fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/19:00

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu Hakkında

İstanbul Maltepe’de bulunan okulun kurucuları Psikolog Cihan Çelik ve Avukat Yasemin Türe Kayabaşı'dır. Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu 3- 6 yaş arası çocukların kayıt olabildiği bir eğitim kurumu olup, hazırlık gurubuna ( 5- 6 yaş ) tam gün, diğer yaş guruplarına ise yarım veya tam gün programlarını uygulamaktadır. Yarım gün programının saat aralıkları 09:00- 13:00 veya 13:- 17:00, tam gün programının saat aralığı ise 09:00- 17:00' dir. Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu çocuk odaklı bir eğitim kurumudur. Oryantasyon sistemi ve eğitim planları çocukların pedagojik menfaatine göre belirlenir. Eğitim planlarının içeriği çeşitli yaklaşımlardan okulun bakış açısına ve felsefesine uygun içeriklerin seçilmesi yoluyla oluşturulmaktadır. Aylık eğitim programları okulun kullandığı aplikasyon vasıtasıyla ailelerle paylaşılır. Bu kurumda her yaş grubuna, matematik eğitimi " Mathazone " sistemi aracılığıyla verilir. Okulda tam zamanlı görev alan bir İngilizce öğretmeni bulunmakta olup, tüm sınıflar her gün, yaş grubuna göre düzenlenmiş ders saatlerinde İngilizce eğitimi alırlar. Bunlarla beraber okulda her gün, Drama, Jimnastik, Kodlama, Güzel Sanatlar, Müzik vb. gibi bir branş dersi mevcuttur. Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu, Kidsnook Maltepe İstasyonu' dur. Bir Kidsnook içeriği olan, Sensory Play Time adlı masal ve hikaye temelli programla çocukların başta dil gelişimi olmak üzere, sosyal- duygusal ve bilişsel gelişimine katkıda bulunmak, çocukların dili doğru ve güzel konuşmasını sağlamak, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmek vb. amaçlanır. Sınıfların " Günlük Eğitim Akışları " içeriğinde her gün mutlaka bahçe saati yer almakta olup, çocukların açık havadan ve bahçe oyunlarından azami şekilde yararlanması sağlanır. Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu' nda yemekler okulda, kurumun aşçısı tarafından yapılmakta olup aylık yemek programı aplikasyon vasıtasıyla ailelerle paylaşılmaktadır. Malzeme tedariki, yemeklerin dengeli ve besleyici bir şekilde hazırlanması, minimum şeker tüketimi gibi hususlara son derece önem verilmektedir. Kurumun aynı zamanda bir temizlik görevlisi mevcuttur. Çocukların okul öncesi eğitimlerini temiz ve düzenli bir ortamda tamamlamaları amacıyla temizlik kurallarına azami ölçüde dikkat edilmektedir. Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu, karşılıklı saygı, sevgi ve aidiyete dayalı iletişime inanan, son derece şeffaf, çocuğun menfaatine uygun olduğuna inanmadığı hiçbir yaklaşımı uygulamayan, pozitif bir eğitim kurumudur. Aynı bakış açısından bakan A’ dan Z’ ye tüm personeli ve değerli velileriyle eğitim camiasında yer almaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Müzik Aletleri

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:45 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu Yorumları (43)

 • IT

  Kızım 3 yaşında ve bu yıl Kozmos ile ilk okul deneyimini yaşıyor. Oryantasyon döneminden beri okula severek gidiyor. Hafta sonlarını okula gitmeyi özlediği için pazartesiye geri sayım yaparak geçiriyor diyebilirim. Öğretmenleri çok ilgili ve sevecen yaklaşıyor çocuklara (bunu sadece kendi gözlemim olarak değil, kızımın gözlemi olarak da iletiyorum). Tüm gün evde "Ben Meltem öğretmen oldum şimdi" diyerek öğrencileriyle tek tek çok sevecen bir şekilde ilgileniyor, oyunlar kuruyor, öğrencilerini karşısına alıp her şeyi tane tane açıklıyor, kitaplar okuyor. Bu da içimizi çok rahatlatıyor ve okulumuza olan güvenimizi pekiştiriyor. Kızımın koşup öğretmenlerine sarıldığını, onları görünce yüzünde kocaman bir gülümseme olduğunu görmek bile sadece "iyi ki" demeye yeter. Okulda günü hep dolu dolu geçiyor. Kitap aktiviteler, atölyeler ve beceri geliştirme aktiviteleri hem çok eğitici hem de çok eğlenceli. Çocuğun bireyselliğine saygı duyan bir eğitmen kadrosu var. Öğretmenlerimizin yanı sıra koordinatörümüz Sinem Hanım ve okulun kurucusu Cihan Bey de çocuklarımızın başında, her konuda bize yardımcı ve eğitim, organizasyon sürecine sürekli dahiller. Her tür geri bildirimimiz dikkate alınıyor ve çok hızlı çözüm üretiliyor. Haftalık olarak öğretmenimiz tarafından aranarak çocuğumuzun haftalık durumuyla ilgili bilgi alıyoruz, karşılıklı değerlendirme yapıyoruz. Bunun dışında Sinem Hanım her an telefonun diğer ucunda, en ufak geri bildirimde birkaç saat içinde koordinasyonu sağlamış ve çözüme ulaştırmış oluyor. Okul seçme sürecimiz çok sancılı geçmişti, özellikle çok otoriter/katı veya çok serbest veya çok ilgisiz okullar gördükten sonra Kozmos'ta Sinem Hanım'la görüştüğümüz an aradığımızın burası olduğundan emin olmuştuk. İyi ki Kozmos! (ve tabi ki iyi ki Meltem öğretmenimiz!)

 • BS

  Kızımız bu yıl Kozmos Anaokuluna başladı. Okulumuz beklentilerimizi her yönüyle karşıladı diyebiliriz. Gerek öğretmenlerin çocuklarla iletişimi, deneyimi ve sıcakkanlılıkları, gerekse okul yönetiminin tüm hususlarla yakından ilgilenmesi tercihimizin ne kadar doğru olduğunu gösterdi. Son derece memnunuz ve her anne babaya gönül rahatlığıyla Kozmos Anaokulunu öneriyoruz.Şu ana kadar her şey çok güzel.

 • ES

  Kozmos Eğitim Kurumları, çocuklarımızın eğitim hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlayan etkileyici bir okul. Oğlumuzun bu okulda geçirdiği ilk aylar, bize eğitimde kalitenin yanı sıra çocuklarımızın duygusal gelişimine de odaklandıklarını gösterdi. Öncelikle, Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım gibi önemli günleri coşkuyla kutlayarak çocuklarımızın milli değerlere duyarlı bireyler olmalarına katkıda bulunuyorlar. Bu etkinlikler, öğrencilerin sadece sınıf içinde değil, aynı zamanda ulusal bayramları kutlayarak da sosyal bir çevre içinde bulunmalarına olanak tanıyor. En dikkat çekici özelliklerinden biri ise oryantasyon sürecine verdikleri önem. Okula başlama süreci, çocukların yeni çevrelerine alışmalarına yönelik uzun ve dikkatlice planlanmış bir süreçle destekleniyor. Bu, çocuklarımızın güvenli bir ortamda hissetmelerini ve eğitim yolculuklarına sağlam bir başlangıç yapmalarını sağlıyor. Kozmos Eğitim Kurumları’nın oryantasyon sürecindeki başarısı, çocuklarımızın okula uyum sağlamalarını kolaylaştırıyor ve aynı zamanda velilere de güven veriyor. Okulun kurucusu Psikolog Cihan Çelik’in liderliğinde, eğitimdeki yenilikçi yaklaşımlar ve duygusal zekâya odaklanma, çocuklarımızın bireysel potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyor. Sonuç olarak, Kozmos Eğitim Kurumları, çocuklarımızın gelişimine büyük bir katkı sağlayan bir eğitim kurumu olarak öne çıkıyor. Oryantasyon sürecinin uzunluğu ve içeriği, çocuklarımızın okula alışmalarını desteklemekte ve bu deneyimi olumlu kılmaktadır. Bu nedenle, diğer ebeveynlere içtenlikle Kozmos Eğitim Kurumları’nı düşünmelerini tavsiye ediyorum.

 • AA

  Bu yıl 2. Senemiz Kozmos'ta , iyi ki yolumuz kesismis. Öğretmenlerimizin şefkati, ilgisi tam hayal ettiğim gibi. Birçok farklı branş dersinin dışardan uzman eğitmenlerle tamamlanması da ayrıca harika. Yönetime ve öğretmenlerimize çok teşekkürler ☺️

 • Mk

  Herkese Merhabalar oğlum 3 yaşında ve bu bizim ilk okul deneyimimiz ilk ayrışmamız olacaktı. Hem bir anne hemde eğitimci olarak çok fazla endişelerim kaygılarım vardı.o yüzden görüştüğüm diğer okulları okadar çok ince düşünüp sık eledim ki. içime sinmeyen , beni huzursuz eden , güven hissi oluşturmayan hep birşeyler oldu.acaba oryantasyon ne şekilde ileleyecek . bir iki gün bizi çağırıp sonra siz gidin artık biz hallederiz mi diyecekler ? ağlayarak mı sınıfa sokacaklar ? yada direk yanımızdan alıp sınıfamı çıkartacaklar ? bizi hiç mi okula almayacaklar,çocuğum buraya güvenli bağlanmayı sağlayacak mı ? vs gibi kafamda deli sorular ile baş etmeye çalıştım. Tabi ki Cihan bey ve Sinem hanım çok güven verdiler ama yinede bir ebeveyn olarak süreç kontrolünü tam bilemediğimiz için hep acabalar içindeydim. Oryantasyonumuz başladı,okulumuza girdik ve o profesyonel ekibi görünce endişelerim bana tmm burda dur,herşey kontrol altında dedi. 1 hafta boyunca bahçede bizi çok güzel ağırladılar sürece bizleri ortak ettiler her olumsuzluklarda birlikte baş ettik. hiç bi soru işaretim kalmamıştı. oryantasyon sürecini bu denli harika yürütebilen bir okul daha görmedim ben. herşey sistematik bi şekilde ilerledi önce bahçe sonra sınıf alıştıra alıştıra sindire sindire asla zorlama olmadan. Okadar memnun kaldık ki okadar güvendik ki iyi ki dedim iyi ki kozmosu tercih etmişim çok şükür sürecimiz başarıyla gönül rahatlığıyla tamamlandı benden ayrı bir diğer odaya geçmeyen çocuğum artık yarım gün okulda kalıyor sevinçten ağlayacaktım

 • ZY

  Çocuğunuzu güvenle, gözünüz arkada kalmadan gönderebileceğiniz bir okul. İdari personel ve öğretmenlerin hepsi kısaca tüm personel :) hem çok ilgili hemde çok hızlı aksiyon alıyorlar. Okul dışında yaşadığınız bir olay/sorun var ise destek oluyorlar. (Olumlu yönde etkisini gördüm) Aradığınızda hemen ulaşabiliyorsunuz, uygulama üzerinden iletişime geçtinizde (maks.10 dk içinde) hızlı bir dönüş sağlıyorlar. Her gün taze yemek yapılıyor, ay başında tüm menüyü görebiliyorsunuz. İkindi kahvaltıları çok iyi. Okul müfredatı oldukça dolu (aylık paylaşılıyor). Kıyafet değişimi, öz bakım vs oldukça ilgililer. Giriş çıkışlarda çocuğunuzu size teslim ederken oldukça dikkatliler.Şuan için beklentimi karşılanıyor:)

 • EE

  Bir üyesi olmaktan çok mutlu olduğumuz okulumuz. Daha görüşmeye gider gitmez ne kadar sevgi dolu bir ortam olduğunu hissettik ve hemen karar verdik. Başladığımızdan beri de hiç hayal kırıklığına uğratmadılar. Cihan Beyin çocuklara ve velilere olan desteği ve yönlendirmesi çok kıymetli aynı şekilde koordinatörleri Sinem hanımın her daim yapıcı, güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı. Öğretmenlerimizin çocuklara karşı olan sevgi dolu ve sabırlı tutumlarından da çok memnunuz ve içimiz rahat bir şekilde çocuğumuzu okula bırakıyoruz. Oryantasyon dönemimiz zorlu geçmesine rağmen durumu çok güzel yönettiler ve bizi de rahatlattılar. Şu an çok mutlu bir şekilde okula gidiyor oğlumuz. Kendilerine her şey için çok teşekkür ediyoruz.

 • YE

  Oryantasyon sürecinden itibaren her bir çocukla tek tek, sabırla ilgilendiklerine şahit oldum. Okul ataptasyonunda zorlu bir tecrübe geçirmiş bir veli olarak beni de çocuğumu da öyle sarıp sarmaladılar ki bir anne için çok kıymetli. Öğretmenlerin güler yüzünü mü anlatsam, birbirinden ince düşünülmüş ve eğitici etkinlikleri mi, çocuğumun okula heyecanla gittiğine tanık olduğumu mu. İçim sonsuz rahat ve güvende. Henüz kayıt zamanından itibaren herkesle birebir ilgilenen Sinem hanım, görünce bile insanın içine enerji dolduran Gülşah öğretmenimiz, tüm öğretmen ve çalışanlar o kadar güzel, o kadar sevgi dolu ve işinin ehli insanlar ki onları bir araya getiren kurucularımıza ayrı teşekkür ederim.

 • SB

  Oğlum 3 yaşında başladı. Özellikle okulun öğretmen kadrosu çok iyi. Oğlum okula gitmek için gün sayıyor. 2. senemiz oldu. Her gün yeni şeyler öğrenip geliyor.

 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu

  Okulun Cevabı:

 • FU

  3 yaşındaki oğlum bu sene Dilan Hanım sınıfında idi. Oryantasyonu uzun sürmesine rağmen bir gün olumsuz bir şey hissetmedim. Okul seçerken ne istediğimi ya da ne aradığını çok bilemiyor insan. Tecrübe ettim ki, aramamız gereken güleryüzlü öğretmenler ve onları motive eden geliştiren destekleyen bir yönetim. Kozmos eğitim kurumunda hissettiğim tam olarak bu oldu. Bir haftadır yaz mevsimi sebebiyle biz ara verdik onlar devam ediyorlar ama oğlum gördüğü herkese öğretmenini,okulunu anlatıyor. Sinem Hanım, Dilan Öğretmen ile Nur öğretmen iyi ki sizlerle yollarımız kesişmiş.

 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz, sevgiler...

 • ÖS

  Merhaba, Kozmos=güven,samimiyet,Güleryüz,alanında uzman eğitmenler ticari odaklı olmayan içinizin çok rahat bir şekilde çocuğunuzu bırakabileceğiniz ikinci yuvanız❤️ kızım 5 yaş grubunda ve tek bir olumsuzluk yaşamadık okul ile ilgili öğretmeni Ezgi Hanım a aşık resmen eğitim kalitesini tartışamam. Biz Sinem Hanım sayesinde başladık kendisi çok naif bilgili işinin en iyisi diyebilirim aynı zamanda çok güzel ❤️ Güray Hanım ayrıca ilgili güler yüzlü kendisine teşekkür ediyorum Ezgi öğretmenimizi anlatmaya kelimeler yetmez gerçekten kusursuz diyebilirim Melis öğretmen güler yüzlü samimi ve nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi biliyor .Okuldaki tüm öğretmenlerimiz pırlanta ve hepsi çok iyi ben şiddetle tavsiye ediyorum Cihan Bey ve Yasemin Hanım ın bilgi birikimini verdikleri güven bize kattıkları tartışılmaz Kozmos sayesin de Cihan Bey in de bizlerle yaptığı görüşmeler sayesin de daha da bilinçlendik ben gerçekten kime nasıl teşekkür etmeliyim bilemiyorum. Yazsam sayfalar yetmez ama çok kaygılı ve korkan bir anne olarak tek bir gün aklım kalmadı ve gerçekten çok araştırdım burayı iyiki Kozmos ve araştıran herkese söylüyorum gözünüz kapalı Kozmos ailesine katılabilirsiniz❤️❤️

 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz de her şey için çok teşekkür ederiz, yolunuz açık olsun...

 • D

  Kızım 3 senedir bu okulda, bu sene mezun oluyor. Çevremde iki veliden çok olumlu şeyler duyarak görüşmeye gitmiştim, görüşmeden çıktıktan sonra başka okul bakmanın zaman kaybı olacağını anlayıp direkt kayıt ettirdim. Bir gün bile üzmediler, hiç olmayacak bir şey söylemediler, her zaman sıcak, samimi bir ilişkimiz oldu. Ezgi ve Dilan öğretmenlerimizin çocuğumuzun üzerinde emeği çok büyük. Cihan Bey, Yasemin Hanım, Sinem Hanım, Güray Hanım, herkes çok güler yüzlü, çok ilgili. İyi ki varsın Kozmos ❤

 • Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ediyoruz, yolunuz açık olsun...

 • Ka

  Biz de bu yıl 4 yaş grubuna başladık ben de ayrıntılara önem veren biri olarak 4 aydır hiçbir olumsuzluk gozlemlemedim. Kızım bu yıl hergün isteyerek gidiyor okula . Yönetim de öğretmenimiz Ayten hanım da oldukça profesyonel , güler yüzlü. İçim rahat bir şekilde bırakıyorum . Bu çok önemli gerçekten.

 • Bu dönem başında 3 yaş grubunda başladı kızımız okula, oldukça uzun süren, zorlu bir oryantasyon süreci geçirdik ve hiç okula alışamayacak derken nasıl olduysa akşamları okuldan çıkmak istemedi :) her sabah kendi öğretmenlerini kapıya istiyor ve öğretmenleriyle sarılmasını, o sıcaklığı görünce çok mutlu oluyoruz. Okulda ki etkinlikler, kaliteli içerikler, aktif yaşam becerileri, günlük hayatımızda fark edilebilir derecede dahil oluyor ve biz bundan çok memnun oluyoruz. Bütün ekibe çok ama çok teşekkürlerimizi iletiyoruz :)

 • SA

  3 yılımızı geçirdiğimiz gerçek bir eğitim yuvası. Samimiyet ve profesyonelliği bir arada bulabileceğiniz nadir kurumlardan biri. 2 çocuklu bir veli olarak çok sayıda okul hakkında tecrübem ve bilgim var; gerek kendi çocuklarımdan gerekse çevremdeki velilerden,.ve şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki; Kozmos, yönetim anlayışı ile, yaşadığınız her sorunu net bir şekilde sonuçlandıracağınız ve güven konusunda hiç sıkıntı yaşamayacağınız bir kurumdur. Yaptıkları güzel işleri hiç bir zaman pazarlama malzemesi olarak kullanmazlar ve vaadettiklerinin çok üstünde bir hizmet alırsınız. Diğer kurumların allayıp pullayıp anlattıklarını yıllardır sessiz sedasız görev şeklinde gerçekleştiren ve Bu kadar mütevazi olmalarını hayranlıkla izlediğim bu güzel kurumla iyi ki tanışmışız.Bu yazdıklarımın önemini ancak kötü okul tecrübesi yaşayanlar anlayabilir, bünyelerinde çalışan öğretmenlerin hepsinde yönetimin bu bahsettiğim özelliklerini görebilirsiniz.

 • HB

  Oğlum 3.5 yaşında ve bu yıl ilk kez Kozmos Anaokulu'na başladı. İlk günden itibaren güler yüzleri, her türlü sorunda iletisim kurabileceğimiz yakınlıkta olmaları bir ebeveyn olarak bana güven veriyor. Oğlumun orada bir birey olarak kabul edildiğini görüyorum ve okulla birlikte gelen olumlu değisime şahit oluyorum.Oldukça eğlenceli etkinlikleri, sabırlı tavırları ve güler yüzleri için tüm eğitim kadrosuna, Dilan Hanım'a ise ayrıca teşekkür ediyorum :)

 • RB

  Gerek okul yönetimi, gerekse öğretmenleri güleryüzlü ve işlerinin hakkını veren kişiler. Çocuğa yaklaşımları da çok olumlu. Benim oğlum gibi farklı bir ortama alışması zaman alan çocuklara karşı da çok yardımcılar.

 • BG

  Çok araştırarak oğlumu gönderdiğim anaokulu. Kapıda karşılayan hanımefendi dahil, okul koordinatörü, öğretmenleri çok ilgili. Oğlum okulu seviyorsa öğretmenlerinden dolayıdır. Hatta okula değil öğretmenine gitmek istiyor her sabah. Gözümüz kapalı güvenebileceğimiz ortam yarattığınız için çok teşekkürler. Yazın kızımızı da göndermeyi düşünüyoruz. Sevgiler

 • Ob

  Selamlar Oğlumuz okula başlayalı 2 hafta oldu.Okula başlamadan önce 1 kaç okula daha bakmıştık . Ama görüşmeye ilk gittiğimiz de sinem hanım ın bizimle görüşmesi samimiyeti gerçekten okul tercihimiz de önemli bir etken oldu. Daha sonra Güray hanım ın ilk karşılaşmaları,öğretmenimiz ezgi hanım ın aşağıya indiģinde oğlumuzun oğretmenine kapıda sarılması ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösterdi. Kurumdaki ahçı dan kurum sahiplerine kadar hepinize teşekkür lerimi iletiyorum.

 • SB

  Merhaba. Ayaz başlayalı iki hafta oldu. Enerjisi yüksek bir okul. Öğretmenler samimi ve sıcakkanlı. Öğretmenimiz Ezgi. Seviyoruz onu. Sinem hanım da çok hoş, kültürlü ve samimi. Öğrencileri ve aileleri karşılaması harika. Güray hanım da çok tatlı. İyi sıcak samimi ve sessiz bir tonda karşılıyor çocukları. Bu çok önemli. Bizim için iyi değerleri taşıyor hepsi. Cihan beyi instada şiddetle takip ediyoruz. Harika bilgiler sunuyor. Onun vesilesi ile bulduk okulu. Kurucusu o olunca gözü kapalı hiçbiryere bakmadan yazıldık okula. İyi de oldu. Okul konforlu. Yeterli bahçesi, geniş ve ferah odaları var. Gün ışığını alan temiz odalar. Kocaman bir yemek salonu var. O da ferah. Yemekleri abla pişiriyor. Gayet hijyenik bir durum. Benim hissettiğim onlar için para en son sırada. Çocuğum 3 yaş grubunda. Ve şimdilik huzurlu. Tüm KoZmos ailesine sevgiler..

 • Cs

  Sabah bizi gülen yüzüyle karşılayan Güray Hanım olmak üzere tüm personelden gayet memnunuz. Sıcak samimi

 • BK

  Çok egitici bir okul.ilgili ve guler yuzlu egitimciler sayesinde oglum okulu sevdi.hergun yeni bilgiler ogrenerek gelmesi bizi ve cocugumuzu mutlu ediyor.iyiki varsinizBahcenin cocuklarin oynayabilmesi icin daha elverisli hale getirilmesi

 • AG

  Bir çok okul araştırdım en çok içime sinen yer Kozmos oldu. Kapıdan içeri girdiğimiz andan itibaren "her çocuk biriciktir" izlenimi veren, ve bunu size her anlamda hissettiren bir kurum. Her detayı titizlikle dinleyen ve önemseyen Cihan Bey'e oryantasyon süresinde hem oğlumu hem de beni destekleyen Sinem Hanım'a, sabahları güler yüzle bizi karşılayan tüm personel ve tatlı dilli öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. İçim rahat, gözüm kapalı oğlumu emanet edebiliyorum, iyi ki Kozmos'u tercih etmişiz

 • SA

  Minik kızımızı gözümüz kapalı emanet ettiğimiz kızımızın ikinci yuvası, çocuk odaklı eğitim uygulamasiyla mutlu çocuklar yetiştiren , temiz ,samimi ve güvenli bir okul.

 • ND

  merhabalar , kızım kozmos anaokuluna başlayalı 2 ay oldu , bize de okulu bir arkadaşım tavsiye etmişti , iyi ki tavsiye etmiş arkadaşım, okulumuzdan çok memnunuz.. benim için en önemli şey yavrumun mutlu ve huzurlu bir ortamda olması , bu konuda okulumuzun personeli ve eğitimci kadroları gerçekten harika insanlar.. kızım başta biraz sorun yaratsa da okul sorumlusu Sinem Hanım ve öğretmenimiz Şevval Hanım sayesinde kısa zamanda çok değişti, her sabah erkenden kalkıp okula heyecan içinde gidiyor .. okul içi eğitimi ve haftalık aktiviteler çok başarılı , okulun bahçesi güzel oyun parkları var. Yemekler okulda yapıldığı için ve paketli gıdalar konusundaki hassasiyetleri nedeniyle gözümüz arkada kalmiyor . Okulumuzu anaokulu arayışı içinde olan velilere tavsiye ederim.

 • Sabahları kapıda güleryüzü ve müthiş enerjisiyle bizi karşılayan Güray hanım başta olmak üzere, okulda ki tüm öğretmenilerin ilgisi ve bilgisinden çok memnunuz. Kızım 3 yaştan itibaren bu okulda devam etmekte şuan 4 yaş sınıfında. Pandemi döneminde aldıkları önlemleri de gayet iyi. Okulda geçirdikleri kaliteli zamanlari ve arkadaş ilişkileri açısından çok memnunum. Kısacası bütün gün okulda vakit geçiren çocuğumu gözüm arkada kalmadan onlara emanet edebilecek güvenimiz var. Teşekkür ederiz Kozmos ailesi iyiki sizinle tanışmışız :)

 • HK

  Eğitimi, düzeni, hijyeni, öğretmenlerinin ilgisi her şeyi ile beklentimizi tam karşıladı. Teşekkürler Kozmos ailesi. Kızımı gözüm kapalı emanet ettim.

 • AT

  Kapısından girdiğiniz anda herkesin sizi Güleryüzle ve samimiyetle karşıladığı bir ortam. Önce oğlumu başka bi kuruma verdik bi türlü uyum sağlayamadı şimdi ise okulunu çok seviyor. Yasemin Hanım ve Cihan Bey maddi manevi yardımcı oluyorlar. Her sorunuza samimiyetle cevap veriyorlar. Ayrıca İngilizce eğitimi çok iyi. Çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir kurum.

 • 3 yaş grubuyla başladığımız okulumuza 4 yaş grubuyla devam ediyor oğlum. Aile sıcaklığını hissettiginiz bir kurum. isletme sahipleri Yasemin Hanım ve Cihan Bey çocuklar için her açıdan her ayrıntıyı düşünmüşler. Maddi kazancı sadece devam ettirebilirligi sağlamak için araç olarak kullanıyor olduklarini çok net gorebilirsiniz. 2 yıldır oğlum hep isteyerek ve mutlu bir şekilde gidiyor okula. Bunda öğretmenlerinin olumlu tutumu ve pozitif enerjisi büyük etmen. Bir gun bile asik suratli enerjisi düşük bir şekilde karsilanmamak bence çok değerli. Aynı tutum vermiş oldukları akademik süreçte de hakım..dolu dolu zaman geçiriyorlar okulda her anlamda.sorgulamaniza bile gerek kalmadan öğretmenlerin bize geri dönüş yapmalari sayesinde ve oluşan güvenle gözümuz asla arkada kalmiyor. Bunun yaninda yemek konusunda da çocuklar acisindan oldukça seçiciler.kullanilan yağdan ekmek tuketimine kadar velilerin dikkat ettiği her konuda hassaslar; Ay lik oluşan yemek listeleriyle hergün ne olduğunu ve ne yediğini görebildiğiniz bir sistem var.cocugunuzun gelişim durumunu görmeniz acısından araliklarla yapılan test sayesinde ne şekilde ilerlemeniz ya da nasıl bir yol izlemeniz acısından büyük bir öneme sahip ve bir çok okulda bunu görmeniz mümkün değil malesef. Bence bölge de en iyi okul diyebilirim.

 • Oğlum büyük bir mutlulukla, keyifle gidiyor. Gerek yönetim kadrosu gerekse bütün çalışanları güleryüzlü, yardımsever, sevgi dolu. Yaptıkları aktiviteler de inanılmaz keyifli, çeşitli ve öğretici. Okulun instagram hesabını takip etmek bile çok hoşumuza gidiyor. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu verebileceğiniz sıcacık bir aile ortamına sahip bir okul. Her şey için teşekkür ederiz.Pandemi dönemi olduğu için spor, dışarıdaki aktivite gibi şeyleri pek değerlendiremiyoruz. Pandemiyi atlattığımızda, normal zamanlarda güne spor ya da yoga gibi bir şeyle başlanabilse çok güzel olabilir.

 • AE

  Küçük kızımda bir yıl sonra başlayacak. Şahane öğretmenlerimiz var. En başta güven anlamında hızlıca ikna oldum, kızım hemen adapte oldu. Pedegog desteği, yetkin öğretmen kadrosu ve tüm ekibin muhteşem güzel yüreği ile iyki karşılaştık dediğim kurum.İngilizce dersler daha da arttırılabilir.

 • ŞÜ

  Her çocuğun gelişimini takip eden,bunları destekleyen,bilgilendiren,özverili ve işini seven kadrosundan çok memnunum.Oğlumda okulunda gayet mutlu.

 • ET

  İkizlerimin anaokulu... Yönetimde bulunan Cihan Bey zaten çok iyi bir psikolog aynı zamanda yine yönetimdeki Yasemin Hanımda oldukça başarılı çözüm odaklı ve güler yüzlü bir eğitimci aslına bakılırsa kurumdaki herkes işini layığı ile yerine getiren insanlar kadro çok iyi gözüm kapalı iki kuzumu da emanet ettiğim ve kesinlikle tavsiye edebileceğim bir anaokulu Küçükyalı civarında oturuyorsanız ve çocuğumun sadece eğitimi değil aynı zamanda psikolojisi ve mutluluğuda benim için önemli diyorsanız başka bir kurum aramayın derim...

 • YS

  Kozmos benim icin bir aile. Oglumu buyuk bir guvenle emanet ettim. Iyi kalpli insanlarin yonettigi iyi kalpli insanlarin calistigi bir kurum. Yasemin hanim, Cihan Bey, Burcu Ogretmenimiz, Dilan Ogretmenimiz, Saadet Ablamiz herkes sevgi dolu. Cocugum orda bir birey, cocugum orda sosyal bir cevrenin parcasi. Pandemiden sonra okula yeniden baslama karari verdigimizde oglumla okula gittik. Ogretmenimiz degismisti. Okuldan iceri girdigimz anda goren herkes aa Uzay gelmis dedi Saadet abla geldi sevdi diger ogretmenler bizim tanimadigimz insanlar Uzayi sevdiler hatrini sordular. Orada cok farkli duygular hissettik. Oglumuzun bir cevresi varmis dedik bizden bagimsiz. Egitim kismina deginmiyorum bile bu yas grubunun ihtiyaci olan hersey var. Kozmos bir veli icin sanstir. Ek olarak bir Burcu ogretmenimiz var ki cocugun ihtiyacini anlar duygularini cozer inanilmaz bag kurar. Onun yeri de bir baska.Sevgiler hepsine.Yok

 • DD

  Hem yöneticileri hem de öğretmenleri çok ilgili ve sıcak. Kızım okulunu çok seviyor, çok severek gidiyor okula, biz de çok olumsuz bir döneme (pandemi) denk gelmemize rağmen okulu çok sevdik. Çünkü okul bu süreci çok iyi yönetti. Çocukların beslenme programı da özenle hazırlanıyor. Kısacası gözümüz arkada kalmıyor.

 • Me

  Okula giris yaptigim andan itibaren guleryuzlu karsilama ve tamamen cocuga adanmis hissi uyandiran rengarenk, emek dolu duvarlari, beni cok etkilemisti, sadece oyuncaklardan olusmayan, ureterek ogretmeyi, paylasarak gozlemlemeyi, severek oynamayi bilen cok degerli ogretmen kadrosu mevcut. Ayrica cocuklarin gelisimi acisindan duzenlenen beslenme ve hijyen konularina da cok ozen gosterildigini gozlemliyoruz, herkesin beklentisi farklidir, o yuzden mutlaka yerinde, iletisim icinde gozlemlemenizi tavsiye ederim. 3. Yilimizi dolduruyoruz ve iyi ki kozmos ailesini tanima firsati bulmusuz.

 • DT

  Bir çok okul gezmiş ikiz velisi olarak Gerek araç gereçleri gerek branş dersleri gerekse eğitim sistemi konusunda memnunuz çocuklarımı güvenle emanet ediyorum. Öğretmenlerinden çalışanlarına servisinden yemeklerimizi hazırlayanlara kadar güvenilir ilgili bir kurumdur .

 • my

  onlarca okul gezip hic tereddütsüz ben cocugumu buraya guvenle emanet ederim dedigim 3 senedir de gönderdiğim bir kurumdur. sahipleri son derece ilgili ve anlayışlı insanlar. verdikleri egitimle ilgili de çok memnunum atölyeler duzenli olarak uygulaniyor ingilizce de yabancı ogretmen tarafindan ogretiliyor okuldaki tüm ogretmenler cocuklarla anne gibi ilgoleniyorlar

 • GN

  Montessori ekipmanları ve özel eğitim setleri ile çocukların yaş gruplarına göre gördükleri dersleri düzenliyorlar. Kabataslak bir sistem değil, kusursuz bir saat gibi 3 yaştan 6 yaşa devam eden bir sistem var. 1 senedir devam ediyoruz ve asla oğlumu başka bir kuruma taşımayı düşünmedim

 • VU

  Büyük kurumların güzel yanı her zaman düzendir. Okulun programı, etkinlikleri, dersleri o kadar düzenli ki neredeyse aksaklık olmuyor. Çocuklar sık sık geziye götürülüyor. Bu da onların öğrendiklerin asla unutmamasına ve kalıcı bilgiler edinmesine yardımcı oluyor

 • ÖU

  Kozmos tecrübeli eğitim kadrosu ile genç ve çocuklarla ilgilenen öğretmenleri bir arada kullanarak çocuklara güzel bir ortam sağlıyor.

 • CA

  Bir kolej mantığında devam ediyor gibi görünse de aslında hem butik okulların özelliklerini hem kolej kalitesini barındırıyorlar. Kesinlikle bizim için daha iyi bir alternatifi yoktu

 • GA

  Maltepe'de bir çok okul gezdik fakat ne binası ve donanımı, ne de eğitim modeliyle bizi daha çok etkileyen olmadı. Sahile yakın konumu, geniş bahçesi ve havadar yapısıyla çocuklardan önce adeta biz velilerin içini açıyorlar. İlkokula da devam etme şansı olunca tercihimiz kozmos oldu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçükyalı Kozmos Eğitim Kurumları Anaokulu İletişim Bilgileri

Süreyya Paşa Sk. No:6 Küçükyali-Maltepe/İstanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum