fb
Özel Masal Kalesi Anaokulu

Özel Masal Kalesi Anaokulu

0 212 963 2081
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Masal Kalesi Anaokulu Hakkında

İstanbul Esenyurt 'ta bulunan Özel Masal Kalesi Anaokulu alanlarında deneyimli eğitmenleri ile kendine özgün eğitim yöntemlerinden yararlanarak çocukların yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini amaçlamaktadır. Güven dolu ve sıcak bir ortamda verilen eğitimler ile düşünen, yaratıcı, sorunlarla baş edebilen ve çözümler bulan üretken bireyler yetiştirilmektedir. Yaşayarak öğrenme modelini temel alan Özel Masal Kalesi Anaokulu ezberlemeyi ortadan kaldırarak, bilgiyi sürekli tekrarlayan birey yerine, nasıl öğrenileceğini ve düşünmeyi bilen aktif bireyler yetiştirmektir. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda gün içerisinde çocuklarla birlikte birbirinden eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapılmaktadır. Bu aktiviteler içerisinde modern dans, müzik, yaratıcı drama, resim, seramik ve yoga bulunmaktadır. Yoga ile çocuklara nefes alma ve rahatlama teknikleri öğretilirken, modern dans ile estetik algılarını geliştirip,vücut koordinasyonlarını arttırarak grup dahilinde uyumlu hareket yeteneklerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Özel Masal Kalesi Anaokulu'nda 0-6 yaş arası çocuklar eğitim verilmektedir. Okul içerisinde sınıflar çocukların yaş gruplarına göre belirlenmektedir. 0-2 yaş sınıfında bebeklerin fiziksel, bilişsel ve dil gelişimlerini destekleyen etkinlikler yapılırken, 2-3 yaş sınıfında çocukların psiko-sosyal gelişimlerini destekleyici etkinlikler yapılmaktadır.Ayrıca 3-6 yaş arası sınıflarda ise çocukların sosyal ortamda ve bireysel gelişimlerini destekleyici eğitimler verilmektedir. Okulda çocukların kuldan alındığı, yemeklerinin yedirildiği, derslerinde yardım edildiği etüt grubu da bulunmaktadır. Özel Masal Kalesi Anaokulu 'nda çocukların sağlıklı beslenmesini ve yemek alışkanlığı kazanmalarına yönelik sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.Yemekler okulun kendi yemekhanesinde aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır.Çocukların keyifle yiyebilmesi için onların damak tatları dikkate alınarak yiyecekler hazırlanmakta. Yiyecekler, döneminde toplanmış, hazırlanmış gıdalar ile yapılır. Hazır, konsantre ürünler kullanılmamaktadır. Okul, çalışan veliler için saat 07.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Eğitime başlama ve bitiş saatleri ise 09.00 ile 17.00'dir. Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında yüzme, gezi, doğum günü kutlamaları, sosyal ve dil becerileri aktiviteleri de bulunmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü

"Özel Masal Kalesi Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Masal Kalesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Hayrettin Paşa Mah, 2299. Sokak, D:no:a, Esenyurt/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

okul.com.tr velilerine özel indirim !!

Özel Masal Kalesi Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Ekim tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Ekim 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 1200 TL - 1080 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum