fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu

Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Sabahçı: 09:00/13:00

Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu Hakkında

Okul öncesi eğitim veren kurumlar arasında yer alan Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu İstanbul/Eyüp ilçesi Göktürk bölgesinde bulunmaktadır.
Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun, okul olarak inşa edilen Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu; 600 metrekare açık alan, 600 metrekare kapalı alan olmak üzere toplamda 1200 metrekare kullanım alanına sahiptir.
-Özel Göktürk Okulları Anaokulu ; sorgulayan, sosyal, başarılı, ahlaklı ve vicdanlı iyi insanlar yetiştirmektir. Çocuğun en temel ihtiyacının sevgi ve güven duyguları olduğu bilinciyle, onlara ilk okul deneyimlerinde, ihtiyaç duydukları sevgi ve güven duygularını yaşatmayı amaçlamaktadır.
-Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu akademik gelişimin yanı sıra ruhsal gelişimi de göz önün de bulundurur. Okul öncesi dönemde çocuklar için gerekli olan planlar ’’Multidisipliner Yaklaşım ’’ (çok alanlı) ile bireysel olarak, rehberlik birimi ve uzman eğitimciler eşliğinde hazırlanmaktadır.
-Geleceği emanet edilen çocukların hayatında önemli bir yer olan 3-6 yaş döneminde güven içerisinde, iyi koşullarda, yetkin öğretmenler eşliğinde ve kaliteli bir eğitimle geçirmesi geleceğe tutulan bir ışıktır.
-Çocuklara uygulanan psikolojik ve gelişimsel değerlendirmeler doğrultusunda öğretmenler ve ailelere rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Eğitim yılı içerisinde velilerine, her iki dönem sonunda olmak üzere yılda iki kez çocukların gelişimsel değerlendirme raporları sunulurken daha ayrıntılı ve özel haftalık geri bildirimler sağlanmaktadır.
-Okulda, yemek listesi sağlıklı ve dengeli beslenmeye uygun, aylık menüler halinde hazırlanmaktadır. Aynı zamanda yemek listeleri, alınması gereken kaloriye uygun olmakla birlikte çocukların damak ve göz zevkine uygun şekilde servis edilmektedir.

Yorumlar (3)

 • EG

  Bir eğitimci olarak, Büyük oğlumun 3 yıl eğitim aldığı ve Tecrübelerine güvenerek küçük oğlumu da emanet ettiğim, her geçen gün daha da güvendiğim birebir gelişim takibinde profesyonel çalışan bir eğitim yuvası. 0-6 yaş döneminin öneminin farkında olan herkese tavsiye ederim.

 • Çocuklar için güvenli ve sıcak ve bir ortam.3 yıldır bu okula devam ediyor kızım.Bireysel olarak ilgilenilmesi çok büyük artı bizler için.

 • MT

  Çocuğum 2 dönemdir burada ve gelişiminden çok memnunuz. Öğretmenleri alanında uzman, fiziki şartları da bölgenin en iyisi. Benim gibi eğitimi önemseyen tüm velilere tavsiye ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kemerburgaz Göktürk Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Mah. Serin Çıkmazı Sok. C Blok Apt. No:4, Göktürk-Eyüp/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum