fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:30/18:00

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Hakkında

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu, COVİD 19 tedbirleri ile özel sınıflarda 2-6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir.

Okulumuzda UNICEF tarafından en iyi okul öncesi eğitim sistemi ödüllü High Scope eğitim sistemi Reggio Emilia yaklaşımı ile sentezlenerek özgün bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. High Scope eğitim sisteminin felsefesi kısaca 'yaparak-yaşayarak öğrenme' olarak açıklanabilir. Bununla beraber çocukların bireysel yeteneklerinin keşfedilmesi, potansiyellerinin ve ilgi alanlarının saptanması anaokulunun önem verdiği konuların başında gelmektedir.

Eğitim Sistemi doğrultusunda çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerini desteklemek amacıyla branşlarında uzman öğretmenler tarafından;

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu'nda Bale, Drama, İngilizce Drama, Modern Dans, Yoga, Jimnastik, Orff-Ritim, Satranç ve Yüzme eğitimleri verilmektedir.

İngilizce dersi; 2 yaştan itibaren haftada 5 ders, 3 yaşta 7 ders, 4 ve 5 yaş sınıflarında 11 ders saati olarak akıllı tahta eşliğinde verilmektedir.

Her sınıfta 2 öğretmen bulunur ve sınıf öğretmenlerinin tamamı 'Çocuk Gelişimi ve Eğitimi' mezunudur ve en az 1 yıl hizmet içi eğitim aldıktan sonra görevlendirilmektedir.
Kurumda çocukları gözlemlemek ve öğretmenlere eğitimler vermek üzere Psikolojik danışman görev almaktadır.
Yemekler okulun mutfağında hazırlanmakta ve kullanılan ürünlerin büyük çoğunluğu kuruculara ait arazilerde özel olarak yetiştirilmektedir.

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Okul 07:30 ve 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kurumun tamamında 24 saat güvenlik kameralarıyla kayıt alınmaktadır.

Sınıflar kurucu veya öğretmenlerin zevkine göre değil, High Scope eğitim sistemine göre dizayn edilmiştir.

Beylikdüzü, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki okulumuzun servislerinde öğrencilere kurumun öğretmenleri eşlik etmektedir.
Sene başında güncellenen eğitim programı; velilerin de takip edebilmesi için haftalık olarak mobil uygulama üzerinden ailelere gönderilir.

Beylikdüzü, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki okulumuzda her ay aylık yemek listeleri, bilgilendirici makaleler ve okuldan haberlerin yer aldığı aylık bülten velilere mobil uygulama üzerinden gönderilir.
Dönem sonlarında her öğrenciye anekdotlardan oluşan 10 sayfalık gelişim raporları verilir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Rehberlik

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- MEB Odaklı Eğitim

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Yorumlar (49)

 • Ec

  Durust ve seffaf egitimcilerin birarada oldugu kaliteli bir egitim ortami.cocuklarimin konusma seklinin ve davranislarinin guzel gelistigi bir okul.ayrica yemek konusundada bircok okula gore daha hassas ve dogal icerikli urunler kullaniliyor bizzat cocugumu beklerken alisveris saatine denk gelip sahit oldum.cok memnun oldugumuz bir kurum.

 • ST

  İyi ki sizinle tanışmışız öncelikle. En değerimizi sizlere teslim ederken hiç gözümüz arkada kalmiyor. Egitiminize yorum yapamam ama her geçen gün cocugumda ki gelişimi görebiliyorum. Bu da ne kadar iyi bir iletişim kurduğunuzu gösteriyor. İyi ki sizin gibiler eğitim kurumlarında varsiniz. Gönül koymuşsunuz inanın bizde gönlümüzü verdik. Sevgilerimle Kurşun Kalemler Anaokulu dostlar :)

 • fs

  Mutlu ve sorunsuz iki yıl geçirdik .Gözünüz arkada kalmadan cocuklarinizi emanet edebileceginiz bir kurum.İslerini seviyor ,çocuklarin ruhunu ve onlarin dillerini çok iyi biliyorlar.

 • He

  biz isimizi en iyi yapan olduktan sonra gerisi teffarruat bence ,egitim veriyorsunuz karsiliginida hem ben veli olarak hemde calisan olarak goruyorum tesekkurler

 • Eo

  Öncelikle bir öğretmen olarak Yazdıklarımı samimiyetimle ve Kurşun Kalem Anaokulundaki tecrübelerime dayanarak yazdığımı belirtmek isterim. Uzun okul arayışımdan sonra bahçe kapısından girdiğim anda ikna olduğum Tek Okul burası. Çünkü profesyonel bir ekip ve kurum tamamen işi bilir kişiler ile dolu. Tamamen öğrenci ve eğitim odaklı bir kurum. Bir öğrenciye nasıl dokunulması gerektiğini, bir çocukla konuşurken göz temasının, çocuğun seviyesine inmenin ne kadar önemli olduğunu farkında olan tek Okul. Sevgili Hatice hanım o kadar çözüm odaklısınız ki , o kadar güleryüzlüsünüz ki Size Hayranım .. Endişeli ailelerin kaygılarını bir nebze de olsa azaltmak ve yardımcı olmak adına KURŞUN KALEM anaokulunu mutlaka görün diyorum. O zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. SEVGİLERİMLE. Maya’ nın Annesi.

 • ST

  Merhaba ; oğlumun eski okuluna alışamaması sonucu uzun bir okul arayışından sonra KURSUNKALEM ANAOKULUNA karar verdik... 1 haftalık oryantasyon süresini tamamladık ve şuan okulda 2. haftamız, başarılı bir oryantasyon süreci sonunda oğlum okula severek ve çok mutlu gidiyor. Çocuğum hem kaliteli okul öncesi eğitimi alsın hem de mutlu olsun istiyorsanız kesinlikle bu okulla tanışmalısınız. (özellikle HATİCE HANIM) Normal de internet üzerinden yorum yapmam ancak okula karar vermem de bu platformdaki yorumların katkısı büyük olduğu için ve okul arayışında olan velilere yardımcı olmak adına yazmak istedim....

 • bs

  Kızım 2 yaşına girdiğinden beri anaokullarını takip etmeye başladım. kurşun kalem de takip ettiğim okullardan biriydi. Kızım 4 yaşına geldi anaokulu konusunu evde annem olduğu için sürekli erteliyordum. Beğendiğim okulları vakit buldukça ziyaret edip eylül ayına kadar birine karar vermiş olurum diye düşünüyordum. okuldan aldığım pozitif enerji ve herşeyde olduğu gibi okul fiyatlarında da yaşanan anormal fiyat artışları yüzünden mart ayında başlatmaya karar verdim. Bekledikçe fiyat artıyor. Fiyatlar iyice yükselmeden gelecek yıla da erken kaydımızı yaptırdık. Kızım ilkokuldan önce bir yıl anaokuluna gider diye planlamıştım verdiğimiz ani kararla bir buçuk yıl gidecek. düşündüğümden erken başlaması gelecek yıldan alacağımız verimi daha da artırır inşallah. İşim yüzünden oryantasyon süresinin sadece ilk gününe katıldım sonra anneanne ile devam etti kızım. Bir haftada akşamları Pınar öğretmenden, arkadaşlarından bahseder oldu kızım. Karar vermemde burada okuduğum yorumların da etkisi büyüktü. Okul kurucusu veli bey özellikle rica etti okul seçim sürecim hakkında benim de yazmamı. Şimdilik durum bu :))))

 • Ha

  Çok kıymetli, önem veren, ilgilenen, dinleyen ve gülümseyen bir kadroya sahipler. Çocuğunuza değer verildiğini çok net görebiliyorsun. Sevgiyle kalın hep böyle olun arkadaşlar☺️

 • Okulu enerjisini en baştan aşagiya kadar cok sevdik herkez cok ilgili ve cok ince.kizim okula gitmek icin can atiyor oluşu, herseyi fazlasiyla acikliyor tesekkurler kursunkalem♡

 • BB

  Yeni kayıt olduğumuz esnada Hatice Hanım ve Veli Bey o kadar kaygılı bir aile olmamıza rağmen bize inanılmaz destek oldular ve çevredeki bir çok kreşi gezmiş olmamıza rağmen en içimize sinen yer oldu.. umarım zamanla fikirlerimiz aynı şekilde devam eder ve güzel dönüşler alırız .

 • Hatice öğretmenimizin yönlendirmesi ile doğru zamanda doğru şekilde kızımızı bu sürece başlattığımız için çok şanslıyız..çocuğunuzu güvenilir ellere emanet etmek isterseniz kursun kalemi tavsiye ederim

 • Ta

  Yaklaşık bir aydır oğlum oraya gidiyor. Oryantasyon sürecinde çok profesyonel davrandılar çok memnun kaldık. Okulun fiziki yapısı öğretmenlerin çocuklara karşı tutumu çok güzel. Özellikle kurucusu Hatice hanım cocuk psikolojisinden anlayan güler yüzlü çocuk odaklı bir bayan.

 • FY

  Tamamen öğrenci odaklı bir kurum. Çocuk piskolojisinden anlayan ve ne yapılması gerektiğini nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilen öğretmenlere sahipler. Kızım şu an oryantasyon da olmasına rağmen ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görebiliyorum.

 • AB

  Çocuğumuz bu okulda. İlgili, vizyoner ve sıcak bir okul. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • GA

  Eğitimi ilgisi alakası öğrenciye ve Veli’ye verdiği önem alaka konusunda son derece başarılı bir kurum bir eğitim döneminde beraberdik daha bu sene mezun olduk okul yönetimi öğretmenleri ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz iyiki tanımışız iyiki oğlumuzun hayatına dokunmuşsunuz başarılarınız daim olsun

 • Güler yüzlü bir ekibe sahip olmanız, çocuklarla güzel iletişim kurmanız, çocukların kendini rahat hissettiği ve mutlu olduğu (hatta zamanin nasil geçtiğini anlamadan eğleniyor olmalari) bir ortam yaratmış olmaniz harika.Eksik görecelidir aslında ama olduğunuz gibi devam ederseniz zaten ilk tercih her zaman siz olursunuz. Samimiyetinizi muhafaza ettikten sonra gerisi teferruat bence.

 • NK

  Okula daha yeni başladık. 1 ay oldu. Oğlumu tanıyamıyorum çok çabuk alıştı. Ağlayacağını, benden ayrılmak istemeyeceğini, gitmek istemeyeceğini düşünmüştüm. 1 Haftada alıştı. Hafta sonları okul yok diye ağlıyor. Okulun en taktir ettiğim yönü sözleşme olmasına rağmen pandemiden dolayı tam kapalılık zamanında ücret istemiyor olmaları. Burada gördüğüm yorumlarla bu okulu buldum o yüzden Ara Ara yazmaya devam edeceğim.diğer annelere de faydam dokunsun.Şu aşamaya kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.

 • NK

  Yaz okulu için kayıt olmaya gittik. Biz kurucu ile görüşmedeyken oğlumla çok yakından ilgilendi öğretmeni. Oğlum yaza kadar bekleyemedi sonuç olarak, hemen başladık. Herşey yolunda şu anda...

 • Oğlum 1 taşına girmeden işime geri dönmem gerekti. Pandemi donemi de dahil 3 taşına kadar anneanne ve babaanne elinde büyüdü. Hem bizim tek çocuğumuz hem de her iki tarafın tek torunu...her ne kadar bir anne olarak sınırlar koymaya çalışsam da onu istediğim ölçüde hayata hazirlayamadıgimizi farkettim...bencil paylaşmayı bilmeyen her istediği yapılsın isteyen bir çocuk olmaya başlamıştı. En son tablet ve televizyona da düştüğünü görünce okul bakmaya başladım. Bu site vasitasi ile bu okula ulaştım...okuldan hemen geri dönüş yaptılar. Telefonda uzun uzun bilgi verdi Hatice hanım...henuz hafta sonu yasakları gelmemişti okulu gezme fırsatım da oldu.aradigim kriterlere uyan 4 farklı okul daha önerildi.kurşun kalem dışında 1 kresi daha gidip gördüm. Kalan 2 sine bakma gereği bile duymadım. Önerilebilir arasında en uygun fiyatlı olan bu okul değildi ama yaptiklari isin hakkını samimiyetle vermeye çalıştıklarını düşündüğüm için burayı seçtim... Temmuzdan beri oğlumda büyük değişimler görüyorum...severek gidiyor ve sürekli okuldan arkadaşlarından bahsediyor... tabletten de kurtardık çok şükür...

 • ck

  Bir okul konusunda bu ifade doğru mu bilmiyorum ama tam olarak fiyat/performans okulu. Fiziki imkanları açısından daha iyi yerler ve fiyat açısından daha uygun okullar da gördük ancak kurşun kalemde karar kıldık. 2 aydır devam ediyoruz. çok memnunuz. Pandemi sürecini de iyi yönettiklerini düşünüyorum.

 • se

  2 yıldır devam ettiğimiz anaokulumuz pandemi nedeniyle tamamen kapandı. yeni okul arayışında kurşun kalem anaokuluna karar verdik. tek söyleyebileceğim: kurumsal değiller, samimiler...benim aradığım da buydu. sonuçta oğlumu üniversiteye göndermiyorum....

 • ma

  Taşınmak zorunda kaldığımız için oğlum kurşun kaleme devam edemedi. yaz okulundan itibaren 3 ay boyunca bu okula gitti. Okuldan mutlu geliyordu ve hala okuldan ve arkadaşlarından bahsediyor. Eğitimin kalitesi konusunda uzman değilim bişey diyemem ama ben bir eksiklik görmedim. Benim için çok önemli değil zaten nasıl olsa zamanı gelince hepsini öğrenir oğlum. Hayatının önemli bir parçasını okulda geçirecek, okul kavramının zihninde mutlu bir yer olarak yerleşmesini istedim ve sanırım başardık...Taşındığım yerde de aynı samiyette insanlarla karşılaşırız inşallah.

 • SA

  Instagramda keşfette gördüğüm bir paylaşımları ile farkettim okulu. Telefonda bilgi aldıktan sonra okulun yakınlarından geçiyordum okulu gezmek istedim. Hafta içi pandemiden dolayı okulu gezdirmediler. Ama bahçeye görüşme alanı yapmışlar orada detaylıca konuştuk. Görüşme esnasında öğretmenleri ile bahçeye çıkan öğrenciler oldu. uzaktan onları izledim. çocukları mutlu, öğretmenleri içten ve samimi gördüm... Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile okulun içi de ideal aslında ama hafta sonu okulu gezdikten sonra bir sorun görmezsem kayıt yaptıracağım.

 • VE

  Hemen hemen bütün anaokulları benzer hizmetleri vaadediyor. Bu okulu seçmemdeki en büyük sebep şeffaf ve samimî yaklaşımlarıydı...Bütcenize uysun veya uymasın eger beykent civarında bir okula bakıyorsanız mutlaka Kurşun Kalemle görüşün derim. Okul arayışı sürecindeki bakış açınız değişebilir...Tek katlı bir binada olsalardı uyguladiklari eğitim sistemine daha uygun olurdu...

 • YD

  Oğlum ve kızım kurşun kalem anaokuluna 2 yıldır çok mutlu gidiyorlar okuldan eve zor götürüyorum okullarında çok güzel etkinlikler ve oyunlar oynuyorlar . Çocuk sevildiğini bilir ve duygularını çok çabuk belli eder. Okul çalışanlarına emeklerinde dolayı çok teşekkür ederim İyi ki varsınız

 • IA

  Pandemi sürecinde açıkçası 3,5 yaşındaki ikizlerim için biraz endişeliydim. Alınan önlemleri gördükten sonra bütün şüphelerim ortadan kalktı. Sınıf öğretmenleri oryantasyon sürecini çok iyi yönettiler. Ayrıca sınıfta iki öğretmenin bulunması tercih sebebimdi.Okulda merdivenlerin olması olumsuz. Ancak gittiğim bütün okullarda aynı şeyle karşılaştım. Bu yüzden merdivenlere koruma ve kaydırmaz zemin kaplaması yapılmış.

 • SA

  Oğlumun bu okuldaki ikinci senesi. Pandemiden ötürü 1. Sınıfa başlatmadım. Okulun sterilazyona büyük önem verdiğini görüyorum bu sebeple diğer olumlu yanlarının dışnda bu okula devam etmesi için en büyük sebebim hijyendir.

 • As

  Eğitim özellikle 2 yaş grubunda kızımın evde ingilizce şarkı soylemesi beni çok mutlu ediyor bu sizin sayenizde Hijyen bir ortam sağlamanız

 • SC

  kizim 2.5 yasindaydi yaz Okulu arayisindayken bircok Okul bakindim gezdim cocuklarla ilgilenmeleri yemek konusunda AC kalmamalari icin desteklemeleri ve okulun her yaninda Kamera olmasi ve seffaf bir Okul olmasi cok hosuma gitmisti aysun hanim ve Hatice hanimin ilgileri cok icten ve aile sicakliginda kesinlikle gozum kapali icim rahat biraktigim ilk Okul oldu. Okulunuz Sicak rengarenk huzur veren bir yapiya sahip Iyiki varsiniz

 • KM

  Özellikle titizlikle hazırlanmış eğitim programı sayesinde kızımız üç yıl boyunca birbirinden güzel etkinliklerle kalıcı bilgiler edindi. Doğru, profesyonel bir eğitim danışmanı ile eğitim konusunda bağımsız anaokulları arasındaki zirvede olan konumlarını bence hep koruyacaklar. Ne mutlu ilçede doğru bir eğitim programı uygulayan bir okul var :)

 • Öy

  Her yönü ile Çok sevdiğim bir okul, iyiki KURŞUN KALEM ANAOKULU!!!

 • Çy

  Son derece güvenilir bir kurum kızım için kurşun kalem anaokulu gerçekten çok iyi bir şans.Hatice hanımın anlayışı harika bir insan çocuklara destek oldukları gibi annelere destek oluyor çok değerli ve şeffaf bir kurum iyiki varsınız

 • T

  Çok iyi bir kurum cocuklar için bircok sey dusunulmus becerilerini artirmaya yonelik guzel calismalar var

 • B

  Kurumun kurucusu Hatice Hanım ve Aysun öğretmenin içtenliği ile çocukların mutlu bir eğitim olmasında öncü bir kurum olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları işi sadece bir çocuk eğitmekten ibaret değil bilinçli bir nesil yetiştirmek bilincinde olan öğretmenlerin çalıştığı çağdaş bir kurum.

 • CT

  2 ay boyunca dolu dolu zamanlar geçirdi oğlumuz. Herşey için teşekkür ederiz ancak ayrılmak zorunda kaldık. Çünkü alerjik bir bünye ye sahip olduğumuz için doktor kararıyla bir kaç ay evde toparlaması uygun görüldü. Tüm kurum öğretmenlerine teşekkürler :)

 • MA

  OKULUNUZ ÇOK BAŞARILI EĞİTİMCİLERE SAHİP. BAŞARILARINIZ DEVAMINI DİLERİM .

 • Tk

  Kapıdan girdiğinizde müthiş bir enerji ile karşılaşıyorsunuz çocuklara olan ilgi muhteşem kızım her sabah okula gitmek için can atıyor. Her akşam geldiginde ögretmelerini yada okulda gördüklerini heyecanla anlatması beni çok mutlu ediyor. Çocuklara herkes birşey öğretebilir ama mutlu ederken ögretmek çok başka ve güzel bir şey.

 • M

  Çocukları müzik aletleriyle tanıştırıyorlar. Bu sayede çocuk hem sesleri tanıyor hem de bir müzik aletine sempati duyuyor. Bu şüphesiz çocuğun bütün yaşamına dokunan bir kazanım...

 • OY

  4 yaşındaki kızımız için bu yaz bölgedeki tüm okulları araştırıp Kurşun Kalem'de karar kıldık. 2 aylık okul deneyiminden sonra iyi ki de bu kararı vermişiz diyoruz. Kızımız her sabah heyecanla okula gidiyor. Öğretmenler son derece ilgili, gözümüz asla arkada kalmıyor. Okulun altyapısı çocukların oynayarak öğrenmeleri için çok uygun. Servis ve beslenme konusunda da içimiz çok rahat. Her anne-baba için çocuğunun sevgi ve ilgiyle iyi bir eğitim alması önemlidir ve biz bu konuda emin ellerde olduğumuzu gördük. Tüm öğretmenlere ve çalışanlara teşekkür ediyoruz.

 • cc

  Bu kreşte hoşuma giden şeylerin başında sürekli kendilerini iyileştirmeleri. Gözüm arkada kalmıyor. Çocuğum burada bir çok farklı kazanımlar edindi. İletişim becerileri gelişti. Ayrıca her konuda iyi niyetli ve yardımcılar.olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

 • CN

  İlk görüşmemizdeki samimi yaklaşımları karar vermemizde etkili oldu. Oryantasyon sürecinde okulda oldukça fazla zaman geçirdim. Öğretmenleri ve kurucuları daha yakından tanıma fırsatım oldu. Olumlu olumsuz her konuda bizim yanımızda olduklarından şüphem yok.

 • ve

  kzım 2 yıldır buraya devam ediyor, gayet mutlu. öğretmenlerin ve tüm ekibin özverisini ve şeffaflığını çok takdir ediyorum...ticari bir yaklaşımın ötesinde çağdaş bir eğitim anlayıları var...

 • SC

  Kendim İngilizce öğretmeniyim. Bu yaş grubunda dil öğretmek için doğru metodları kullanmak çok önemli. En başta donanım ve özverinin bir arada olması gerekir. Bunu başardığınız için sizleri tebrik ederim.

 • 2 çocuğumdan biri bu sene mezun oldu. İlkokula başladığında verdiğiniz eğitimin değeri daha net ortaya çıktı. Kızımla birlikte hala devam ediyoruz. İngilizce konusundaki başarınız için de ayrıca bu platformdan teşekkür etmek istedim. Böyle devam :))

 • MY

  Kurucuları ve personelin eğitime bakış açıları ve sevgi odaklı yaklaşımları bizi ilk görüşmede etkiledi. Oğlumda gördüğüm olumlu gelişimlerle de ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha net anladık.

 • BH

  Oğlum her gün neşe ile gidiyor okuluna arkadaşlarını öğretmenlerini çok seviyor. Çocuğum okulunda çok mutlu verilen hizmetler ve öğretmenlerine de güvenimiz sonsuz olduğu için doğru tercih yaptığımızı görüyoruz. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul

 • JD

  Uyku saatleri var çocuklar gün içinde dinlenebiliyor. branş dersleri sosyal faaliyetlerin saatleri gayet iyi ayarlanmış hem öğretip hem eğlendiriyorlar. Çocuğumun ufku açıldı okula başladığından beri

 • NT

  Bizim ikinci evimiz oldu artık burası güler yüzlü öğretmenleri özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanları ile aile ortamı sunuyorlar. Zaten çocukların mutlu ve huzurlu olmasından anlaşılabiliyor. Kızım okulda kendisini özgürce ifade edebiliyor.

 • Veli

  okulun bahçesinden girmemizle ikna olmamız bir oldu enerjiniz ve kahkahalarınız en sağlam özelliği bence bu okulun. hayırlısıyla başlıyoruz önümüzdeki dönem

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu İletişim Bilgileri

Beykent Cumhuriyet Mah. Çoruh Sok. No:10 Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 0979
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum