fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:30/12:30

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu Hakkında

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu Kadıköy Merdivenköy'de 2 şube olarak, müstakil bahçesinde kaplumbağaları ve çocuklar için geniş oyun alanları ile hizmet vermektedir.
Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu geleceğimiz çocuklarımızı mutlu ve özgüvenli yetiştirebilmek amacıyla eklektik bir program olan FEP uygulanmaktadır. Programın amacı çocukların yeteneklerini keşfetmek, sosyal duygusal gelişimlerini en üst düzeye çıkartmak, problem çözebilen, yaratıcı çocuklar yetiştirmektir. Bu amaçla çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda zengin eğitim ortamı sağlamak, gelişimleri için uygun yaşam alanları oluşturmak, hayal güçlerini canlı tutmak ve en önemlisi mutlu bireyler olarak yetişmelerini sağlamak öncelikli hedefimiz. Çocukların bireysel farklılıkları ve gelişimsel özellikleri göz önüne alınarak hazırlanan eğitim programı; sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmak, problem çözebilen, yaşamsal becerileri edinmiş çocuklar yetiştirmek amacıyla uygulanmaktadır.
Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu'nun benimsediği eğitim programı, çocukların bireysel farklılıklarını ve gelişimsel özelliklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmaktadır. Program, sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, yaşamsal becerilerin yanı sıra problem çözme yeteneklerini de geliştirmeye odaklanmaktadır.
Merdivenköy Çilek Ağacı, minik öğrencilerin öğrenmeye istekli oldukları, keşfetmeye meraklı oldukları ve kendilerini ifade edebildikleri bir ortam hazırlamaktadır. Böylelikle öğrenciler, özgüvenlerini artırmakta, sosyal ilişkilerini kuvvetlendirmekte ve kendilerini daha iyi tanımaktadır.
Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu okul öncesi eğitim programın kazandırmayı hedeflediği tüm amaç ve kazanımlar atölye çalışmaları ile zenginleştirilmiştir. Program; tüm bunları yaparken çocuğun temel işinin oyun olduğunu unutmayıp oyun oynarken de farkına varmadan öğrenmesini sağlamaktadır. Göztepe anaokulları arasında geniş bahçesi ile yer almaktadır. Göztepe oyun grubumuz, okula hazırlık gruplarımız devam etmektedir.
Özel anaokulu, öğrenci odaklı ve yenilikçi eğitim anlayışıyla hareket etmektedir. Kurumdaki öğrenciler, potansiyellerini keşfetmeye teşvik edilmekte ve kendi yeteneklerini en üst düzeyde kullanabilmeleri için gereken desteği almaktadır..

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Gems ve High Scope

- STEM

- MEB Odaklı Eğitim

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

- Ahşap

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- İdareciler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Psikolojik Danışma

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Yönlendirme

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  13
 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu Yorumları (40)

 • Ck

  Tek kelime ile mükemmel teşekkürler çilek ağacı sayenizde gözümüz arkada kalmıyor

 • Ae

  Okulun eski yönetici ve psikoloğu olarak içeriğini çok iyi bildiğim ne kadar titizlikle çalışıldığını bildiğim bir okul. Oğluma okul arayışına girmedim bile. Müdüründen aşçısına her biri çok özel insanlar çalışıyor. Tüm öğretmenler en başta çocuklara gönülden yaklaşıyor. Sevgi dolu aile kavramını hissediyorsunuz. Çocuğunuzu gerçek anlamda güveneceğiniz bir okula emanet edeceksiniz. Bunun yanı sıra içeriği dop dolu bir eğitim sistemi var. Benimsedikleri ekoller benimde oğlum için en faydalı olacağını düşündüğüm ekoller. Reggio, montessori, gems hepsi çok kıymetli. Oğlum artık ingilizceyide hayatına soktu ve konuşmaya başladı. Branş derslerinede bayılıyor. Yollarımızın iş anlamında kesişmesi çocuğumun güvenle emanet edeceğim bir okula dönüşmesi ile devam ediyor. Birde kardeşimiz geldi. Bu süreci bir anne olarak nasıl yöneteceğim konusunda çok güzel geri bildirimler aldım. Ve zorlu süreçlerimizde ben hastanedeyken her biri kendi evladıymış gibi sahip çıktılar. Ayrıca çok çok teşekkür ediyorum. Hiç şüphesiz, güvenle en değerli varlığınızı emanet edebileceğiniz bir okul Çilek Ağacı.İlkokul açabilirler.

 • SY

  Cocuklarla icten ilgilenmelerinden, isledigi konularin cesitliligi ve guncelliginden, yemeklerinin saglikli olmasindan cok memnunum. Ayrica Ataturk ilke ve degerlerine verilen onem de cok fazla, bu benim icin onemli bir kriterCocuklarin yas gruplari dusunuldugunde olmasi gereken her sey yapiliyor.

 • Oğlum, okulda ikinci senesinde. İlk günkü kadar keyifle ve istekli bir şekilde okula gidiyor. Annelerin merak ettikleri birçok ayrıntı titizlik ve sağlıklı bir şekilde karşılanıyor. Başta eğitim anlayışı olmak üzere çocuk günlük ihtiyaçlarının sağlanması konusunda gayet memnun bir veliyim.

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Velimiz, Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

 • SA

  Kızımızı sabah okula bıraktığımızda biliyoruz ki sağlıklı besinlerle öğünlerni karşılıyor,yaparak yaşayarak öğreniyor,eğlenceli aktivitelere katılıyor.Fakat en önemlisi sevgi içinde bir ortamda büyüyor.Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Velimiz, Tüm çabamız çocuklarımız için... Sevgilerimizle

 • Mb

  Bizim okul arayışımız çok aniden oldu ve okullarla görüşmeye başladım. Çilek ağacı instagramda karşıma çıkmıştı gidip görmek istedim çünkü doğayla iç içe olması beni çok heyecanlandırdı. Gittiğimizde bizi okul müdürümüz ayşegül hanım ve yönetimden ceren hanım karşıladı. İkisi de o kadar sıcakkanlı ve samimiydi ki kızımızı arkada gözümüz kalmadan bırakabileceğimizi ilk andan bize hissettirdiler. Nitekim öyle de oldu. İlk günden beri hem ben mutluyum hem de kızım çok mutlu. Çocuklara olan yaklaşımları insana o kadar güven veriyor ki gün içinde acabalar olmadan ayrılabiliyorum kızımdan. Çocuğun daha çok doğayla iç içe olarak öğrenmesi konusunda çok güzel aktiviteleri olan bir okul. Bu benim için çok önemli çünkü en güzel öğrenme doğayla olur düşüncesine inanıyorum ve bu okul onu çok güzel uyguluyor. Okulda ki psikologlar sayesinde çocuğunuzun gelişimiyle ilgili de velilerle birebir iletişim kurup çok güzel destek oluyorlar. Çilek ağacı anaokulunun 2 buçuk yaşında ki kızımdan ilk defa ayrı kalacağım dönemde karşıma çıkması benim için kesinlikle büyük bir şans.

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Velimiz, Hayatlarınıza olumlu manada dokunabildiğimiz için çok şanslıyız. Güzel günlere hep birlikte... Sevgilerimle

 • ZE

  Öğretmenler sevgi dolu. Okul bahçesi ve etkinlikleri çok yeterli. Güvenle çocuğumu bırakıyorum

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Velimiz, çok teşekkür ederiz.

 • Çocuklar için eğitici,öğretici,geliştirici bi okul olduğunu düşünüyorum. Çocuğumun sosyal becerilerini geliştirmesinde çok büyük katkısı olan,bize güven duygusunu hissettirsen okul öğretmenlerimize teşekkür ederim

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Ailemiz, Çocuklarımız için elimizden geleni yapmaktayız. Sevgilerimizle

 • Ne

  Çocuğumu güvenle göÜm arkada kalmadan bıraktığım ikinci evi iyiki varsınız ♥️

 • Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz. ♥️

 • AM

  Ağustos 2022’den beri oğlumuzun devam ettiği çok değerli okulumuz.. Başta Okul kurucusu sevgili Filiz Hanım olmak üzere öğretmenlerimiz Gizem öğretmen ile Özge öğretmenin katkıları öyle büyük ki.. İlk günden bu yana okula severek ve isteyerek gidiyor oğlumuz, bu süreçte her açıdan gösterdiği ilerleme inanılmaz.. Atatürk İlke ve İnkilaplarını benimseyen, gözümüzün asla arkada kalmadığı eğitim anlayışı ile Çilek Ağacı Anaokulunu en içten şekilde tavsiye ederim.

 • KA

  Çok donanımlı öğretmenlerin olduğu, dolu dolu eğitim verilen, aynı zamanda çocukların mutlu olduğu bir okul. Gerek pedagojik yaklaşımları, gerek ders programlarıyla bir anaokulunun bir çocuğa verebileceği eğitimin en iyisini veren bir kurum. Oğlumun okula oryantasyon süreci hem öğretmeni, hem de okulda sürekli var olan psikolog eşliğinde sorunsuz bir şekilde geçti. Bu sayede okula adaptasyon sorunu hiç yaşanmadı. Yemekler sağlıklı ve güzel. Oğlumuz her gün yeni bir bilgi öğrenmiş olarak eve geliyor. 4 yaşındaki oğlumuz okula başladığından beri Frida Kahlo'yu, Salvador Dali'yi, Sabiha Gökçen'i tanıyor. Birçok deyimi anlamlı şekilde cümle içinde kullanabiliyor. İngilizce cümle kalıplarını söylüyor. Native İngilizce öğretmeni var. Atatürk'ün izinde çağdaş bir eğitim hedefleyen Çilekağacı Anaokulu güleryüzlü ve çözüm odaklı bir kurum. Yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız.

 • DG

  Çilek Ağacı Anaokulu ve öğretmenleri olarak çocuklarımıza göstermiş olduğunuz emeklerinizden ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. sevgilerle

 • ND

  Sevgili Çilek Ağacı Anaokulunun sevgi dolu öğretmenleri Önce Mustafa Arda'mı mezun ettiniz. Şimdi ise Ömer Aras' nasıl duygu doluyum bilemezsiniz. Çok sevgili Filiz hanım başta size teşekkürüm sonra biricik öğretmenimiz Güler öğretmenimize ve ismini yazarken unutmak istemediğim tüm öğretmenlere. Tohumuna sevgi kattığınız çocuklarımın, öğrettiniz bir çiçek gibi koruyarak büyüttünüz. Sizinle çıkmış olduğumuz bu sevgiyle örülmüş yolculuğumuz sona erdiği için içim buruk olsa da yolumuzun sizinle kesişmiş olmasının verdiği mutluluğu aynı anda yaşıyorum. Her şey için sonsuz teşekkürler. Yolunuzda başarılar dilerim. Çilek Ağacı Okulları öbek öbek başta tüm İstanbul'a yayılır sevgiyle büyüyen çocuklar çoğalır. Hepinizi çok seviyorum iyi ki hayatımıza girdiniz.

 • FA

  okulumuz son derece sevgi dolu bir okul. Öğretmenlerimizi de ayrıca çok seviyoruz. Hayata sizin gibi bir okul ile adım attığımız için çok şanslıyız. 3.5 yaşından beri devam ettiğimiz okulumuzdan mezun olacak olmamız üzücü olsa da güzel anılarımız var. Eğitim ve öğretiminiz çok başarılı bize ve oğlumuza çok şey kattınız teşekkürler sevgiler

 • Ece'nin ilk senesiydi Çilek Ağacında özellikle yemek yemeyi sevmediği için çok endişeliydim. Öğretmenimiz bizi çok rahatlattı. Sadece bu konuda değil bir çok alanda gelişimini görmek bizi çok mutlu etti. Ece içinde bizim içinde unutulmaz, mutluluk dolu bir yıl oldu. Çocuğumun okula koşa koşa gitmesi kadar mutluluk olamaz. Herkese özellikle öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.

 • ee

  oğlumuz 3 senedir bu okulda idi malesef bugün mezun oldu:(umarım bundan sonrada aynı kalitede eğitim hayatına devam eder zira çilek ağacında seviye çok yüksekti,kurucumuzdan müdürümüze öğretmenlerden yardımcı personele tek kelimeyle muhteşemler,keşke ilkokullarıda olsaydı

 • Merhabalar :) çocuğumuz ÇilekAğacı Merdivenköy anaokuluna yeni başladı. Bu süreçte uyum sağlaması için oldukça çaba gösterdiler. Her türlü hassasiyetimizi anlayış ile karşılayarak yardımcı oldukları için tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

 • IN

  Tum öğretmenler oldukça ilgililer, oğlum okula severek gidiyor. Gelişiminden ötürü çok memnunuz, gözümüz arkada değil .

 • Hg

  Okul arayısında olan velılere tavsıyem ve önerim daha oncekı deneyımlermle bu okulu gönül rahatlıgıyla tavsıye edıyorum her turlu hem fızıksel hem egitim olarak cok başarılılar benm yardımm olmadan cok şey ögrendi bütün öğretmenlere ve yönetime cok tesekkur edıyorum

 • Mo

  Öncelikle okulun alani cocuklar icin cok ideal.siniflar az kisi olmasi ve okuldaki sinerji cok guzel oldugu icin cocugunuz mutlu bir sekilde gidiyor.hatta gelmek istemiyor. Herhangi bir eksiklik gordugunuzde paylastiginizda kisa surede cozum bulunuyor.Gonul rahatligiyla tercih edebileceginiz bir okul.

 • GS

  İyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki sizi tanıdık. Bizden önce tabi çocuğumuzun sevmesi ve İrem gerçekten okulu ve sizi çok seviyor. Çok teşekkürler ilginiz ve alakanız için

 • DB

  Oğlum 3 yıldır bu okula devam ediyor, her anlamda çok olumlu katkısı oldu, kızımı da 2,5 yaşında gönderdim, onda da çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmen seçimleri çok iyi, eleştirdiğim her şey anında çözüldü, her zaman daha iyinin peşinde bir zihniyetle yönetilen bir okul..

 • AD

  Öncelikli şartımız çocuğumuzun güvende ve sağlıklı olması. Ayrıca Çilek Ağacı konum olarak evimize çok yakın bir okul ve benim şu an sahip olduğum fiziki şartlarda bu da çok önemli bir kriter. Çocuğumuz Çilek Ağacı’ nda 2 senesini tamamladı. Yaş grubu olarak ihtiyacı olan tek şey oyun. Bizim hedefimiz bu yaşta okuma yazma öğrenmesi değil. Kaba motor - ince motor gelişimi için bu yaş grubunda oyunun önemini detaylı anlatmama gerek yoktur. Oyun ile öğrenme, oyun ile kendini ifade etme yetisini geliştirme, bol bol atlamalı zıplamalı, dansı, özgürce istediği yöne gidebildiği, gününü sırada oturarak değil serbest hareket ile deneyimleyerek öğrenerek geçirmesi bizim için doğru olan eğitim anlayışıdır. Çilek Ağacı bu beklentimizi büyük ölçüde karşılıyor. Ayrıca pandemi sonrası hava şartlarını göz önünde tutarak neredeyse tüm günü bahçede geçirmiş olmaları bizim için oldukça memnun ediciydi. Beslenme konusunda haftalık hazırlanan listeler çok çeşitli ve besleyici ve sağlıklı oluyor. Çocukların temiz gıda almaları tabi ki ayrıca bir huzur sebebi.Pandemi dönemi nedeniyle olduğunu düşündüğümüz, müzik ve ritimle beden koordinasyonunu çalıştıramamaları olumsuz değil ama eksik olarak düşündüğümüz bir konu.

 • GK

  Çok sıcakkanlı insanların birarada olduğu bir yer. Öğretmeninden kurucusuna kadar herkes ilgili veliler anlayışlı. Çocuklar mutlu dönüyor

 • Eb

  Hem akademik hem sosyal hem fiziki sartlar anlaminda cok da memnun oldugumuz,veli iletisimi ise gerek ogretmenler gerek kurum yoneticisi ve kurum psk ile oldukca basarili. Cocugunuzu emanet edebileceginiz basarili bir kurum. Ozellikle bahcesi cok ge nis,ogretmenler cok ilgili, gunler dolu dolu geciyor siddetle tavsiye ederim

 • Gy

  Kötü kreş deneyimi yaşayan biri olarak her yeri aynı görmeye başlamıştım taki çilek ağacı anaokuluna denk gelene kadar iyi ki buraya denk geldim kurucusundan müdürüne öğretmenlerine varana kadar herkez çok ilgili çocuğumuzu size emanet ettiğimiz için çok mutluyuz gözümüz hiç arkada kalmıyor ve çocuğumuzda ki değişimleri gördükçe çok mutlu oluyoruz iyi ki varsınız çilek ağacı anaokulu

 • EA

  Eğitim kalitesi, Ögretmen ve güleryüzlü çalışanları ile okul öncesi eğitim için tercih edilesi kurum... var olun..

 • FA

  Eğitim mükemmel öğretmenler ve personeli ile tam bir aile ortamı Teşekkürler Çilek Ağacı Anaokulları

 • NG

  Başta okul kurucusu Filiz Hanım olmak üzere okul müdürü Nilay Hanım psikologumuz Funda Hanım ve seçkin öğretmenleriyle sonuna kadar hakkıyla emek veren her seyın en ıyısı hakeden kutsal kurum.... iyi ki varsınız...

 • Sg

  Çocuğunuzun hem iyi bir eğitim almasını hem de mutlu olarak eve dönmesini istiyorsanız şahane bir anaokul. Öğretmenler çok ilgili ve sevgi dolu. Branş dersleri çok başarılı.

 • NG

  Başta okul kurucusu Filiz Hanım olmak üzere okul müdürü Gülce Hanım psikologumuz Funda Hanım ve seçkin öğretmenleriyle sonuna kadar hakkıyla emek veren herseyın en ıyısı hakeden kutsal kurum.... iyi ki varsınız...

 • FA

  Eğitim mükemmel öğretmenler ve personeli ile tam bir aile ortamı

 • TG

  Çilek Ağacınin her iki şubesine eğitim görmeye giden ikiz oğullarım her gun severek ,isteyerek okullarına gidiyorlar. Aile olarak bizim için en önemli faktör cocuklarimizin okulda mutlu olduklarını bilmek. Bu kurum, basta meslegini severek yapan Filiz hanım ve ekibi sayesinde onların mutlu olmalarını sağlıyorlar. Büşra öğretmen ve Güler öğretmen basta olmak üzere tüm öğretmenlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Branş dersleri de bahçesi de gezi programı da son derece yeterli. Gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.Bana göre birçok marka kurumun yanında fazlası var eksiği yok...

 • TG

  Oğlumu güvenerek bıraktığım bir kurum ondaki değişimleri her geçen gün daha iyi gözlemliyorum.Branş derslerini etkili ve başarılı buluyorum.Öğretmenlerinin genç olması çocuklara sevgiyle yaklaşmaları çocuğumun bütün gün orda mutlu olmasını sağlıyor bu bizim çok önemli.Yemyeşil bir bahçesi var gerçekten insanın çocuğunu böyle bir ortamda yetiştirebilmesi artık istanbul'da lüks oldu.Tüm ekip e sonsuz teşekkürler.

 • Kızım içine kapanıktı ama buraya başladıktan sonra daha sosyal bir çocuk haline geldi. Öğretmenler son derece ilgili.Gezi ve benzeri etkinlikleri az buluyorum

 • AD

  Bir çocuğum daha olsa düşünmeden yollayacağım okul. Kızım oradayken çok mutluydu öğretmenleri çok ilgili.

 • YA

  Genç bazı öğretmenler görüp tecrübesiz bir kadrosu olduğunu düşünmüştük. ama yanılmışız gerçekten çocuğumuz çok çok iyi eğitim aldı.

 • BA

  Oyun alanları ve bahçeleri gerçekten neredeyse hiç bir anaokulunda olmayacak güzellikle.biraz daha fazla branş dersi ekleyebilir ve etkinlik yapabilirler.

 • YE

  Çocuğunuzu bizim gibi yoğun çalışma tempolarında parklara götüremiyorsanız bu okulu seçmek büyük ayrıcalık. Kızım o kadar doya doya oynuyor ki haftasonları bizden ekstra parka gitmeyi istemez oldu

 • EG

  geniş iç mekanı ile oldukça fazla çocuğun geniş alanda oyun oynamasına olanak sağlıyorlar. binaları bahceleri ile de çocuklara geniş oyun alanı sağlıyorlar.eğitim ve branş dersleri konusunda kendilerini daha da genişletmeliler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merdivenköy Çilek Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Merdivenköy Mahallesi, Merdivenköy Caddesi, No:31 Kadıköy / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum