fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu Hakkında

2007-2008 eğitim öğretim yılında hizmete açılan Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu İstanbul ilinde Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. Kurum 3 katlı binada, bahçe içinde eğitim vermektedir. Kurum 2010 yılında verdiği eğitim ve okul öncesi eğitim işletme modelini geliştirerek ISO 9001 :2008 belgesini almaya hak kazanmıştır. Veli memnuniyeti kavramına önem veren kurum gerçekçi ve bilimsel yaklaşımlarla eğitim vermektedir. Kurumda her öğrenciye özel programlar uygulanmaktadır. Okulda sadece bilgi değil, tutum, davranış ve beceri geliştirme çalışmalarıyla düşünebilen, toplumsal duyarlılık sahibi bireyler yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Özel Elma Ağacı Anaokulu Küçükyalı Şubesi 'nin misyonu evrensel ve ulusal değerler ile etik ve hukuk ilkeleri temelinde eğitimle edinilen bilgileri davranış, tutum ve becerilere dönüştürebilen bireyler yetiştirmektir. Kurumda yapılan tüm uygulamalar değerlendirilerek, yeni uygulamalar bu çalışmalar sonucunda yapılmaktadır. Okulun açılış saati 07:00, tam gün ve yarım gün öğrencileri için günlük programın başlangıç saati 08:30, yarım gün sabahçı öğrenciler için okulun bitiş saati 13:00, tam gün ve yarım gün öğlen öğrencileri için okulun kapanış saati 19:00’dır. Okulda 08:30 – 09:30 saatleri arasında sabah kahvaltısı servisi, 12:00 – 13:15 saatleri arasından öğle yemeği servisi ve 15:00 – 16:00 arasında ikindi kahvaltısı servisi bulunmaktadır. Elma Ağacı Eğitim kurumlarında, yemeklerde kullanılan gıdalar bilinen markalardan seçilir belirli büyük marketlerden toptan alınır ve uygun şartlarda saklanır. Öğrencilerin kalori ihtiyaçları hesaplanarak aylık hazırlanan, Sabah kahvaltısı - Öğle Yemeği ve İkindi kahvaltısı yemek çeşitleri ile, Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu 'nde bulunan endüstriyel mutfakta aşçı ve yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Yemekler yapıldıktan sonra test edilerek numuneleri 24 saat saklanmaktadır. Anaokulu servisi güzergahları; Küçükyalı - Maltepe - İçerenköy - Ataşehir - Bostancı - Kozyatağı - Kazasker - Erenköy - Göztepe olarak belirtilmiştir. Anaokulu’nda İngilizce dersleri 2,3 yaş gruplarında haftada 3 Saat, 4 yaş gruplarında haftada 5 Saat, 5 yaş gruplarında haftada 7 Saat, 6 yaş gruplarında haftada 10 Saattir. Okulda branş dersi olarak; Müzik, piyano, resim, seramik, modern dans, bale, satranç, akıl ve zeka oyunları ve jimnastik dersleri program dahilinde işlenmektedir.

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu Yorumları (6)

 • Ea

  Oğlum 3 yıldır gidiyr Bi anne baba için en önemlisi cocugunun okulda mutlu olması harika Bi ekip var çok tskederiz

 • DY

  ismi bilinen bir okul ve çocuklarını gönderen anne babalar da memnun. Genel olarak okulun fiziki yeterlilikleri çocukların okul öncesi eğitimi için yeterli ve doğru materyaller seçilmiş. Anaokulu kadrosunu tebrik etmek lazım.

 • SA

  Yaz mevsiminde çocukları havuza götürmeleri ve çocukların mutluluğu en olumlu yanlarından okulun. Çocuklar sosyalleşmede iletişim kurabilmede öğretmenler sayesinde zorluk çekmiyorlar. Ayrıca Atatürkçü bir anlayışla eğitim verilmesi bizim çok hoşumuza gitmişti.

 • GK

  Okuldaki öğretmenler ve idareciler sabırlı ve ufak yaşta çocuğu olan anne babaların psikolojisini anlaya ona göre davranan alttan alabilen yürekleri açık insanlar. Çocuklar okulda mutlu ve bir şeyler öğrenmenin tadını çıkartıyorlar. Konuştuğum velilerin hemen hemen hepsi de memnun.

 • SA

  Milli eğitime bağlı güvenilir bir anaokulu. Tuvalet eğitimi konusunda hassaslar ve çocuklar için dizayn edilmiş lavabolar var. Ayrıca sınıflar da kalabalık değil çocuğun bir şeye ihtiyacı olduğunda hemen ilgileniliyor.

 • AA

  Geniş ve ferah bir bahçesi var. Okulun kadrosu anaokulu ve kreş eğitimini bilen tecrübeli insanlar. Yemekler okulun kendi mutfağında hazırlanıyor. Sınıflarda biri stajyer olmak üzere 2 öğretmen eşlik ediyor çocuklara. Güvenilir ve temiz bir kurum olduğu için tercih ettik. Şimdilik bu kadar :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçükyalı Elma Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Süreyyapaşa Caddesi̇ Si̇te Sok. No:7 Maltepe-İstanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum