fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Levent Açı Okulları Anaokulu

Özel Levent Açı Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:00

Özel Levent Açı Okulları Anaokulu Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel eğitim kurumları içindeki yerini geçen yıl gerçekleşen özel okul düzenlemesi sonucu alan Açı Okulları, sistemin ilk basamağında bulunan anaokulları ile kendi eğitim zincirini de başlatmış oldu. Daha sonrasında ilköğretim ve liseler şeklinde devam eden Açı Okulları’nın İstanbul’un 4. Levent bölgesinde yer alan Özel Levent Açı Okulları Anaokulu ise öncelikle kocaman bahçesi ve geniş binasıyla ilgi çekiyor. Civardaki 3 ile 6 yaş arasındaki miniklerin geldiği bu okulda böylece bütün öğrenciler kişisel faaliyetlere yetecek kadar geniş alan bulabiliyorlar. Ayrıca bütün sınıflar gün boyu doğal güneş ışığı alacak şekilde planlanmış. Dekorasyonda kullanılan yumuşak renkler bir denge unsuru olarak görülüyor. Büyüklüğü ile dikkat çeken bahçede farklı oyun materyalleri var. Okulu sev, öğrenmeyi sev, hayatı sev sloganı ile yola çıkan Özel Levent Açı Okulları Anaokulu Levent’teki anaokulunda bu amaçların hayata geçebilmesi için gerekli fiziksel ortamları yaratıyor. Okul öncesi eğitim içinde yer alan İngilizce dersleri doğal olarak başlangıç seviyesinde. Yabancı bir dili sadece kelime ve kural ezberlemekten çıkaran bir yöntemden hayatın içinde öğrenmeye geçiş yapılıyor ve bu yüzden çocuk daha başlangıç aşamasında dil öğrenmeyi seviyor. Jimnastik, dekoratif ve görsel sanatların miniklere göre olan uygulamaları Özel Levent Açı Okulları Anaokulu 'nu diğer eğitim aktiviteleri arasında sayılabilir. Her çocuk resim yapmayı sever ama sadece anaokulu eğitimiyle bunu boyama olmaktan çıkarıp nesne-insan ilişkisini geliştirebilir. Bu gibi uygulamalar okulda rehber öğretmenler tarafından sunulurken uzman bir psikolog da kendi alanında miniklere ve velilerine danışmanlık yapıyor. Öğrenci velileri istedikleri an kendisiyle iletişime geçebilirler. Kaliteli bir okul öncesi kurumunda olması gereken güvenlik, servis, temizlik gibi hizmetlerin hepsi Özel Levent Açı Anaokulu bünyesinde de özenle sürdürülüyor. Kapılarını öğrencilerine sabah 08:00’de açan Özel Levent Açı Okulları Anaokulu kendi eğitim zincirinin bir parçası olduğu için şimdilik öğleden sonra saat 15:00’e dek hizmet veriyor. Bu saatler arasında programlara uygun olarak minikler acıkınca yemekhaneden, uykuları gelince uyku odasından, oyun zamanında da geniş oyun alanından faydalanıyorlar. Özel Levent Açı Anaokullarının İstanbul’da toplam üç yerde şubesi bulunuyor.

Yorumlar (5)

 • YM

  Okul gerçekten açı koleji kalitesini küçücük yaştaki çocuklara bile yansıtıyor. Her yönden çocukların her sorunu ile ilgilenilen muhteşem bir kurum

 • BP

  Çok samimi ve açık bir şekilde söylüyorum.Çok güzel bir okul öğretmenler harika çocuklar çok seviyor okullarını :)))

 • MU

  Yemek konusunda çok titiz olduğum için çoçuğumu okula kayıt yaptırırken üzerimde tedirginlik vardı ama okulu gördükten sonra bu tedirginlik tamamen ortadan kalktı diğer yönleriyle de üst düzey bir okul.

 • Merhaba , Açı Anaokuluna çocugunuzu göndermek için bir dakika bile düşünmeyin çünkü harika bir okul ve Öğretmenler çok iyi ve çok anlayışlı. Okulun bahçesi çok büyük ve oynamak için çok uygun. Okulda silgi, kalem, kalemtıraş ve boya kalemleri var. Ayrıca Açı Anaokulu yemekler de çok sağlıklı ve lezzetli.

 • Veli

  Çocuğumuz kısa sürede İngilizce anlamaya ve cümle kurabilmeye başladı burada

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Levent Açı Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Konaklar Mahallesi, Akağaç Sokak, No:2/4, Beşiktaş / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum