fb
Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu

Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu Hakkında

2002 yılında eğitim yoluna başlamış olan Mavi Umut Eğitim Kurumları son yıllarda anaokulları ile eğitim yoluna devam etmektedir. İyi bir vatandaş ve iyi bir insan yetiştirmek için eğitim veren Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu öğrencileri her alanda kendi zirvelerine çıkarmak istemektedir. Okulda sadece akademik yönden bir eğitim verilmemektedir aynı zamanda ahlaki ve toplumsal kurallar gibi konularda da eğitim verilmektedir. Başakşehir'de bulunan anaokulu kuruma 3-6 yaş aralığındaki öğrencileri kabul etmektedir. Yaş grupları ve bireysel farklılıklar ön planda tutularak oluşturulan sınıflar maksimum 15 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Çocukların güvenliğinin ön planda olduğu okulda çocukların vakit geçirdiği her alan güvenli hale getirilmiştir. Okulun temel felsefesi ; iletişim becerisi güçlü olan , analiz edebilen , teknolojiyi etkin kullanabilen , anadiline ve birden fazla yabancı dile hakim olan nesiller yetiştirmektir. Özellikle yabancı dile oldukça önem veren Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu çocuklar için İngilizce eğitimi vermektedir. İngilizceye anadili kadar hakim olabilmesi için temel oluşturmaya çalışan okul oyunlarla , şarkılarla , tekerlemeler ile desteklenmektedir. Okulda verilen Mental Aritmetik dersleri ile çocukların abaküslerle 4 işlemi yapabilmesini sağlamaktadır. Bir diğer verilen eğitimden Denge Koordinasyon ise çocukların sportif faaliyetlerde devamlı hareket ve tempoya ayak uydurabilmeleri için oldukça önemlidir. Fen ve Doğa atölyesi ile ise çocukların etrafında ki nesneleri keşfetmelerine olanak sunmaktadır , aynı zamanda oyun ve deneyler ile de öğrenmelerini desteklemektedir. Bu derslerin haricinde ise branş dersleri olarak öğrenme merkezlerinde oyun , drama , değerler eğitimi , okuma yazma eğitimi , sanat etkinlikleri de bulunmaktadır. Branş dersleri haricinde birçok etkinlikte düzenlenmektedir. Müziğin çocuğu hem eğitip hem de geliştirdiği fikrini savunan Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu çocuklar için orff , riitm perkisyon ve piyano eğitimi vermektedir. Çocukların fiziksel gelişimine de önem veren kurum çocuklar için jimnastik ve yüzme eğitimide sunmaktadır. Okulda oynanan akıl oyunları ile de çocukların çözüm üretmesi , araştrıması ve sorgulaması sağlanmaktadır. Çocukların beslenmesine oldukça önem verilmektedir ve çocuklar için 3 öğün yemek hizmeti vermektedir bunlar sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve ikindi kahvaltısıdır.Okul çocukların güvenle seyahat edebilmesi için servis hizmeti de sunmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü
 • S. K.

  Okulun bulunduğu konum çok iyi. Bahçesi çocukların rahat hareket edebileceği fizike sahip. Öğretmen ve çalışan kadrosu harika. Güler yüzle karşılama ile çocuklarımız karşılanıyo. :)

 • M. s.

  Eğitim kadrosu çok iyi. Çocuğum kısa zamanda alıştı ve severek gidiyor. İlgi, alaka, çocuklara yaklaşımı harika bir kurum. Şiddetle tavsiye ederim :)

 • F. Y.

  Çok ferah ve geniş sınıfları var.Çalışan ve öğretmenleri güler yüzlü ve sevecen.güvenilir bir ortam

 • Ş. G.

  Enerjik öğretmen kadrosuyla eğitim veren bir okul. Güvenilirliği ile ön planda :)

 • S. D.

  Fiziki şartlar, bahçesi, eğitim kadrosuyla çocuklara müthiş imkan sağlayan eğitim kurumu.

 • M. E.

  Eğitim kalitesiyle göz dolduran bir okul.Kadrosuyla, güvenirliğiyle ön planda :)

"Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kocasinan Mavi Umut Anaokulu İletişim Bilgileri

Kocasinan Merkez Mah. Efeler Cad. No:63 Bahçelievler/ist
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum