fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu

Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:30/16:30
Sabahçı: 09:30/13:00
Öğlenci: 12:00/16:00

Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu Hakkında

Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu İstanbul'da hizmet vermekte olan bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okul 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencileri bünyesine kabul etmekte ve onlarla birebir ilgilenmeyi amaçlamaktadır. Kurum sınıf mevcutlarını bu amaç doğrultusunda sınırlı sayıda tutmaktadır. Böylece öğretmenler öğrencilerin her birini daha iyi tanımakta ve eğitimi kişiselleştirme imkanı bulmaktadır. Eğitim hayatının başlangıcı olan anaokulunda öğrenciler alışma sürecini zorlu geçirebilmektedir. Kurumun psikolojik danışmanı bu konuda hem küçük yaştaki öğrencilere hem de velilere yardımcı olmaktadır.
Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu birçok fiziksel imkanı ile öğrencilerine benzersiz bir eğitim sunmaktadır. Kurumda bulunan sanat atölyesinde öğrencileri donanımlı hale getirmeyi amaçlayan birçok aktivite düzenlenmektedir. Bu aktiviteler okul öncesi dönemde olan öğrencilerin ufkunu açmakta ve farklı bakış açıları kazandırmaktadır. Okulun spor alanında ise öğrenciler fiziksel gelişimlerine faydalı aktiviteler yapmaktadır.
Okulun tercih edilme sebeplerinden biri de yaz okulu uygulaması olmaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde yaz tatillerinde okuldan uzak kalmak yerine eğitim süreçlerini eğlenceli halde devam ettirmektedir. Okulun eğlenerek öğretme amacıyla yaz dönemi haricinde de yaptığı aktiviteler de bulunmaktadır. Bunlardan biri olan robotik ve kodlama aktiviteleri sayesinde öğrenciler erken yaşta teknolojiyle iç içe olmaktadır. Akıl ve zeka oyunları ise öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırarak gelişimlerine fayda sağlamaktadır. Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu dil eğitimi konusunda da velilerin beğenisini toplamaktadır. Eğitimciler verdikleri kaliteli dil eğitimi ile öğrencilerinin erken yaşta yabancı dil konusunda yetkin olmasını amaçlamaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler dil eğitimi konusunda öne geçmekte ve dünya vatandaşı olma yolunda adımlar atmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçükçekmece Minik Dahiler Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Büyük Kartopu Sok. No: 40, Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum