözcük Eğitimi verilmektedir. Okul yönetimi olarak siz değerli velilerimize her ay , aylık eğitim planımızı , aylık etkinliklerimizi , aylık kutlama ve gösterilerimizi , aylık yemek listemizi ve branş derslerimizin gün ve saatlerini içeren çalışma çizelgesini vermekteyiz.. Okulumuz konum olarak merkezi bir bölgede olup her türlü ulaşıma müsait ve otopark sorunu bulunmamaktadır. Okul içinde güvenlik anlamında 16 kamera ile tüm sınıflar , giriş ve çıkışlar, bahçe ve koridorlar'da kameralar bulunmaktadır. ayrıca bu kameralar 6 aylık kayıt yapma özelliğine sahiptir. Binamız 2 katlıdır , deprem etütlerinde ilçemizdeki en sağlam yapılardan biri olarak seçilmiştir.
Okulumuzdaki eğitim gün seçeneklerimiz ise şöyle , haftada 5 tam gün , haftada 5 yarım gün ve haftada 3 tam gün gibi alternatifler sizlere sunulmaktadır. Okulumuz sabah 07.30 açılır saat 08.00 de öğrenci almaya başlarız , akşam 18.30 a kadar devam eder. Okul servisimiz sabah 09.00 da okula giriş yapar , akşam servisimiz ise 16.30 da okuldan çıkış yapar. Okul servis ücretimiz devletimizin belirlemiş olduğu km fiyatı üzerine alınır.
Okulumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı , öğlen yemeği ve ikindi yemeği verilmektedir. Tüm gıda alış verişlerimiz günlük olarak yapılır. Kahvaltı ve Yemeklerimiz gün içinde aşçımız tarafından okul yemekhanesinde yapılmaktadır. Sabah kahvaltısında verdiğimiz süt tamamen organik olarak Beykoz'un köylerinden temin edilmektedir. Aynı sütten yoğurdumuzu'da okul mutfağında çocuklarımızla birlikte mayalamaktayız. Yemeklerimize koyduğumuz Domates Soslarını öğrencilerimiz ile birlikte yapmaktayız. Kendi bahçemizde organik tarım yapmaktayız , mevsimine göre maydanoz, salatalık, domates ve biberlerimizi kendimiz üretmekteyiz, çocuklarımıza toprağı ve ekolojik tarımı sevdirmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda TEMA vakfıyla beraber projeler yapmaktayız. Kurum olarak çocuklarımızın beslenmesi bizim çok önem verdiğimiz bir konudur.
Bilgi Ağacı Anaokulunda okula başlarken her çocuğumuza özel bir Oryantasyon süreci oluşturulmaktayız. Amacımız çocuğunuzun mutlu ve huzurlu bir şekilde okula ve öğretmenine güvenli bağlanmasını gerçekleştirmektir.
BİLGİ AĞACI ANAOKULU Olarak Amacımız ; Çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda uzman eğitimciler eşliğinde bedensel , zihinsel ve sosyal yönden sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamaktır. Bizler biliyoruz'ki mutlu çocuklar mutlu yarınlar demektir..
Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar (28)

 • RS

  Okulumuzu yakın komşumuzun tavsiyesi üzerine bulduk. Çocukları 2 yıldır bilgi ağacı anaokuluna gidiyordu, komşumuz bize okulun eğitimini, personelin kalitesini ve oğlundaki değişimi anlatırken biz çok etkilendik ,3 yaşındaki kızımızı ilk defa bir okula vermek bizim için çok zor bir durum olacağını düşünürken birden kendimizi Bilgi Ağacının koridorlarında bulduk. Okul kurucusu Ercan bey ile tanıştıktan sonra tüm kuşkularımız bitti. 18 yıldır kendini çocukların gelişimine adamış bir eğitimci ile tanışmak bizlere hem güven verdi hemde çok mutlu etti. okulun içine ve bahçesine bayıldık ve o gün kızımızı okula kayıt yaptırdık.. şuan kızımız 6 aydır bilgi ağacının güvenli kollarında eğitim almakta, gerçekten bu süreçte çocuğumuzdaki değişiklikleri ve mutluluğu görmek bizim için herşeyin ötesinde, biz okulumuzdan çok memnunuz, kızımız ilkokula başlayıncaya kadar kısmetse bilgi ağacında eğitim hayatına devam edecek .. başta bu harika ekibi kuran ercan hocamıza , sınıf öğretmenimiz İlknur öğretmene ,tüm işlerimizde hep yanımızda olan eğitim koordinatörümüz Ayşe öğretmene ve tüm bilgi ağacı ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız...

 • SA

  Bilgi ağacının kurucusu ercan hocayı biz Beşiktaş Beykoz Futbol okulundan tanıma fırsatı bulduk , büyük oğlumuz ercan hocanın futbol okulunda 3 yıl eğitim aldı ve şuan profesyonel bir takımın alt yapısında futbol hayatına devam etmekte.. Ercan hoca disiplinli , ilkeleri olan iyi bir eğitimci olduğu bildiğimiz için küçük oğlumuzu hiç düşünmeden kendisine emanet ettik. 5 aylık bu süre içinde çocuğumuzun tavır ve davranışlarında olumlu anlamda değişmeler oldu. Anaokulundaki tüm personel gerçekten işinde çok profesyonel.. biz ve oğlumuz çok mutluyuz , okulumuzu herkese tavsiye ederiz..

 • İA

  Merhabalar , kızım bilgi ağacı anaokuluna başlayalı 1 yıl oldu , bu süre zarfında okulumuzdan çok memnunuz ,okul personelleri ve öğretmenlerimiz adeta çocuklarımızın üstüne titremekte , takip ettiğimiz kadarıyla öğretmenlerimiz tüm öğrencileriyle bire bir ilgileniyor , onların kendi potansiyellerine göre çalışmalar ve ev dersleri hazırlayarak çocuklarımızın daha hızlı gelişim sağladığını düşünüyoruz. hatta bu konuda kızımızın davranışlarının olumlu anlamda değiştiğini görmekteyiz .. insanı tutum ve davranışlarıyla alakalı bizlere de artık akıl vermeye başladı. Hayvanlara ve doğaya olan sevgisinin arttığını gözlemliyoruz. Artık daha fazla sorgulayan ve araştıran bir çocuk oldu buda bizi çok mutlu etmekte.. bu vesileyle başta okul kurucusu Ercan beye , sevgili koordinatörümüz Ayşe öğretmene ve tüm bilgi ağacı ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.. biz okulumuzdan çok memnunuz okul arayışı olan velilere tavsiye ederiz..

 • ya

  merhabalar , kızım bilgi ağacı anaokuluna başlayalı 1 sene oldu , bize de okulu bir arkadaşım tavsiye etmişti , iyi ki tavsiye etmiş arkadaşım, okulumuzdan çok memnunuz.. benim için en önemli şey yavrumun mutlu ve huzurlu bir ortamda olması , bu konuda bilgi ağacı personeli ve eğitimci kadroları gerçekten harika insanlar.. kızım kısa zamanda çok değişti, her sabah erkenden kalkıp okula heyecan içinde gidiyor .. okul içi eğitimi ve haftalık aktiviteler çok başarılı , okulun bahçesi kocaman çok güzel oyun parkları var.. biz nehir'in ailesi olarak okulumuzu anaokulu arayışı içinde olan velilere tavsiye ederiz..

 • AG

  Bilgi ağacı anaokulu ile buluşmamız 3 yıl önce idi... pandemi süreci hariç 2 yıldır okulumuza aralıksız devam ediyoruz ve çok memnunuz, oğlumuzun gelişimi adına çok iyi bir karar verdiğimizi bugünlerde daha iyi anlıyoruz.. her hangi bir ortamda yavrumuzun davranışları bizi her daim gururlandırmakta.. İngilizcesi çok iyi , branş ve sınıf öğretmenlerimizden çok memnunuz.. okulumuz çok temiz ve tüm çalışanlar güler yüzlü. okulda her hafta bir organizasyon ve etkinlik yapılmakta biz takip ederken yoruluyoruz.. okul kurucumuz Ercan beyin eğitimci olması okul içindeki tüm sistemin öğrencinin gelişimi adına olduğunu görmekteyiz.. bugüne kadar okulumuzda her hangi bir sıkıntı yaşamadık.. ayrıca özel günlere verilen değerler bizleri çok mutlu etmekte , geçen sene devlet tiyatrosunda bir 23 nisan etkinliği hazırlamış okulumuz hala etkisindeyiz.. o küçük bedenleri ile yavrularımız birbirinden güzel gösteriler ile bizleri şok ettiler , gerçekten harika bir organizasyondu ben hala unutamadım , emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum, hatta aralıklar ile bize verilen CD yi izleyip gururlanıyoruz.. iyiki varsınız, iyiki yollarımız kesişmiş sizler ile. bu ekibi kurduğu için ercan hocamıza sonsuz teşekkürler.. okulumuzu herkese tavsiye ediyoruz..

 • sf

  Merhaba , kızımız 5 aydır bilgi ağacı anaokulunda eğitim almakta, bu süreç içinde kızımda inanılmaz değişiklikler oldu.. örnek vermek gerekirse eskiye oranla daha mutlu , okula gitmek için hep heyecanlı , sabah erkenden kalkmaya başladı, istek ve arzularını daha iyi ifade ediyor, beslenmesi düzeldi, bizlere olan tavır ve davranışları olumlu anlamda çok değişti , önceden her şeyi ağlayarak ve bağırarak istiyordu bu huyu düzeldi, biz okulumuzdan çok memnunuz, ayrıca okul kurucusu Ercan bey ve tüm okul personeli harika insanlar.. okulumuzu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz..

 • Keşke ilkokulunuzda olsa .. Vermiş olduğunuz eğitim ile bölgemizde çokça konuşulmaktasınız. Öğrencilerinizin gelişimi adına yapmış olduğunuz çalışmalar ve aktiviteler kızımızın üzerinde çok büyük faydasını görmekteyiz.. '' her çocuk özeldir '' düşünceniz bizleri çok memnun etmekte. Kızım için okul arayışımız okulun kurucusu Ercan Acar hocamız ile tanıştığım gün son buldu, eğitim-öğretim hayatına gönül vermiş birisi olduğu her halinden belli olan Ercan hoca dürüstlüğü, samimiyeti, net duruşu , işindeki disiplini ve çocuklarımızdan bahsederken gözlerindeki o pırıltı ve heyecanı bu işe ne kadar gönül verdiğini gösteriyor. Müthiş güzel insanları bir araya getirip çocuklarımız için iyi bir Aile ortamı kurmuş .. okul koordinatörümüz Ayşe öğretmen ise mesleğe olan aşkı, deneyimi , çocuklarımıza ve bizlere olan yaklaşımı , güler yüzü ve bitmek bilmeyen enerjisi ile her zaman yanımızda. sınıf öğretmenimiz İlknur Öğretmen işini o kadar çok severek yapıyor ki kızım her sabah erkenden kalkıp öğretmenim beni bekler diyerek büyük bir heyecanla okula gidiyor. her sabah bizleri güler yüzle karşılayan ve okul için de çocuklarımızla ilgilenen sevgi dolu harika öğretmenlerimiz Sema öğretmenimiz ve kurumdaki diğer çok değerli öğretmenlerimiz Ayfer , Tansu , Deniz , Miray , Zeliha, Senya , Semra, Elif ve Ebrar öğretmenlerimiz harikasınız.. ayrıca müthiş yemeklerin mimarı açımız Hatice hm , okulun pırıl pırıl olmasını sağlayan Sümbül hm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.. hepiniz ayrı ayrı çok kıymetli ve değerlisiniz ,bu ailenin bir parçası olduğumuz için çok şanslıyız , iyi ki varsınız.. Umarım kızımın tüm eğitim ve öğretim hayatı bu kadar güzel geçer.. Sevgilerimle Melisa'nın annesi..

 • MK

  Biz aile olarak çocuğumuzun eğitiminde yavrumuzun mutlu olacağı, isteyerek severek gideceği ve oynarken eğitileceği bir okul hayal ettik. Ve karşımıza Bilgi Ağacı Anaokulu çıktı. Önce bahçesine aşık olduk, Çocuklarımız hayata hazırlanırken sorgulayan hayal gücü geniş, küçük bilim insanları olarak, ayrıca yeni öğrendiği kelimelerin İngilizcesini de sorup öğrenen ve her sabah hoplaya zıplaya okula giden özgüvenli çocuklar yetiştiriyor. Kaliteli eğitiminin yanında güvenli, hijyenik, güler yüzlü ortamı ile sevgiyi hissettiren bir okul. Hayatı yeni keşfetmeye başlayan oğlumuz büyürken çevresine karşı sevgi dolu, saygılı, araştıran, merhametli, adil, arkadaş bağları kuvvetli bir çocuk yetiştirmemiz için yardımcı olan tüm Bilgi Ağacı Anaokulu ekibine, kıymetli koordinatörümüz Ayşe Kaya öğretmenlerimize, Pedagog Ayşe Karaaslan hanıma , çok kıymetli fen öğretmenimiz Semra hanıma , İngilizce öğretmenimiz Senya hm ve kurucusu Ercan Acar hocama destekleri için sonsuz teşekkürler.

 • RA

  Bilgi Ağacı Anaokulu bizim ailemiz için çok önemli bir kurum. büyük oğlumuz bilgi ağacında 2 yıl eğitim alarak 1.sınıfa başladı , bu iki senelik süre içinde okulumuzda her hangi bir sorun veya sıkıntı yaşamadık, her şey harikaydı . hatta oğlumuz 1. sınıfta en başarılı ve örnek öğrencilerden biri seçilmişti . şimdi küçük kızımız Bilgi Ağacında eğitim hayatına başladı, açıkçası gönlümüz çok rahat , kızımızın da çok güzel bir ortamda iyi bir eğitim alacağını biliyoruz.. Anaokulu arayışı içinde olan ailelere gönül rahatlığıyla okulumuzu tavsiye ederiz.. Bu vesileyle başta okulun kurucusu Ercan hocamıza , tüm öğretmelerimize ve okul personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.. ikiyi hayatımızdasınız...

 • EG

  Özel bilgi ağacı anaokulu kızımızın ikinci evi gibi , okulumuzda çok güzel bir ortam var.. Bahçesi harika , eğitimci kadrosu tecrübeli ve deneyimli.. kızım öğretmenini çok seviyor. Verdiğiniz eğitim hiç tartışmasız okul öncesine göre çok iyi . Temizlik ve yemekler süper.. Her şeyinizle harikasınız.. okulun kurucusu Ercan Acar ve koordinatörü Ayşe Hanım mükemmel idareciler. . Güvenlik konusunda titiz ve kendi evlatları gibi çocuklarımızı sahipleniyorlar. Bu yönetim ve anlayışı tebrik ediyorum , çocuklarımız için vermiş olduğunuz emekleriniz için sonsuz teşekkürler..

 • ss

  Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulunu bir arkadaşımın ısrarı ve tavsiyesi üzerine keşfettik.. Bir eğitimci olarak çocuk için okul öncesi eğitiminin ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincindeyiz. Okulumuzu tavsiye ederken vicdanım çok rahat. Burada Her şeyden önce çocuğunuza bir birey olduğunu ve değerli olduğunu hissettiriyorlar. Gelişim anlamında kızımızda çok büyük farklılıklar oldu. Eskiye göre daha mutlu ve sorumluluk almaya başladı , ayrıca paylaşımcılığı ve özgüveni arttı. Okulumuzun eğitimci kadrosu ve Branş öğretmenleri çok iyi .. iyiki yollarımız sizler ile kesişmiş. Çocuğumuzun gelişimi için vermiş olduğunuz emek için sonsuz teşekkürler..

 • İO

  Oğlumu evimize yakın olan bir anaokuluna vermiştik , bu okuldaki personelin ve öğretmenlerin ilgisizliğinden ve sevgisizliğinden çok rahatsızdık ve oğlumu okuldan almak zorunda kaldık. Bilgi Ağacı Anaokulu ile buluşmamız bir komşumuz vesilesiyle oldu.. Şuan oğlum çok mutlu , okulumuzda öğretmenlerin sıcak kanlılığı samimiyeti beni de oğlumu da çok memnun etmekte. Ayrıca okulun temizliği ve yemekleri çok iyi.. yemek yemeyi sevmeyen ve oldukça zayıf olan oğlum her öğlen bütün yemeklerini büyük bir iştahla yemesi ve üzerine kilo bile alması ailecek bizi çok mutlu etti.. Okulun bahçesi çok büyük ve çocuklar için harika bir alan . Ebeveynler olarak okulumuzun çocuğumun üzerinde kişilik gelişimine çok katkısı olduğunu görmekteyiz... Başta okul kurucusu Ercan hocaya, koordinatör Ayşe Öğretmene ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler.. Okulumuzu tüm okul arayan velilere kesinlikle tavsiye ederim...

 • As

  İyiki bilgi ağacı anaokulu var çok memnunuz çocuğum çok mutlu ve ogretmenlerimiz çok sıcak kanli ilgili ve bilgiler hepsine çok teşekkür ederim

 • MD

  Kızım 2 yıldır bu okulda çok ama çok mutluyuz.Kapıdan içeri girdiğinizde sizi güler yüzlü öğretmenler karşılıyor. Çocuklara ilgisi , yemekleri, sevgileri, eğitimleri mükemmel tartışılmaz..Çokk seviyoruz sonsuz kere tavsiye ediyorum..İyi ki Böyle güzel bir kuruma denk gelmişiz ...

 • ZP

  Kızımın ilk okul deneyimi burasi ben annesi olarak aldığı eğitimden gercekten memnunum. Egirtimleri gayet kapsamlı. Kızımı okula aklım arkada kalmadan bırakabiliyorum orada güvende ve mutlu olduğunu biliyorum ki bu bizler icin çok önemli bir konu. Kısa zamanda kızımda çok olumlu etkileri oldu davranışları konuşmaları evde yaptığı etkinlikler. Ben çok memnunum ve tavsiye de ederim tabi ki velilere. Bizde bu okulu okul.com sitesi sayesinde veli memnuniyeti uzerine tavsiye alıp kızımızı yazdırdık

 • EB

  Her anne gibi bende önce çocuğum diyorum. Bir çocuk için okul öncesi çok önemli geleceğini yönlendirmesi için. Bu okulu tavsiye ederken vicdanım çok rahat. Burda Her şeyden önce çocuğunuza bir birey olduğunu ve değerli olduğunu hissettiriyorlar. Aynı bizim çocuğumuza evde yaptığımız gibi. Kızımızı emanet ettiğimiz, emanetimize bizim kadar iyi bakan okulumuz çocuklarımıza sorumluluk sahibi, paylaşımcı, sosyal, özgür düşünen, vicdanlı, çağdaş, özgüvenli olmayı aşılıyor İngilizce, fen, matematik ve teknoloji gibi konularda gerçekçi düşünen, bugünden çok gelecekteki çağdaş yaşama ayak uydurabilecek çocuklar yetiştiriliyor. sizde çocuğunuzda bunları istiyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.. Okul kadrosuna gelecek olursam öncelikle Kattıklarınız ve daha da katacaklarınız için sonsuz teşekkürler. her bir çalışanın özenle seçilmiş olması, vaat vermek yerine icraat göstererek kendini kanıtlaması başarısının sebebi olmalı. çocuklarımızı sadece bizden değil gelecekten ödünç aldıklarının farkında, vizyoner şekilde eğitiyorlar. Öğretmenlerimiz Her bir çocuğun yüreğine dokunan eğitimli, genç, güler yüzlü, disiplinli, özverili ve çok tatlılar. İyiki kızım ısrarla bu okula gitmek istemiş, iyiki her okulun önünden geçerken demirlerinden ayıramamışız ve iyiki yollarımız kesişmiş. Var olun..

 • A

  Özel bilgi ağacı anaokulu güvenilir temiz öğretmenleri tam bir anne abla arkadaş kizima çok şey katti teşekkür ederimOkulun Olumsiz yanı yok

 • Se

  Bilgi agaci okulunda ikinci yilimiz .Cocugunuzu gozunuz kapali teslim edebileceginiz bir kurum.Gerek kurum sahibi Ercan bey, gerek degerli ogretmenlerimiz cocuklarimiz icin en guzel sekilde emek vermektedirler. Okulda en ince detay dusunulmustur. Yemek duzeni cok saglikli ve zengindir. Okulun bahcesi cocuklar icin harika bir oyun alanidir.Cocugumun kisilik gelisimine cok katkida bulundu. Bilgi agaci okulunu tum herkese tavsiye ederim.

 • SB

  En başta öğrencilere verilen değer çok güzel. Onlara öğretilenlerle oğlumuzda ilk günden itibaren gördüğümüz değişim harika. 2,5 yaşında başladı ve şimdi 5 yaşında ve hala yeni şeyler öğreniyor aynı zamanda eğleniyor. Umarım buradan mezun olup, ilkokula başlayacak.

 • ÇD

  Çok değerli kıymetli insanlar.Öğretmen değil bizim için her biri kız kardeş kadar yakın ve ilgili. İlk günden itibaren gözüm kapalı emanet ettim yavrumu. İyi ki de tanımışız hepsini...

 • En büyük şansımız Bilgi Ağacı Anaokulu ve öğretmenleri

 • Güvenilir temiz öğretmenleri tam bir anne abla arkadaş oğluma çok şey kattı çok teşekkür edrim

 • ZM

  İnsanın evladı canıdır ve ben canımı hiç tereddüt etmeden bu sevgi,merhamet dolu yürekli insanlara bırakıyorum.Verdiğiniz eğitim hiç tartışmasız okul öncesine göre çok iyi ve ilkokula tam teşekküllü hazırlayan bir eğitim.Herşeyinizle harikasınız dilerim çizginiz hiç bozulmaz ATATÜRK'ün ışığında daha bir çok çocuğa pusula olursunuz.

 • AD

  Özel bilgi ağacı anaokulu oğlumun ikinci aile evi gibi.sicak insancıl bir ortamı bulunuyor.gözüm hiçbir şekilde arkada kalmıyor.oglum öğretmenini çok seviyor.okulun sahibi Ercan Açar ve koordinatörü Ayşe Hanım mükemmel idareciler. Ve ortamda aile sıcaklığını yaratıyorlar.iki yıldır tanışıyoruz ve çok memnunum.kesinlikle tavsiye ediyorum.oglumun başka yerlerde eve saatlerce aç kalmış olarak gelmesinden tutunda ne sorunlar yaşadık. Ancak burada herşey tertemiz özenli ve en güzel şekilde beslenme sağlanıyor. Güvenlik konusunda titiz ve kendi evlatları gibi sahipleniyorlar. Bu yönetim ve anlayışi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum emekleri için.

 • aa

  Bütün anneler için çocukları çok önemli ama Çalışan anneler için çocuklarının güvenli bir yerde Olması her şeyden önemlidir. Bu konuda kesinlikle gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer Özel Bilgi ağacı anaokulu kalitesi, düzeni, disiplini, yemek düzenleri,eğitimi, en önemlisi de güler yüzleri çocuklarımıza olan davranışları hepsi yeri geliyor birer anne abla oluyorlar. Onlara emanet edilen evlatlarımızı geleceğe aydınlatıyorlar… Özellikle Koordinatörümüz Ayşe hnm ve sonrasında sınıf öğretmenimiz Ayfer hnm ve diğer bütün öğretmenlerimiz ve okul personeli hepsine sabır ve sevgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 • ZG

  Okula başlamadan önce çok tereddütlerim vardı. Başta Koordinatör Öğretmenimiz olan Ayşe Öğretmen bütün teredütlerimin ortadan kalkmasını sağladı. Oğlumun okula alışması için ellerinden geleni yaptılar. Çok sabır gösterdiler bize. Öğretmenliğin küçük yaş gruplarında ne kadar kıymetli bir meslek olduğunu çocuklarımızın tüm davranışlarına karşı sevgiyle cevap vererek bize önemini gösterdiler. Okulun temizliği, eğitimdeki çeşitliliği , psikolojik olarak çocuklarımıza destekleri, yemek yeme alışkanlığı kazandırma, birebir ilgi , güleryüzlü personeli ile kocaman bir aile olduk. İyi ki varsınız. İyi ki sizlerle yolum kesişmiş. Okul Kurucusu Ercan Acar , Koordinatör Öğretmen Ayşe Kaya, Sınıf Öğretmenlerimiz İlknur ve Ayfer Öğretmen ,sayamadığım bir çok branş öğretmenlerimiz ve Oğlumun Hatice ablasına çokkkk teşekkür ederim.

 • EA

  Oğlum bilgi ağacından önce başka bir okuldaydı , öğretmenin ilgisizliğinden ve sevgisizliğinden çok rahatsızdık, ama bilgi ağacında öğretmenlerin sıcak kanlılığı samimiyeti beni de oğlumuda çok memnun ve mutlu etti, yemek yemeyen ve oldukça zayıf olan oğlum her öğlen bütün yemeklerini büyük bir iştahla yemesi ve üzerine kilo bile alması . Biz çok mutluyuz . Kesinlikle tavsiye ederim.

 • BB

  Okulun temizliği, yemeklerin çeşitliliği, çocuklara verilen değer ve önem, eğitim. Tüm bunları gördükten sonra doğru seçim yapmışız dedik. Koordinatörümüz Ayşe Öğretmen, sınıf öğretmenimiz Ayfer öğretmen ve tüm çalışanlar bu zor ve sabır gerektiren görevi candan yapıyorlar. Okula alışma dönemimizde bize çok yardımcı oldular. Çocuklarınızı bıraktıktan sonra gözünüzün arkada kalmayacağı, her an ulaşabileceğiniz ve sürekli bilgi akışı alabileceğiniz bir kurum. Biz çok memnunuz herkese tavsiye ederiz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Kavacık Mahallesi, Özgür Cd. No : 11 / 1 , 34810 Beykoz/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum