fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Meleğim Anaokulu

Özel Meleğim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Meleğim Anaokulu Hakkında

Özel Meleğim Anaokulu iki ve altı yaş gruplarına okul öncesi eğitim veren, özel bir eğittim kurumudur. Okulun yemekhanesi ve servis hizmeti bulunuyor. Okul İstanbul Avcılar’ da bulunuyor. Okulun eğitimdeki amacı çocukların paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi, birlikte grup çalışmaları yapmayı öğrenmesine yöneliktir. Okulun eğitim sistemi çoklu zekâ programına göre kurulmuştur.
Grup çalışmalarında yaratıcı zekâyı ön plana çıkarmayı hedefleyen, yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi hedefleyen eğitim sistemi çocukların bireysel farklılıklarını gözeterek kullanılıyor. Eğitim programında çocuklar eğleniyor, şarkı söylüyor, araştırıyor, üretiyor ve paylaşıyor.
Özel Meleğim Anaokulu 'nun branş dersleri arasında bale, modern danslar, drama, tiyatro, ritm, spor, folklor, yabancı dil, resim, okul öncesi matematiği, Türkçe dil etkinlikleri bulunuyor. Okulda doğum günü ve konsept partiler düzenleniyor. Okul gezileri genellikle bilimsel ve kültürel yerlere yapılıyor. Kış döneminde verilen eğitim sisteminde yoğun İngilizce, modern danslar, yaratıcı drama, müzik, bale, halk oyunları, Almanca, buz pateni, yaz dönemi yaz okulu etkinlikleri ise yüzme, jimnastik, badminton, dans, kukla yapımı, seramik, ebru, resim ve benzeri sanatsal faaliyetler, at binme, fen ve doğa etkinlikleri, bilimsel dersler, göster ve anlat uygulamaları bulunuyor. Okulun etkinlikleri doğum günleri, sinema, müze, kültürel geziler, anneli saatler, eğitici etkinliklerdir. Okul faaliyetlerinin bazılarında veliler okula davet edilir ve öğrenci ile birlikte çalışmalara katılması istenir. Bu sayede çocuk annesi ile hem kaliteli vakit geçirir hem de kendine olan güveni artar. Okulda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi ara öğünü olmak üzere üç öğün beslenme verilmektedir.
Özel Meleğim Anaokulu 'nun beslenme programı beslenme uzmanı tarafından hazırlanır ve kalori değerleri hesaplanarak, organik besinler olması kaydı ile beslenme listesine koyulur. Sınıfta yapılan günlük faaliyetler ile çocukların küçük kas becerileri gelişiyor.
Özel Meleğim Anaokulu'nda oyun saatinde çocuklar oyun bölümündeki köşelerde hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirerek oyunlar oynar. Okul bahçesinde okula ait her türlü park ve bahçe araç gereçleri mevcuttur. kulda temizliğe büyük önem verilmektedir. özel gün ve haftalarda çocuklarla birlikte yapılan faaliyetler ile çocukların hem öğrenmesi hem de farkında olması için çaba harcanmaktadır.

Özel Meleğim Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Meleğim Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Meleğim Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Meleğim Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Almanca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Meleğim Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Meleğim Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Meleğim Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Meleğim Anaokulu Yorumları (8)

 • 5 yıldız bir okul eğitimi okul yönetimi bakımından çok başarılıGelişime açık bir okul bu yolda devam etmesini dilerim

 • NG

  Organik besinler kullanarak yapıyorlar yemekleri çocuğumun beslenmesine çok dikkat etiğim için okulda da bunu desteklemeleri çok güzel

 • SK

  bir anne olarak iyi bir okul bulup çocuğumu gönül rahatlıyla emanet edebildiğim için çok mutluyum. Çocuğum okulda iyi bir eğitim alıyor ve iyi bakılıyor iyi ki tanımışım sizi.

 • AA

  çocuğum önceki okulundayken ders saatlerinde gittiğimizde okula içeri almıyorlar kızımı izlememe ya da görmeme izin vermiyorlardı çocuğum da okula gitmek istemiyordu. Meleğimde habersiz bile gitsek okula çok kibar davranıyorlar ve çocuğumuzu izlememize izin veriyorlar.

 • SE

  Branş derslerinin yanı sıra çocuklara paylaşmayı dayanışmayı arkadaşlığı çevreye ve doğaya saygıyı öğretiyorlar Yaptıkları işi taktir ediyorum. Çocuğumun gelişimini gördükçe de gurur duyuyorum iyi ki varsınız.

 • KY

  İki çocuğumu da bu okula gönderdim yine olsa yine bu okula gönderirdim. Öğretmenleri çok ilgili ders çeşitliliği iyi temiz, güvenli bir okul. ayrıca okul müdürü isteklerimizi dinliyor ve yerine getiriyor en kısa sürede yeniliklere açık bir zihniyetin olması çok güzel

 • MD

  Çocuğum okulunu çok seviyor okuldayken çok mutlu ve eğleniyor.Öğretmenleri çok ilgili hem çocuklara karşı hem de biz velilere karşı. İlgi alaka ve emekleri için sonsuz teşekkürler.

 • DE

  dans, tiyatro, drama, dans gibi bir çok sanat dersi mevcut çocuğum okula başladığından beri hem yeteneklerini keşfetti hem de bir çok şey öğrenip kültürel birikim elde etti. İlkokula başlayana kadar bu okulda devam edeceğiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Meleğim Anaokulu İletişim Bilgileri

Dr.sadık Ahmet Caddesi Su Sokak No:2/9, Avcılar/İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum