fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kids Education Academy

Özel Kids Education Academy

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Kids Education Academy Hakkında

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunan Özel Kids Education Academy, çocukların öncelikli olarak sevgi dolu bir ortamda bulunmalarını sağlamak amacındadır. Okul 15 kişilik sınıflarda 3-6 yaş arası öğrencilere tam gün hizmet vermektedir. Tam gün eğitim hizmetleri 07:00 ve 19:00 saatleri arasındadır. Okulun öncelikli amacı çocukların sosyal, fiziksel, zihinsel ve bedensel yönlerden eksiksiz olarak yetişmelerini sağlamaktır. Çocukların fiziksel olarak gelişimlerini desteklemek için okulda Beden Eğitimi ve Jimnastik dersleri verilmektedir. Çocuklar bu eğitimler ile kendi bedenlerini tanımakta, yeteneklerini keşfetmekte ve bedenlerinin güçlenmesini sağlamaktadır.
Özel Kids Education Academy çocukların zihinsel gelişimlerine ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine oldukça önem vermektedir. Görsel Sanatlar dersi ile çocukların çeşitli etkinlikler yaparak el becerilerini geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Okul çocukların yaratıcılıklarını fark edip geliştirebilmeleri için serbest resim gibi birçok etkinlik düzenlemektedir ve çocuklar boyaların için keyifle zaman geçirip yaratıcılıklarını yansıtabilmektedir. Çocukların zihinsel gelişimleri oldukça önemlidir bu yüzden okulda Satranç dersleri verilmektedir bu dersler çocukların çözüm üretme, sorgulama gibi yetilerini geliştirmektedir. Satranç dersleri aynı zamanda çocukların matematik eğitimleri içinde yardımcıdır. Bir diğer zihinsel gelişimi destekleyici etkinlik ise Akıl ve Zeka oyunlarıdır bu oyunlar ile çocuklar keyifli zaman geçirerek zihinsel olarak gelişmektedir. Çocukların sesleri tanıyabilmesi, enstrümanlar hakkında bilgi sahibi olması ve aynı zamanda keyifli zaman geçirebilmeleri için Müzik dersleri verilmektedir.
Özel Kids Education Academy çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilmesi ve yansıtabilmeleri için Drama dersleri vermekte ve çocuklar için okulda tiyatro etkinlikleri düzenlemektedir. Çocukların meraklı oldukları bu dönemde bu merakları destekleyici etkinlikler düzenlenmektedir bu etkinlikler Gezi Kulübü adı altında toplanmaktadır. Çeşitli yerlere yapılan kültürel ve doğa gezileri çocukların gözlem yaparak öğrenmelerini ve okul dışında da zaman geçirmesini sağlamaktadır. Çocukların beslenmesine oldukça önem veren okul, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek hizmeti vermektedir. Yapılan mutfak atölyeleri ile de çocukların besinleri tanıması sağlanmakta ve aynı zamanda el becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. Çocukların yazında eğitimlerine devam etmesini isteyen ebeveynler için okulun yaz okulu alternatifi de bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • A

  Çocuğumuz her gün severek gidiyor biz de eğitiminden çok memnun kaldık. İngilizce eğitimi çok iyi.

 • SD

  Çocukların el becerilerini geliştirebileceği çok iyi bir İngilizce eğitim alabileceği bir okul gerçekten çok memnun kaldık ekip çok güleryüzlüydü.

 • EG

  İngilizce eğimi ve yetenek derslerinden çok memnun kaldık.Tecrübeli ekip profesyonel işletmecisiyle tavsiye edebileceğimiz bir okul.

 • AK

  Beylikdüzü bölgesinde iyi ki açıldı dıyebildiğim tek okul ,özellikle ingilizce eğitimi ,matematik becerileri ve çoklu zeka yöntemini uyguluyor olmaları tercih sebebimiz oldu.Erken yaşta çocuğunun kaliteli ve güvenli eğitim almasını isteyen her aileye tavsiye edebilirim

 • ck

  tüm çocuklarla eşit ilgi donanımlı ekip güler yüzlü sıcacık bir ortam

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kids Education Academy İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mah. Kuştepe Cad. No: 8/1, Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum