fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kırçiçekleri Anaokulu

Özel Kırçiçekleri Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 09:00/12:30
Öğlenci: 12:30/16:00

Özel Kırçiçekleri Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Kırçiçekleri Anaokulu Esenyurt semtinde eğitim vermektedir. Kurum yaşamın ilk 6 senesinin kişilik gelişiminin temelini oluşturduğu düşüncesiyle öz güveni yüksek, başarılı, yaratıcı, paylaşımcı, sorgulayıcı, doğaya ve insana duyarlı, kendisine ve çevresine saygılı, geleneksel değerlerinin yanı sıra evrensel değerlerinin farkında olan bireyler yetiştirilmesini hedeflemektedir. Kurumun günlük programında okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları, Türkçe dil etkinlikleri, müzik ve sanat etkinlikleri, hareket ve oyun etkinlikleri, doğa ve fen etkinlikleri, drama etkinlikleri yer almaktadır. Kurumda etkin öğrenme yöntemi dikkate alınarak eğitim verilmektedir. Kurumun misyonu; çocukları bilişsel, psikomotor, sosyal ve duygusal, dil ve öz bakım alanlarında geliştirmektir. Kurumda çocuklar örgün eğitim sistemine etkin şekilde hazırlanmaktadır. Okulda servis hizmeti bulunmaktadır. Servis araçları düzenli olarak bakımdan geçmekte olup öğrencilerin güvenliği için gerekli donanımlara sahiptir. Servislerde öğrencilere servis hostesleri refakat etmektedir. Servis sürücüleri gerekli belgelere ve eğitime sahiptir. Öğrencilerin dinlenmesi için uyku saatleri vardır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmekte olup rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini takip ederek onlarla çeşitli çalışmalar yapar. Ayrıca düzenli olarak velilere bilgi verir. Okulda değerler eğitimi verilmektedir. Birçok sosyal aktivite yapılarak öğrencilerin sosyalleşmesi ve keyifli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Okulda öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli önlemler alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye emanet edilmemektedir. Ayrıca gezi etkinliklerinde çocukları öğretmenleri asla yalnız bırakmazlar.
"Sizin Bıraktığınız yerde biz varız" sloganı ile yola çıkıp, çocuklarımıza temel eğitimi en güzel şekilde vermeyi amaçlamaktayız. Okulumuzda çoklu zeka sistemine dayalı eğitim programı uygulanmaktadır. Çocuk merkezli olan bu eğitim programında çocuklarımızın her alanda gelişimi dikkatle izlenir. Desteklenmeye ihtiyaç duyulan noktalar, birebir ilgi ve paylaşımla geliştirilir. Çocuklarımızın yetenekleri bizler için çok önemlidir. Bu yetenekleri keşfedilip desteklenerek aileleri ile paylaşılır. Eğitim programımız; çocukların bireysel gelişimini, sosyalleşmesini, kendini ifade edebilmesini ve yeni bilgiler öğrenmesini, öğrendiklerini uygulamasını, farklı insanlarla paylaşmasını, mutlu bir birey olmasını sağlayacak çeşitli aktivitelerden oluşmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (16)

 • AG

  Okulumuz pandemi döneminde dahi bütün zorluklara rağmen bütün özveri ve gayretleriyle ve pandemi kurallarına azami dikkat ederek eğitim hayatına devam ettiler.Bizlere bu süreçte hep yardımcı ve moral oldular.Cocuklarımızı bizzat telefonla arayarak ilgi ve alakalarını esirgemediler. Ögrenmeyi sevdirerek cocuklarımızı en verimli dönemlerinde hayata donanımlı bilgili ahlaklı olarak hazırlamak için ellerindeki bütün imkanları kullanıyorlar.Kır çiçekleri anaokulumuza bütün çalışan öğretmenlerimize diğer personelimize başta müdüremize herşey için çok teşekkür ediyoruz.

 • Ee

  “Sizin bıraktığınız yerde biz varız”sözünden yola çıkmış Harika bir kurum.Ayrıca deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla aile ortamını aratmıyor.Benim kızım okulunu çok seviyor.Ayrıca okul çocukların sosyalleşmesi için Harika ortamlar sunuyor.Kızım mutlu biz mutlu..

 • Çocuğum 2 yıldır severek ve mutlu gidiyor öğretmenlerden ve okul görevlilerinden memnunum özel olarak ilgileniyorlar tavsiye ediyorumSosyal aktivitelerin biraz daha artmasını rica ediyorum

 • VK

  Biz evde birşey ögretemezken sizin ilgi ve alakadar olmanızdan dolayı çocuğumuzun öğrenim bilgisi gelişmektedir.göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz

 • ST

  Kızımın 3. yılı olacak çok severek gidiyoruz.Yapılan faaliyetler çocukların gelişimi için gayet güzel.Ögretmen ve idari kadro işlerini çok güzel icra ediyorlar. Çocuklarla ayrı ayrı ilgenilmesi velilerin sürekli bilgilendirilmesi bunun gibi sayamadığım birçok şey için tüm öğretmelerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Çalışırken kafanızın rahat olmasını istiyorsanız gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.Emegi geçen herkese tekrardan teşekkür ederim.

 • ZK

  Herşeyden önce Allah razı olsun. Biz anne ve baba olarak evde bir kelime öğretemiyoruz ama değerli öğretmenlerimiz sayesinde personelimizin ilgi ve alakası ile çocuğum daha verimli oldu. Başarılarınızın daim olmasını dilerim İyiki de göndermişim evladımı

 • HK

  Kır Çiçekleri Anaokuluna çok teşekkür ediyorum, Çalışanlardan hocalarımıza emeği geçen herkese. Bana göre okul öncesi çocuklarımızı böyle güzel eğitim yerlerine vermemizin çok faydalı olacağına inanıyorum. Berat okuldan gelince baba beni öğretmenlerim çok seviyo diyor. Aile sıcaklığı verdiğiniz için çok teşekkürler, minnettarım.

 • ZE

  Çok memnunuz. Çocuğumuz güvenli temiz bir ortamda hizmet görmekte burdanda ögretmenlerimize teşekkür ederiz

 • ND

  Evladımı güvenerek bırakabildiğim için çok mutluyum. Öğretmenlerimizin gülen yüzleri, ilgileri çok güzel ve özenli bizi ve kızımızı çokça mutlu eden ikinci evimiz. Eğitime gelince söyleyecek bir söz bulamıyorum tüm sakinlikleriyle her yaşa hitap eden tatlı dilleriyle hem dünya hem ahirete hazırlıkta gerçekten çok başarılılar. Çalışan çalışmayan tüm ailelere güvenle önerebileceğim tek adres. Kızım hafta sonu olsun istemiyor büyük bir heves ve sevinçle gidiyor. Kızım mutlu biz mutlu :) Kreş yönetimine ve öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az Allah yolunuzu açık etsin başarılarınız daim olsun. TEŞEKKÜRLER KIRÇİÇEKLERİ

 • SY

  Okulumuzdan gayet memnunuz kızımın gelişimi açısından çok önemli ve faydalı olması ve bunu kızımda görmemiz çok mutlu ediyor bizi iyiki de gidiyor diyoruz her defasında.. Öğretmenlerimizin samimi olarak yaklaşması sohbet etmeleri de ayrıca çok güzel bir paylaşım o yüzden herkese tavsiye ediyoruz kesinlikle çocuğunuzu gönderin memnun kalacağınızdan emin olun.. Dini eğitim vermeleri de süper kızımın dua okuması çok şükür dememize vesile oluyor.. Burdan tekrardan teşekkür ediyorum hocalarımızaYok gayet iyi

 • RD

  Öncelikle Milli Eğitime bağlı olması ve bahçesi olması benim çocuğum için en önemlisiydi. Kızım okulunu evi gibi benimseyip kendini ifade edebiliyor okulda çok mutlu arkadaşlarıyla çok iyi anlaşıyor ve sürekli beni şaşırtan ilerleyişini görünce çok mutlu oluyorum. İyi ki sizi tanımışım ve kuzumu size emanet etmişim. Kızımı her aldığımda yüzü gülüyor bunun sebebi sizsiniz çok teşekkür ederim iyi ki sizi tercih etmişim.

 • S

  Öncelikle sıcak eğitim yuvası insana güven veren ortam.. çocuğumuzu gönül rahatlığıyla birakabilicegimiz , gözümüzün arkada kalmayacağı gayet hijyenik koşullarda birebir profesyonel kadrosu ile bizleri memnun eden nadide bir eğitim kurumudur...ne mutlu ki hala böyle egitimcilerimiz var.. çocuklara şehir hayatında bahçeyi, hayvanları, toprağa el degmeyi başarıyorlar.. çocukların sorunlu davranışlarının altındaki sebepleri anlayıp sonrasında velilerle sorunu çözmek için işbirliği yapıyorlar meğer benim çocuğum sorunlu değilmiş gerçek eğitimcilere denk gelememiş sadece iyiki varsınız

 • K

  Çok güzel ve kaliteli bir eğitim veriyorlar. kişisel gelişimleri ile birebir ilgileniyor ve bizler ile paylaşıyorlar. biz çok memnün kaldık. herkese öneriririm.

 • MG

  Okuma sevgisi aşılamak için çeşitli çalışmalar yapıyorlar çocuklara bir çok güzel alışkanlık kazandırıyorlar hassasiyetleri için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • Okulda aile ortamı var çocuklar mutlu ve huzurlu az sayıda öğrenci olduğu için sınıflar öğretmenler de her biriyle ilgileniyor. Okul aile birliğine önem veriyorlar velilerin okulda daha çok bulunmasını çocuklarımızın eğitiminde dahaçok söz sahibi olmamızı sağlıyorlar.

 • EK

  doğa sevgisi olan, çevreye duyarlı, hoşgörülü, sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştiriyorlar. Öğretmenleri işlerini severek yapıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kırçiçekleri Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mahallesi, Turna Sokak, No:25 Papatyaevleri Sitesi, B-1 Blok, Esenyurt/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum