fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Hakkında

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu, 2-6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Her 7 öğrenci için 1 öğretmen görev alır.

Okulumuzda UNICEF tarafından en iyi okul öncesi eğitim sistemi ödüllü High Scope eğitim sistemi Reggio Emilia yaklaşımı ile sentezlenerek özgün bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. High Scope eğitim sisteminin felsefesi kısaca 'yaparak-yaşayarak, etkin öğrenme' olarak açıklanabilir. Bununla beraber çocukların bireysel yeteneklerinin keşfedilmesi, potansiyellerinin ve ilgi alanlarının saptanması anaokulunun önem verdiği konuların başında gelmektedir.

Eğitim Sistemi doğrultusunda çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerini desteklemek amacıyla branşlarında uzman öğretmenler tarafından;

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu'nda Bale, Drama, İngilizce Drama, Modern Dans, Yoga, Jimnastik, Orff-Ritim, Satranç ve Yüzme eğitimleri verilmektedir.

İngilizce dersi; 2 yaştan itibaren haftada 5 ders, 3 yaşta 7 ders, 4 ve 5 yaş sınıflarında 11 ders saati olarak akıllı tahta eşliğinde verilmektedir.

Her sınıfta 2 öğretmen bulunur ve sınıf öğretmenlerinin tamamı 'Çocuk Gelişimi ve Eğitimi' mezunudur ve en az 1 yıl hizmet içi eğitim aldıktan sonra görevlendirilmektedir.
Kurumda çocukları gözlemlemek ve öğretmenlere eğitimler vermek üzere Psikolojik danışman görev almaktadır.
Yemekler okulun mutfağında hazırlanmakta ve kullanılan ürünlerin büyük çoğunluğu kuruculara ait arazilerde özel olarak yetiştirilmektedir.

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Okul 07:30 ve 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kurumun tamamında 24 saat güvenlik kameralarıyla kayıt alınmaktadır.

Sınıflar kurucu veya öğretmenlerin zevkine göre değil, High Scope eğitim sistemine göre dizayn edilmiştir.

Beylikdüzü, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki okulumuzun servislerinde öğrencilere kurumun öğretmenleri eşlik etmektedir.
Sene başında güncellenen eğitim programı; velilerin de takip edebilmesi için haftalık olarak mobil uygulama üzerinden ailelere gönderilir.

Beylikdüzü, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki okulumuzda her ay aylık yemek listeleri, bilgilendirici makaleler ve okuldan haberlerin yer aldığı aylık bülten velilere mobil uygulama üzerinden gönderilir.
Aylık gelişim raporlarının yanında dönem sonunda her öğrenciye anekdotlardan oluşan 10 sayfalık gelişim raporları verilir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Rehberlik

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- MEB Odaklı Eğitim

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  14
 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Fransızca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu Yorumları (64)

 • AO

  Kurşun kalem anaokulu bu site vasıtası ile ulaştığım 3 okuldan biriydi. fiyat olarak diğer iki okul daha uygun göründüğü halde görüşmeye gidince hiç te öyle öyle olmadığı anladım. Kurşun kalemin peşin fiyatı da bankanın kampanyası ile birleşince beklediğimden daha uygun bir ödeme şekline dönüştü. Eğitim konusunda söyleyebileceğim olumsuz bir durum yok. uygulamadan haftalık olarak paylaşılan planlara göre ilerliyorlar. Aslında bu kadar sistematik olacağını düşünmemiştim. Seda öğretmenimiz de çok ilgili. kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz finansal konularda da velilerimiz yanında :)

 • AC

  Okulun fiziki şartları olsun öğretmenlerin velilerle iletişimi olsun çocuğa kattıkları olsun çok iyi bir kurum oğlum Eylül ayından beri bu okulda eğitim görüyor özellikle ingilizce anlamında çok büyük fayda gördük bir öğretmen olarak gönül rahatlığıyla götürüyorum okula oğlumu

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Memnuniyet seviyenizi mezuniyete kadar daha yukarıya taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz :)) Teşekkür ederiz.

 • Uluslararası kabul görmüş bir eğitim modeline bağlı olarak çalışmanız gerçekten çok değerli. Sosyal faaliyetler, ingilizce ve branş dersleriyle de eğitimin desteklenmesi harika. Ayrıca her sınıfta iki öğretmen olması mükemmel bir olay. Eşimin işi nedeniyle dahil olamasak da sizinle ve okulunuzla tanışmak bizim için güzel bir vizyon oldu. Başarılarınızın devamını dilerim...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Ök

  Kızım geçtiğimiz yıl mezun oldu. Eylülde birinci sınıfa başladı. Anaokulu öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok özlüyor. Fatma öğretmenin ve anaokulunun kıymetini ilkokula başlayınca daha iyi anladık. Kendisine ve Kurşun Kalem Anaokuluna bir kere de buradan teşekkür etmek istedim. Yolunuz açık olsun.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımızın gelişimlerine/hayatlarına en özel dokunuşu yapacak yeteneğe ve özveriye sahip öğretmenlerle çalışmaya gayret gösteriyoruz...Mezun öğrencimizin de yolu açık olsun. Bizi hiç unutmaması dileklerimizle...

 • ny

  uzun seneler anaokulu öğretmeni olarak çalışmış komşumun tavsiyesi üzerine kurşunkalem ana okuluna kayıt yaptırdım. çalıştığı okulları tavsiye etmedi. birlikte internet üzerinden araştırma yaptık beğendiklerimizi aradık. gidip görmeye değer bulduğumuz birkaç okuldan ilki kurşun kalem anaokuluydu. diğerlerine gitmeye gerek duymadık kayıt olduk. sevgi dolu öğretmenlerimizden çok memnunuz

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Memnuniyetinizi mezuniyete kadar taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz :)) Teşekkür ederiz.

 • ÜE

  Bu kadar kaliteli bir anaokulunun bu kadar az yorum olmasına şaşırıyorum doğrusu, çocuğumuzu bezli olarak vermiştik, malum çocukluğumuzda olduğu gibi geniş ailelerde büyüyemiyor ve sokağa da çıkamıyor artık çocuklar. Sosyalleşmesi ve konuşması için göndermiştik şu an yanımda yetişkin gibi birşeyleri anlattığımda insanlar tepkilerine şaşırıyor oğlumun. Oldukça kaliteli bir eğitim sistemi var fakat ben sadece güvenilir biryer olduğu için vermiştim. Çok memnumum iyi ki sizi tavsiye etmişler ve bulmuşum. Milli hassasiyetlerle yetiştirmeleri benim için çok değerli. Çocukta öz güven gelişimi, söyleneni anlama, yorum yapma, idrak etme oldukça olumlu gelişti. Başta Hatice Hanım ve eşi olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.Herşey beklediğimden güzel doğrusu, butik bir anaokulu kesinlikle çok şubeli yerlerle mukayese edilmeyecek bir kalite farkı var.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • AK

  Bir kreş nasıl seçilir bilmeden başladığımız araştırma sürecinde geç de olsa kurşun kalem anaokulu ile karşılaştık. geçtiğimiz yıl farklı bir okuldaydık, neler olup bittiğinin pek farkında olmadık. karşılaştığımız çoğu şeyi normal kabul edip devam ettik. yazın tatilden sonra bu okula başladık, geçen yıl bizim razı olduğumuz ile bu yıl bu okuldan aldığımız eğitim arasında dağlar kadar fark var. Bu okul olur veya başka okul olur buna herkes kendi karar verir ama tavsiyem şu: çocuğunuz ve okul ile ilgili yolunda gitmediğini düşündüğünüz bir şey varsa konuyu görmezden gelmeyin. Kurşun Kalem Anaokulu ile bizim frekansımız çok tuttu. Kızım da öğretmenini çok sevdi.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi yorumunuz için, teşekkür ederiz. Her zaman dediğimiz gibi Koşulsuz Sevgi, Kusursuz Eğitim...

 • DK

  Çocuklarınıza sadece öz bakım bakım yedirme içirme temizlik gibi konularda destek sağlamakla kalmayan, ilkokula hazırlık anlamında da oyunla birlikte öğretim sağlayan bir okul istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Öğretmenleri konusunda da kendi çocukları gibi ilgileniyorlar ve fazlasıyla bilgilendiriciler.Gün içinde yedirilen yemekler ve yapılan aktiviteler konusunda daha fazla bilgi verilebilir ya da uygulama bu anlamda genişletilebilir.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :)) Zengin eğitim programımızla, doğru kişilerle nitelikli bir eğitim verme hedefindeyiz. Mezun ettiğimiz öğrencilerimizin velilerinden aldığımız %100 memnuniyet geri bildirimleri doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Öğretmen-veli iletişimi konusunu engelleyen değil aksine teşvik eden bir kurumuz. Öğretmenlerimiz mobil uygulamamız üzerinden eğitim programlarını aksatmadan en hızlı şekilde öğrencilerimizin günlük aktivitelerini bildirirler. Programlarının yoğun olduğu zamanlarda gün sonunda veliler mutlaka bilgilendirilir.

 • AC

  Oğlumuz için her anne baba gibi bizler de en güzeli istedik. Bu süreçte birçok okul ile görüştük. En içinize sinen yere kaydımızı yaptırdık. Kayıt sürecinde özellikle Hatice hanımın sıfakkanlılığı ve her kafamıza takılan soruya tane tane uzun uzun vermesinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bizler sizleri çok sevdik inşallah oğlumuz da çok sevecek ve çiçek gibi bir yıl geçireceğiz

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Oğlunuzu eğitim hayatına attığı ilk adımda "kurşun kalemli" yaptığınız için ileride oğlunuzun size teşekkür etmesini sağlamak hedefimiz. Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ma

  İlkokul Öğretmeniyim. Biz sınıf öğretmenleri anaokullarının çocuklara okuma yazma öğretmelerini uygun bulmayız. Bunun yerine harfleri ve sesleri tanıyor olarak ilkokula başlamalarını en doğru olanı. Kurşun Kalem Anaokulu'nun ses çalışmaları ve okuma yazma öncesi farkındalık kazandırmaları gereken konulardaki yaklaşımını yakından takip ediyorum. Sayıları tanıma çalışmaları da çok güzel. Kızım akşam eve gelince okulda oynadıkları içinde matematiksel kavramlar olan oyunları bana da oynatmaya çalışıyor. Okuma yazmayı da toplama çıkarmayı da zaten zamanı geldiğinde öğrenecekler. Bu yaşları onların oyun zamanı. Şu ana kadar verilenler kararında gibi görünüyor, olayın özünden kopmadan oyuna devam.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • DY

  Oğlum için okul araştırıyorum ilk görüşmeye gittiğim okul kurşun kalem anaokuluydu ve aynı gün kayıt yaptırdım, hiç pişman olmadım çok seviyor herşey çok güzel ilerliyor bunu bir anne olarak yakından takip edebiliyorum tüm öğretmenlerimiz ve Hatice hanıma güler yüzleri ve mükemmel eğitimleri için teşekkür ediyorum, Talhanın annesi:)

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • nk

  Bu site üzerinden yaptığım araştırma üzerine çok okul gezdikçe kafamın karışacağını düşündüğüm için 3 anaokulu ile yüz yüze görüşmeye karar verdim. Bana en yakın mesafedekinden başlayarak görüşmelere başladım. Kurşun Kalem ile görüşmemiz çok olumlu geçti. Hatice Hanım içten ve samimi bir şekilde eğitim sisteminden, kullandıkları materyallerden, yemeklerden detaylı bir şekilde bahsetti. En etkileyici kısmı ben daha sormadan kaygı duyabileceğim hemen her konuda bilgi vermesiydi.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • DO

  Kreş arayisindaydik bilgi almak için okulu ziyaret ettik detaylı bir verdiler guleryuzle karşıladılar biz gorusmedeyken kizimizla yakından ilgilendiler. Düzenli bir okul fiyat olarak da ortalama bir fiyat Beylikdüzü için.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ms

  4 yaşındaki oğlumun üçüncü okulu kurşun kalem anaokulu. önceki iki okulda yaşadığımız iletişim sorunlarını şimdiye kadar öğretmenimiz veya kurucu hatice hanımla yaşamadık. ilk okul değişikliğimiz oğlumun kolundaki morluğun sebebini açıklayamamaları yüzünden oldu. ikinci okuldan da herşeyden para istemeleri yüzünden ayrıldık. okulun bahçesindeki havuza çocuğun girmesi için para ödedik ama tuvalet kağıdı istenince bu kadarı da fazla dedik ve oradan da ayrıldık. 2 sıkıntılı okuldan sonra çok daha ince eleyip sık dokuyarak kurşun kalem anaokulunu bulduk. Herhangi bir problem yok. kayıtta ne konuştuysak o şekilde ilerliyor herşey. oğlum da öğretmenine çok çabuk alıştı. öğretmen ile kurucu veya başka birini araya sokmak gerekmeden iletişim halinde olmamız da çok iyi bişey benim için. önceki okulda bunu da gördük çünkü.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • İlk günden itibaren aynı ilgi, samimiyet ve profesyonellikle ilerleyen bir okula çocuğumu emanet ettiğim için çok mutluyum. Tek kelimeyle mükemmel…

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Ec

  Durust ve seffaf egitimcilerin birarada oldugu kaliteli bir egitim ortami.cocuklarimin konusma seklinin ve davranislarinin guzel gelistigi bir okul.ayrica yemek konusundada bircok okula gore daha hassas ve dogal icerikli urunler kullaniliyor bizzat cocugumu beklerken alisveris saatine denk gelip sahit oldum.cok memnun oldugumuz bir kurum.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ST

  İyi ki sizinle tanışmışız öncelikle. En değerimizi sizlere teslim ederken hiç gözümüz arkada kalmiyor. Egitiminize yorum yapamam ama her geçen gün cocugumda ki gelişimi görebiliyorum. Bu da ne kadar iyi bir iletişim kurduğunuzu gösteriyor. İyi ki sizin gibiler eğitim kurumlarında varsiniz. Gönül koymuşsunuz inanın bizde gönlümüzü verdik. Sevgilerimle Kurşun Kalemler Anaokulu dostlar :)

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • fs

  Mutlu ve sorunsuz iki yıl geçirdik .Gözünüz arkada kalmadan cocuklarinizi emanet edebileceginiz bir kurum.İslerini seviyor ,çocuklarin ruhunu ve onlarin dillerini çok iyi biliyorlar.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • He

  biz isimizi en iyi yapan olduktan sonra gerisi teffarruat bence ,egitim veriyorsunuz karsiliginida hem ben veli olarak hemde calisan olarak goruyorum tesekkurler

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Eo

  Öncelikle bir öğretmen olarak Yazdıklarımı samimiyetimle ve Kurşun Kalem Anaokulundaki tecrübelerime dayanarak yazdığımı belirtmek isterim. Uzun okul arayışımdan sonra bahçe kapısından girdiğim anda ikna olduğum Tek Okul burası. Çünkü profesyonel bir ekip ve kurum tamamen işi bilir kişiler ile dolu. Tamamen öğrenci ve eğitim odaklı bir kurum. Bir öğrenciye nasıl dokunulması gerektiğini, bir çocukla konuşurken göz temasının, çocuğun seviyesine inmenin ne kadar önemli olduğunu farkında olan tek Okul. Sevgili Hatice hanım o kadar çözüm odaklısınız ki , o kadar güleryüzlüsünüz ki Size Hayranım .. Endişeli ailelerin kaygılarını bir nebze de olsa azaltmak ve yardımcı olmak adına KURŞUN KALEM anaokulunu mutlaka görün diyorum. O zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. SEVGİLERİMLE. Maya’ nın Annesi.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ST

  Merhaba ; oğlumun eski okuluna alışamaması sonucu uzun bir okul arayışından sonra KURSUNKALEM ANAOKULUNA karar verdik... 1 haftalık oryantasyon süresini tamamladık ve şuan okulda 2. haftamız, başarılı bir oryantasyon süreci sonunda oğlum okula severek ve çok mutlu gidiyor. Çocuğum hem kaliteli okul öncesi eğitimi alsın hem de mutlu olsun istiyorsanız kesinlikle bu okulla tanışmalısınız. (özellikle HATİCE HANIM) Normal de internet üzerinden yorum yapmam ancak okula karar vermem de bu platformdaki yorumların katkısı büyük olduğu için ve okul arayışında olan velilere yardımcı olmak adına yazmak istedim....

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • bs

  Kızım 2 yaşına girdiğinden beri anaokullarını takip etmeye başladım. kurşun kalem de takip ettiğim okullardan biriydi. Kızım 4 yaşına geldi anaokulu konusunu evde annem olduğu için sürekli erteliyordum. Beğendiğim okulları vakit buldukça ziyaret edip eylül ayına kadar birine karar vermiş olurum diye düşünüyordum. okuldan aldığım pozitif enerji ve herşeyde olduğu gibi okul fiyatlarında da yaşanan anormal fiyat artışları yüzünden mart ayında başlatmaya karar verdim. Bekledikçe fiyat artıyor. Fiyatlar iyice yükselmeden gelecek yıla da erken kaydımızı yaptırdık. Kızım ilkokuldan önce bir yıl anaokuluna gider diye planlamıştım verdiğimiz ani kararla bir buçuk yıl gidecek. düşündüğümden erken başlaması gelecek yıldan alacağımız verimi daha da artırır inşallah. İşim yüzünden oryantasyon süresinin sadece ilk gününe katıldım sonra anneanne ile devam etti kızım. Bir haftada akşamları Pınar öğretmenden, arkadaşlarından bahseder oldu kızım. Karar vermemde burada okuduğum yorumların da etkisi büyüktü. Okul kurucusu veli bey özellikle rica etti okul seçim sürecim hakkında benim de yazmamı. Şimdilik durum bu :))))

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Ha

  Çok kıymetli, önem veren, ilgilenen, dinleyen ve gülümseyen bir kadroya sahipler. Çocuğunuza değer verildiğini çok net görebiliyorsun. Sevgiyle kalın hep böyle olun arkadaşlar☺️

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Okulu enerjisini en baştan aşagiya kadar cok sevdik herkez cok ilgili ve cok ince.kizim okula gitmek icin can atiyor oluşu, herseyi fazlasiyla acikliyor tesekkurler kursunkalem♡

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • BB

  Yeni kayıt olduğumuz esnada Hatice Hanım ve Veli Bey o kadar kaygılı bir aile olmamıza rağmen bize inanılmaz destek oldular ve çevredeki bir çok kreşi gezmiş olmamıza rağmen en içimize sinen yer oldu.. umarım zamanla fikirlerimiz aynı şekilde devam eder ve güzel dönüşler alırız .

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Hatice öğretmenimizin yönlendirmesi ile doğru zamanda doğru şekilde kızımızı bu sürece başlattığımız için çok şanslıyız..çocuğunuzu güvenilir ellere emanet etmek isterseniz kursun kalemi tavsiye ederim

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Ta

  Yaklaşık bir aydır oğlum oraya gidiyor. Oryantasyon sürecinde çok profesyonel davrandılar çok memnun kaldık. Okulun fiziki yapısı öğretmenlerin çocuklara karşı tutumu çok güzel. Özellikle kurucusu Hatice hanım cocuk psikolojisinden anlayan güler yüzlü çocuk odaklı bir bayan.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • FY

  Tamamen öğrenci odaklı bir kurum. Çocuk piskolojisinden anlayan ve ne yapılması gerektiğini nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilen öğretmenlere sahipler. Kızım şu an oryantasyon da olmasına rağmen ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görebiliyorum.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • AB

  Çocuğumuz bu okulda. İlgili, vizyoner ve sıcak bir okul. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • GA

  Eğitimi ilgisi alakası öğrenciye ve Veli’ye verdiği önem alaka konusunda son derece başarılı bir kurum bir eğitim döneminde beraberdik daha bu sene mezun olduk okul yönetimi öğretmenleri ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz iyiki tanımışız iyiki oğlumuzun hayatına dokunmuşsunuz başarılarınız daim olsun

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Güler yüzlü bir ekibe sahip olmanız, çocuklarla güzel iletişim kurmanız, çocukların kendini rahat hissettiği ve mutlu olduğu (hatta zamanin nasil geçtiğini anlamadan eğleniyor olmalari) bir ortam yaratmış olmaniz harika.Eksik görecelidir aslında ama olduğunuz gibi devam ederseniz zaten ilk tercih her zaman siz olursunuz. Samimiyetinizi muhafaza ettikten sonra gerisi teferruat bence.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • NK

  Okula daha yeni başladık. 1 ay oldu. Oğlumu tanıyamıyorum çok çabuk alıştı. Ağlayacağını, benden ayrılmak istemeyeceğini, gitmek istemeyeceğini düşünmüştüm. 1 Haftada alıştı. Hafta sonları okul yok diye ağlıyor. Okulun en taktir ettiğim yönü sözleşme olmasına rağmen pandemiden dolayı tam kapalılık zamanında ücret istemiyor olmaları. Burada gördüğüm yorumlarla bu okulu buldum o yüzden Ara Ara yazmaya devam edeceğim.diğer annelere de faydam dokunsun.Şu aşamaya kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • NK

  Yaz okulu için kayıt olmaya gittik. Biz kurucu ile görüşmedeyken oğlumla çok yakından ilgilendi öğretmeni. Oğlum yaza kadar bekleyemedi sonuç olarak, hemen başladık. Herşey yolunda şu anda...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Oğlum 1 taşına girmeden işime geri dönmem gerekti. Pandemi donemi de dahil 3 taşına kadar anneanne ve babaanne elinde büyüdü. Hem bizim tek çocuğumuz hem de her iki tarafın tek torunu...her ne kadar bir anne olarak sınırlar koymaya çalışsam da onu istediğim ölçüde hayata hazirlayamadıgimizi farkettim...bencil paylaşmayı bilmeyen her istediği yapılsın isteyen bir çocuk olmaya başlamıştı. En son tablet ve televizyona da düştüğünü görünce okul bakmaya başladım. Bu site vasitasi ile bu okula ulaştım...okuldan hemen geri dönüş yaptılar. Telefonda uzun uzun bilgi verdi Hatice hanım...henuz hafta sonu yasakları gelmemişti okulu gezme fırsatım da oldu.aradigim kriterlere uyan 4 farklı okul daha önerildi.kurşun kalem dışında 1 kresi daha gidip gördüm. Kalan 2 sine bakma gereği bile duymadım. Önerilebilir arasında en uygun fiyatlı olan bu okul değildi ama yaptiklari isin hakkını samimiyetle vermeye çalıştıklarını düşündüğüm için burayı seçtim... Temmuzdan beri oğlumda büyük değişimler görüyorum...severek gidiyor ve sürekli okuldan arkadaşlarından bahsediyor... tabletten de kurtardık çok şükür...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ck

  Bir okul konusunda bu ifade doğru mu bilmiyorum ama tam olarak fiyat/performans okulu. Fiziki imkanları açısından daha iyi yerler ve fiyat açısından daha uygun okullar da gördük ancak kurşun kalemde karar kıldık. 2 aydır devam ediyoruz. çok memnunuz. Pandemi sürecini de iyi yönettiklerini düşünüyorum.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • se

  2 yıldır devam ettiğimiz anaokulumuz pandemi nedeniyle tamamen kapandı. yeni okul arayışında kurşun kalem anaokuluna karar verdik. tek söyleyebileceğim: kurumsal değiller, samimiler...benim aradığım da buydu. sonuçta oğlumu üniversiteye göndermiyorum....

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ma

  Taşınmak zorunda kaldığımız için oğlum kurşun kaleme devam edemedi. yaz okulundan itibaren 3 ay boyunca bu okula gitti. Okuldan mutlu geliyordu ve hala okuldan ve arkadaşlarından bahsediyor. Eğitimin kalitesi konusunda uzman değilim bişey diyemem ama ben bir eksiklik görmedim. Benim için çok önemli değil zaten nasıl olsa zamanı gelince hepsini öğrenir oğlum. Hayatının önemli bir parçasını okulda geçirecek, okul kavramının zihninde mutlu bir yer olarak yerleşmesini istedim ve sanırım başardık...Taşındığım yerde de aynı samiyette insanlarla karşılaşırız inşallah.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • SA

  Instagramda keşfette gördüğüm bir paylaşımları ile farkettim okulu. Telefonda bilgi aldıktan sonra okulun yakınlarından geçiyordum okulu gezmek istedim. Hafta içi pandemiden dolayı okulu gezdirmediler. Ama bahçeye görüşme alanı yapmışlar orada detaylıca konuştuk. Görüşme esnasında öğretmenleri ile bahçeye çıkan öğrenciler oldu. uzaktan onları izledim. çocukları mutlu, öğretmenleri içten ve samimi gördüm... Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile okulun içi de ideal aslında ama hafta sonu okulu gezdikten sonra bir sorun görmezsem kayıt yaptıracağım.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • VE

  Hemen hemen bütün anaokulları benzer hizmetleri vaadediyor. Bu okulu seçmemdeki en büyük sebep şeffaf ve samimî yaklaşımlarıydı...Bütcenize uysun veya uymasın eger beykent civarında bir okula bakıyorsanız mutlaka Kurşun Kalemle görüşün derim. Okul arayışı sürecindeki bakış açınız değişebilir...Tek katlı bir binada olsalardı uyguladiklari eğitim sistemine daha uygun olurdu...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • YD

  Oğlum ve kızım kurşun kalem anaokuluna 2 yıldır çok mutlu gidiyorlar okuldan eve zor götürüyorum okullarında çok güzel etkinlikler ve oyunlar oynuyorlar . Çocuk sevildiğini bilir ve duygularını çok çabuk belli eder. Okul çalışanlarına emeklerinde dolayı çok teşekkür ederim İyi ki varsınız

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • IA

  Pandemi sürecinde açıkçası 3,5 yaşındaki ikizlerim için biraz endişeliydim. Alınan önlemleri gördükten sonra bütün şüphelerim ortadan kalktı. Sınıf öğretmenleri oryantasyon sürecini çok iyi yönettiler. Ayrıca sınıfta iki öğretmenin bulunması tercih sebebimdi.Okulda merdivenlerin olması olumsuz. Ancak gittiğim bütün okullarda aynı şeyle karşılaştım. Bu yüzden merdivenlere koruma ve kaydırmaz zemin kaplaması yapılmış.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • SA

  Oğlumun bu okuldaki ikinci senesi. Pandemiden ötürü 1. Sınıfa başlatmadım. Okulun sterilazyona büyük önem verdiğini görüyorum bu sebeple diğer olumlu yanlarının dışnda bu okula devam etmesi için en büyük sebebim hijyendir.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • As

  Eğitim özellikle 2 yaş grubunda kızımın evde ingilizce şarkı soylemesi beni çok mutlu ediyor bu sizin sayenizde Hijyen bir ortam sağlamanız

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • SC

  kizim 2.5 yasindaydi yaz Okulu arayisindayken bircok Okul bakindim gezdim cocuklarla ilgilenmeleri yemek konusunda AC kalmamalari icin desteklemeleri ve okulun her yaninda Kamera olmasi ve seffaf bir Okul olmasi cok hosuma gitmisti aysun hanim ve Hatice hanimin ilgileri cok icten ve aile sicakliginda kesinlikle gozum kapali icim rahat biraktigim ilk Okul oldu. Okulunuz Sicak rengarenk huzur veren bir yapiya sahip Iyiki varsiniz

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • KM

  Özellikle titizlikle hazırlanmış eğitim programı sayesinde kızımız üç yıl boyunca birbirinden güzel etkinliklerle kalıcı bilgiler edindi. Doğru, profesyonel bir eğitim danışmanı ile eğitim konusunda bağımsız anaokulları arasındaki zirvede olan konumlarını bence hep koruyacaklar. Ne mutlu ilçede doğru bir eğitim programı uygulayan bir okul var :)

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Öy

  Her yönü ile Çok sevdiğim bir okul, iyiki KURŞUN KALEM ANAOKULU!!!

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Çy

  Son derece güvenilir bir kurum kızım için kurşun kalem anaokulu gerçekten çok iyi bir şans.Hatice hanımın anlayışı harika bir insan çocuklara destek oldukları gibi annelere destek oluyor çok değerli ve şeffaf bir kurum iyiki varsınız

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • T

  Çok iyi bir kurum cocuklar için bircok sey dusunulmus becerilerini artirmaya yonelik guzel calismalar var

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • B

  Kurumun kurucusu Hatice Hanım ve Aysun öğretmenin içtenliği ile çocukların mutlu bir eğitim olmasında öncü bir kurum olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları işi sadece bir çocuk eğitmekten ibaret değil bilinçli bir nesil yetiştirmek bilincinde olan öğretmenlerin çalıştığı çağdaş bir kurum.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • CT

  2 ay boyunca dolu dolu zamanlar geçirdi oğlumuz. Herşey için teşekkür ederiz ancak ayrılmak zorunda kaldık. Çünkü alerjik bir bünye ye sahip olduğumuz için doktor kararıyla bir kaç ay evde toparlaması uygun görüldü. Tüm kurum öğretmenlerine teşekkürler :)

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • MA

  OKULUNUZ ÇOK BAŞARILI EĞİTİMCİLERE SAHİP. BAŞARILARINIZ DEVAMINI DİLERİM .

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Tk

  Kapıdan girdiğinizde müthiş bir enerji ile karşılaşıyorsunuz çocuklara olan ilgi muhteşem kızım her sabah okula gitmek için can atıyor. Her akşam geldiginde ögretmelerini yada okulda gördüklerini heyecanla anlatması beni çok mutlu ediyor. Çocuklara herkes birşey öğretebilir ama mutlu ederken ögretmek çok başka ve güzel bir şey.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • M

  Çocukları müzik aletleriyle tanıştırıyorlar. Bu sayede çocuk hem sesleri tanıyor hem de bir müzik aletine sempati duyuyor. Bu şüphesiz çocuğun bütün yaşamına dokunan bir kazanım...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • OY

  4 yaşındaki kızımız için bu yaz bölgedeki tüm okulları araştırıp Kurşun Kalem'de karar kıldık. 2 aylık okul deneyiminden sonra iyi ki de bu kararı vermişiz diyoruz. Kızımız her sabah heyecanla okula gidiyor. Öğretmenler son derece ilgili, gözümüz asla arkada kalmıyor. Okulun altyapısı çocukların oynayarak öğrenmeleri için çok uygun. Servis ve beslenme konusunda da içimiz çok rahat. Her anne-baba için çocuğunun sevgi ve ilgiyle iyi bir eğitim alması önemlidir ve biz bu konuda emin ellerde olduğumuzu gördük. Tüm öğretmenlere ve çalışanlara teşekkür ediyoruz.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • cc

  Bu kreşte hoşuma giden şeylerin başında sürekli kendilerini iyileştirmeleri. Gözüm arkada kalmıyor. Çocuğum burada bir çok farklı kazanımlar edindi. İletişim becerileri gelişti. Ayrıca her konuda iyi niyetli ve yardımcılar.olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • CN

  İlk görüşmemizdeki samimi yaklaşımları karar vermemizde etkili oldu. Oryantasyon sürecinde okulda oldukça fazla zaman geçirdim. Öğretmenleri ve kurucuları daha yakından tanıma fırsatım oldu. Olumlu olumsuz her konuda bizim yanımızda olduklarından şüphem yok.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • ve

  kzım 2 yıldır buraya devam ediyor, gayet mutlu. öğretmenlerin ve tüm ekibin özverisini ve şeffaflığını çok takdir ediyorum...ticari bir yaklaşımın ötesinde çağdaş bir eğitim anlayıları var...

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • SC

  Kendim İngilizce öğretmeniyim. Bu yaş grubunda dil öğretmek için doğru metodları kullanmak çok önemli. En başta donanım ve özverinin bir arada olması gerekir. Bunu başardığınız için sizleri tebrik ederim.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • 2 çocuğumdan biri bu sene mezun oldu. İlkokula başladığında verdiğiniz eğitimin değeri daha net ortaya çıktı. Kızımla birlikte hala devam ediyoruz. İngilizce konusundaki başarınız için de ayrıca bu platformdan teşekkür etmek istedim. Böyle devam :))

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • MY

  Kurucuları ve personelin eğitime bakış açıları ve sevgi odaklı yaklaşımları bizi ilk görüşmede etkiledi. Oğlumda gördüğüm olumlu gelişimlerle de ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha net anladık.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • BH

  Oğlum her gün neşe ile gidiyor okuluna arkadaşlarını öğretmenlerini çok seviyor. Çocuğum okulunda çok mutlu verilen hizmetler ve öğretmenlerine de güvenimiz sonsuz olduğu için doğru tercih yaptığımızı görüyoruz. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • JD

  Uyku saatleri var çocuklar gün içinde dinlenebiliyor. branş dersleri sosyal faaliyetlerin saatleri gayet iyi ayarlanmış hem öğretip hem eğlendiriyorlar. Çocuğumun ufku açıldı okula başladığından beri

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • NT

  Bizim ikinci evimiz oldu artık burası güler yüzlü öğretmenleri özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanları ile aile ortamı sunuyorlar. Zaten çocukların mutlu ve huzurlu olmasından anlaşılabiliyor. Kızım okulda kendisini özgürce ifade edebiliyor.

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

 • Veli

  okulun bahçesinden girmemizle ikna olmamız bir oldu enerjiniz ve kahkahalarınız en sağlam özelliği bence bu okulun. hayırlısıyla başlıyoruz önümüzdeki dönem

 • Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Düşünceleriniz bizler ve henüz yolumuzun kesişmediği aileler için çok değerli. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kurşun Kalem High Scope Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi Beykent, Çoruh Sokak. No:10 Büyükçekmece/İstanbul
0 212 963 0979
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum