fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kübra Park Anaokulu

Özel Kübra Park Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Kübra Park Anaokulu Hakkında

İstanbul Güngören’deki okul öncesi eğitim kurumlarından biri olan ve 22 yıldır çocukların eğitimine daha iyi bir başlangıç için sloganı altında katkıda bulunan Özel Kübra Park Anaokulu son iki yıldır Güngören’in en bilinen merkezlerinden birinin, Cevher Dudayev Parkı’nın karşısında hizmet veriyor. Okulun bahçesinde yer alan geniş açık oyun parkından başka binada kapalı oyun alanı, sinema ve tiyatro gösterilerinin sunumu için kapalı bir salon, yemekhane, uyku odası gibi fiziksel imkanlar da mevcut. Okula gelişler 08:00’de başlıyor ama günlük program dokuzdan itibaren uygulanıyor. Bu başlangıç saati toparlanma ve selamlaşmaya ayrılmış. Günlük program dokuzda servis edilen kahvaltı, jimnastik, dergi çalışması, Türkçe dil etkinliği, serbest oyun saati, öğle yemeği, uyku ve dinlenme, şarkılarla İngilizce, kukla ve yapboz, ikindi kahvaltısı, toparlanma, hazırlık ve saat 16:30’da eve dönüşle düzenli olarak sürüyor. Her gün dergi çalışması, haftada iki saat İngilizce, haftada üç saat sanatsal faaliyetler ve haftada iki saat değerler eğitimi yani ahlak ve din dersi yapılıyor. Ama dönüşümlü olarak uygulanan kukla, puzzle, müzik, basit fen deneyleri ve doğa eğitimi günlük çalışmalar arasında. Özel Kübra Park Anaokulu 'nda Deniz Yıldızlar, Şirinler, Neşeli Sincaplar, Uğur Böcekleri ve Sevimli Tavşanlar sınıfları var ve bu sınıflar en fazla 15 öğrenci alıyorlar. İstanbul’da anaokullarının dış gezi programlarında görülecek çok sayıda mekan var. Örneğin akvaryumlar, hayvanat bahçeleri, lunaparklar, botanik bahçeleri (en iyi doğa eğitimi burada başlıyor), belediyeye ait itfaiye gibi kurumlar, sirk ve çocuk tiyatrosu gösterileri bu imkanlar arasında. Okul bu fırsatlardan en az ayda bir kez olmak üzere yararlanıyor ve dış geziler düzenliyor. Okula geliş gidiş servislerle sağlanıyor. Esenler, Bahçelievler, Haznedar, Merter ve Ataköy servis güzergahlarının içindedir. Servislere usta eğiticiler eşlik etmektedirler. Okulda iki kahvaltı ve bir öğle yemeği verilmekte, mutfak, tuvalet, yemekhane, uyku odası gibi ortak kullanılan mekanlara bir ev titizliğinde ihtimam gösterilmektedir. Bu arada okulda kayıtların tam gün, yarım gün, kahvaltılı veya kahvaltısız olarak, isteğe göre yapıldığı da okulun açıklamaları arasındadır.

Yorumlar

 • ŞE

  Okulun fiziki koşulları nitelikli bir eğitim ve çocuklarımızın konforu için gayet iyi. Her şeyi düşünmüşler sınıflarda bahçede yemekhanede. Güvenli temiz bir okul.

 • CG

  Köklü ve disiplinli bir okul çok güzel bir şekilde sistemlerini oturtturmuşlar. Çevremde çocuğunu bu okula gönderen çok oldu hiçbirinden olumsuz bir şey duymadım bu okulla ilgili. Şimdi kızım da bu okula gidiyor ve dedikleri kadar varmış

 • NK

  Gezi etkinlikleri yapıyorlar çocuklar hem çevreyi tanıyor hem kültürel birikim elde ediyor hem de ufukları açılıyor. Kızım okulla birlikte benim fırsat bulum götüremediğim bir çok yeri gezdi. Ayrıca gezi etkinliklerinde öğretmenleri her çocukla tek tek ilgileniyor asla yalnız bırakmıyorlar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kübra Park Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Ünlü Sk. No:37 Güngören/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum