fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu

Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu Hakkında

Bahçelievler'de gürültüsüz ve trafikten uzak bir yerde bulunan Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu 29 yıldır eğitim hizmeti vermekte olan köklü bir kurumdur. Modern bir eğitim sistemi benimseyen okul 2-6 yaş grubunda ki her yaş grubu için özel bir eğitim programı düzenlemiştir. Okulun temel hedefi kendini tanıyan , öz güvenli , sevme , sevilme , saygı gibi değerlere önem veren bir nesil yetiştirebilmektir.
Okul 2 katlı müstakil bir binada bulunmaktadır. Binanın çevresinde bulunan 1000 m2 'lik alan ise çocukların güvenle vakit geçirebilmesi için özenle dizayn edilmiştir. Okul çocukların beslenmesine oldukça önem vermektedir bu yüzden çocukların yemekleri okulda aşçı tarafından hazırlanmaktadır. Yazın yemekler bahçede kışın ise okul yemekhanesinde yenilmektedir. Yemekler tamamen organik ve hormonsuz okulun kendi çiftliğinde yetişen sebze ve meyvelerden yapılmaktadır.
Okul öncesi yaş aralığında bulunan çocukların fiziksel ve mental gelişimlerinin öneminin farkında olan Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu çocukların etkin olduğu ve tercihlerde bulunduğu bir eğitim modeli ile eğitim vermeye devam etmektedir. Dil öğreniminin daha kolay olduğu anaokulu sürecinde çocuklar İngilizce eğitimi almaktadır görsel materyaller ve oyunlarla desteklenen eğitim çocuklar için eğlenceli hale getirilerek kalıcı olması sağlanmaya çalışılmaktadır. Çocukların kültürlerini öğrenip, keyifli zaman geçirip, grup içerisinde koordine hareket etmeyi öğrenebilmeleri için Halk oyunları eğitimi verilmektedir. Çocukların fiziksel olarak gelişimleri için ve zihinsel rahatlamaları için Bale eğitimi verilmektedir. İşitsel olarak da çocukların gelişimlerini tamamlayabilmeleri için Müzik-Orff eğitimi verilmektedir böylelikle çocukların ritm anlayışları gelişmektedir. Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu çocukların matematik alanına ılımlı yaklaşım göstermesi için eğlenceli etkinliklerle desteklenen Mental Aritmetik eğitimi de vermektedir. Mental aritmetik ile çocukların okuma yazma bilmese bile sayıları bazı kavramları öğrenmesi sağlanmaktadır. Bunların haricinde verilen drama , satranç gibi eğitimler ile çocukların yaratıcılıkları ve çok yönlü düşünmeleri sağlanmaktadır. Okulun yarım gün ve tam gün seçeneği de bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Melek Çocuk Yuvası Anaokulu İletişim Bilgileri

İzzettin Çalışlar Cad.çınarlı Sok No:8 (İş Bankası Sokağı)Bahçelievler-İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum