fb
Özel Küçük Mucitler Anaokulu

Özel Küçük Mucitler Anaokulu

0 216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Küçük Mucitler Anaokulu Hakkında

İstanbul'un farklı semtlerde şubeleri bulunan okulun Kartal bölgesinde hizmet vermekte olan şubesi Özel Küçük Mucitler Anaokulu düzgün bir dil ile konuşan , özgüvenli , çevreye duyarlı , sorumluluk sahibi , öğrenme arzusuna sahip nesiller yetiştirmeyi hedeflemiştir. Okulda İngilizce dersleri TPR (Total Physical Response) (Tüm Fiziksel Tepki) ve Task Based (Aktivite Tabanlı) yöntemleri ile İngilizce eğitimi verilmektedir. Okul çift dille paralel bir eğitim vermeyi planlamaktadır. Dili kalıcı olarak öğretebilmek için konuşmalarla ve oyunlarla pekiştirmektedir. Ayrıca Halk oyunları , Bale ve Modern dans eğitimleri ile çocukların ritim ve müzik eşliğinde bedenini kullanarak duygularını doğru ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Ek olarak estetik anlayışının gelişmesi, el-ayak koordinasyonunun gelişmesi , ekip içerisinde yapması gerekenler gibi konuları da öğrenmelerine olanak sağlanmaktadır. Aktiviteler, uzman öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Müzik dersleri çocukların müzik kulağının oluşmasını sağlamaya çalışmaktadır. Oyunlarının katkıları ile çocukların mental olarak gelişmeleri , problemleri çözmeleri , çeşitli çözüm yolları sorgulayıp düşünmeleri , stratejik düşünme gibi özellikleri kazanmaları sağlanmaktadır. Deney ve Robot atölyeleri ile çocukların deneyerek öğrenmeleri , araştırmaları ve robot atölyesi ile dizayn yetileri gelişmektedir. Özel Küçük Mucitler Anaokulu çocukları geleceğe hazırlamak adına Liderlik Atölyesi de düzenlemektedir. Bu atölyede çocuklara karar vermeleri , önderlik etmeleri , kişisel farklılıkları bilme ve sorumluluk alabilme gibi özellikler kazandırılmaya sağlanmıştır. Jimnastik eğitimi ise Life kinetik atölyesi bünyesine verilmektedir.Oldukça geniş ve donanımlı bir binaya sahip olan okulun içerisinde çocukların zaman geçirdiği her alan çocuklara uygun , güvenli bir hale getirilmiştir. Eğitimde ortam öneminin bilincinde olan kurum , oyun alanları ve sınıfları uygun materyal ve eşyalar ile donatmıştır. Verilen eğitimlerden satranç eğitimine oldukça önem veren okul sistematik bir şekilde ilerlemektedir. Satranç dersi için yapılan eğitim programı okul sayfasında da bulunmaktadır. Çocukların uygun gıdalar ile beslenerek gelişmesini sağlamaya çalışan okul sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak günde üç öğün yemek hizmeti vermektedir. Çocuğunun neler yediğini öğrenmek isteyen anne ve babalar için ise aylık olarak yemek listeleri okul sitesinden yayınlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Binicilik Kulübü
 • E. E.

  Sevginin Adresi, Mutlu Çocuk merkezli Anaokulu.....Kolej gibi Anaokulu,

 • R. P.

  Pedekog,okula gelen her Çocuk ile birliktelik sağlaması ve sınıf ve arkadaş ortamın da izlemesi;Her Çocuğun farklı ve biricik olduğu anlayışı ile egitim de farklılık katmaktadır. Bu anlayışı çok taktır ettim. Okul

 • A. Ç.

  Bölgesinin farklı Anaokulu , Kurumsal Yapısı, Eğitim ve Destek Personeli,Eğitim Anlayışı ile çocuklarımız için hazırlanmış ,bahçesi ve sosyal etkinlik alanları ferah ve büyük bir Anaokulu.

 • M.

  Okulun eğitim kadrosu, eğitimi , temizliği açısından çocuklarımızı emanet edebileceğimiz güvenli bir ortam. Gidip görülmesi gereken bir kurum..

 • A. K.

  Fiziki ve Eğitim modelinde Yeni ve modern bir Anaokulu. Her velinin görmesi lazım. Anaokulunda Çocuklara geleceğin temelleri atılır..Yeni şubeler açmalı.

 • B. K.

  Fiziki ve eğitim felsefesi, yetenekleri keşfetmede kararlı ve de sevği ile eğitim anlayışı. Bir anaokulundan beklenen her şey .

"Özel Küçük Mucitler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Küçük Mucitler Anaokulu İletişim Bilgileri

Yakacık Yeni Mahallesi, Samandıra Cd. No:76, 34882 Kartal/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Ay Yüzlü Anaokulu Özel Okul
Özel Ay Yüzlü Anaokulu

Okul daha ilk girdiğimizde kayıt için tamam burası olmalı demiştim. Okul yemyeşil ve tertemiz. Çalışanlar güleryüzlü, ço...

Özel Balkanlar Koleji Havacılar Anaokulu Özel Okul
Özel Balkanlar Koleji Havacılar Anaokulu

Kitap okuma alışkanlığı kavramalarının eğlenceli bir etkinlik aracılığı ile çocuklara benimsetilmesini hedefleyen bir ok...

Özel Kartal Pınarın Şekerleri Müzik Anaokulu Özel Okul
Özel Kartal Pınarın Şekerleri Müzik Anaokulu

Açıldıgı günden beri kurumun velisiyiz 3 yaşına kadar bir çok bakıcımız değişti ..Kurum sahibi Pınar hanımı çok yakında...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum